Чим може обернутися оренда житла для наймача?

У Великобританії жінка, яка шукала кімнату в оренду, була приголомшена, коли отримала від потенційного орендодавця список з 31 правила.

Як передає портал prian.ru список не обмежувався цими правилами. Він також включав штраф у розмірі €18 на добу за немитий посуд в раковині.

Також за правилами мешканцеві знімною кімнати заборонялося користуватися додатковими обігрівачами в кімнаті (штраф €120 на добу), заводити домашніх тварин і займати душ не більше, ніж 15 хвилин.

Що стосується дружніх візитів, то їх треба було погоджувати з господинею не менш ніж за два тижні вперед.

Готування їжі, згідно з правилами орендодавця, повинна займати максимум 15 хвилин. При цьому, приготування страв зі свинини було категорично заборонено.

Також у списку правил вказувалося, що будь-які речі, залишені поза особистої території мешканця, «будуть викинуті як сміття».

Зіткнувшись з такими умовами, міс Евелін з Великобританії поспішила поділитися із громадськістю в Твіттері. Опублікований список нею правил, розійшовся по мережі Інтернет буквально в мить ока.

При цьому експерти відзначають, що вимоги власників житла не можуть суперечити законам: орендатор захищений державою як мінімум від несправедливого виселення, завищеною орендної плати та неправомірної відмови в поверненні депозиту. Експерти відзначають, що необхідно зафіксувати всі спірні моменти в договорі оренди.