Девелоперську компанію «Т. М. М.» АМКУ оштрафував

Антимонопольний комітет України оштрафував девелоперсько-будівельної компанії “Фірма “Т. М. М.” – ТОВ (Київ) за затягування процесу передачі будинків зі свого балансу на баланс ОСББ. Сума штрафу – 68 тис. грн.

Заступник генерального директора з правових питань компанії ТММ Юрій Ісаєв зазначив, компанія ТММ слід рішенням мешканців, і зараз йде процес підготовки компанією ТММ всієї технічної документації для передачі на баланс ОСББ будинків Чаадаєва 2-А та 2-Б, включаючи інженерні мережі, що вимагає часу. Також Юрій Ісаєв уточнив, що дана перевірка АМКУ не була плановою.

За його словами, ТММ жодною мірою не перешкоджає мешканцям у створенні ОСББ. В одному з будинків ТММ вже створено ОСББ, при цьому після досвіду самостійної експлуатацією будівлею ОСББ цього об’єкта знову привернув ТММ для управління. Окрім прибирання або охорони, експлуатація об’єкта нерухомості включає експлуатацію дорогих сучасних інженерних систем, які потребують належного постійного обслуговування, що ОСББ часто самостійно не може забезпечити.

Зараз ТММ отримала інформацію від ініціативної групи мешканців будинку на вул. Чаадаєва, 2а, що результати голосування про створення ОСББ були фальсифіковані головою ОСББ. Зараз проводиться перевірка анкет, ініціативна група мешканців планує проведення зборів з метою підтвердження волевиявлення мешканців будинку. За зверненням ініціативної групи мешканців за фактом вже виявлених випадків невідповідності підписів мешканців у протоколах про створення ОСББ, які надає ОСББ, і підписів цих же мешканців, якими володіє ТММ в угодах та ін. документах, ТММ вже звернулася в правоохоронні органи.

При цьому ТММ не впливає на процес волевиявлення мешканців будинку і готова за вибором мешканців надавати якісні послуги експлуатації і отримувати це своєчасну плату. Заборгованість по будинку на вул. Чаадаєва 2-А на сьогодні становить 277 тис грн. заборгованість по будинку на вул. Чаадаєва 2-Б становить 223 тис грн.