Депутати запропонували зменшити оціночну вартість землі, яка є базою для розрахунку орендної плати. У Держземагентстві наполягають на збереженні поточних показників, заявляючи, що навіть зараз в деяких випадках оцінка землі невиправдано занижена.
У пятницю на цьому тижні вступають в силу нові правила оцінки нерухомості.Якщо ви хочете продати нерухомість за старими правилами, то у вас на це залишилося чотири дні. 1 листопада набувають чинності нові правила оцінювання нерухомості.
З 1 січня в Україні нормативна грошова оцінка земель виросла майже в два рази: це єдина складова земельної реформи, яка на сьогоднішній день почала діяти в Україні. Незважаючи на формальну привязку до ринку землі, впровадження якого в Україні відстрочено на невизначений термін, новий показник нормативної грошової оцінки земель товарного виробництва набув чинності.
Експертиза заміської нерухомості включає в себе кілька елементів, що впливають на вартість обєкта. При оцінці котеджу, дачі або заміського будинку необхідно враховувати велику кількість критеріїв, зокрема: віддаленість від міста і залізничної станції, напрямок розташування житлового масиву, де розташований будинок, наявність неподалік від котеджу лісу або водойми, якість ґрунту і води, ландшафт місцевості, де розташований оцінюваний котедж і т.
«Паніковський вас всіх купить і знову продасть!» Чомусь саме ці слова великих майстрів згадуються в моменти перегляду рубрик про продаж нерухомості. І дійсно, продається ВСЕ! Будинки, квартири, ділянки і кімнати в комуналках (дивно, що такі ще залишилися в нашому житті).
Асоціація фахівців з нерухомості (ріелторів) України (АФНУ) звернулася до премєр-міністру Миколі Азарову з проханням вжити заходів щодо створення прозорого механізму оцінювання нерухомості для цілей оподаткування.Про це йдеться в повідомленні, розміщеному на сайті АФНУ.Ми просимо Вас не допустити впровадження цієї напівкримінальної схеми та вжити заходів,— йдеться в повідомленні.Зокрема, ріелтори просять визнати за оцінювачами, які отримали кваліфікаційні документи відповідно до закону Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні права здійснювати оцінку для цілей оподаткування.Для цього АФНУ просить скасувати відповідні накази Фонду державного майна (ФДМ), а також скасувати наказ Міністерства юстиції.Нагадаємо, ФДМ склав список з 12 субєктів оціночної діяльності, які включені до Державного реєстру оцінювачів.
Стандарти оціночної діяльності в Україні не змінювалися вже 8 років. Стандарти, розроблені міжнародною організацією, яка обєднує фахівців з нерухомості та оцінювачів - RICS, вітаються в Україні, так як вони йдуть на користь споживача.
Війна на ринку оцінки триває: після виборів українці вже не зможуть купувати і продавати нерухомість та авто не поділившись з «тендерною мафією». Окремі представники влади поспішають під шумок підготовки до парламентських виборів повністю захопити ринок незалежної оцінки України і виставити українцям захмарний прейскурант на послуги.
Як повідомляють у Державному агентстві земельних ресурсів, в Україні вже практично закінчений процес нормативної грошової оцінки земель. Зокрема вона вже здійснена 28,2 тис. населених пунктах загальною площею 7,22 млн.
У найближчі чотири місяці продовжуватиметься незначне падіння вартості квадратного метра соціального житла за великим обласним містам з населенням до мільйона жителів приблизно до серпня місяця.Про це йдеться у спільному звіті Українського товариства оцінювачів (УТО) і комітету Ліги експертів України (ЛЭУ) за статистикою та аналітикою.В інших обласних містах, на думку експертів, вартість квадратного метра житла буде знижуватися ще як мінімум до грудня 2012 року.У звіті, крім того, сказано, що за результатами першого кварталу 2012 року спостерігається незначне зростання на вторинному ринку нерухомості в сегменті економ-, бізнес - і еліт-класу.Потенційні покупці житла в даному класі, як правило, мають можливість придбати житло за власні кошти або за допомогою банківського кредиту.
Фонд Держмайна України відкриває для оцінювачів нові перспективи. Протягом року на продаж в Україні буде виставлено понад 1 тис. підприємств. У кваліфікованих оцінювачів буде багато роботи, перед ними відкриються нові перспективи, заявив Євген Григоренко, заступник голови Фонду державного майна України у ході круглого столу «Інвестиційні рішення та оцінка в умовах невизначеності», організованого RICS.
Ще на початку 2010 р. Крим перебував на останньому місці в Україні, за проведення нормативної оцінки, – показник становив лише 21%. У поточному році проведена грошова оцінка земель 556 населених пунктів, переглянута нормативна грошова оцінка земель 31 населеного пункту, повідомили в Республіканському комітеті АРК з питань земельних ресурсів
У Криму додаткові надходження плати за землю від проведення грошової оцінки земель у 2011 р. склали 25,3 млн. грн. або 5% від загальнокримської річної суми збору. Про це повідомили в Державній податковій службі АРК.
Кабінет міністрів України затвердив нову методику нормативної грошової оцінки земель несільськогосподарського призначення, крім земель населених пунктів, яка вступить в силу з 1 січня 2013 р. Відповідну постанову уряду №1278 від 23 листопада 2011 р.
