Частинка мистецтва від Клубного Будинку «Арт Хол»

15 листопада у ресторані Pravda Bar в рамках святкування першого дня народження журналу CODE представники клубний будинок «Арт Хол» подарували гостям вечора частинку мистецтва. Подарунком від партнера вечора стала ексклюзивна картина відомого художника Андрія Гука. На ній зображений сам клубний будинок, виконаний у фірмовій техніці майстра. Тепер оригінальна картина прикрасить інтер’єр однієї з читачок журналу.


Ще в минулому році Андрій Володимирович написав 2 картини, надихаючись зовнішнім виглядом майбутнього будинку на вулиці Воровського, 21. Андрій Гук славиться яскравою і самобутньою манерою зображення міських пейзажів – карети, старовинні автомобілі, чоловіки в капелюхах, дами з парасольками від сонця в довгих туалетах на його полотнах як не можна краще передають історичний шарм і справжню київську ауру місця, де розташований «Арт Хол», а динамічні мазки виражають енергію сучасності. Картини Андрія Гука представлені у відділі продажів клубного будинку, за адресою Чеховський провулок, 11.

Про клубний будинок «Арт Хол»:

Клубний будинок «Арт Хол» будується в Шевченківському районі на перехресті вулиць Воровського і Чеховського провулка. 68 квартир, площею від 91 до 223 кв. м, вбудований трирівневий паркінг, бутік, ресторан, салон і відділення банку, прогулянкова тераса на рівні 5-го поверху.