Чоловік залишився без житла, рятуючи свою дочку

Щоб вилікувати доньку від раку, криворізький пенсіонер продав усе, що мав, навіть свою єдину квартиру.

Втім, жертви виявилися марними – дочка померла, а після її смерті чоловік опинився без даху над головою, і тепер сам потребує допомоги. З власних речей у пана Віктора залишилися тільки одяг, що на ньому.

Однак виявилося, українські закони таким людям допомогти нічим не можуть. Зараз 64-річний Віктор Армашов живе в дачному будиночку свого колишнього сусіда по садовому товариству. Той прихистив його, щоб чоловік не замерз на вулиці.

Після смерті дочки, Віктор залишився безпритульним, адже близьких родичів, які могли б прихистити у нього немає. А чоловік дочки забрати його до себе відмовився і через півтора року знову одружився.

Чоловік каже, знімати квартиру йому не по кишені – пенсія 800 гривень. Щоб отримати кімнату в гуртожитку звертався до районної влади. Однак виявилося, на неї можна не розраховувати. Адже нерухомість він продав за власним бажанням, тому за законом, більше ні на яке житло від держави претендувати не може.

Відповідних муніципальних програм, йдеться в Криворізькому мерії, поки що не існує. Проте в цьому разі таки пообіцяли зробити виняток.