Національні експерти попереджають, що в 2013 році гривня знеціниться, ВВП впаде, ціни на нерухомість впадуть на 25%. Якщо вірити цим прогнозам, то до кінця року за один долар будуть давати 12-13 гривень.
Потужна повінь, нещодавно обрушилося на околиці Бангкока, в черговий раз нагадало містобудівникам, що житло в столиці Таїланду не відповідає критеріям безпеки. Наслідком стихійного лиха стане підвищення попиту на кондомініуми і житло у незатоплених районах.
Світовий банк погіршив прогноз зростання української економіки в 2013 році з 3,8% до 2,2%. Про це йдеться в новій доповіді світового БАНКУ «Глобальні економічні перспективи, січень 2013 р».Експерти Світового банку прогнозують, що зростання економіки України в 2013 році складе 2,2%, в 2014-му — 3,2% і 3,5% — в 2015 році.У попередній доповіді аналітики СБ прогнозували, що ВВП України в 2014 році виросте на 4%.За оцінками фахівців СБ, зростання економіки нашої країни в минулому році відзначався на рівні 0,5%, при прогнозованому в червневому доповіді СБ – 2,5%.
Наступний кризовий рівень цін на загальносвітовому ринку нерухомості доведеться на 2025 рік, заявив виконавчий директор британської асоціації нерухомості NARA Підлогу Бато.Експерт виступив з такою заявою в рамках своєї презентації на відкритті європейського конгресу Міжнародної федерацій учасників ринку нерухомості FIABCI, що відбувся на минулому тижні в Ризі (Латвія).
Житлова нерухомість в Україні буде дешевшати ще 3-4 роки. Такий прогноз зробив президент Спілки фахівців з нерухомого майна України Олександр Рубанов.Однак в найближчі місяці ціни на квартири квартир можуть незначильно підніматися.Певної динаміки ринку додасть бажання людей до введення нових правил (оформлення прав на житло) вирішити свої питання, повязані з нерухомістю, тому що пізніше можуть бути довгі відстрочки.
Експерти прогнозують, збільшення вартості житла торкнеться нових будинків, які буду введені в експлуатацію у цьому році. У 2011 році в Києві будівництво вели 23 забудовника на 38 будинках. Ціни протягом року були стабільними, зміни в межах 10% спостерігалися в будинках на завершальній стадії будівництва.
Протягом наступних 5 років житлова нерухомість Англії подорожчає, заявляють аналітики, що склали прогноз для британського ринку нерухомості на найближчі пять років. На думку аналітиків, прірва між цінами на житло в Лондоні і решті частини країни в цей період зросте.
Економісти розповіли, що буде відбуватися найближчим часом з курсом долара, євро та гривні.Економісти запевняють: чекати істотних коливань долара і євро найближчим часом не варто – ці валюти будуть стабільні.
У той час як будівельна галузь зуміла вибратися з кризи, збагатити чиновників і власників будівельних компаній, витягнути за собою ще кілька суміжних галузей, вона втратила найголовніше - не забезпечила дахом над головою кожного нужденного.
Тарифи на житлово-комунальні послуги досягнуть економічно обґрунтованого рівня не раніше, ніж через 4 роки, і для цього має бути суттєво підвищений рівень доходів громадян. Про це заявив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолій Близнюк під час свого виступу в рамках Міжнародної інвестиційної конференції, повідомляє прес-служба Мінрегіон.
У 2013 році Мінрегіон прогнозує пожвавлення на ринку житлової нерухомості. У Міністерстві впевнені, що це стане можливим із введенням нових державних житлових програм. Як заявив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Темник, станом на сьогодні в експлуатацію вже ввели близько 4 мільйонів квадратних метрів житла.
Експерти попереджають, що в 2013 році гривня знеціниться, ВВП впаде, ціни на нерухомість впадуть на 25%.Якщо вірити цим прогнозам, то до кінця року за один долар будуть давати 12-13 гривень. Втім, є й інші прогнози щодо того, як розвиватиметься ситуація на валютному ринку в цьому році і що відбуватиметься з банківською системою.
