Плата за послуги нотаріусів при реєстрації угод з житлом у наступному році може зрости. Це повязано з тим, що 1-го січня 2013 року набудуть чинності нові правила реєстрації прав на нерухомість. Про це заявила старший юрист міжнародної юридичної компанії Salans Анжеліка Штукатурова.
Колишнім клієнтам банків, які не могли платити за іпотечним кредитом, рік тому найбільшим лихом в своєму житті вважали колекторів. Але тепер їм доведеться стати клієнтами Податкової. Виявляється, що коли вони віддали банку свою квартиру, а той списав решту боргу, вони отримали прибуток.
Верховна Рада прийняла закон, що виключає з переліку документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності документи, не є за своєю природою не є дозвільними. Відповідний законопроект депутата Юрія Кармазіна №9421 підтримали 262 народних депутата з 305 зареєстрованих.
Ви впевнені, що ОСББ краще колишнього Жеку? Або що приватний ЖЕК краще комунального? Не все так просто: частенько правління обєднання співвласників багатоквартирних будинків непогано заробляють на мешканцях, а от про якість послуг піклуватися нікому.
Повністю уникнути ризиків при покупці квартири в споруджуваному будинку практично неможливо. Про це заявила адвокат Марина Саєнко, передає «Інтерфакс-Україна». Між тим, на її думку, існують дієві методи, які дозволяють не стати жертвою аферистів.
Директор девелоперської компанії «Білдгруппменеджмент» Інна Бречко розповіла Делу, як закон України Про регулювання містобудівної діяльності вплине на будівельні компанії і що потрібно зробити, щоб він дійсно запрацював
Податковий кодекс дав чітке визначення того, які податки і збори належать до місцевих. Одним з таких місцевих податків виявився новий податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Даний збір торкнеться всіх без винятку власників житлової нерухомості, і багатих, і бідних.
Згідно з нормами міжнародного права, нерухомість успадковується за законами тієї країни, в якій знаходиться обєкт. Спадкування — це придбання майна, що залишилося після смерті іншої особи. Згідно з нормами міжнародного права, нерухомість успадковується за законами тієї країни, в якій знаходиться обєкт.
В Україні під дію податку на нерухомість, який почне діяти з липня 2011 року, потрапить зовсім невеликий сегмент платників податків. Про це заявив заступник голови державної податкової служби у Дніпропетровській області Ігор Ломако в ході прес-конференції.
Дохідна частина проекту бюджету на 2012 рік розроблена на основі реформованого податкового законодавства, відповідно до норм Податкового кодексу (ПК) України. Про це сказано в пояснювальній записці до проекту держбюджету-2012, текст якої розміщений на веб-сайті Верховної Ради (ВР).
Літо 2011 року не було відзначено настільки плідною роботою, порівняно з попередніми періодами, тим не менш, у червні - липні фахівці компанії «Build and Live Development» проводили комплексну експертизу виконавчої документації з початку виробництва будівельних робіт на обєкті житлового будівництва в Бориспільському р-ні Київської області.
Опубліковано проект закону «Про особливості здійснення ріелторської діяльності», розроблений Міністерством економічного розвитку і торгівлі України. Документ ставить за мету врегулювати діяльність ріелторів.
Бажаючим придбати або продати нерухомість полегшать життя. З 2012 р. зареєструвати житло можна буде без участі БТІ. Для цих цілей буде створена нова структура – Укрдержреєстр, пише ugmk.info. Нові порядки
У Міндоходів пропонують спростити порядок визначення доходу від продажу нерухомого майна. Відповідно до законопроекту, розробленого міністерством, передбачається встановити однакову базу при продажу обєкта нерухомості для усіх податків і зборів.
Президент Союзу фахівців з нерухомості України Олександр Рубанов зазначає гостру необхідність у визначенні подальшої долі неприватизованих квартир, інакше в майбутньому засновники ОСББ будуть помилково вважати, що це житло належить їм.
Сьогодні Кабмін працює над створенням пільгових умов для будівництва та придбання доступного житла. Про це повідомив віце-премєр міністр - міністр інфраструктури Борис Колесніков.Що стосується допомоги держави, то уряд України готовий розглянути питання звільнення від податку на прибуток на 10 років всіх будівельних компаній, що будуть задіяні у будівництві доступного житла, безкоштовну передачу житла забудовникам та безкоштовного проведення комунікацій: підведення води, каналізації, електромереж, - сказав віце-премєр.За словами чиновника, держава розгляне питання можливості виплати відсотків по кредитам компаніям, які закупили відповідне обладнання.
Відмінні нововведення чекають продавців перепланованих квартир в наступному році. Славна організація з трьох букв – БТІ – припиняє свою діяльність. Замість неї реєструвати право власності на жилье буде Держреєстру.
Для того, щоб операція пройшла вдало, необхідно підготувати певний пакет документів. Вкладення коштів у купівлю землі вважається досить вигідною інвестицією. Кількість угод із землею вже достатньо велика і їх число зростає.
Стало відомо, коли українці будуть платити податок на нерухомість. Уряд подав у Верховну Раду законопроект № 10451, яким пропонує замінити принцип стягування податків з житлової площі нерухомості на оподаткування.
Президент України підписав закон № 4335-VI від 31 січня 2012 р. «Про державну програму приватизації», повідомили в прес-службі Фонду державного майна. Прогнозований обсяг надходжень коштів від продажу та управління державним майном до державного бюджету України протягом дії програми становить 50-70 млрд.
C затвердженням Порядку № 343 від 25 квітня 2012 виникав ряд зауважень, серед яких ключове - гарантія відшкодування державою компенсації. У травні 2012 року в Україні розпочалася реалізація чергової президентської соціальної ініціативи і новий виток у здійсненні програми «Доступне житло».
При примусовій реалізації житлового приміщення боржника, за умови наявності неповнолітніх членів сімї, необхідно отримання попередньої згоди органів опіки та піклування, проте ДВС вважає інакше.Найважливішою складовою судового провадження є його завершальна стадія - виконавче провадження.
14 лютого в Мінекономрозвитку повинні були розглядати законопроект про ріелторську діяльність, але через відставки Андрія Клюєва розгляд в черговий раз відклали. Втім, можливо ця відстрочка дасть можливість більш широкого кола учасників ринку приєднатися до роботи треба документом, адже поки їх представляє тільки один ріелтор.
Став відомий порядок оформлення побудованої без дозволу нерухомого майна. Порядок прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, громадських будинків, будівель та споруд сільськогосподарського призначення I і II категорій складності, побудованих без дозволу на виконання будівельних робіт, і проведення техобстеження їх будівельних конструкцій та інженерних мереж ступить чинності з дня офіційного опублікування.Наказом від 19.03.2013 р.
Якщо продається квартира була куплена кілька років тому, в Реєстрі речових прав ви не числитеся її власником.Впровадження Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (Реєстр речових прав), яке подавалося як велике благо, завдає все більша кількість незручностей користувачам.