Державне агентство земельних ресурсів розраховує на збереження в 2013-2014 роках сформованого двома роками раніше тренда до зростання відрахувань до бюджетів усіх рівнів від проведення нормативної грошової оцінки земель в Україні.Такий прогноз заступник голови Держземагентства Євген Бердніков оприлюднив на брифінгу в Києві в пятницю, — повідомляє прес-служба Держземагентства.Якщо брати найнижчі показники, на які ми розраховуємо, у звязку з тією роботою, яку ми проробили (у 2011-2012 роках), ми очікуємо, що в 2013-2014 роках буде щорічне зростання (бюджетних надходжень від оцінки земель), без змін, я підкреслюю, податкового законодавства, тільки завдяки своєчасному проведенню нормативної грошової оцінки, на рівні не менше 1,5-2 млрд грн, — сказав він.Бердніков додав, що консолідовані бюджетні надходження від плати за первинну і повторну нормативну грошову оцінку землі в Україні лише за підсумками третього кварталу 2012 року збільшилися приблизно на 20% порівняно з аналогічним періодом 2011 року — до 9,5 млрд грн.При цьому земельним відомством очікувалося зростання надходжень до бюджетів різних рівнів за зазначений період на рівні 1-1,1 млрд грн, проти надійшли 1,6 млрд грн, — повідомив заступник голови Держземагентства.Це означає, що за результатами року ми будемо перевищувати рівень надходжень у 2012 році порівняно з 2011 роком, за нашими підрахунками, принаймні на 2 млрд грн, — додав Бердніков.Заступник голови Держземагентства висловив упевненість, що в 2013 році нормативна грошова оцінка землі буде завершена у всіх населених пунктах України.Бердніков також повідомив, що протягом лютого поточного року повністю усунені технічні затримки з видачею документів, що виникли раніше у звязку з запуском Національної кадастрової системи (НКР) і створеної в рамках її розробки Публічної кадастрової карти (ПКК).Станом на 21 березня, кількість зареєстрованих земельних ділянок (НКР), в порівнянні з аналогічним періодом минулого року більше на 5%, а що стосується надання витягів — показник вище на 60%, — підкреслив він.За словами Бердникова, фахівці територіальних органів земельних ресурсів Госземагентсва в лютому 2013 року зареєстрували у Національній кадастровій системі 88 тис.
Нотаріальна дія з участю фізичних осіб, предметом якого є обєкт нерухомого та рухомого майна, здійснюється за наявності оціночної вартості такого майна з метою оподаткування.Такі зміни в порядок вчинення нотаріальних дій внесені наказом Міністерства юстиції України №763/23295 від 17 травня, текст якого оприлюднений на веб-сайті міністерства, передає Інтерфакс.Згідно з документом, також визначено, зокрема, можливість та порядок видачі нотаріусами свідоцтв про придбання нерухомості на аукціоні у провадженні справи про банкрутство.Крім того, змінено вимоги щодо заяв про прийняття спадщини.Так, своєчасно спрямоване спадкоємцем заява приймається нотаріусом, навіть якщо справжність підпису на такій заяві не завірена нотаріально.
Очікування нововведень на ринку оцінки нерухомості могли стати одним з ключових чинників, які спровокували сплеск продажу квартир на вторинному, так і на первинному ринку. До такого висновку прийшли експерти аналітичного центру відділу продажів ЖК «Park Stone», проаналізувавши результати письмових та усних опитувань інвесторів за підсумками продажів в червні-липні.За словами начальника відділу продажів ЖК «Park Stone» Дмитра Шості, понад 40% покупців квартир, які уклали договори в червні-липні, або підписали попередні угоди про купівлю квартир в комплексі, відзначали, що форсували угоду із-за очікування новацій на ринку оціночних послуг.
Кабінет міністрів України прийняв рішення збільшити нормативно-грошову оцінку земель сільськогосподарського призначення в 1,7 рази, повідомляється в прес-релізі Державного агентства земельних ресурсів (Держземагентства) з посиланням на відповідну постанову уряду.
Кабінет Міністрів різко підвищив вартість нормативної грошової оцінки землі майже в 2 рази. Про це йдеться в постанові уряду №1185 Про внесення змін в методику нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів від 31 жовтня.
Роботи з первинної нормативної грошової оцінки земель населених пунктів повністю завершені в Запорізькій області. Про це повідомили в прес-службі Державного агентства земельних ресурсів України. «Земельна реформа увійшла в завершальну стадію.
Уряд України схвалив спрощення вимог для початку здійснення оціночної діяльності та 24 квітня погодило розроблений Міністерством юстиції з цією метою законопроект.Наслідком прийняття цього закону стане розширення доступу до професії оцінювача.
В Україні змінять терміни проведення процедури оцінки землі. Строки проведення нормативної грошової оцінки земельних ділянок в Україні, а також терміни надання витягу з технічної документації про такої оцінки значно скорочені, повідомляє прес-служба Державного агентства земельних ресурсів.
«Кожен платник податків повинен знати, як оцінюється його майно»С. Ю. Вітте Введення Перехід до оподаткування житлової та нежитлової нерухомостіі по ринковій вартості слід віднести до проектів високого рівня складності і відповідальності, оскільки він зачіпає не тільки інтереси бізнесу, але і інтереси всіх, що живуть в Росії людей.
При оцінці квартири потрібно враховувати кілька важливих моментів. По-перше, необхідно визначити і оцінити різницю між вашим і аналогічним житлом, дані про який наведено в ЗМІ, а також на «дошках оголошень» які є на багатьох спеціалізованих інтернет-сайтах.
Експерти-оцінювачі вважають, що міжнародні стандарти оцінки недосконалі, так як при їх складанні головну роль відіграє людський фактор. Міжнародні стандарти оцінки нерухомості пишуть люди, вони часто зазнають зміни і до них потрібно ставитися критично.