Дослідження експертів показало, що в Україні були зафіксовані випадки, коли навіть при наявності невисокій вартості, квартиру ніяк не могли продати з-за страшного виду з вікна. Дійсно, це можна пояснити впливом емоцій на прийняті рішення людини.
Молоді знову обіцяють доступне житло. Якщо у вас є друзі до 36 років, можете обєднатися та спільно звести цілий багатоквартирний будинок. У такий спосіб вдасться наполовину зменшити вартість квадратних метрів.
Вітчизняні та міжнародні експерти дали оцінку можливого розвитку ситуації на валютному ринку в наступному році. Минулого тижня курс долара стабілізувався нижче позначки 8,20 гривні (вчора банки купували американську валюту за 8,15 гривні за долар, продавали — по 8,19).
Банківські структури продовжують вельми насторожено ставитися до кредитування проектів нерухомості, і прорив в даному напрямі може, на думку експертів, відбутися не раніше другого півріччя 2013 року.
Експерти стверджують, що можлива девальвація гривні і прогнозоване підвищення «комуналки» після парламентських виборів стануть основними каталізаторами зниження вартості квартир у Києві, яке за підсумками року може досягти 30%.
У 2013 року в Києві обсяг будівництва не перевищить показник 2012 р. – близько 1,5 млн. квадратних метрів. А загальна кількість угод залишиться на рівні минулого року. Такий прогноз керуючого директора компанії ARPA Real Estate Михайла Артюхова.За його оцінками, в минулому році на столичному ринку житлової нерухомості Києва було скоєно 33,5 тис.
Так довго стримуваний всіма правдами і неправдами фінансово-економічна криза в країні нарешті-то став фактом. Втім, криза тягнеться ще з 2008 року, і поліпшення, якщо і були, то епізодичного характеру.
Що нам готує прийдешній 2013 рік на ринку нерухомості, стане відомо тільки після підбиття підсумків «Вибори-2012». Про це повідомив експерт консалтингової компанії SV Development Сергій Костецький.
Готелі, які були побудовані на території України до моменту проведення Євро-2012, не зможуть окупити кошти, вкладені в їх будівництво. До такого думку прийшли багато експертів готельної сфери. І як результат 2012 р.
У 2013 році ціни на первинному ринку житлової нерухомості будуть рости досить повільно – не більше, ніж на 3-5% протягом року. При цьому зростання цін буде повязаний переважно з просіданням гривні щодо долара, подорожчанням будматеріалів, а також з незначним зростанням попиту на житло.
Зниження цін на заміську нерухомість неминуче. Вже в цьому році ціни впадуть на 15%. Експерти стверджують, що в 2012 році ціни на заміську нерухомість будуть продовжувати падати на 10-15%. Основною причиною такої динаміки є відсутність попиту у потенційних покупців і складність в отриманні кредиту.
Британський аналітик Пол Бато серйозно вивчив дані минулих криз і прийшов до висновку, що в 2025 році нас чекає наступний світовий колапс. З такою заявою виконавчий директор британської асоціації нерухомості NARA виступив у рамках своєї презентації на відкритті європейського конгресу Міжнародної федерацій учасників ринку нерухомості FIABCI.
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України прогнозує в 2013 році збільшення обсягу виконаних будівельних робіт на 5-7%. Як передає слова глави міністерства Геннадія Темника інформагентство Інтерфакс-Україна, вже зараз намітилася тенденція збільшення обсягів галузі.
У червні кількість угод купівлі-продажу квартир буде на рівні 1750-1900. Найбільшим попитом будуть користуватися двокімнатні квартири, на які доведеться близько 47-52% всіх угод, 42-45% займуть однокімнатні квартири і 10-13% припаде на обєкти з трьома кімнатами і більше.
Українці стали приділяти більше уваги до житла за містом. Котеджі, будинки в містах-супутниках Києва, дачі, присадибні ділянки, земля під забудову наразі користуються значним попитом. Правда вимоги до стану нерухомості та ділянок стають дедалі прискіпливішими.
21 грудня Ukrainian Real Estate Club провів заключне в 2011 р. захід, присвячений підсумкам діяльності на ринку нерухомості України за останні дванадцять місяців. В якості спікерів на цей раз виступили Андрій Брынзыло (UniCreditBank), Роман Насиров (Renaissance Capital), Наталія Кочергіна (DLA Piper) і Наталія Стельмах (DTZ).
На початку грудня активність у всіх сегментах ринку нерухомості значно збільшиться. Про це повідомляє Dom.ria.ua з посиланням на інформацію організацій ріелторів.Так, зокрема, ріелтори прогнозують збільшення попиту на житло в економ-сегменті на 15-20%, бізнес-сегменті на 10-12%, а в елітному сегмента на 12-15%, порівняно з листопадом.
Якщо справа дійде до реалізації соціально-популістських ініціатив президента, то без активної роботи друкарського верстата не обійтися. Наслідки цього — інфляція і девальвація.Передвиборна кампанія в Україні стартувала.
Аналіз окремих європейських країн показує, що падіння показників нижче середньоєвропейського рівня на ринках пяти найбільш доступних європейських країн можливе в разі несприятливого сценарію. Про це йдеться в звіті компанії DTZ.
Вже цього літа варто очікувати збільшення кількості угод купівлі-продажу нерухомості. Про це заявив президент Українського аналітичного центру, економіст Олександр Охріменко в своєму блозі на korrespondent.net.
«Купити чи не купити?» — це питання хвилює багатьох людей, які ще не обзавелися житлом у Києві. Чи варто зараз купувати собі нерухомість. Ольга Петрова, директор агентства «Столична нерухомість»:
З настанням осені українців знову почали лякати подорожчанням житла. На думку ряду експертів, зростання цін на нерухомість посприяють парламентські вибори в Україні і велика емісія долара США. Експерти пояснили, чому в Києві готелі дорожче, ніж в інших європейських містах.
У 2013 році Київ продовжить залишатися світовою столицею з одним з найбільш швидко знижуються рівнем цін на житло. Згідно з прогнозами Олександра Рубанова, президента Союзу фахівців з нерухомого майна настають рік принесе українській столиці зниження вартості житла в розмірі 8-13%.
За підсумками 2011 р. московське житло елітного і бізнес-класу в наступному році може подорожчати на 20-25%, такий прогноз міститься у дослідженні компанії Penny Lane Realty. Ймовірне зростання цін експерти пояснюють прийдешнім дефіцитом «первинки» в цих сегментах ринку, а також загальносвітовою економічною нестабільністю, на тлі якої дорога нерухомість стає чи не єдиним надійним капіталовкладенням.
Поки не вступили нові правила на купівлю товару понад 150 000 гривень, українці готуються брати кредити на квартири та сплачувати основну суму авансом.Українці поспішають продати або купити житло — попит цього літа, за даними Асоціації фахівців по нерухомості, виріс на 30% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.