Вибрати квартиру подобово

Картинки по запросу "Вибрати квартиру подобово"

Нова квартира люкс на Позняках вул. Була в квартирі дві ночі. Дуже сподобалася квартира, все добре і чисто. Господиня дуже привітна жінка. Радує увагу до своїх клієнтів. Дизайнерський Люкс в новому будинку. Відмінна квартира, яка повністю відповідає опису. Дуже затишна, чиста і світла квартира. Знаходиться в спальному районі, який дозволить вирватися з міської суєти і зануритися в атмосферу відпочинку. А якщо вам пощастить, то з 17 поверху побачите чудовий захід, який на довго залишиться у вашій пам’яті. Євро у метро КПІ – центр 10 хвилин. Також хочемо вам порекомендувати vlasne.ua/city/kyiv/ 

За такі гроші вона повинна бути чиста. Наставлено купа мотлоху (декор), якого немає на фото, але по факту в квартирі, у вигляді штучних квітів, м’яких іграшок, наклейок, ляльок і тд , і збирає лише купу пилу. Про пилу, вона скрізь, на поличках, підвіконні, тумбочках, музичному центрі і тд. На підлозі були чиїсь волосся, хоча перед заселенням квартиру зобов’язані прибрати. Душова лійка зламана, вода з неї тече і на північ і на південь, потрібно притискати рукою. Господар зустрів нас привітно, заселилися швидко, без проблем. У квартирі чисто, є все для комфортного проживання. Опис квартири відповідає дійсності. Вся квартира розвалена, таргани вилазять з холодильника і пралка, меблі розбита, всі двері розламані, прокурено так, що за 4 дні перебування не вивітрилося. Дзеркала брудні, сантехніку взагалі ніхто не протирав. Коротше, краще туди не потрапляти. Щодня сюди приїжджає величезна кількість людей. Приїжджати сюди для того, щоб познайомитися з історією міста, краще в літній сезон, хоча столиця прекрасна і взимку. На Лівому березі розташовано три з них: Дніпровський, Деснянський і Дарницький.

Крім головної православної святині, тут є чимало місць, де можна і розважитися. Тому оренда обходиться на порядок дорожче. Його цікава історія, унікальні пам’ятки архітектури та садово – паркового мистецтва, а також масштабні заходи, які тут проводять щорічно, неможливо залишити без уваги. Прогулянка затишними алеями Ботанічного саду буде приємною та познайомить із дивовижним світом флори. Так добиратися до найбільш цікавих місцях буде набагато простіше. Тут можна вибрати найбільш підходящий варіант квартири всього в кілька кліків.
Спеціальні фільтри серед величезної кількості пропозицій дозволять знайти кращі. Вам залишиться просто набрати номер господаря квартири, щоб домовитися про дату і термін оренди, або її забронювати онлайн. Це дозволить успішно завершити операцію.