Незважаючи на боргову кризу в Євросоюзі, представники консалтингової компанії Jones Lang LaSalle переконані, що комерційна нерухомість Італії буде залишатися привабливою для інвестиційних вкладень.
Сьогодні обсяг іноземних інвестицій в економіку України поки що не відповідає потенційним можливостям нашої держави.Про це заявив експерт Борис Кушнірук у ефірі програми «Економічне коло».Він підкреслив, що з тим потенціалом, який має Україна, вона може залучати більше капіталу.
Ринок нерухомості Малайзії досяг пятирічного максимуму в 2011 році. Це робить його привабливим для інвесторів на тлі світових ринків, які ще не впоралися з наслідками кризи.Національний центр інформації про нерухомості повідомив про зростання продажів будинків у Малайзії на 18,9% в 2011 році, пише Place in the Sun.
Купивши недобудовану квартиру і зробивши в ній ремонт, в перспективі можна заробити на ній близько 27% річних.В поточному році в Києві близько 10% покупців придбали житло з метою отримання прибутку.Це небагато, якщо порівнювати з 2007 р., коли кожен третій покупець купував житло з інвестиційною метою за власні кошти, пише Forbes.ua.
Обсяг інвестицій у першому кварталі 2013 року склав €26,5 млрд. Незважаючи на 8% зменшення показника у порівнянні з першим кварталом. Тим не менш, обсяг інвестицій, зареєстрований в першому півріччі 2013 року на 9% більше, ніж за аналогічний період у 2012 році - €55.1 млрд.
Ринкові ціни на нерухомість біля моря щороку зростають. Наші кримські вже зрівнялася з європейськими. Попит на нерухомість в інвестиційно привабливих рекреаційних зонах також неухильно зростає. Хтось купує будиночок або апартаменти, щоб вкласти гроші, хтось- щоб відправити сімю на відпочинок, а хтось- щоб здавати в оренду.
У минулому році в Україні було профінансовано достройкк 20-ти обєктів незавершеного житлового будівництва. Як заявив глава правління ДІУ Віктор Миргородський, на ці цілі Державна іпотечна установа виділила 500 млн.
Торгово-інвестиційна компанія Daruvar S.A. планує інвестувати в будівництво заводу мінітракторів $4,5 млрд. Про це йдеться в повідомленні, розміщеному на сайті Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами.
У той час як на українському ринку нерухомості, пропозиція переважає над попитом, наші співвітчизники купують житло в Ізраїлі.У найближчому майбутньому в Ізраїлі передбачається зниження цін на нерухомість, але це не стосується вартості в сегменті елітної нерухомості.
Сьогодні основні інвестиції в сферу нерухомості України надходять і будуть надходити з Заходу. Таку думку висловив директор компанії Renaissance Capital у Центральній та Східній Європі Роман Насиров.
У третьому кварталі зростання продажів нерухомості в Майамі склав 51% порівняно з таким же періодом минулого року. У цей період кількість угод з нерухомістю досягла максимального значення за тринадцять кварталів.
У звязку зі сформованою ситуацією в банківській системі Кіпру Міністерство доходів і зборів має намір докласти максимум зусиль для того, щоб повернути капітали в Україну та переконати інвесторів, що вкладати кошти в Україну – стабільніше і надійніше.
Сьогодні під час глобальної невизначеності для інвесторів визначальними моментами у прийнятті рішення, куди вкладати свій капітал, є стабільність і ліквідність ринку. Про це повідомив директор компанії Renaissance Capital у Центральній та Східній Європі Руслан Насиров.За словами фахівця, на сьогоднішній день залишилося незначна кількість інвесторів, які дійсно готові ризикнути і отримати 30% свого доходу.Насиров зазначає, що більшість інвесторів вже згодні на дохід від 5-ти до 12-ти відсотків лише б він був стабільним.«Нерухоме майно може потрапляти в цю інвестиційну стратегію і бути цікавою для бізнесу, проте це має бути дуже правильний підхід – як по ринку в глобальному значенні, так і в Україні», - говорить експерт.Насиров також зазначив, що сьогодні у інвесторів є бажання і готовність входити в сектор нерухомості, але вони ведуть себе досить обережно.
Скасування візового режиму між Ізраїлем і Україною спровокувало збільшення потоку українських інвесторів, як на первинному, так і на вторинному ринку нерухомості. Про це розповів генеральний директор інвестиційно-будівельної компанії Kravitz Invest Валерій Кравіц.
За підсумками минулого року іноземним підприємствам було відшкодовано ПДВ 19 млрд грн, грошовими коштами – 14,7 млрд грн, з них у автоматичному режимі – 8,1 млрд грн (55,1%). Про це повідомляє Державна податкова служба.
Євро-2012 завершився повним провалом для українського ринку нерухомості. Чемпіонат, всупереч очікуванням, не вплинув навіть на сегмент подобової оренди житла. Залишилися ні з чим За оцінками аналітиків, Євро-2012 нічого не принесло нашій країні, крім позитивних емоцій.
Влада Кіпру намагаються врятувати свою інвестиційну репутацію спеціальними пропозиціями. Щоб залучити клієнтів і зупинити відтік вкладів, уряд Кіпру запропонувало видавати посвідку на проживання постраждалим вкладникам.
Складено рейтинг з 27 міст Європи, які будуть популярні в інвесторів в цьому році. Дослідження, яке було проведено Інститутом міських земель і PricewaterhouseCoopers, дозволило скласти рейтинг із 27 міст Європи, - саме вони будуть популярні у інвесторів в 2013 році.
Багато інвесторів вважають, що Чорногорія — відповідне держава для вкладення коштів. Країна — кандидат у члени Євросоюзу. Очікується, що вступ відбудеться в 2015 році. Тут відмінно розвинена туріндустрія — найважливіший джерело державних доходів.
Китайські інвестори планують вкласти в Кіпр півтора мільярда євро.Президент Кіпру Нікос Анастасіадес прийняв делегацію із базується в Гонконзі компанії «China National Glory Investment», яка інвестує в проект Venus Rock Golf Resort в районі Пафосу.
Все частіше нерухоме майно розглядають як засіб заощадження коштів. Але сьогодні таких випадків набагато менше, ніж було до кризи.Про це повідомив директор Dragon Asset Management Володимир Тимочко.
Зростання обсягів будівельних робіт у 2011 р. по відношенню до 2010 р. склав 16%. Будівельна галузь в поточний момент є малопривабливою для прямих іноземних інвестицій (ПІІ) і фінансується в основному за рахунок внутрішніх ресурсів інвесторів і цільових державних програм.
Віце-премєр-міністр Олександр Вілкул запросив провідні світові компанії до участі в будівництві доріг, доступного житла, модернізації ЖКГ і впровадження е-врядування в Україні.Про це він заявив на зустрічі з представниками міжнародних компаній, що входять до Американської торгової палати.
Турецькі інвестори мають намір розвивати бізнес в Криму. Анатолій Могильов, глава виконавчої влади АРК повідомив, що в ході офіційного візиту кримської делегації до Туреччини інвесторам було запропоновано співпрацю в реалізації основних пріоритетів Стратегії розвитку Криму: розвиток санаторно-курортного комплексу, створення інноваційної промисловості, сучасного агросектору, розвиток транспортного комплексу та сонячної енергетики.
Компанія Crimean Venture Company англійського фінансиста Ніла Сміта, який володіє в Україні Кримської горілчаної компанії, має намір протягом 10 років реалізувати в Автономній республіці Крим (АРК) інвестиційні проекти на суму більше 1,5 млрд доларів.