Дешеві квартири в столиці: рекламний трюк або дійсність?

Акційні знижки на вартість квартир в новобудовах це всього лише завуальоване здешевлення житла.

Однокімнатну в столиці вже пропонують за $23 тис. Ми вирішили клюнути на ці наживки і перевірити, чи дійсно житло на первинному ринку Києва стало доступнішим для простих смертних. Або знижки всього лише рекламний трюк?
На жаль, насправді всі ці хитрощі все-таки більше рекламний трюк, ніж масове здешевлення «квадратів».

Судіть самі: ціну скидають на 3-7% (рідше зустрічаються знижки до 15%) лише за умови стовідсоткової передоплати. Погодьтеся, мало хто готовий відразу викласти 300-500 тис. грн за однокімнатну квартиру. А якщо ви захочете взяти кредит у забудовника, то в цьому випадку знижки не подіють. На більший розмір знижки (+3-5% до заявленим) можна розраховувати, якщо ви візьмете квартиру більшої площі. При цьому сума дисконту може дійсно вражати. Наприклад, ми знайшли акцію, при якій ціна за квартиру знижувалася на 200 000 грн.

Але насправді виявилося, що мова йде про пентхауз площею 170 кв. м, який коштує більше 1,5 млн грн. Так що простим смертним навіть така знижка не допоможе. Крім того, в більшості своїй дисконт дають на житло в недобудованих будинках (ми знайшли всього 2 житлових комплексу, де акційні пропозиції діють на вже введені в експлуатацію будинки).