Згідно з прогнозами експертів, у звязку з тим, що громадяни України не мають достатньої кількості коштів для покупки житла, в країні будуть користуватися попитом квартири економ-класу. Це вплине на те, що ціни на житлову нерухомість будуть спускатися вниз.При середній заробітній платі по Києву 4,5-5 тис.
Сьогодні ринок нерухомості України безпосередньо залежить від коливань валют. Про це заявив аналітик консалтингової компанії SV Development Сергій Костецький. Він зазначає, що в наступному році ціни на вітчизняну нерухомість зможуть змінитися тільки в тому випадку, якщо в країні будуть прийняті серйозні законодавчі зміни.
У травні 2013 року спостерігалося загальне зростання активності покупців і збільшення кількості угод. В усіх без винятку великих містах (обласних центрах) відзначається стабілізація цін.Максимальне зростання на 0,49% зафіксовано в Донецькому регіоні, мінімальний в Одесі (0,19%) і Києві (0,30%).
До кінця 2012 р. показник вакантності в сегменті додатково знизиться і протягом 2013 р. потенційно досягне докризового рівня.Про це сказано в огляді Property Times Україна Q3 2012, підготовленому компанією DTZ.Орендні ставки на логістичну та складську нерухомість у четвертому кварталі 2012 р.
Згідно з прогнозом експертів компанії DTZ, загальна прибутковість європейської комерційної нерухомості найвищої якості в середньому складе 8% в рік протягом наступних пяти років. На думку експертів, найбільшу прибутковість зможуть розраховувати якісні обєкти промислової та логістичної нерухомості.
Прогноз розвитку ринку нерухомості в Україні на листопад.Якщо переглянути динаміку цін на нерухомість в жовтні 2012 року, стане очевидним: що ринок вторинного житла України демонструє постійність протягом усього року, у Донецьку ціни не змінилися, у Києві, Дніпропетровську, Одесі та Львові ціни незначно зросли, в Харкові відзначається несуттєве зниження цін.Максимальне зростання на 0,43% зафіксовано в Київському регіоні та Дніпропетровську (0,34%), мінімальний у Львові (0,21%) та Одесі (0,13%).Цю тенденцію насамперед можна пояснити загальною стабільністю економічної ситуації в країні, незначними інфляційними коливаннями і спокоєм на валютному ринку.Незначно впали ціни на житло в Харкові(-0,18%), що більшою мірою обумовлено не стагнаційними процесами, а короткочасним ринковим дисбалансом в розрізі реальних угод (незначно зросла кількість угод на ринку житла класу економ, вартість 1 кв.
У 2012 році столичний ринок нерухомості зберігав стабільність. У цьому ж році істотного зростання або зниження вартості житла не передбачається.Про це повідомили провідні експерти ринку нерухомості Києва.За словами гендиректора агентства нерухомості «Благовист» Ірини Луханіної, столичний ринок залишається стабільним протягом 2,5 років і ця стабільність – лякає.«Хотілося б трохи більше динаміки, яскравого виходу іпотеки, значного зростання числа угод або переходу в інший сегмент.
Експерти з АН Park Lane проаналізували всі минулі і майбутні події 2012 р. і зясували, що зростання інтересу до вкладення коштів в дорогу нерухомість слід очікувати в четвертому кварталі поточного року.Як повідомила генеральний директор АН Park Lane Галина Мельникова, очікується високий ціновий сегмент, вартістю понад 700 тис.
Експерти одностайні в тому, що вартість квадратних метрів в Україні буде продовжувати рости. Однак це зростання буде незначний. Фахівці відзначають, що сьогодні ціни ростуть не тільки в найбільших містах країни.
У поточному році ринок нерухомості трохи пожвавився. Учасники ринку також відзначають більш високий рівень купівельної активності в сфері житлової нерухомості.«Дані, отримані нашою компанією від ключових девелоперів, відображають високі показники кількості угод.
Національні експерти попереджають, що в 2013 році гривня знеціниться, ВВП впаде, ціни на нерухомість впадуть на 25%. Якщо вірити цим прогнозам, то до кінця року за один долар будуть давати 12-13 гривень.
Потужна повінь, нещодавно обрушилося на околиці Бангкока, в черговий раз нагадало містобудівникам, що житло в столиці Таїланду не відповідає критеріям безпеки. Наслідком стихійного лиха стане підвищення попиту на кондомініуми і житло у незатоплених районах.
