Останнім часом росіяни і громадяни країн СНД все частіше стали купувати элитною нерухомість в Нью-Йорку і на Лонг-Айленді. Згідно з даними експертів, у США попит з боку російськомовних нерезидентів за останні два роки подвоївся і не припиняє зростати.
Представники вітчизняного бізнесу та іноземні інвестори, які працюють в Україні, демонструють «обережний оптимізм», однак більше не вважають податкову систему основною перешкодою на шляху до покращення інвестиційного клімату.
Інвестори будівництва на українському ринку нерухомості відзначають не тільки досить швидку окупність, але і дохід. Вкладення в будівництво, на думку багатьох інвесторів, вважаються одним з найвигідніших вкладень.
До кінця року на Волині планують збільшити обсяг залучення капітальних інвестицій на 3%. Як повідомили в прес-службі Волинської облдержадміністрації, розвиток інвестиційної діяльності буде направлена на розширення та модернізацію існуючих виробничих потужностей підприємств.
Під час Першого київського інвестиційного форуму влада Києва запропонувала представникам бізнесу взяти участь у реалізації 144 інвестиційних проектів, включаючи такі масштабні, як зведення бізнес-парків, будівництво багатоповерхових парковок, автомобільних тунелів та метро на Троєщину.Але ймовірність залучити під ці проекти гроші приватного капіталу невисока, оскільки мерія практично не фінансує підготовчі роботи: розробку землевідведень, проектної та дозвільної документації.Не в змозі столична влада гарантувати і окупність вкладень, адже важелів впливу на силові відомства і державні контролюючі органи у КМДА немає.
Як повідомили в Грецькій Асоціації ріелторів, заможні українські громадяни в 1,5 рази підвищили рівень продажів нерухомості на островах в Егейському, Іонічному та Середземному морях Греції. Як стало відомо, українські товстосуми все частіше стають власниками місцевого елітного житла, оскільки через важкого економічного становища в країні ціни на нього досягли мінімальної позначки.
Іноземці стали частіше купувати квартири в Києві. На їх думку, тут апартаменти обходяться дешевше, ніж у Росії та Європі, оскільки столичні ціни залишилися на кризовому рівні, в той час як в інших країнах вони підвищилися.
Інтервю Ігоря Степанова, радника-консультанта головного архітектора Києва. Про забудову Святошинського району, функції зонінгу, створення кластерних громадських центрів, будівництві магістралей, що уловлюють парковках і реальною ціною на первинку Building.ua розповів Ігор Степанов, радник-консультант головного архітектора Києва. Building: Яке значення має зонінг для забудовників?
Без «прикриття» іноземних інвесторів в Україні просто розграбують. Іноземцям вести бізнес в нашій країні без місцевих лобістів практично неможливо.У цьому переконаний директор компанії Astrum Capital Руслан Магомедов.«Коли в Україну приходить інвестор, йому потрібно знайти когось сильного, щоб лобіював його інтереси і допомагав орієнтуватися на місцевому ринку», - розповів фахівець.Щоб не втратити інвестицій, Україні слід побудувати механізм, за допомогою якого ринок стане зрозумілим і доступним для іноземного бізнесу.Руслан Магомедов підкреслив, що так стане працювати набагато простіше і легше.Варто нагадати, раніше експерт говорив про те, що Україна в очах іноземних інвесторів – «покинутий пляж».
Нерухомість Лондона - це особливий сегмент ринку. Ціна обєктів нерухомості впевнено зростає вже протягом 30 років, незважаючи на економічну ситуацію у всьому світі, завдяки чому вона є цікавим варіантом для заможних людей.
У квітні 2012 року обсяг капіталовкладень у нерухомість Києва склав 49 млн. 850 тис. дол., що на 6,5% нижче показників березня. Про це повідомила генеральний директор АН «Благовіст» Ірина Луханіна.
Нерухомість на гірськолижних курортах Швейцарії дуже дорога. Вартість квартир на 30% вище, ніж у Франції і вдвічі дорожче, ніж в Австрії. Тим не менш, для багатьох покупців інвестиції в швейцарську нерухомість є безпечним вкладенням коштів.
Обсяг капіталовкладень у нерухомість Києва у квітні 2012 року склав 49 млн. 850 тис. дол., що на 6,5% нижче показників березня. Найбільш доступними обєктами на ринку житлової нерухомості, проданими в квітні в столиці, стали: однокімнатна квартира площею 22 кв.
