Експерт: Інвестори купують елітку тільки з ідеальним обслуговуванням

Житло еліт-класу інвестори воліють купувати тільки в комплексах з ідеальною системою обслуговування.

Про це повідомив директор проектної групи “Архіматика” Олександр Попов.

Адже сьогодні елітне житло – це не тільки гранітний підлогу в холі і просторі апартаменти в хорошому місці, а в першу чергу, бездоганна система обслуговування готелю рівня “п’ять зірок”, зазначив експерт.

За його словами, обслуговування такого житла повинна створювати комфортну атмосферу з того моменту, коли будинок зданий в експлуатацію, і кожен новий мешканець в’їжджає у вже повністю обжитий житловий комплекс. При цьому Попов зазначає, що таку систему обслуговування не можна “додумати”” у вже побудованому об’єкті, а її потрібно проектувати спочатку.

Попов зазначає, що сьогодні в Україні на стадії будівництва знаходяться декілька об’єктів, де така система передбачається.

Також експерт зазначає, що якщо для житла преміум-класу ключовою конкурентною перевагою є обслуговування, житлові комплекси економ і бізнес-класу конкурують інфраструктурою.

Попов заявив, що сьогодні квартири ніхто не купить у житловому комплексі, який не має комплексну якісну інфраструктуру. На думку покупців, вона повинна включати в себе зовнішнє благоустрій, якісну архітектуру, а також мати зручну парковку, добре виконаний дизайн вестибюлів, міжквартирних коридорів і т. п.