Експерт Роман Шпек розповів, що чекає нас після закінчення Євро-2012. Вважати, що Євро буде початком розвитку інфраструктури або сплеску інвестиційної діяльності не варто, тому що не інвестують ті, хто уособлює такий масовий портрет вболівальника в Європі, але те, що багато позитивної інформації пішло в європейський простір, безумовно, є заслугою і організаторів Євро, і України.
Інвестиції в зарубіжну нерухомість на прикладі російських інвесторів.Ні для кого не секрет, що нерухомість є досить вигідним активом. Вкладення коштів у купівлю житла не тільки врятує кошти від інфляції, але і принесе стабільний дохід.Багато громадян Росії, що мають вільні кошти, це розуміють.
У I половині 2011 року обсяг іноземних інвестицій в ринки Хорватії збільшився вдвічі порівняно з 2012 роком. Про це свідчать дані Хорватського національного банку. Згідно з ним, за звітний період іноземні інвестори вклали 485,3 млн.
В I половині 2013 року в економіку Миколаївської області іноземні інвестори вклали близько 23,3 млн. доларів прямих інвестицій.Як інформує Головне управління статистики у Миколаївській області, більше трьох чвертей іноземних інвестицій в економіку регіону надійшло з Кіпру, Британських Віргінських островів та зі Словаччини.
Торгова нерухомість Європи продовжує залишатися одним з головних сегментів інвестування. Згідно з останніми дослідженнями компанії CB Richard Ellis (CBRE), в III кварталі 2012 року сукупний обсяг капіталовкладень у європейську торговельну нерухомість склав 7,1 млрд.
Економіка Бельгії майже не постраждали від світової фінансової кризи. Тут ціни на нерухомість до 2008-го піднімалися на 6% щороку, однак в останні час зростання сповільнилося – плюс 2-4% за рік.Обєкти, які виставляються на продаж за адекватними цінами, за словами бельгійських маклерів, знаходять нових власників в лічені тижні або навіть дні, пише The New York Times.Один з найпопулярніших в іноземців місто в Бельгії – це столиця Західної Фландрії Брюгге, яка славиться своєю мальовничою середньовічною архітектурою.
Різниця в динаміці цін між елітарними міжнародними ринками нерухомості досягла 45% в 2011 році. Найсильніше падіння вартості житла було зафіксовано у регіонах із зростаючою економікою. Консалтингова компанія Knight Frank опублікувала дані про зміну індексу цін на елітарну нерухомість у світі (PIRI) в 2011 році, повідомляє PropertyWire.
Італійські інвестори готові вкладати кошти в місцевий ринок нерухомості. Згідно з опитуванням, проведеним найбільшої дослідницької компанією в Європі і світі GfK Group, 61% керівників компаній в Італії впевнені, що їх інвестиції в квадратні метри власної країни принесуть прибуток вже протягом року.Закордонні інвестори налаштовані позитивно.
Протягом I кварталу 2012 року в Україні було освоєно 48,12 млрд. грн. капітальних інвестицій. Це перевищує рівень за аналогічний період минулого року на 23,2%. Такі показники надала Державна служба статистики України.За її даними, найбільші обсяги інвестицій були зосереджені в Києві, Київській області, Донецькій і Дніпропетровській областях, а також в АР Крим.
В наступному році інвесторів, які хочуть вкладати гроші в нерухомість буде цікавити, в першу чергу, недороге житло, а також торгові центри. Про це розповів директор компанії Renaissance Capital у Центральній та Східній Європі Роман Насиров.
У першому кварталі поточного року сектор офісної нерухомості був найпопулярніший. Обсяг інвестицій на цьому ринку склав 12 млрд. євро, а саме 50% від загального обсягу ринку. Проте, незважаючи на кількість угод з офісною нерухомістю, в даному секторі спостерігалося зростання ставки капіталізації на 6 базисних пунктів (до 5,69%).
