Друга черга ЖК Green Town введена в експлуатацію

Девелоперсько-будівельна компанія «Фірма «Т. М. М.» — ТОВ (Київ) ввела в експлуатацію в Харкові другу чергу житлового комплексу Green Town по вул. Ахсарова, представлену 8-9-поверховим будинком загальною площею 11,7 тис. кв. м.

Як повідомила прес-служба компанії, загальна площа 64 квартир становить 6,5 тис. кв. м, комерційних приміщень — 0,8 тис. кв. м. Площа підземного паркінгу на 42 машиномісця становить 1,9 тис. кв. м.

Девелопер також зазначає, що в цьому будинку всі квартири вже продані.

Проект житлового комплексу бізнес-класу Green Town включає три житлових будинки загальною площею 29 тис. кв. м. На фінальній стадії будівництва знаходиться третій будинок на 64 квартири з запланованим строком введення в експлуатацію у 2013 році. В даному будинку тривають продажу квартир. В цілому, «Т. М. М.» вже продала 72% від загальної площі квартир в комплексі.

«Т. М. М.» — девелоперсько-будівельна компанія повного циклу. Працює на будівельному ринку України з 1994 року, є однією з провідних будівельних компаній країни.

Основні види діяльності — будівництво житлових комплексів «під ключ», а також офісних, торгових, промислових та інфраструктурних об’єктів. З моменту заснування «Т. М. М.» реалізувала 32 проекту нерухомості загальною площею понад 600 тис. кв. м в Києві, Харкові, Житомирі та Ялті.

В середині травня 2007 року банк-депозитарій The Bank of New York здійснив випуск GDR за правилом S компанії TMM Real Estate Development Plc на суму $104 млн 938,949 тис. В цілому було розміщено 6 млн 792,165 депозитарних розписок.