додому Вторинний ринок нерухомості києва

Вторинний ринок нерухомості києва

У серпні до зниження на 10% пропозиції на ринку вторинної нерухомості Києва могло послужити очікування нестабільності курсу долара. Про це повідомили в консалтинговій компанії Українська торгова гільдія.Вартість житлової нерухомості на вторинному ринку Києва в серпні 2012 р.
Основні тенденції ринку вторинної житлової нерухомості Московської області. Пропозиція вторинного ринку житла Московської області в декабре2012 р. налічувало близько 55 тис. квартир – на чверть більше, ніж у декабре2011 р.
Квартири в хрущовках – одні з найдешевших обєктів на ринку нерухомості. БН зясовував, як вибрати житло в таких спорудах і не прогадати. Ідея будівництва простих і недорогих панельних коробок зявилася у Микити Сергійовича Хрущова під час поїздки в одну з дружніх країн Варшавського договору.
До категорії ветхих відноситься 46,9 тис. будинків (0,5% від загальної кількості житлових будинків країни), загальною площею 3,9 млн кв. м., в яких проживає 95,5 тис. жителів, кажуть в Мінрегіоні.Як відзначають в міністерстві, низька якість і енергоефективність вищевказаного житла, а також фізична та моральна зношеність потребують капітального ремонту.Нагадаємо, в Україні налічується понад 4 млн кв.
Сучасний ринок нерухомості надзвичайно різноманітний. Сьогодні тут можна зустріти пропозиції про продаж вторинного житла від звичайних громадян, квартири в готових або ще тільки будуються новобудовах від забудовників, а також і ті, і інші варіанти від посередників.
З 1 вересня 2013 року купівля-продаж нерухомості вартістю більше 150 тис. грн. здійснюється за безготівковим розрахунком. Перші угоди вже укладені, перші платежі вже пройшли. І, як і очікувалося раніше, виявилися перші проблеми цього нововведення.
Зараз, з настанням перших морозів, актуальним стало питання про утеплення житла. Особливо це питання турбує мешканців «хрущовок» і панельних багатоповерхівок. У таких будинках промерзання стін – звичайне явище.
11 травня у центрі Харкова обвалилася стіна житлового будинку 1917 року побудови. На щастя, жертв і постраждалих не було. У квітні в місті Костянтинівка Донецької області у триповерхівці обвалилася стіна і між-поверхова перекриття в підїзді, дві людини були госпіталізовані.
Разом з падінням попиту незначно зменшилась і ціна на такий виду житла.У перші півроку 2013 року київський ринок нерухомості у всіх цінових сегментах розвивався прогнозовано і без коливань. Більшість тенденцій, виникнення на ринку ще в 2012 році, в цьому році збереглися.
Експерти відзначають помітне зростання попиту на вторинному ринку житла в Москві. Будівництво нових обсягів житла у російській столиці неухильно скорочується - градостроительно-земельна комісія Москви вже розірвала чверть з усіх існуючих инвестконтрактов.
Народні депутати придумали, як виселити мешканців для реконструкції зношеного будинок. Група народних депутатів зареєструвала у Верховній Раді законопроект Про внесення змін до Закону України «Про комплексну реконструкцію кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду (реєстраційний №2496а).
Успішно продати квартиру можливо і без посередників. Головне знати всі нюанси. Рекомендації фахівців допоможуть вам безпечно провести приватну угоду і отримати максимум коштів. Пошук Покупця можна знайти і самостійно.
На сьогоднішній день 70-80% квартир на вторинному ринку купуються за валюту. Тому мета введення законодавчих обмежень (до 150 тис. грн.) на оплату готівкою– це відхід від доларизації економіки і насичення банків грошовою масою, щоб вони стали більш ліквідними.
Прокуратура Ірпеня намагається відібрати студентський гуртожиток Києво-Могилянської академії. Про це йдеться у зверненні студентського самоврядування та мешканців гуртожитку до Віктора Януковича, Миколи Азарова та омбусмена Ніни Карпачової.
Найбільше зросла вартість продажу квартир на вторинному ринку в Харкові - на 2,56%. Середня ціна продажу одно-трикімнатних квартир на вторинному ринку в Одесі за період з 4 січня по 3 липня 2012 року зросла на 0,13% ($2) до $1 494 кв.
У період з березня 2012 по березень 2013 р. найбільше зростання цін на ринку вторинної житлової нерухомості Харкова зафіксовано в сегменті чотирикімнатних квартир. Їх вартість зросла в цей період в середньому на 3% – з $970 до $1000 за кв.
Виявляється в Києві можна купити квартиру за $ 48000. За даними порталу meget.kiev.ua у вересні виставлені на продаж 3 найдешевші квартири у Києві. Аналітики порталу склали рейтинг Топ-3 найдешевших квартир в Києві.
Безсумнівно, люди звикли користуватися в повсякденному житті пластиковими картками та банківськими переказами... Але, коли справа доходить до покупки житла, менталітет дає про себе знати – безготівкові розрахунки поступаються грошовим.До того ж комірка – це зручний та безпечний спосіб оплати.
За підсумками лютого 2013 року, порівняно з січнем, середня вартість вторинного житла в Києві збільшилася на 0,7% і склала 16 тис. 255 грн. за кв. м. Про це повідомили аналітики ІАП «Столична нерухомість».
Частка хрущовок і готельок в структурі продажів нерухомості економ-класу за останній рік знизилася з 60 % до 40 %. Про це розповів віце-президент Асоціації професійних управляючих нерухомістю Анатолій Топал.«Інтерес до житла низької якості стрімко падає», — стверджує він.
У Києві збільшився попит на дешеві однокімнатні квартири вартістю до 50 тис. доларів.За словами брокерів такі квартири продаються протягом декількох тижнів. «Сьогодні найдешевшу однокімнатну квартиру в Києві можна продати буквально за тиждень.
Перед купівлею житла на вторинному ринку завжди цікавтеся життям колишніх мешканців, радять юристи. Вони попереджають, що найбільш імовірним джерелом проблем можуть стати родичі колишнього власника або інші особи, які за законом мають право претендувати на цю житлову площу.
Протягом року квартири в цегляних будинках Києва подешевшали, а вартість житла в панельних будинках, навпаки, зросла. Так, квартири в цегляних «хрущовки» подешевшали на 2,8%, в той час, як панельні хрущовки подорожчали на 1,6%, а ціни панельні новобудови виросли на 3,6%Як передає Domik.net., незважаючи на це, квадратний метр квартири в найдорожчих серед панельних будинків хрущовках поки ще коштує менше, ніж квадратний метр в хрущовках цегельних - найдешевших будинках з цього матеріалу.
За даними консалтингової компанії SV Development, середня вартість продажу 1-3 кімнатних квартир на вторинних ринках в Одесі, Львові та Дніпропетровську подешевшала, у Донецьку не змінилася, а от у Харкові спостерігалося невелике подорожчання житла.
Спад на вітчизняному ринку нерухомості може спровокувати те, що тепер при покупці житла українців змусять повністю сплачувати податки і доводити, що гроші зароблені чесним шляхом. Киянка Анна Остренко вже рік вивчає оголошення про купівлю-продаж житла.