додому Вторинний ринок нерухомості києва

Вторинний ринок нерухомості києва

За десять місяців поточного року ціна квартир на вторинному ринку Харкова в доларовому еквіваленті не змінилася. При цьому вартість житла в нацвалюті несуттєво коливалася в межах 5% протягом усього року.Про це повідомила директор компанії ХАН (Харківське агентство нерухомості) Світлана Якимова.
В Україні заміна старого житлового фонду на новобудови неможлива без комплексного підходу. Про це заявив віце-президент компанії «Київміськбуд» Олександр Мороз. З його слів, коли заходить мова про заміну старого житлового фонду на новобудови, виникає дуже багато питань, відповіді на які ще потрібно знайти.
в 2012 році найбільше збільшилася кількість виставлених на продаж квартир у Дарницькому районі. За підсумками 2012 року аналітики ІАП «Столична нерухомість» прийшли до висновку, що кількість представлених до продажу квартир на вторинному ринку столиці збільшилася на 25,4% і склала 17 тис.
Якщо продати найбільш дороге елітне житло Києва, то цих коштів вистачило б на купівлю 400 «з половиною» найдешевших «одиничок» у спальних районах столиці, не кажучи вже про передмістях — в містах-супутниках Києва можна було б умовно придбати близько 600 квартир.
У I кварталі 2012 року на вторинному ринку Харкова високим попитом користувалися 1-кімнатні і двокімнатні квартири. Про це повідомив маркетолог компанії «Харківське агентство нерухомості» Максим Клименко.
Вторинна нерухомість подорожчала в 90 відсотках великих російських міст.У листопаді 2012 року зростання цін на вторинному ринку житла був зафіксований у 36 із 40 найбільших міст Росії. Як йдеться в огляді аналітичного порталу Мир квартир, найбільше за місяць квадратний метр подорожчав в Томську.Відповідно до огляду, вартість квадратного метра там збільшилася на 4,4 відсотка до 47,5 тисячі рублів.
Ажіотаж на ринку нерухомості створюється штучно, клієнтів лякають насуваються прблемами.На вторинному ринку нерухомості - змова. Як повідомив «Коментарям» надійне джерело в ріелтерських колах, близько трьох тижнів тому власники найбільших столичних агентств нерухомості під час зустрічі за закритими дверима домовилися дезінформувати своїх клієнтів і журналістів, повідомляючи їм про початок ажіотажі.
За даними Союзу фахівців з нерухомості України, в I кварталі 2013 року в Києві середня вартість житла знизилася на 23%. Як повідомляється, зниження цього показника порівняно з I кварталом минулого року склало 6,45%.
Збільшення кількості житла в Києві відбудеться за рахунок знесення хрущовок. Про це йдеться у планах розвитку Києва. Як заявив глава комунальної організації «Інститут Генерального плану р. Києва» Сергій Броневицький, хрущовками треба було займатися ще років 7-8 тому, а сьогодні вдома вичерпали свій ресурс.
Існує уявлення про те, що нерухомість – це основний показник добробуту і матеріального успіху людини. Житлову проблему прагнуть вирішити всі, але на новобудови грошей часто не вистачає, тому багато купують житло на вторинному ринку, де можна знайти квартири за цінами, які значно нижче вартості новозбудованого житла.
У серпні до зниження на 10% пропозиції на ринку вторинної нерухомості Києва могло послужити очікування нестабільності курсу долара. Про це повідомили в консалтинговій компанії Українська торгова гільдія.Вартість житлової нерухомості на вторинному ринку Києва в серпні 2012 р.
Основні тенденції ринку вторинної житлової нерухомості Московської області. Пропозиція вторинного ринку житла Московської області в декабре2012 р. налічувало близько 55 тис. квартир – на чверть більше, ніж у декабре2011 р.
Квартири в хрущовках – одні з найдешевших обєктів на ринку нерухомості. БН зясовував, як вибрати житло в таких спорудах і не прогадати. Ідея будівництва простих і недорогих панельних коробок зявилася у Микити Сергійовича Хрущова під час поїздки в одну з дружніх країн Варшавського договору.
До категорії ветхих відноситься 46,9 тис. будинків (0,5% від загальної кількості житлових будинків країни), загальною площею 3,9 млн кв. м., в яких проживає 95,5 тис. жителів, кажуть в Мінрегіоні.Як відзначають в міністерстві, низька якість і енергоефективність вищевказаного житла, а також фізична та моральна зношеність потребують капітального ремонту.Нагадаємо, в Україні налічується понад 4 млн кв.
Сучасний ринок нерухомості надзвичайно різноманітний. Сьогодні тут можна зустріти пропозиції про продаж вторинного житла від звичайних громадян, квартири в готових або ще тільки будуються новобудовах від забудовників, а також і ті, і інші варіанти від посередників.
З 1 вересня 2013 року купівля-продаж нерухомості вартістю більше 150 тис. грн. здійснюється за безготівковим розрахунком. Перші угоди вже укладені, перші платежі вже пройшли. І, як і очікувалося раніше, виявилися перші проблеми цього нововведення.
Зараз, з настанням перших морозів, актуальним стало питання про утеплення житла. Особливо це питання турбує мешканців «хрущовок» і панельних багатоповерхівок. У таких будинках промерзання стін – звичайне явище.
11 травня у центрі Харкова обвалилася стіна житлового будинку 1917 року побудови. На щастя, жертв і постраждалих не було. У квітні в місті Костянтинівка Донецької області у триповерхівці обвалилася стіна і між-поверхова перекриття в підїзді, дві людини були госпіталізовані.
Разом з падінням попиту незначно зменшилась і ціна на такий виду житла.У перші півроку 2013 року київський ринок нерухомості у всіх цінових сегментах розвивався прогнозовано і без коливань. Більшість тенденцій, виникнення на ринку ще в 2012 році, в цьому році збереглися.
Експерти відзначають помітне зростання попиту на вторинному ринку житла в Москві. Будівництво нових обсягів житла у російській столиці неухильно скорочується - градостроительно-земельна комісія Москви вже розірвала чверть з усіх існуючих инвестконтрактов.
Народні депутати придумали, як виселити мешканців для реконструкції зношеного будинок. Група народних депутатів зареєструвала у Верховній Раді законопроект Про внесення змін до Закону України «Про комплексну реконструкцію кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду (реєстраційний №2496а).
Успішно продати квартиру можливо і без посередників. Головне знати всі нюанси. Рекомендації фахівців допоможуть вам безпечно провести приватну угоду і отримати максимум коштів. Пошук Покупця можна знайти і самостійно.
На сьогоднішній день 70-80% квартир на вторинному ринку купуються за валюту. Тому мета введення законодавчих обмежень (до 150 тис. грн.) на оплату готівкою– це відхід від доларизації економіки і насичення банків грошовою масою, щоб вони стали більш ліквідними.
Прокуратура Ірпеня намагається відібрати студентський гуртожиток Києво-Могилянської академії. Про це йдеться у зверненні студентського самоврядування та мешканців гуртожитку до Віктора Януковича, Миколи Азарова та омбусмена Ніни Карпачової.
Найбільше зросла вартість продажу квартир на вторинному ринку в Харкові - на 2,56%. Середня ціна продажу одно-трикімнатних квартир на вторинному ринку в Одесі за період з 4 січня по 3 липня 2012 року зросла на 0,13% ($2) до $1 494 кв.