Де і коли побудують діловий район Київ-Сіті?

У КМДА шукають інвестора для будівництва міжнародного ділового району «Київ-Сіті».

Даний проект передбачає залучення іноземних інвестицій у розмірі $1-2 млрд, повідомили в прес-службі Київської міської державної адміністрації.

Серед якірних проектів, які будуть представлені інвесторам на першому Київському інвестиційному форумі, пріоритетним визначено проект будівництва міжнародного ділового району «Київ-Сіті».

Реалізація проекту запланована ініціативи «Центр поруч з домом» Стратегії розвитку Києва до 2025 р., яка передбачає створення сучасної бізнес-зони поза історичним центром столиці наближення місць роботи до місця проживання.

Проект створення «Київ-Сіті» затверджено складовою Національного проекту «Місто майбутнього» та включені до Державного реєстру національних проектів.

Новий багатофункціональний міський район встановить нові стандарти екологічності та якості життя, забезпечить місто сучасними і доступними офісними приміщеннями з супутньою інфраструктурою світового рівня (торговими приміщеннями, готелями, приміщеннями для конференцій, масових заходів, спортивними закладами).

Планується, що до розробки архітектурної концепції будівель «Київ-Сіті» будуть залучені відомі українські та міжнародні архітектори, це забезпечить високі стандарти і унікальність архітектурних рішень.

Вже зараз міжнародними консультантами компанією DTZ, яка буде здійснювати розробку і тестування додаткової комерційної концепції, пропонується, що ключовими компонентами проекту будуть офісні приміщення з великою площею поверху малоповерхові і среднеетажние офісні центри.

Нагадаємо, що для розміщення району розглядається 5 ділянок площею від 100 га до 240 га, що дозволяє створити на кожному з них збалансований багатофункціональний комплекс, який буде відповідати вимогам сталого розвитку.

В результаті проведення робіт по вивченню і оцінці територій буде отримано висновок щодо переваг і недоліків кожної з запропонованих ділянок та визначено пріоритетний будівельний майданчик.

На сьогоднішній день для розміщення бізнес-району «Київ-Сіті» розглядаються земельні ділянки на Дніпровській набережній (140 га), Осокорки-Північні (150 га), у районі Одеської площі (240 га), Нижньої Телички (160 га) і озера Вирлиця (110 га).