Експерти список слів, які допомагають продавати нерухомість

Агентство Trulia проаналізувало 4,5-мільйонну базу нерухомості і опублікувало фрази, що зустрічаються в оголошеннях про продаж найдешевших і найбільш дорогих об’єктів.

Очікуваним результатом для елітного житла стала фраза «розкішний особняк», однак вона опинилася у першій десятці, а не на першому місці, повідомляє Time. «Розкішне» і «прекрасне» житло оцінюється в середньому в $3,6 млн.

Словом, що характеризує найдорожчу нерухомість, виявилося «салон» (parlor floor) – саме воно зустрічається в описі найдорожчих особняків. Фраза «найвищого рівня», відповідає, в середньому, вартістю в $3,4 млн.

Інші ж фрази, що входять в топ-10 для елітної нерухомості, описують простір: «сади», «панельна бібліотека», «автомобільний корт».

Експерти Trulia також виявили, що дорогої нерухомості притаманна конкретика в описі: так вказівку матеріалу «дуб» або «бамбук» відповідає більш високому ціновому рівню, ніж просто «листяні породи дерева».

На іншому кінці шкали знаходяться фрази, що описують зазвичай саму дешеву нерухомість, серед яких лідирує «з мінімальною комісією» – трохи більше $27,5 тис. Слідом йдуть попередження про облупленої фарби і сліди цвілі.

Звичайно, слід враховувати регіональні особливості, запевняють фахівці. Так, десь популярні шафи з дзеркальними дверцями, а де-то веранди. Продавець обов’язково повинен знати значення того чи іншого слова в конкретному регіоні. Покупець, у свою чергу, зможе більш об’єктивно оцінити реальну вартість нерухомості, проаналізувавши текст оголошення.

Серед інших популярних способів залучення покупців – присутність тварин на фотографіях інтер’єрів.