Чого очікувати від ринку нерухомості в Криму?

Останнім часом аналітики відзначають зростання цін на кримську нерухомість, земельні ділянки та індивідуальні котеджі.

Це стосується не тільки Південного берега Криму і Ялти, але і степову і гірську місцевість Криму, Сімферополя та Севастополя. Виходячи з прогнозів фахівців, у найближчі кілька років, збільшення на ціну простого житла не буде припинятися. Для багатьох підприємств і підприємців з найближчого зарубіжжя кримська земля є місцем для вкладення свого капіталу.

Якщо сюди додати відсутність мовного бар’єру, приємний клімат, дружні зв’язки з населенням, а так само ліберальне законодавство. Всі фактори, які були вище названі, ніяк не можна упускати повз. Зростає попит не тільки на особняки, міські квартири, дачні ділянки і будиночки в горах. Можна тільки здогадуватися про те, яка кількість ділянок нерухомості в Криму належить іноземним власникам. Ринок розвивається досить динамічно, і на ньому купується практично все – починаючи від нерухомості для невеликого готелю, до будинків на Мангупі.

Самим престижним місцем у Криму вважається територія від Алушти до Севастополя. Дана ділянка кримського півострова простягається приблизно на 100км, і має різну та високорозвинену інфраструктуру. У часи СРСР велика частина вкладень припадала саме на Юний Берег Криму. Тут більш теплий клімат і порівняно з Східним Кримом більш вологий. Набагато різноманітніша й багатша рослинність. Однак і нерухомість в Криму відрізняється своєю високою ціною. Кожне місто і селище тут щільно забудований.

Східний Крим не так розвинений і забудований. Тут клімат більш сухий, однак, для жителів середньої смуги він більш комфортний. Ціна на нерухомість у цій частині Криму стала збільшуватися тільки в останні роки. Східне узбережжя простягається приблизно на 120км. Щодо Південного Криму, ціни тут значно менше, ніж у Південному Криму.