Чим краще засклити балкон?

Практично всі лоджії і балкони в наші дні засклені. Проте питання, як і чим засклити балкон, залишається і донині. Давайте спочатку розберемося, для якої мети необхідно його склити – захист від пилу і бруду, збереження тепла і т. д.

Природно, скління балкона безсумнівно допоможе позбутися протягом і як наслідок збереже більший тепло в приміщенні. Давайте розберемося докладніше, ніж засклити балкон і які види скління передбачені в наші дні.

Одним з найбільш популярним і поширеним типом є пластикове скління балкона, оскільки його головними перевагами служать високі теплоізоляційні властивості і високий рівень герметичності. За рахунок цього припиняються витоку теплого повітря і підтримується температура. Пластикові вікна також застосовуються в тому випадку, якщо Ви бажаєте зробити додаткове приміщення з лоджії або балкона. Єдиною проблемою може стати пароізоляція з внутрішньої сторони, що призведе до накопиченню водяних парів.

Наступним, не менш популярним, типом скління є холодне скління лоджій і балконів. В даному випадку герметичність значно нижче. Конструкція більш легка, розсувна, що значно розширює зорове простір. Як показує практика, даний тип скління дозволяє зберігати позитивну температуру, навіть незважаючи на те, що рівень теплоізоляції мінімальний.

Скла не протікають і забезпечують максимальну міцність всієї конструкції. Автоматичні засувки дозволяють легко і швидко відкривати і закривати вікна, а розсувні стулки легко переміщаються на роликах без застосування особливої сили. Холодне скління є одним з найбільш доступних для всіх категорій громадян при збереженні високого рівня якості.

Безрамне скління балкона – системи скління даного типу виробляються у Фінляндії. Вони зручні, практичні і красиві. У процесі експлуатації вони можуть паралельно зсуватися, провертатися навколо внутрішнього кута рами і здійснювати інші подібні маніпуляції. Єдиним їх недоліком може стати висока вартість, але вона того варта.

Скління дерев’яними рамами – даний тип скління відомий всім. Єдиним їх недоліком є те, що дерево вимагає регулярного догляду для підтримки довговічності і привабливості.

Практично всі лоджії і балкони в наші дні засклені. Проте питання, як і чим засклити балкон, залишається і донині. Давайте спочатку розберемося, для якої мети необхідно його склити – захист від пилу і бруду, збереження тепла і т. д.
Природно, скління безсумнівно допоможе позбутися протягом і як наслідок збереже більший тепло в приміщенні. Давайте розберемося докладніше, ніж засклити балкон і які види скління передбачені в наші дні.

Одним з найбільш популярним і поширеним типом є пластикове скління, оскільки його головними перевагами служать високі теплоізоляційні властивості і високий рівень герметичності. За рахунок цього припиняються витоку теплого повітря і підтримується температура. Пластикові вікна також застосовуються в тому випадку, якщо Ви бажаєте зробити додаткове приміщення з лоджії або балкона. Єдиною проблемою може стати пароізоляція з внутрішньої сторони, що призведе до накопиченню водяних парів.

Наступним, не менш популярним, типом скління є холодне скління лоджій і балконів. В даному випадку герметичність значно нижче. Конструкція більш легка, розсувна, що значно розширює зорове простір. Як показує практика, даний тип скління дозволяє зберігати позитивну температуру, навіть незважаючи на те, що рівень теплоізоляції мінімальний. Скла не протікають і забезпечують максимальну міцність всієї конструкції. Автоматичні засувки дозволяють легко і швидко відкривати і закривати вікна, а розсувні стулки легко переміщаються на роликах без застосування особливої сили. Холодне скління є одним з найбільш доступних для всіх категорій громадян при збереженні високого рівня якості.

Безрамне скління – системи скління даного типу виробляються у Фінляндії. Вони зручні, практичні і красиві. У процесі експлуатації вони можуть паралельно зсуватися, провертатися навколо внутрішнього кута рами і здійснювати інші подібні маніпуляції. Єдиним їх недоліком може стати висока вартість, але вона того варта.

Скління дерев’яними рамами – даний тип скління відомий всім. Єдиним їх недоліком є те, що дерево вимагає регулярного догляду для підтримки довговічності і привабливості.

Якщо ж ви живете на першому поверсі і у вас немає балкона, тоді ви можете зробити прибудову. Як отримати на неї дозвіл, ви можете дізнатися зі статті від порталу Kanzas.ua.