Держпрограма «Оренда житла з правом викупу» може запрацювати вже в цьому місяці, – глава ДІУ

Державна іпотечна установа підготувало проект нової держпрограми оренди житла з правом викупу, яка може запрацювати вже в лютому.

Про це повідомив глава ДІУ Валентин Рибачук, пише Gazeta.ua. “

Зараз проект знаходиться в Міністерстві фінансів, яке буде визначати обсяги фінансування програми”, – сказав Рибачук. За його словами, квартири площею від 40 до 76 кв. м буде будувати ДІУ в рамках програми, яка відрізняється тим, що розрахована на 15 років і не вимагає початкового внеску.

“Ми будемо давати квартири вже готові для того, щоб в них жити. Залишиться тільки поставити меблі”, – сказав Рибачук.

Він зазначив, що вартість житла буде залежати від регіону. “В Києві квартира буде коштувати приблизно 300 тисяч гривень, у Дніпропетровську – на 100 тисяч менше, а в маленькому місті ще дешевше”, – додав глава ДІУ.

Голова ДІУ додав, що за новою держпрограмою квартири планують будувати по всій Україні, але пріоритетними стануть чотири області – Запорізька, Дніпропетровська, Донецька та Київська.

“Всі жителі України зможуть скористатися цією програмою, але перевага буде віддаватися тим категоріям громадян, які отримують заробітну плату з усіх рівнів бюджету – вчителям, медикам, правоохоронцям та працівникам МНС”, – підсумував Рибачук.