Чому краще жити в котеджному містечку, ніж у селі?

Якщо вже ви зважилися на житло за містом, то це досить серйозний крок, який вимагає прорахунку маси нюансів. Звичайно, будинок на відшибі, наодинці з природою це чудово, проте краще для проживання вибрати все-таки котеджне селище, оскільки в багатьох випадках наявність сусідів – великий плюс.

Наприклад, якщо взимку у вас не заводиться машина, можна «прикурити» від сусідського мотора, крім того, якщо ви кудись їдете, то сусідів завжди можна попросити доглянути за господарством, заодно грабіжникам буде менше повадно сунутися в будинок, якщо за ним доглядають.

Інфраструктура котеджних містечок, як правило, передбачає наявність магазину, де можна придбати найнеобхідніші продукти, щоб не їхати за ними в місто в супермаркет. Також в котеджних містечках часто присутні філії фірм, які займаються поточним ремонтом – електрик, сантехнік, які знаходяться в безпосередній близькості і швидко відреагують на ваш виклик.

З одного боку, котеджне містечко – це, по суті, невелика село, але має принципові відмінності від класичного села. По-перше, контингент проживаючих. Це мінімум середній клас, а значить ви навряд чи побачите на вулиці алкоголіків, ошивающихся біля магазинчика і ведуть антисоціальний спосіб життя. По-друге, практично всі мешканці котеджного селища працюють в місті, що робить поселення досить просунутим у сфері як технологічних, так і інших трендів. Третій момент робить котеджне селище зовсім не схожим на село – відсутність корів, курей, свиней та іншої живності, притаманною сільській місцевості.

Єдине, на чому наполягають експерти, це дуже ретельна перевірка котеджного містечка перед тим, як купувати там нерухомість – відгуки вже купили там будинок, організація під’їзних шляхів та інфраструктури і, природно, сама якість будівництва житла.