Colliers International проводить активну роботу по залученню якісних мережевих операторів

Colliers International заповнила ТЦ «Форум Львів» на 30%.

Міжнародна консалтингова компанія Сolliers International, соэксклюзивный консультант по здачі в оренду ТЦ «Форум Львів», продовжує активну орендну кампанію по залученню якісних мережевих операторів.

На даний момент більше 30% площ проекту «Форум Львів» здані в оренду, до початку червня команда по здачі в оренду планує довести цей показник до 40%. Крім гіпермаркету побутової техніки та електроніки «Comfy» (3,06 тис. кв. м) і гіпермаркету «Амстор» (2,7 тис. кв. м).

До складу ТЦ «Форум Львів» також увійдуть популярні магазини польського рітейлера LPP Group – Reserved, Mohito, House, Cropp Town. Угода по оренді понад 2,5 тис. кв. м торговельних приміщень була укладена за участю Colliers International. Магазин Reserved буде розташований на двох рівнях площею близько 1,4 тис. кв. м. Сгорр Тоwn, Ноиѕе і Моhitо будуть розташовані на другому поверсі торгової галереї. Примітно, що Моhitо стане першим монобрендовым магазином LPP Group у Львові.

«Нам особливо приємно повідомити про підписання договорів оренди з такими операторами, як Comfy, LPP Group і «Планета Кіно». По-перше, тому що в проект залучені якісні якірні орендарі, що послужить базою для створення сильного tenant mix. По-друге, підписання серії договорів за проектом в регіональному місті з населенням менше 1 млн. чоловік є ще одним підтвердженням відновлення регіональної експансії міжнародних і національних рітейлерів. Інтерес ритейлерів до проекту «Форум Львів» закономірний: проект обіцяє бути успішним, об’єкт володіє прекрасним розташуванням, якісною концепцією, ведуться переговори з пулом кращих міжнародних та українських торгових операторів. Реалізацією проекту займається голландська професійна девелоперська компанія Multi Development, на рахунку якої 2,5 млн. кв. м побудованих площ. Ми впевнені, що це дозволить проекту «Форум Львів» стати одним з кращих торгових центрів в регіоні», – розповіла Наталія Кравець, директор департаменту торговельної нерухомості Colliers International.