Експерти прогнозують, що в наступному році елітна нерухомість Києва покаже позитивну динаміку розвитку. Крім того, за підсумками року, можливо буде продемонстрований помірне зростання вартості нерухомості елітного сегмента на первинному ринку столиці в межах 3-5%.
Створення четвертої гілки київського метрополітену дозволить створити в столиці новий житловий масив в районі аеропорту «Жуляни». Про це сказав заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики Ігор Лисов.Зараз майже завершується будівництво станції метро «Іподром», відкриття станції заплановано на кінець жовтня.«Ця станція і гілка метро цілому зніме навантаження, яке лягає на наземний транспорт, маршрут якого проходить через вулицю 40-річчя Жовтня.
Для долара в Україні вводять режим «воєнного часу». Холодний вересень 2013-го ледь не став гарячим валютному сенсі. Нові цифри в обмінниках змусили згадати пророцтва валютного кризи в кінці року і підняли одвічне питання: що робити з «домашніми» доларами.
Зелені, экологичночистые будинку з конопель і бамбука можуть зявитися в містах Казахстану. Уряд країни схвалив останній проект екологічного житла. Вся справа в тому, що на минулому саміті присвяченій даній проблемі виступав один з прихильників озеленення – Сергій Івлєв.
Після проведення чемпіонату Європи з футболу в Україні будівельну галузь очікує різке скорочення обсягів робіт. Про це заявив голова профспілки будівельників та виробників будівельних матеріалів України Василь Андрєєв.
Після утихнувшего ажіотажу, повязаного з Євро-2012, який охопив ринок нерухомості в його ключових для чемпіонату сегментах - готельної та житлової, ринок знову розбурхують гучні увязнення, але вже про майбутній обвал цін на житлову нерухомість.
Очікуваний обсяг нових торгових площ в Києві в жовтні-грудні 2012 року може збільшити столичний ринок торговельної нерухомості в цілому на 8,9% - до 1,158 млн кв. м.Такий прогноз аналітиків компанії DTZ (Київ).У четвертому кварталі 2012 року нова пропозиція в сегменті торгової нерухомості в Києві може скласти близько 94,82 тис.
Дослідження експертів показало, що в Україні були зафіксовані випадки, коли навіть при наявності невисокій вартості, квартиру ніяк не могли продати з-за страшного виду з вікна. Дійсно, це можна пояснити впливом емоцій на прийняті рішення людини.
Молоді знову обіцяють доступне житло. Якщо у вас є друзі до 36 років, можете обєднатися та спільно звести цілий багатоквартирний будинок. У такий спосіб вдасться наполовину зменшити вартість квадратних метрів.
Вітчизняні та міжнародні експерти дали оцінку можливого розвитку ситуації на валютному ринку в наступному році. Минулого тижня курс долара стабілізувався нижче позначки 8,20 гривні (вчора банки купували американську валюту за 8,15 гривні за долар, продавали — по 8,19).
Банківські структури продовжують вельми насторожено ставитися до кредитування проектів нерухомості, і прорив в даному напрямі може, на думку експертів, відбутися не раніше другого півріччя 2013 року.
Експерти стверджують, що можлива девальвація гривні і прогнозоване підвищення «комуналки» після парламентських виборів стануть основними каталізаторами зниження вартості квартир у Києві, яке за підсумками року може досягти 30%.
У 2013 року в Києві обсяг будівництва не перевищить показник 2012 р. – близько 1,5 млн. квадратних метрів. А загальна кількість угод залишиться на рівні минулого року. Такий прогноз керуючого директора компанії ARPA Real Estate Михайла Артюхова.За його оцінками, в минулому році на столичному ринку житлової нерухомості Києва було скоєно 33,5 тис.