додому Вторинний ринок нерухомості києва

Вторинний ринок нерухомості києва

Експерти відзначають помітне зростання попиту на вторинному ринку житла в Москві. Будівництво нових обсягів житла у російській столиці неухильно скорочується - градостроительно-земельна комісія Москви вже розірвала чверть з усіх існуючих инвестконтрактов.
Народні депутати придумали, як виселити мешканців для реконструкції зношеного будинок. Група народних депутатів зареєструвала у Верховній Раді законопроект Про внесення змін до Закону України «Про комплексну реконструкцію кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду (реєстраційний №2496а).
Успішно продати квартиру можливо і без посередників. Головне знати всі нюанси. Рекомендації фахівців допоможуть вам безпечно провести приватну угоду і отримати максимум коштів. Пошук Покупця можна знайти і самостійно.
На сьогоднішній день 70-80% квартир на вторинному ринку купуються за валюту. Тому мета введення законодавчих обмежень (до 150 тис. грн.) на оплату готівкою– це відхід від доларизації економіки і насичення банків грошовою масою, щоб вони стали більш ліквідними.
Прокуратура Ірпеня намагається відібрати студентський гуртожиток Києво-Могилянської академії. Про це йдеться у зверненні студентського самоврядування та мешканців гуртожитку до Віктора Януковича, Миколи Азарова та омбусмена Ніни Карпачової.
Найбільше зросла вартість продажу квартир на вторинному ринку в Харкові - на 2,56%. Середня ціна продажу одно-трикімнатних квартир на вторинному ринку в Одесі за період з 4 січня по 3 липня 2012 року зросла на 0,13% ($2) до $1 494 кв.
У період з березня 2012 по березень 2013 р. найбільше зростання цін на ринку вторинної житлової нерухомості Харкова зафіксовано в сегменті чотирикімнатних квартир. Їх вартість зросла в цей період в середньому на 3% – з $970 до $1000 за кв.
Виявляється в Києві можна купити квартиру за $ 48000. За даними порталу meget.kiev.ua у вересні виставлені на продаж 3 найдешевші квартири у Києві. Аналітики порталу склали рейтинг Топ-3 найдешевших квартир в Києві.
Безсумнівно, люди звикли користуватися в повсякденному житті пластиковими картками та банківськими переказами... Але, коли справа доходить до покупки житла, менталітет дає про себе знати – безготівкові розрахунки поступаються грошовим.До того ж комірка – це зручний та безпечний спосіб оплати.
За підсумками лютого 2013 року, порівняно з січнем, середня вартість вторинного житла в Києві збільшилася на 0,7% і склала 16 тис. 255 грн. за кв. м. Про це повідомили аналітики ІАП «Столична нерухомість».
Частка хрущовок і готельок в структурі продажів нерухомості економ-класу за останній рік знизилася з 60 % до 40 %. Про це розповів віце-президент Асоціації професійних управляючих нерухомістю Анатолій Топал.«Інтерес до житла низької якості стрімко падає», — стверджує він.
У Києві збільшився попит на дешеві однокімнатні квартири вартістю до 50 тис. доларів.За словами брокерів такі квартири продаються протягом декількох тижнів. «Сьогодні найдешевшу однокімнатну квартиру в Києві можна продати буквально за тиждень.
Перед купівлею житла на вторинному ринку завжди цікавтеся життям колишніх мешканців, радять юристи. Вони попереджають, що найбільш імовірним джерелом проблем можуть стати родичі колишнього власника або інші особи, які за законом мають право претендувати на цю житлову площу.
Протягом року квартири в цегляних будинках Києва подешевшали, а вартість житла в панельних будинках, навпаки, зросла. Так, квартири в цегляних «хрущовки» подешевшали на 2,8%, в той час, як панельні хрущовки подорожчали на 1,6%, а ціни панельні новобудови виросли на 3,6%Як передає Domik.net., незважаючи на це, квадратний метр квартири в найдорожчих серед панельних будинків хрущовках поки ще коштує менше, ніж квадратний метр в хрущовках цегельних - найдешевших будинках з цього матеріалу.
За даними консалтингової компанії SV Development, середня вартість продажу 1-3 кімнатних квартир на вторинних ринках в Одесі, Львові та Дніпропетровську подешевшала, у Донецьку не змінилася, а от у Харкові спостерігалося невелике подорожчання житла.
Спад на вітчизняному ринку нерухомості може спровокувати те, що тепер при покупці житла українців змусять повністю сплачувати податки і доводити, що гроші зароблені чесним шляхом. Киянка Анна Остренко вже рік вивчає оголошення про купівлю-продаж житла.
Як повідомляють SV Development, за період з 07 по 13 жовтня 2011 року в столиці на вторинному ринку середня ціна продажу торгових приміщень знизилася на 0,17% ($4) до 2285 дол. за 1 кв. м.За даний період найдешевше торгові приміщення пропонувалися в Дарницькому районі з середнім показником $1760 кв.
Попит на дешеве житло в Одесі перевищує пропозицію. Причиною тому, на думку експертів, підвищення цін на комунальні послуги, продукти, бензин і проїзд у транспорті, тобто в цілому подорожчання рівня життя.
Ті, хто вирішив обзавестися власним житлом, часто стоять перед вибором: інвестувати у квартиру в новобудові або ж купити вже готове житло на вторинному ринку. Щоб зробити правильний вибір, потрібно зважити всі «за» і «проти», врахувати переваги та недоліки житла від забудовника і так званого б/у, і, звичайно, ж обставини тієї чи іншої людини.
У серпні ціни на квартири знизилися в шести районах Києва. У минулому місяці ціни на вторинне житло в столиці знизилися на 1,1%. На даний момент середня ціна квадратного метра на вторинному ринку нерухомості Києва становить 2 тис.
Кінець 2012 року на ринку вторинної нерухомості Києва підтвердив тренд все минає – цінова стабільність на квартири. Про це у своєму аналітичному звіті за підсумками грудня повідомили аналітики ІАП «Столична нерухомість».
Як заявив віце-премєр, міністр праці та соціальної політики Сергій Тігіпко, комунальні послуги в Україні подорожчають на 32%, оскільки про це свідчать переговори з Міжнародним валютним фондом. Він підкреслив, що 32% - це ще не межа і українцям варто чекати чергового підвищення.
Сьогодні Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України розробляє техніко-економічного обґрунтування санації житлових кварталів та модернізації систем теплопостачання. Про це розповів директор департаменту житлової політики Міністерства Віталій Шаповаленко.
При словосполученні квартира в Києві завжди приходить в голову асоціація дорого. Чи Так це насправді, спробували зясувати кореспонденти, звернувшись в деякі великі агентства нерухомості... Починаючи пошуки житла в столиці, під тиском ріелторів складається враження, що при купівлі однокімнатної квартири на міській околиці потрібно викласти з кишені щонайменше $50 тисяч.
Сьогодні більшість старих будівель в Україні — це малогабаритний дешеве житло, яке завжди досить затребуване серед тих, хто не в змозі дозволити собі велику квартиру. Найчастіше таке житло знаходиться у аварійному стані і потребує знесення.