ДІЄТА І ЗАСІБ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ПОТЕНЦІЇ І ЕРЕКЦІЇ

8-27-2017

Якщо у вас за зиму намітилися зачатки «пивного живота» – це перша ознака того, що пора приймати заходи.
Вчені довели, що чим менше жиру у чоловіків – тим краще ерекція!
Це пов’язано з тим, що жирові відкладення пригнічують функцію гормону тестостерону, який, в свою, чергу відповідає за потенцію. Це ще одне пряме доказ того, чому підтягнуті і стрункі чоловіки виглядають сексуальніше.
Тимчасове зниження чоловічої сили можуть викликати різні фактори: стрес, недосипання, депресії, фізичні і психічні перевантаження.
Постійне зниження лібідо викликано, як правило, хронічними хворобами, розладами психіки і т. д.
Більш детально Чому виникають проблеми з потенцією? Допомогти цю проблему допоможе вирішити сайт, на якому ви сможете купити препарати https://love-me.com.ua/levitra-buy-price

ПІДВИЩУЄМО ЛІБІДО
Якщо у вас проблеми з лібідо, то одне з двох: або у вас проблеми з життєвою енергією чинності хронічної втоми, або у вас дефіцит кальцію.
Сам по собі кальцій бере участь у процесах збудливості нервових тканин і є антидепресантом. Запаси кальцію допоможуть поповнити буряк, помідори і брюссельська капуста.
Кальцію в свою чергу допомагають фосфор і магній. Всі три елементи разом сприяють відродженню вашого бажання. Магній міститься в швейцарському сирі, мигдалі, кеш’ю, фундук, пивних дріжджах, водоростях, зелені петрушки, висівках. А фосфор, який є необхідним елементом для освіти здорової сперми, є в печінці тріски і крабів.
І тут саме час згадати про афродизіаках, найпотужнішими з яких є спеції і прянощі. Пробудити сексуальне потяг здатні мускатний горіх, шафран, гвоздика, кориця, червоний перець, кардамон, ваніль. А серед рослин найбільш відомі китайський лимонник, селера і… елеутерокок, який можна приймати у вигляді настою по одній чайній ложці щоранку, додаючи його в чай або каву.
ПІДСИЛЮЄМО ВІДЧУТТЯ
Найвідоміший вітамін, який все тут же поспішають вжити, як тільки відчувають перші симптоми нездужання – вітамін С.
А ось цукор, навпаки, – краде у нас приємні переживання. Будучи надактивним вуглеводом, цукор провокує енергетичні вибухи, що переживаються як короткочасні спалахи радості, але при цьому пригнічує виробництво ендорфіну – гормону щастя. Це веде до того, що під час занять любов’ю організм не встигає перебудуватися на отримання задоволення без стимуляції солодким, і відчуття притупляються. Якщо ви ласун, жити без цукру нестерпно, спробуйте замінити солодке пророщеною пшеницею або хлібом з цілісного зерна: вони природним чином підвищать в крові вміст цукру, зменшивши при цьому бажання поїсти «плюшок».
І, власне, ерекція!
У виробленні тестостерону активну участь приймає цинк.
Якщо з вашої ерекцією щось не так, то проблема може полягати саме в нестачі цього елемента. Дефіцит цинку також веде до такого поширеного у чоловіків захворювання, як простатит. Морепродукти – їжа номер один для поповнення запасу цинку і для підвищення потенції. Також цинк міститься в гарбузовому насінні та виноградному соку.
А ось для того, щоб ерекція була на висоті, необхідно достатня кількість вітаміну Е (токоферолу).
Він живить кров киснем, крім того, прискорює вироблення тестостерону і, також як і цинк, сприяє запобіганню простатиту. Необхідну кількість токоферолу можна одержати, щодня заправляючи салати трьома столовими ложками оливкової олії.
Також важливим елементом для поліпшення потенції є калій – він допомагає наповнити найдрібніші капіляри кров’ю і відповідає за подолання м’язової слабкості.
Його дія говорить сама за себе – при в’ялості м’язів і їх неповноцінному наповненні кров’ю про якісної ерекції не може бути й мови. Крім того, калій, на відміну від солі, допомагає виводити рідину з організму, а, отже, сприяє схудненню. Найкраще заповнити запаси калію допомагають цитрусові і листя салату.
Пам’ятайте, що не всі дієти гарні: переходячи на якісь одні продукти і виключаючи інші, у нас можуть виникнути проблеми зі здоров’ям зовсім в іншій області. Так що будьте пильні, і харчуйтеся в своє задоволення