Депардьє будує будинок всупереч протестам краєзнавців

Актор Жерар Депардьє отримав дозвіл на будівництво дерев’яного будинку площею 250 кв. м на березі протоки Ла-Манш з другої спроби.

Французький актор, громадянин Росії Жерар Депардьє будує собі будинок на пагорбі французької історичної області Нормандії, незважаючи на протести краєзнавців. Актор отримав дозвіл на будівництво дерев’яного будинку площею 250 кв. м на березі протоки Ла-Манш з другої спроби.

Спочатку місцева влада відмовила Депардьє, так як територія, уподобана акторові, є територією, що охороняється. Споруда на такій ділянці може лише примикати до існуючого.

Актор зазначив, що його будинок буде через гараж з’єднуватися з розташованими на ділянці руїнами господарської будівлі, чим переконав мерію. Краєзнавці почали турбуватися, коли будівельна техніка приступила до зриву частини зеленого пагорба з боку моря.

Голова асоціації “Друзі Трувиля” Анрі Люку сказав, що дозвіл на будівництво видано Депардьє незаконно, так як існуючі на ділянці руїни не можуть вважатися спорудою. “Знесена частина пагорба, збиток величезний”,— заявив він. Люку, зокрема, турбується, що через будівництво буде порушена система стічних вод. Асоціація не має наміру подавати в суд, так як не має для цього засобами.

Депардьє будує будинок у Франції, незважаючи на бажання змінити місце проживання за підвищення соціалістичним урядом Франції податків на багатих. У минулому році він придбав будинок у бельгійському містечку Нешен, а на початку 2013 року отримав з рук президента Росії Володимира Путіна паспорт громадянина РФ.

Також для Депардьє будують будинок в підмосковному селищі кінематографістів. Будівництво в містечку Білі Стовпи особисто курирує близький друг актора гендиректор Держфільмофонду Микола Бородачов. Депардьє ще в минулому році купив земельну ділянку площею 17 соток.