Чим старіший будинок, тим дорожче квартира

Сьогодні як ніколи популярні квартири в дореволюційних будинках, при цьому ціна їх найвища на ринку вторинного житла.

Останнім часом спостерігається дивна тенденція, будинки кінця позаминулого – початку минулого століття лідирують у найвищих показниках цін серед пропозицій Києва і при цьому є цілком продаються.

Чим викликана така популярність, поки не зрозуміло, так як в квартирах будинків позаминулого століття, так званих «царських» , немає нічого екстраординарного. У запропонованих варіантах, є ремонт (деколи дизайнерський), меблювання, високі стелі, гарне місце розташування і непоганий вигляд з вікна. Разом з цим всі комунікації в будинку, навіть якщо він пережив реконструкцію, швидше за все, залишилися старими.

Тим не менш, вартість квадратного метра у відреставрованій дореволюційної квартирі сьогодні коливається від 3 до 5 тисяч доларів, а загальна її ціна сягає півмільйона доларів, можна знайти і за 300 тисяч, все залежить від площі квартири, це приблизно від 90 до 120 квадратних метрів.

Купити таку квартиру можна в районі історичного центру Києва – вул. Гончара, Ярославів Вал, Володимирська, Велика і Мала Житомирська, Софіївська, Саксаганського та інші.

Отже, дані варіанти житлоплощі, сьогодні складають гідну конкуренцію цін на новобудови елітного житла.