Світовий банк погіршив прогноз зростання української економіки в 2013 році з 3,8% до 2,2%. Про це йдеться в новій доповіді світового БАНКУ «Глобальні економічні перспективи, січень 2013 р».Експерти Світового банку прогнозують, що зростання економіки України в 2013 році складе 2,2%, в 2014-му — 3,2% і 3,5% — в 2015 році.У попередній доповіді аналітики СБ прогнозували, що ВВП України в 2014 році виросте на 4%.За оцінками фахівців СБ, зростання економіки нашої країни в минулому році відзначався на рівні 0,5%, при прогнозованому в червневому доповіді СБ – 2,5%.
Наступний кризовий рівень цін на загальносвітовому ринку нерухомості доведеться на 2025 рік, заявив виконавчий директор британської асоціації нерухомості NARA Підлогу Бато.Експерт виступив з такою заявою в рамках своєї презентації на відкритті європейського конгресу Міжнародної федерацій учасників ринку нерухомості FIABCI, що відбувся на минулому тижні в Ризі (Латвія).
Житлова нерухомість в Україні буде дешевшати ще 3-4 роки. Такий прогноз зробив президент Спілки фахівців з нерухомого майна України Олександр Рубанов.Однак в найближчі місяці ціни на квартири квартир можуть незначильно підніматися.Певної динаміки ринку додасть бажання людей до введення нових правил (оформлення прав на житло) вирішити свої питання, повязані з нерухомістю, тому що пізніше можуть бути довгі відстрочки.
Експерти прогнозують, збільшення вартості житла торкнеться нових будинків, які буду введені в експлуатацію у цьому році. У 2011 році в Києві будівництво вели 23 забудовника на 38 будинках. Ціни протягом року були стабільними, зміни в межах 10% спостерігалися в будинках на завершальній стадії будівництва.
Протягом наступних 5 років житлова нерухомість Англії подорожчає, заявляють аналітики, що склали прогноз для британського ринку нерухомості на найближчі пять років. На думку аналітиків, прірва між цінами на житло в Лондоні і решті частини країни в цей період зросте.
Економісти розповіли, що буде відбуватися найближчим часом з курсом долара, євро та гривні.Економісти запевняють: чекати істотних коливань долара і євро найближчим часом не варто – ці валюти будуть стабільні.
У той час як будівельна галузь зуміла вибратися з кризи, збагатити чиновників і власників будівельних компаній, витягнути за собою ще кілька суміжних галузей, вона втратила найголовніше - не забезпечила дахом над головою кожного нужденного.
Тарифи на житлово-комунальні послуги досягнуть економічно обґрунтованого рівня не раніше, ніж через 4 роки, і для цього має бути суттєво підвищений рівень доходів громадян. Про це заявив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолій Близнюк під час свого виступу в рамках Міжнародної інвестиційної конференції, повідомляє прес-служба Мінрегіон.
У 2013 році Мінрегіон прогнозує пожвавлення на ринку житлової нерухомості. У Міністерстві впевнені, що це стане можливим із введенням нових державних житлових програм. Як заявив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Темник, станом на сьогодні в експлуатацію вже ввели близько 4 мільйонів квадратних метрів житла.
Експерти попереджають, що в 2013 році гривня знеціниться, ВВП впаде, ціни на нерухомість впадуть на 25%.Якщо вірити цим прогнозам, то до кінця року за один долар будуть давати 12-13 гривень. Втім, є й інші прогнози щодо того, як розвиватиметься ситуація на валютному ринку в цьому році і що відбуватиметься з банківською системою.
Експерти прогнозують, що в наступному році елітна нерухомість Києва покаже позитивну динаміку розвитку. Крім того, за підсумками року, можливо буде продемонстрований помірне зростання вартості нерухомості елітного сегмента на первинному ринку столиці в межах 3-5%.
Створення четвертої гілки київського метрополітену дозволить створити в столиці новий житловий масив в районі аеропорту «Жуляни». Про це сказав заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики Ігор Лисов.Зараз майже завершується будівництво станції метро «Іподром», відкриття станції заплановано на кінець жовтня.«Ця станція і гілка метро цілому зніме навантаження, яке лягає на наземний транспорт, маршрут якого проходить через вулицю 40-річчя Жовтня.
Для долара в Україні вводять режим «воєнного часу». Холодний вересень 2013-го ледь не став гарячим валютному сенсі. Нові цифри в обмінниках змусили згадати пророцтва валютного кризи в кінці року і підняли одвічне питання: що робити з «домашніми» доларами.