Купівля житла за кордоном залишається популярним засобом інвестування серед українців. Перспектива отримання виду на проживання та відпочинку в улюбленій країні без додаткових витрат – основні причини покупки.
Встановлення високих планів надходжень у бюджеті-2013 через занадто оптимістичних прогнозів зростання економіки може зіпсувати інвестиційний клімат в Україні.Уряд і парламент поставили фіскальні відомства в умови, коли вони повинні збирати такий обсяг податкових платежів, що економіка реально не генерує.
Іноземці є власниками третьої частини квартир в Австралії, які знаходяться на стадії будівництва. Це близько 13 000 квартир в 37 житлових проектах по всій країні. Видавництво International Business Times повідомило з посиланням на консалтингову компанію CBRE про повторення ситуації 80-х років XX століття на ринку нерухомості Австралії.
Перспективними на ринку нерухомості України, з точки зору інвестицій, найближчим часом будуть короткострокові девелоперські проекти, головним критерієм яких стане їх швидка окупність. Такими проектами можуть стати житло економ-класу, торгова нерухомість, а також «точкові» обєкти різного спрямування, що приносять стабільний дохід.
Китайські покупці активно переводять свої активи в зарубіжну нерухомість, щоб убезпечити себе від втрат, повязаних з соціальними заворушеннями у власній країні.До 2011р частка китайських закупівель від загальних продажів нерухомості в США зросла до 11%.
Починаючи з цього року, столична влада планує провести інвестиційні конкурси на будівництво двох нових підземних паркінгів у центрі Києва і реконструкцію ще одного. Про це заявив начальник головного управління транспорту та звязку КМДА Євген Водовозов.
Сьогодні можливості вітчизняної будівельної галузі дозволяють забезпечити житлом в рамках державних програм близько 30 000 українських сімей.Про це заявив голови Верховної Ради, віце-президент Конфедерації будівельників України Ігор Лисов.
Після двох років зростання, у світі почав стрімко падати попит на найдорожчу нерухомість. Попит на найдорожчу в світі нерухомість ослабне в цьому році після двох років сильного зростання, так як заклопотаність з приводу боргової кризи єврозони, стану світової економіки і цінової політики держав Азії відмовлятиме у придбанні житла потенційних покупців, свідчить дослідження компанії Knight Frank, передає Reuters.
Кожен підприємець бажає мати не тільки бездоганну репутацію, але і підкріплювати її реальним станом справ. Напевно, саме тому, як зазначають експерти ринку нерухомості, істотно зростає в останні роки попит не тільки на житлову нерухомість, але і на офісну.
Закордонні інвестори, які вкладали свої кошти в китайську нерухомість розчарувалися в місцевому ринку. Вони не отримають швидкий прибуток, на яку могли розраховувати ще кілька кварталів тому. Керуючий одного з американських інвестиційних фондів розглядав можливість покупки декількох обєктів нерухомості в Китаї в минулому році, повідомляє China Daily.
Інвестори з різних країн знову зацікавилися нерухомістю в Будапешті. Тут низькі ціни, а прибутковість від оренди висока. «Зараз найкращий час для покупки нерухомості в Будапешті»,— вважає Зольтау Семес, глава компанії Capital Real Estate.
Власники багатомільйонних статків уникають ринків житла, вважаючи за краще вкладати гроші у нерухомість Лондона, Нью-Йорка, Майамі, зясували аналітики. У новій доповіді Wealth Report 2012 фахівці консалтингової компанії Knight Frank підкреслюють, що левова частка покупців дорогого житла в світі представлена мільйонерами і мільярдерами з Китаю, Росії, Індії, країн Близького Сходу і Латинської Америки.
Будапешт, столиця Угорщини, очолив список 20 кращих напрямків у Європі для інвестицій в нерухомість, на другому місці – столиця Македонії Скопє. У Будапешті можна отримати хороший прибуток від інвестицій в нерухомість, також тут невеликі розміри держмита на операції з нерухомістю.
