Чому краще жити в котеджному містечку, ніж у селі?

Якщо вже ви зважилися на житло за містом, то це досить серйозний крок, який вимагає прорахунку маси нюансів. Звичайно, будинок на відшибі, наодинці з природою це чудово, проте краще для проживання вибрати все-таки котеджне селище, оскільки в багатьох випадках наявність сусідів – великий плюс.

Наприклад, якщо взимку у вас не заводиться машина, можна «прикурити» від сусідського мотора, крім того, якщо ви кудись їдете, то сусідів завжди можна попросити доглянути за господарством, заодно грабіжникам буде менше повадно сунутися в будинок, якщо за ним доглядають.

Інфраструктура котеджних містечок, як правило, передбачає наявність магазину, де можна придбати найнеобхідніші продукти, щоб не їхати за ними в місто в супермаркет. Також в котеджних містечках часто присутні філії фірм, які займаються поточним ремонтом – електрик, сантехнік, які знаходяться в безпосередній близькості і швидко відреагують на ваш виклик.

З одного боку, котеджне містечко – це, по суті, невелика село, але має принципові відмінності від класичного села. По-перше, контингент проживаючих. Це мінімум середній клас, а значить ви навряд чи побачите на вулиці алкоголіків, ошивающихся біля магазинчика і ведуть антисоціальний спосіб життя. По-друге, практично всі мешканці котеджного селища працюють в місті, що робить поселення досить просунутим у сфері як технологічних, так і інших трендів. Третій момент робить котеджне селище зовсім не схожим на село – відсутність корів, курей, свиней та іншої живності, притаманною сільській місцевості.

Єдине, на чому наполягають експерти, це дуже ретельна перевірка котеджного містечка перед тим, як купувати там нерухомість – відгуки вже купили там будинок, організація під’їзних шляхів та інфраструктури і, природно, сама якість будівництва житла.

Як вибрати і підготувати квартиру для здачі в оренду

12-25-2020

DOM.RIA – Як безпечно здати квартиру в оренду: 10 порад

Як підготувати квартиру

Не кожну квартиру можна здати швидко і вигідно і при цьому отримувати прибутковість вище вкладу по депозитах. Орендне житло краще купувати в локаціях з хорошою транспортною доступністю і розвиненою інфраструктурою в мікрорайоні. Щоб уникнути проблем з пошуком мешканців, потрібно знайти підходящу квартиру і зробити в ній ремонт, який відповідає запитам широкої маси сучасних орендарів. Також хочемо вам порекомендувати квартиры в Днепре кращі пропозиції.

Якщо ви плануєте купити і здавати квартиру в оренду, важливо зрозуміти, хто сьогодні він, надійний орендар, чого чекає від житла і як підготувати вашу нерухомість відповідно. Умовно є три великі групи клієнтів, які пред’являють різні вимоги до квартири, її розташування, а також обробці і меблювання. На них і потрібно орієнтуватися, готуючи житло для здачі в оренду, рекомендує ріелтор.

Група № 1:

 • студенти вузів, за яких платять батьки;
 • самотні молоді люди (заробіток вище середнього).

Їм важливі наступні параметри житла:

 • зручна локація;
 • метро в крокової доступності;
 • сучасний житловий фонд та / або сучасна обробка квартири.

Інтер’єр з родзинкою дозволяє скоротити час показів з декількох тижнів до одного дня. Найбільшим попитом у цієї групи користуються: стилізація під лофт, відкрита студія, дизайнерські фішки, які чіпляють. Такий ремонт не вимагає великих витрат, головне — підійти до інтер’єру творчо і вміло розставити акценти.

Група № 2:

 • молоді сім’ї без дітей (одному з подружжя до 40 років).

Для них важливі:

 • метро в крокової доступності;
 • наявність прогулянкових зон (парків);
 • сучасний житловий фонд або будинок в історичному місці;
 • наявність паркувального місця.

В інтер’єрах ця група віддає перевагу сучасній обробці, мінімум старих меблів, добре обладнану кухню і повноцінну спальню (або виділену зону, якщо це студія), тобто стаціонарне зручне спальне місце, а не розкладний диван.

Грамотне планування при невеликому метражі грає вирішальну роль, тому якщо ви збираєтеся купувати квартиру з прицілом на перепланування-збільшення кімнат, дуже важливо до покупки оцінити можливості приміщення. За її словами, для того щоб виділити додаткові кімнати, кількість вікон навіть важливіше, ніж кількість квадратних метрів. Мінімально допустима площа житлової кімнати за московськими нормами-8 кв.м, при цьому її ширина повинна бути не менше 2,25 м. І це далеко не всі підводні камені перепланувань, говорить експерт.

Група № 3:

 • керівники вищої ланки, що працюють за контрактом;
 • іноземні громадяни, які працюють за контрактом.

Їх цікавлять наступні параметри:

  • сучасний проект або будинок в історичному місці;
  • наявність паркувального місця / підземного паркінгу;
  • бутики і ресторани в крокової доступності;

В інтер’єрі вони очікують якісні, переважно натуральні оздоблювальні матеріали, хорошу побутову техніку, включаючи кондиціонування. Можливо, знадобиться окремий кабінет. Дизайнер рекомендує нейтральний, не перевантажений меблями інтер’єр, який орендарі можуть доповнити на свій смак.

Важливі хитрощі

 • запахи свіжозвареної кави та випічки не випадково вважаються найбільш продаваними. Якщо відвідувачів з порога зустрічає приємний запах, хороші асоціації з квартирою закріплюються несвідомо.
 •  Інтер’єр може бути абсолютно нейтральним, але кілька модних декоративних подушок і пледів додадуть затишку і запам’ятовуваності.
 • меблі не обов’язково повинна стояти так, як ви звикли. Знайдіть красиву композицію. Додайте на час показу кавові столики, щоб створити житловий вигляд. Такі предмети меблів дизайнери беруть в оренду на час показів і зйомок, їх можна викупити, якщо вони сподобаються мешканцям.
 • у кожної квартири є своя цільова аудиторія. Знаючи її потреби, можна зробити інтер’єр чітко потрапляє в очікування потенційних мешканців.