Експерти: Ринок рентної нерухомості в Альпах – перспективний

Експерти з великої Британії наголосили, що курортна нерухомість в Альпах має високий потенціал рентної прибутковості.

Жителі Великобританії все більше купують курортну нерухомість в Альпах в останнє десятиліття. Британці використовують ці будинки як для власного відпочинку, так і для отримання рентного доходу.

Кількість відпочиваючих на гірськолижних курортах Австрії скоротилося на 26 % в порівнянні з піковими значеннями 2007 – 2008 року. Туристичні оператори компенсували ці втрати за рахунок залучення гостей в теплу пору року. Власники нерухомості в курортних регіонах Австрії відзначили зростання попиту на цілорічну оренду будинків.

Власники рентних будинків у швейцарських Альпах збільшили свої прибутки завдяки зміні курсу франка проти євро. Валюта Швейцарії подорожчала, що принесло додаткові вигоди місцевим рантьє. Представник ріелторської контори Alpine Homes Джеремі Ролласон назвав інвестиції в швейцарський ринок курортної нерухомості захистом капіталу від фінансових потрясінь у довгостроковій перспективі. Сильний франк гарантує інвесторам спокій, стверджує експерт.

Пан Ролласон зазначив, що вартість будинків в австрійських Альпах залишається найбільш привабливою. Покупці житла легко знайдуть орендарів протягом усього року. Французькі гірськолижні курорти вважаються найбільш відвідуваними, що слід враховувати при виборі нерухомості в Альпах. Ціни на оренду квартир і шале у Франції будуть найвищими в Європі в найближчі роки.

Джеремі Ролласон рекомендує інвесторам орієнтуватися на рентний доход при покупці альпійської курортної нерухомості. Експерт вважає, що економічні труднощі в Європі не дозволять цінами на будинки істотно зрости.