Дитячий Halloween в ЖК «Престиж Хол»

Девелопер житлового комплексу «Престиж Хол» продовжує добру традицію відзначати важливі дати зі своїми жителями. А в кінці жовтня їх зібралося чимало – отримання прав власності, відкриття продажів в 3-ї черги, відкриття дитячого майданчика і, звичайно, який вже став популярним в Україні день Halloween.

Прагнучи створити дружню атмосферу для неформального спілкування майбутніх і справжніх сусідів, ЖК «Престиж Хол» зібрав дорослих і дітей напередодні свята і подарував приємний вечір у стилі «Доброго Хеллоуїна».

На заході найменших навчали виготовляти прикраси для будинку своїми руками і довели, що навіть страхітливі на перший погляд легендарні персонажі можуть бути веселими і веселими. Гостей зустрічали Дракула, Зелений Лепрікон, Рожеве Приведення і Фея, працювали майстерні по складанню осінніх ікебан, художнього ліплення, вирізання головного атрибута свята – «світильника Джека». Індивідуальні гарбуза, створювати і розфарбовувати які терпляче допомагав майстер з карвінгу, діти могли забрати з собою, подарувати рідним, друзям або залишити вдома – як оберіг і символ захисту. Ігри, веселі конкурси, перевтілення в зомбі, піратів, вампірів, приємні і корисні подарунки – головне порадувати дітей і дати їм відчути себе вдома.

«Ми впевнені, що «преміум» клас – це певний рівень сервісу, європейський підхід до спілкування з клієнтами як до, так і після покупки квартири. Зараз ми прагнемо формувати певний клуб жителів, де всі один одного знають, діти дружать між собою і проводять разом час» – говорить Владислав Мішук, директор з продажів групи компаній Independence (прим. – девелопер проекту).

Надавши дозвілля своїх чад команді аніматорів, батьки скористалися можливістю познайомитися і поспілкуватися з сусідами і поставити запитання керівникам проекту. Більшість власників квартир в 1-й і 2-ї черги комплексу вже отримали права власності та роблять ремонт, нюанси і хід якого завжди приємно обговорити з професіоналами.
А представники комплексу ставши свідками невичерпної дитячої енергії, і самі відчули приплив сил, бажання активно розвивати проект, створювати комфортні умови та дбати про тих, хто прийняв рішення оселитися в ЖК «Престиж Хол».

У серпні на території ЖК «Престиж Хол» відкрилася сучасна безпечна дитячий майданчик, добудовується підземний паркінг. Крім того, восени забудовник оголосив про старт продажів в 3-ї черги, яка знаходиться в процесі будівництва. Квартири в цих секціях відрізняють особливі видові характеристики. Всього до продажу пропонується 192 квартири, площею від 53 до 225 кв. м. і 4 просторих пентхауса. Основним способом оплати нерухомості в 3-ї черги розглядається акредитив, так як він найбільш безпечний і вигідний інвесторам.

Довідка про девелопера: До складу холдингу «Independence» входить ряд компаній, що працюють у сфері нерухомості та будівництва. Холдинг здійснює реалізацію проектів у Києві, Дніпропетровську та інших містах України: ЖК «Престиж Хол», клубний будинок «Арт Хол» (Київ р.), «Дім на Мечникова» і головний офіс «Приватбанку», (р. Дніпропетровськ).