Традиційні формати заміської нерухомості — ділянки без підряду або тільки з підрядом — зазнають в 2013 році зміни і будуть по-новому структуруватися. Зараз на ринку велика конкуренція, і виграє той, хто зможе вловити нові тренди і своєчасно розвивати їх, вважають в КК ТМ «Своя земля».
За прогнозами, за поточний місяць квартири подорожчають в середньому на 1%, до кінця року - на 7%. У липні ринок житлової нерухомості буде зростати - за прогнозами експертів, кількість угод збільшиться на 10% щодо травня.Ціни на вторинку знижуватися не будуть, вважає Сергій Костецький, аналітик консалтингової компанії SV Development, тому тим, хто планує купувати житло найближчим часом, краще не відкладати покупку до осені.
За прогнозами Savills, ВВП Єврозони не буде рости до III кварталу 2013 року, очікується невелике збільшення зовнішнього попиту на нерухомість. Споживання буде скорочуватися, купівельну спроможність будуть стримувати податкові заходи, інфляція і несприятлива ситуація на ринку праці.На тлі слабкої економіки, основна частина угод у 2013 році буде полягати власниками великих капіталів.
Останнім часом експерти все частіше говорять про те, що ринок нерухомості України знаходиться в критичному стані і ось-ось може статися черговий його обвал як під час першої хвилі кризи 2008-го. Однак на цей раз обвал житла торкнеться вторинного ринку нерухомості.
Продати житло до весни буде нереально. Ті ж, у кого виявилися гроші для покупки, можуть сподіватися на сміливий прогноз: нові правила реєстрації угод обвалять на 15% вартість квадратних метрів. БТІ і натовпу
Експерти прогнозують, що 2012 рік буде невдалим для продажу нерухомості на Кіпрі. Вже сьогодні продажі житла на Кіпрі впали на 43% за підсумками листопада в річному співвідношенні. Очікується, що в наступному році продажі нерухомості продовжує своє падіння.
Консалтингова компанія SV Development спільно delo.ua розробили свій прогноз щодо розвитку ринку житлової нерухомості в січні. Якщо переглянути динаміку цін на нерухомість в грудні 2011 року, стане очевидним: у ряді регіонів з різною активністю ціни припинили знижуватися, і тільки в Харківському регіоні відзначається незначна стагнація - 0,2%.
Згідно з прогнозами експертів, у звязку з тим, що громадяни України не мають достатньої кількості коштів для покупки житла, в країні будуть користуватися попитом квартири економ-класу. Це вплине на те, що ціни на житлову нерухомість будуть спускатися вниз.При середній заробітній платі по Києву 4,5-5 тис.
Сьогодні ринок нерухомості України безпосередньо залежить від коливань валют. Про це заявив аналітик консалтингової компанії SV Development Сергій Костецький. Він зазначає, що в наступному році ціни на вітчизняну нерухомість зможуть змінитися тільки в тому випадку, якщо в країні будуть прийняті серйозні законодавчі зміни.
У травні 2013 року спостерігалося загальне зростання активності покупців і збільшення кількості угод. В усіх без винятку великих містах (обласних центрах) відзначається стабілізація цін.Максимальне зростання на 0,49% зафіксовано в Донецькому регіоні, мінімальний в Одесі (0,19%) і Києві (0,30%).
До кінця 2012 р. показник вакантності в сегменті додатково знизиться і протягом 2013 р. потенційно досягне докризового рівня.Про це сказано в огляді Property Times Україна Q3 2012, підготовленому компанією DTZ.Орендні ставки на логістичну та складську нерухомість у четвертому кварталі 2012 р.
Згідно з прогнозом експертів компанії DTZ, загальна прибутковість європейської комерційної нерухомості найвищої якості в середньому складе 8% в рік протягом наступних пяти років. На думку експертів, найбільшу прибутковість зможуть розраховувати якісні обєкти промислової та логістичної нерухомості.
Прогноз розвитку ринку нерухомості в Україні на листопад.Якщо переглянути динаміку цін на нерухомість в жовтні 2012 року, стане очевидним: що ринок вторинного житла України демонструє постійність протягом усього року, у Донецьку ціни не змінилися, у Києві, Дніпропетровську, Одесі та Львові ціни незначно зросли, в Харкові відзначається несуттєве зниження цін.Максимальне зростання на 0,43% зафіксовано в Київському регіоні та Дніпропетровську (0,34%), мінімальний у Львові (0,21%) та Одесі (0,13%).Цю тенденцію насамперед можна пояснити загальною стабільністю економічної ситуації в країні, незначними інфляційними коливаннями і спокоєм на валютному ринку.Незначно впали ціни на житло в Харкові(-0,18%), що більшою мірою обумовлено не стагнаційними процесами, а короткочасним ринковим дисбалансом в розрізі реальних угод (незначно зросла кількість угод на ринку житла класу економ, вартість 1 кв.
