Експерти відзначають, що найчастіше житлову нерухомість страхують для того, щоб у разі якихось певних форс-мажорних ситуацій відшкодувати збитки. При цьому, в якості страхувальників, згідно із законом, можуть виступати як орендарі, так і власники, наймодавці, а також наймачі, якщо це зазначено в договорі найму.
Прийняття закону про молодіжну житлово-будівельну кооперацію дозволить молодим сімям за кілька років отримати власне житло, замість того, щоб знімати. Про це в ефірі Радіо Ера-FМ заявив народний депутат України від партії регіонів, голова підкомітету з питань страхової діяльності, регулювання ріелторської діяльності та інших операцій на ринку нерухомості, оцінки майна, майнових прав та професійної оціночної діяльності Комітету Верховної Ради з питань фінансів і банківської діяльності Андрій Пінчук.Народний депутат повідомив, що відповідний законопроект, зокрема, його авторства, вже прийнятий у першому читанні.
Фізособи зможуть уникнути податку на нерухомість, введення якого заплановано на 1 липня 2012 року. Про це повідомила старший юрист міжнародної юридичної групи AstapovLawyers Юлія Яшенкова. Згідно з чинним положенням Податкового Кодексу України при нарахуванні податку на нерухомість фізичним особам оподатковувана житлова площа зменшується на 120 кв.
У парламенті зареєстрований законопроект, метою якого є введення пільг для індивідуальних забудовників у сільській місцевості для приєднання зведених ними до інженерних споруд (газовим і електричним) мереж.
Депутати підготували проект закону про оренду дитсадків, який покликаний зменшити фінансовий тягар, покладений на територіальні громади, та окреслити переваги роботи для потенційних орендарів подібних установ.Проект Закону «Про особливості передачі в оренду дошкільних навчальних закладів освіти, що перебувають у комунальній власності» уже представлений у парламенті.
Сьогодні в Україні існує актуальна проблема правового регулювання переведення приміщень з житлового фонду в нежитловийі навпаки. Заковика в тому, що в Україні досі діє Житловий кодекс радянського зразка, а внесені до нього зміни не стосуються цього питання.
Україні необхідно законодавче регулювання ріелторської діяльності. Причому для цього необовязково створювати закон про ріелторську діяльність, можна піти російським шляхом. Так вважає ріелтор і експерт з нерухомості Артур Пилипчук.
Закон України «Про загальнодержавну цільову програму передачі гуртожитків у власність територіальних громад на 2012-2015 роки», підписаний Президентом Віктором Януковичем, дозволить завершити процес приватизації мешканцями кімнат у гуртожитках до 2016 року.
Навіть незважаючи на те, що нерухомість перейде до нового хазяїна, на ній залишаться колишні обтяження. Обтяження — це юридично обґрунтовані умови, які обмежують право власника на володіння своїм майном.
Влада Великобританії розглядає питання скасування пільгового тарифу для тих жителів, які обладнали свої будинки сонячними батареями. Проект обладнання 22 000 соціальних будинків сонячними батареями опинився під загрозою зриву.
Міністерство доходів і зборів України має намір з 15 квітня почати розсилати квитанції про сплату податку на нерухомість тим платникам податків, які є власниками оподатковуваного нерухомості.Про це повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу Міндоходів.У квитанції зазначатимуться сума нарахованого податку та платіжні реквізити.
Сьогодні перевірити історію обєкта нерухомості (встановити, кому він належить і належав), можна в Реєстрі прав власності і в БТІ. Але вже з початку 2013 року, якщо слідувати логіці дій чиновників, покупець залишиться один на один з новим абсолютно чистим реєстром.
З січня 2013 року українці будуть сплачувати державі за «понаднормові» квадратні метри. Верховна Рада перенесла набуття чинності ст. 265 «Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» Податкового кодексу на 1 січня 2013 року.
Щороку тисячі українців в буквальному сенсі опиняються на вулиці, змушені залишати житло яке до цього вони вважали своїм.Когось виселяє банк, де квартира в заставі перебувала. Кому-то доводиться пакувати валізи з-за того, що мешканці інших квартир вже не можуть терпіти його сусідства.
