Де вести пошуки житла для оренди?

Якщо ви хочете зняти квартиру в Києві, то повинні знати декілька важливих нюансів цього процесу. І головний з них полягає в тому, а де ж краще і безпечніше шукати нерухомість? Розглянемо це питання докладніше.

Отже, почати варто з того, що варіантів у вас завжди безліч. І один з них – це звернути увагу на ті оголошення, що розвішані на вуличних стовпах і зупинках. Відразу скажемо про те, що рішення це далеко не саме вірне, так як подібні оголошення про оренду квартир розвішуються невеликими ріелторськими компаніями-одноденками. Звернення до таких посередників може обернутися для вас великими неприємностями. Ви залишитеся без «даху над головою» і грошей. Подібна оренда квартир в Києві розраховується, як правило, на довірливих туристів і гостей міста.

Якщо ви хочете зняти квартиру швидко і просто, то вам варто звернутися в великі і серйозні ріелторські компанії, які працюють на ринку оренди нерухомості вже багато років. Ріелтори виступлять в якості посередника між вами та власником житла, природно, за певну плату. Скільки вона складає? Це залежить від того, що саме ви хочете отримати. Відсоток за однокімнатну квартиру буде один, а ось, приміром, за п’ятикімнатні апартаменти зовсім інший – на порядок вище. Цей варіант набагато безпечніше вищевказаного, так як у випадку співпраці з великим агентством ви отримаєте на руки договір оренди. Як правило, всі добропорядні ріелторські компанії, що пропонують квартири в Києві, укладають зі своїми клієнтами цей документ. Для чого він взагалі потрібен? У разі виникнення конфліктної ситуації, тільки орендний договір допоможе вам у суді.

Як відомо, більшість наймачів бажають зняти квартиру без допомоги посередників. І в цьому немає нічого дивного, так як платити комісійні посередникам – задоволення невелике. Як надходять в цьому випадку? Деякі купують газети з оголошеннями про найм. Але в цьому випадку є безліч мінусів, і один з них полягає в тому, що друковані ЗМІ, виходять, як правило, лише раз на тиждень. В даний час найбільшою популярністю користується пошук житла в глобальній світовій павутині. Саме в інтернеті зібрано найбільшу кількість пропозицій про оренду будь нерухомості. Притому з ними ознайомитися і зв’язатися з подавачем можна абсолютно безкоштовно. Після того, як ви наберете в рядку пошуку слова «дошка оголошень» і «нерухомість», і натиснете пуск, вам будуть запропоновані тисячі і тисячі різних адрес. Не забудьте уточнити географічне розташування потрібного вам об’єкта. Відзначимо, що якщо ви хочете здати власні «квадратні» метри, то звертатися вам також варто в інтернет. Якщо ви не змогли відшукати підходящий варіант, то можете залишити свою заявку на сайті. Вкажіть всі важливі для вас параметри та умови, наприклад, бажане місце розташування квартири, її площа або вартість. І чекайте численних дзвінків. Ви можете не сумніватися в тому, що саме цей спосіб є самим швидким, доступним та ефективним для тих, хто бажає винайняти житло.