Експерт: Ставки на торговельні приміщення у регіонах будуть залежати від інфляції

Як повідомив Сергій Буханець, директор департаменту управління нерухомістю компанії «Рустлер Нерухомість Сервіс», збільшення орендних ставок на торговельні приміщення у регіонах у 2012 році буде пропорційний рівню інфляції.

Він підкреслив, що зараз важко спрогнозувати, чи буде істотне зростання ставок в цьому році.

На думку експерта, зростання вартості оренди залежить також і від платоспроможності населення, яка сьогодні не збільшується. Бухенец припускає, що зростання орендних ставок буде пропорційний рівню інфляції, тому різкого зниження не відбудеться.

Дати точну оцінку, експерти зможуть, спостерігаючи за активністю орендарів, які хочуть продовжити договору оренди, а так само претендентів на вивільняються площі. У теж час, Буханець зазначає, що попит на якісні торгові приміщення не припинився.

Орендні ставки на торговельні площі в регіонах, втім, як і в Києві, залежать від якості ТЦ або ТРЦ, його місця розташування, відвідуваності, його маркетингової стратегії, – зазначає експерт. Також тут грає роль площі, поверховості та передбачуваного використання приміщення, яке клієнт хоче взяти.