У листі від 30.07.2013 р. № 40-19-3697 Держархбудінспекція надала розяснення щодо накладення штрафних санкцій за самовільне будівництво.У відповідності зі ст. 376 Цивільного кодексу україни житловий будинок, будівля, споруда, інше нерухоме майно вважаються самочинним будівництвом, якщо вони збудовані або будуються на земельній ділянці, не відведеній для цієї мети, або без відповідного документа, який дає право виконувати будівельні роботи, чи належно затвердженого проекту, або з істотними порушеннями будівельних норм і правил.Держархбудінспекція нагадала, що відповідно до ст.
Верховна Рада України прийняла в першому читанні і за основу законопроект №10547 про включення співвласників багатоквартирних будинків у перелік осіб, які мають право на отримання інформації про субєктів права власності на нерухомість.За урядовий законопроект №10547 «Про внесення змін до ст.
Пенсіонерка Ж., яка практично була позбавлена можливості рухатися, перебувала на обліку в Шевченківської Центральної районної лікарні з діагнозом: ІХС, дифузний кардіосклероз, церебральний атеросклероз, синдром паркінсонізму, нібито в травні 2008 року...
Тисячі сторінок журналів та інтернет-сайтів з оголошеннями про продаж житла. Кілька місяців безперервних переглядів. І ось ви стоїте в квартирі і розумієте — от він будинок мрії. До укладення договору про купівлю-продаж має пройти деякий час.
Мінрегіон розробить новий законопроект про захист прав інвесторів житлового будівництва. Міжвідомча комісія з підготовки пропозицій для вжиття невідкладних заходів щодо завершення будівництва проблемних обєктів житлового будівництва при Міністерстві регіонального розвитку та будівництва створить робочу групу для розробки концепції нового законопроекту про захист прав інвесторів житлового будівництва.
Про те, як домогтися визнання старого будинку аварійним і отримати нове житло.З наближенням осені наростає занепокоєння мешканців будинків старої забудови. Більшість з них вже пережили свій термін експлуатації і зараз знаходяться в аварійному стані.
Верховна Рада України прийняла в першому читанні законопроект про спрощення процедури державної реєстрації права власності на житловий будинок, будівлю або споруду з одночасним набуттям речових прав на земельну ділянку, на якій вони розташовані.За урядовий законопроект № 10577 «Про внесення змін до статті 16 закону України «Про державну реєстрацію майнових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»» проголосувало 252 народних депутатів у середу.«У разі виникнення, переходу або припинення права власності на житловий будинок, будівлю або споруду з одночасним виникненням, переходом або припиненням речових прав на земельну ділянку, на якій вони розташовані, подається одна заява про державну реєстрацію прав та їх обтяжень на такі обєкти», – йдеться в документі.В ході обговорення законопроекту заступник голови комітету, голова підкомітету з питань господарського законодавства, лізингу, застави, концесії та ін Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики Юрій Воропаєв зазначив, що його ще потрібно доопрацювати.«Це хороша ідея, але до кінця вона недопрацьована.
У Криму планують ввести новий податок з туристів. Навантаження на інфраструктуру в літні місяці непорівнянна з віддачею в бюджет від курортної галузі.Як передає кореспондент «Нового Регіону», про це на засіданні постійної комісії Верховної Ради Криму з бюджетної, економічної та інвестиційної політики повідомив її голова Віталій Нахлупін.Коментуючи звіт Мінкурортів і туризму автономії про виконання першого етапу (2011-2013 роки) Стратегії економічного і соціального розвитку Криму до 2020 року, Депутат зазначив, що зростання туристичного потоку у 2012 році суттєво не позначилося на податкових надходженнях.«Ми дуже горді шістьма мільйонами туристів.
Плата за послуги нотаріусів при реєстрації угод з житлом у наступному році може зрости. Це повязано з тим, що 1-го січня 2013 року набудуть чинності нові правила реєстрації прав на нерухомість. Про це заявила старший юрист міжнародної юридичної компанії Salans Анжеліка Штукатурова.
Колишнім клієнтам банків, які не могли платити за іпотечним кредитом, рік тому найбільшим лихом в своєму житті вважали колекторів. Але тепер їм доведеться стати клієнтами Податкової. Виявляється, що коли вони віддали банку свою квартиру, а той списав решту боргу, вони отримали прибуток.
Верховна Рада прийняла закон, що виключає з переліку документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності документи, не є за своєю природою не є дозвільними. Відповідний законопроект депутата Юрія Кармазіна №9421 підтримали 262 народних депутата з 305 зареєстрованих.