Девелопери заміського ринку пропонують ввести сертифікацію для збільшення темпів продажів

Девелопери заміського ринку пропонують ввести сертифікацію для збільшення темпів продажів.

Девелоперам і будівельним компаніям, які працюють на ринку заміської нерухомості, необхідно виробити, а потім прийняти стандарти добровільної сертифікації.

Таку думку висловив комерційний директор девелоперської групи «Інтегра» Євген Копилов.

Він зазначив, що на сьогоднішній день обсяг пропозиції ринку заміської нерухомості становить близько 800 селищ. При цьому з них лише близько 10% становлять «мертві» проекти. Решта – 70% – це селищ з ділянками без обов’язкового підряду на будівництво. Такий великий обсяг пропозиції, на думку Копилова, змушує потенційних покупців розтягувати термін угоди до одного року.

Фахівець зазначає, що добровільна сертифікація, експертиза допоможе виявити якісних, сумлінних забудовників, зорієнтує потенційних покупців.

Також з пропозицією Копилова ввести добровільну сертифікацію погодилися і інші девелопери і підрядники, які були присутні на круглому столі, організованому Асоціацією дерев’яного домобудівництва і спільнота девелоперів Підмосков’я «Спільна програма просування дерев’яних будинків».

У свою чергу, керівник напрямку компанії «Заміський проект» Макаров Дмитро висловив пропозицію випускати каталоги котеджних селищ. В таких каталогах вказувалися б характеристики проектів.

Також Макаров запропонував створювати виставкові селища, які стануть демонстраційним полем для потенційних покупців і прикладом плідної співпраці між девелопером і підрядником.

За словами Макарова, все це повинно істотно збільшити темпи продажів і прибутку від них.