Столиця України посіла 108-е місце з 120 найбільших міст світу в рейтингу конкурентоспроможності, складеному дослідницькою компанією Economist Intelligence Unit (EIU). Завдання аналізу полягала в тому, щоб визначити, якою мірою різні міста світу привабливі для інвестицій, бізнесу і жителів.
Тепер стало можливо придбати житло в тих країнах Єврозони, які найбільше постраждали від кризи: в Португалії, Італії, Ірландії, Греції та Іспанії. В Ірландії вартість нерухомості повернулася до рівня 2002 року, в Іспанії — до рівня 2003.
Для одних криза - це час збитків і безцільних хаотичних метань з однієї області в іншу, а для інших - досить вдалий час для інвестицій. Рух нерухомості Слово криза, написане по-китайськи, складається з двох ієрогліфів: один означає небезпека, другий - сприятлива можливість.
Іноземні інвестори за девять місяців 2012 р. внесли в економіку Харкова $196 млн. прямих інвестицій (акціонерного капіталу). Про це в прес-центрі Харківської міської ради повідомила заступник директора департаменту – начальник управління підприємництва та дозвільних процедур Департаменту підприємництва та споживчого ринку Тетяна Чечетова-Терашвілі.Цей обсяг у сім разів більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.За словами Т.
Є кілька способів інвестувати в будівництво житлового будинку. Розглянемо варіант з цільовими облігаціями. Актуальне на сьогоднішній день законодавство забороняє девелоперам безпосередньо брати гроші у фізичних осіб для фінансування зведення будівель.
У I півріччі 2013 в економіку України іноземними інвесторами було вкладено $2,614 мільярда прямих інвестицій (акціонерного капіталу).Такі дані Державного комітету статистики України.Згідно з офіційним повідомленням відомства, обсяг вкладених з початку інвестування в економіку України прямих інвестицій (акціонерного капіталу) станом на 1 липня 2013 року склав $55,318 мільярда, що на 0,4% більше обсягів інвестицій з початку 2013 року, та в розрахунку на одну особу населення складає $1218,1.
На першому Київському інвестиційному форумі підписано 6 меморандумів про наміри реалізувати інвестиційні проекти на загальну суму більше 30 млрд. грн. Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.
На сьогоднішній день в Україні немає інструменту, який би давав можливість приватним інвесторам брати фінансову участь у розвитку проектів нерухомості і згодом отримувати прибуток. А таких інвесторів в країні дуже багато.
Найбільш привабливими регіонами для інвесторів в Україні визнали Львівську, Харківську і Донецьку області. Львівщина стала кращою за такими показниками: діловий клімат, правила і процедури, відкритість влади до інвестицій, діловий оптимізм і успішний досвід у даній сфері. Дослідження проводили Київський міжнародний інститут соціології та Інститут економічних досліджень та політичних консультацій на замовлення «Укрнацпроекту».
На сьогоднішній день Європейський союз залишається найбільшим інвестором економіки України. Про це заявив перший міністр економічного розвитку і торгівлі Ігор Прасолов у ході першої Міжнародної бізнес-конференції «АВС: Україна і партнери».
Останнім часом росіяни і громадяни країн СНД все частіше стали купувати элитною нерухомість в Нью-Йорку і на Лонг-Айленді. Згідно з даними експертів, у США попит з боку російськомовних нерезидентів за останні два роки подвоївся і не припиняє зростати.
Представники вітчизняного бізнесу та іноземні інвестори, які працюють в Україні, демонструють «обережний оптимізм», однак більше не вважають податкову систему основною перешкодою на шляху до покращення інвестиційного клімату.
Інвестори будівництва на українському ринку нерухомості відзначають не тільки досить швидку окупність, але і дохід. Вкладення в будівництво, на думку багатьох інвесторів, вважаються одним з найвигідніших вкладень.
До кінця року на Волині планують збільшити обсяг залучення капітальних інвестицій на 3%. Як повідомили в прес-службі Волинської облдержадміністрації, розвиток інвестиційної діяльності буде направлена на розширення та модернізацію існуючих виробничих потужностей підприємств.