У 2012 році столичний ринок нерухомості зберігав стабільність. У цьому ж році істотного зростання або зниження вартості житла не передбачається.Про це повідомили провідні експерти ринку нерухомості Києва.За словами гендиректора агентства нерухомості «Благовист» Ірини Луханіної, столичний ринок залишається стабільним протягом 2,5 років і ця стабільність – лякає.«Хотілося б трохи більше динаміки, яскравого виходу іпотеки, значного зростання числа угод або переходу в інший сегмент.
Експерти з АН Park Lane проаналізували всі минулі і майбутні події 2012 р. і зясували, що зростання інтересу до вкладення коштів в дорогу нерухомість слід очікувати в четвертому кварталі поточного року.Як повідомила генеральний директор АН Park Lane Галина Мельникова, очікується високий ціновий сегмент, вартістю понад 700 тис.
Експерти одностайні в тому, що вартість квадратних метрів в Україні буде продовжувати рости. Однак це зростання буде незначний. Фахівці відзначають, що сьогодні ціни ростуть не тільки в найбільших містах країни.
У поточному році ринок нерухомості трохи пожвавився. Учасники ринку також відзначають більш високий рівень купівельної активності в сфері житлової нерухомості.«Дані, отримані нашою компанією від ключових девелоперів, відображають високі показники кількості угод.
Національні експерти попереджають, що в 2013 році гривня знеціниться, ВВП впаде, ціни на нерухомість впадуть на 25%. Якщо вірити цим прогнозам, то до кінця року за один долар будуть давати 12-13 гривень.
Потужна повінь, нещодавно обрушилося на околиці Бангкока, в черговий раз нагадало містобудівникам, що житло в столиці Таїланду не відповідає критеріям безпеки. Наслідком стихійного лиха стане підвищення попиту на кондомініуми і житло у незатоплених районах.
Світовий банк погіршив прогноз зростання української економіки в 2013 році з 3,8% до 2,2%. Про це йдеться в новій доповіді світового БАНКУ «Глобальні економічні перспективи, січень 2013 р».Експерти Світового банку прогнозують, що зростання економіки України в 2013 році складе 2,2%, в 2014-му — 3,2% і 3,5% — в 2015 році.У попередній доповіді аналітики СБ прогнозували, що ВВП України в 2014 році виросте на 4%.За оцінками фахівців СБ, зростання економіки нашої країни в минулому році відзначався на рівні 0,5%, при прогнозованому в червневому доповіді СБ – 2,5%.
Наступний кризовий рівень цін на загальносвітовому ринку нерухомості доведеться на 2025 рік, заявив виконавчий директор британської асоціації нерухомості NARA Підлогу Бато.Експерт виступив з такою заявою в рамках своєї презентації на відкритті європейського конгресу Міжнародної федерацій учасників ринку нерухомості FIABCI, що відбувся на минулому тижні в Ризі (Латвія).
Житлова нерухомість в Україні буде дешевшати ще 3-4 роки. Такий прогноз зробив президент Спілки фахівців з нерухомого майна України Олександр Рубанов.Однак в найближчі місяці ціни на квартири квартир можуть незначильно підніматися.Певної динаміки ринку додасть бажання людей до введення нових правил (оформлення прав на житло) вирішити свої питання, повязані з нерухомістю, тому що пізніше можуть бути довгі відстрочки.
Експерти прогнозують, збільшення вартості житла торкнеться нових будинків, які буду введені в експлуатацію у цьому році. У 2011 році в Києві будівництво вели 23 забудовника на 38 будинках. Ціни протягом року були стабільними, зміни в межах 10% спостерігалися в будинках на завершальній стадії будівництва.
Протягом наступних 5 років житлова нерухомість Англії подорожчає, заявляють аналітики, що склали прогноз для британського ринку нерухомості на найближчі пять років. На думку аналітиків, прірва між цінами на житло в Лондоні і решті частини країни в цей період зросте.
Економісти розповіли, що буде відбуватися найближчим часом з курсом долара, євро та гривні.Економісти запевняють: чекати істотних коливань долара і євро найближчим часом не варто – ці валюти будуть стабільні.