Експерти назвали міста з найдорожчою нерухомістю в світі

В цьому році в рейтингу міст світу з найдорожчою нерухомістю, Монако зайняв перше місце, тим самим випередивши такі міста як Лондон і Гонконг.

Видавництво Global Property Guide (GPG) щорічно складає подібні рейтинги.

За даними GPG, Монако здобув перемогу завдяки своїм негласного статусу світової столиці мільйонерів. Місцевий ринок нерухомості успішно здолав наслідки світової фінансової кризи.

Як повідомляється, вартість земельної ділянки під забудову площею 120 «квадратів» тут оцінюється в 53 226 дол. Вартість оренди скромної квартири у столиці князівства становить 9 212 дол.

Як відомо, заможні люди з усього світу купують житло в цьому місті, щоб скористатися пільгами оподаткування в князівстві.

Друге місце в рейтингу від Global Property Guide зайняв Лондон. На третьому місці опинився Гонконг, оскільки боротьба зі спекуляціями на ринку нерухомості материкового Китаю не поширюється на цей адміністративний регіон.

В десятку списку найдорожчих міст світу також увійшли Париж, Москва, Женева Гонконг, Сінгапур, Токіо і Мумбаї, який опинився в списку завдяки інтенсивному зростанню ринку нерухомості Індії.