Одне з головних напрямків інвестицій багатих людей - це покупка нерухомості. В які будинки мільярдери вкладають свої кровно зароблені? Найбагатші люди планети інвестують у нерухомість до 35% свого капіталу, що за обсягом поступається лише їх інвестицій у власний бізнес.
Загальний обсяг залучених прямих іноземних інвестицій Дніпропетровського регіону на сьогоднішній день складає більше $8 млрд, з яких понад $1 млрд. – залучені протягом останніх двох років. «Ми маємо намір нарощувати темпи залучення прямих іноземних інвестицій до рівня не менше $500 млн.
У 2012 році доступний капітал для інвестицій у нерухомість у всьому світі складе $316 млрд., що на 4% менше, ніж наприкінці 2010 року. На думку аналітиків це означає, кінець тенденції росту інвестицій, що спостерігався з кінця 2009 року.
Український ринок будматеріалів перестав бути цікавим інвесторам. За даними аналітиків компанії PAU brokerage, в Центральному регіоні України за останні 1-1,5 роки структура ринку інвестицій в бізнес-активи з виробництва стройматерилов за кількістю проектів/угод виглядає наступним чином: 30% – інвестиції в будівництво нових підприємств, 40% – модернізація і розширення, 30% – угоди M&A (злиття і поглинання).
Сьогодні активність неєвропейських інвесторів на європейському ринку нерухомості продовжує зростати. При цьому, саме на них припадає близько 20% від всього інвестиційного капіталу, вкладеного в комерційну нерухомість Європи в першому півріччі 2012 року.
Крим готовий розвивати співпрацю та реалізовувати спільні проекти у різних сферах з Міжнародною фінансовою корпорацією в Україні та Європейським банком реконструкції та розвитку. Про це заявив Голова Ради міністрів Криму Анатолій Могильов в рамках зустрічі з представниками Міжнародної фінансової корпорації в Україні та ЄБРР.
Приріст прямих іноземних інвестицій (ПІІ) в Україну у вигляді акціонерного капіталу в I кварталі 2012 року склав 846,9 млн доларів. Це на 2,1% більше, ніж за аналогічний період 2011-го. Як повідомила Державна служба статистики, за звітний квартал іноземні інвестори вклали в українську економіку 885,1 млн доларів, але одночасно вилучили 198,9 млн доларів, тоді як в I кварталі минулого року ці показники склали відповідно 925,7 і 260,7 млн доларів.
Часто іноземні інвестори при близькому знайомстві з України як обєктом для інвестицій, вирішують вкладати гроші в інші країни. Про це розповів директор компанії Astrum Capital Руслан Магомедов. «Поведінка та дії іноземних інвесторів можна порівняти, наприклад, з тим, коли їдеш по київській набережній – на іншому березі Дніпра бачиш гарний пляж, дерева, всі, здається добре, але коли переїжджаєш через міст і дивишся на це все з близької відстані, виявляється, що пісок брудний, ходять незрозумілі субєкти, навколо сміття.
У поточному році вторинні інвестиції в комерційну нерухомість Києва опинилися в 3 рази менше, ніж у минулому. Про це повідомили в компанії DTZ. Зокрема, в період з січня по листопад поточного року, інвестиції в готові обєкти були самими незначними за останні 6 років.
Інтерес покупців до нерухомості та ділянок землі в Бухаресті і жудеце (повіті) Илфов виріс в 2011 році. Низькі ціни стали головною причиною цього. Румунський сайт про нерухомості IMOPEDIA повідомив про зростання інтересу відвідувачів ресурсу до земельних ділянок в Бухаресті та його околицях на 28% в 2011 році, пише Global Property Guide.
З приходом криз на фінансовому ринку і в банківському секторі частка спекулятивних операцій на ринку нерухомості впала в рази як у світі в цілому, так і в Україні зокрема. Проте інвестиційна діяльність з метою збереження грошових коштів не зникла з ринку.
На початок 2013 року обсяг прямих іноземних інвестицій в Крим з 49 країн-інвесторів склав $1,46 млрд. Про це повідомив міністр фінансів Автономної Республіки Крим Микола Скорик, передає «Кореспондент».