Елітна нерухомість в центрі Києва стала менше користуватися попитом

Елітна нерухомість в Києві стала менш популярною серед покупців.

У вересні 2011 року частка елітного сегмента в загальній кількості угод склала 4,5%, що нижче показників серпня на 0,9%.

У вересні 2011 року обсяг капіталовкладень в елітну нерухомість Києва (вартістю від $300 тис.) склав $12,5 млн, що на $500 тис. (4,2%) більше, ніж у серпні ($12 млн), говориться в повідомленні компанії Park Lane.

За словами генерального директора агентства Галини Мельникової, у вересні домінуюча частина угод в елітному сегменті була проведена в ціновому діапазоні від $300 тис. до $500 тис. “Відмінною рисою цього місяця стало те, що більшість покупок були здійснені не в центрі міста. Це пояснюється хорошим співвідношенням “ціна – якість життя”, яке можна отримати, вибравши саме такий варіант житла”, – зазначила експерт.

За підсумками вересня, частка елітного сегмента в загальній кількості угод склала 4,5%, що нижче показників серпня на 0,9%. У вересні елітний сегмент був представлений квартирами від трьох до п’яти кімнат, площею від 150 кв. м. В основному покупців цікавили будинки і житлові комплекси сучасного періоду забудови.

Вартість 1 кв. м в самому дорогому об’єкті, проданому у вересні в елітному сегменті, за даними компанії Park Lane склала $7 тис. Від загальної суми капіталовкладень, частка коштів, вкладених у вересні в елітну нерухомість, склала 21%.

Нагадаємо, в серпні 2011 року обсяг капіталовкладень в елітну нерухомість столиці (вартістю від $300 тис.) склав $12 млн. 010 тис., що на $2 млн. 460 тис. (25,7%) більше, ніж у липні ($9,550 млн).

За підсумками серпня частка елітного сегмента в загальній кількості угод склала 5,4%, що вище від показників липня на 0,8%.