Чи варто зараз купувати нерухомість?

Рекомендації від консультанта «S Properties International», Емілії Іванової з приводу придбання різної нерухомості.

Якщо у вас є гроші, які вам не знадобляться в найближчі п’ять років, – краще купіть за них квартиру, – консультант «S Properties International», Емілія Іванова.

Зараз мені все частіше задають такі питання: чи варто зараз купувати нерухомість? Слушно це час для покупки? Відбудеться падіння цін на нерухомість?

Ось що я порадила б всім, кого хвилюють такі питання. За умови, що ви купуєте житло особисто для себе або щоб здавати його в оренду як мінімум років п’ять, а потім будете його продавати, якщо у вас є потрібні для цього кошти, то будь-який момент є цілком слушним. Ні одне зниження цін або криза не тривають настільки довго.

До того ж, нерухомість частково окупиться, так як ви за неї будете отримувати орендну плату. Так що, якщо у вас є вільні гроші, які вам не знадобляться в найближчі п’ять років, – сміливо купуйте. Можливо побудувати будинок в кредит – але це дороге задоволення.

По-іншому справи йдуть в тому випадку, якщо у вас є якісь вимоги до окупності нерухомості, чи ви берете банківський кредит.

– Де на сьогоднішній день житло продається за найвигіднішими цінами?

Рекомендую покупцям житла звернути свою увагу на різні аукціони нерухомості саме приватних судових виконавців.

Чому варто купувати нерухомість у ЧСІ? Основна причина – дуже вигідна ціна. ЧБІ виставляє нерухомість на продаж за вартістю, що становить близько 75% від ринкової.

Також, купівля у ЧСІ повністю виключає імовірність виникнення будь-яких претензій згодом з боку третіх осіб.