За третій квартал 2012р. обсяги світових інвестицій у комерційну нерухомість знизилися в річному вираженні на 8% і становили $96 млрд. Про це свідчать дані компанії Jones Lang LaSalle, яка проаналізувала ринки 60 країн.Як передає Forbes, згідно з даними Jones Lang LaSalle, рівень активності інвесторів в липні-серпні залишався стабільним, хоча в порівнянні з другим кварталом інвестиції знизилися на $10 млрд.В Північній і Південній Америці показник за девять місяців цього року склав $126 млрд., що можна порівняти з аналогічним показником минулого року, говориться в дослідженні.
Ринок московської нерухомості в 2011 році продемонстрував досить стримане зростання цін, незважаючи на дефіцит новобудов. Тим не менш надалі столичну російську нерухомість чекає подорожчання, якщо, звичайно, криза не змішає всі карти.
Найпопулярніші механізми фінансування будівництва житла застосовуються на вітчизняному ринку.Фінансування будівництва являє собою унікальне поєднання правових, маркетингових та фінансових рішень. Пропоную розглянути існуючі механізми фінансування будівництва житла в реаліях України.
Сьогодні звідусіль чути, що нерухомість в більшості країн ЄС дешевшає через кризу єврозони. Мовляв, багаті європейці зайняті вирішенням своїх фінансових проблем і не хочуть купувати будинки і квартири.
Впровадженням високих етичних і освітніх стандартів серед людей, що професійно займаються інвестуванням, проблеми інвестклімату в Україні не вирішити. Лобіювати інтереси інвесторів на законодавчому рівні дуже важко, ці питання поки не знаходять розуміння серед депутатів, заявив Андрій Климчук, член ради директорів, засновник і перший президент спільноти інвестиційних професіоналів CFA Україна».
Італійські влади виставляють на продаж замки і палаци. Для інвесторів, які довго мріяли про палаці, замку чи будь-якому іншому історичному будинку в Італії, зараз саме час задуматися про покупку. Уряд цієї країни на чолі з премєр-міністром Маріо Монті, влади міст та державні організації виставляють на продаж 350 обєктів, загальна вартість яких обчислюється 1,5 млрд євро.
Сьогодні експерти відзначають збільшення припливу іноземних інвестицій на український ринок нерухомості з Росії та країн Європи. Найбільш привабливим вважається столичний ринок комерційної нерухомостів.
В останні роки ринок нерухомості Болгарії стабільно користується постійно зростаючим попитом. Незважаючи на це, вартість житла на Болгарському узбережжі поки ще досить низька: приблизно рівна одній-двом тисячам євро за 1м2.
До кінця поточного року обсяги капітальних інвестицій у будівельну галузь повинні скласти 280 мільярдів гривень. Такий прогноз зробив віце-премєр-міністр Олександр Вілкул на виїзному засіданні колегії Мінрегіону в Донецьку.За його словами, в першій половині 2013 року на 7% порівняно з аналогічним періодом 2012 року буде збільшений обсяг капітальних інвестицій у будівельній галузі, які орієнтовно складуть 120 млрд.
Індекс інвестиційної привабливості України досяг мінімуму. Основними проблемами, які вплинули на негативні оцінки, стали фіскальний тиск, корупція, нестабільна політична ситуація напередодні виборів.У III кварталі 2012 року інвестори оцінили бізнес-клімат країни і умови ведення бізнесу на 2,14 балів (з пяти можливих), що є найнижчим показником за всю історію дослідження – з 2008 р.
Турецькі бізнесмени вважають Крим найбільш сприятливим регіоном для інвестицій.Крим є пріоритетною інвестиційною майданчиком для представників турецького бізнесу, повідомили представники турецької делегації в ході зустрічі заступника Голови Ради міністрів арк Валерія Пальчука з Генеральним консулом Турецької Республіки в Одесі Хусейном Эргани.Ст.
Росіяни активно почали інвестувати ринок нерухомості Нью-Йорка. І сьогодні експерти повідомляють, що їх інвестиції перевершили в 2011 році всі прогнози. Про це повідомляє американський інтернет-сайт GlobeSt.com, що відслідковує динаміку американського ріелтерського ринку.