Обсяг капіталовкладень у нерухомість Києва у квітні 2012 року склав 49 млн. 850 тис. дол., що на 6,5% нижче показників березня. Найбільш доступними обєктами на ринку житлової нерухомості, проданими в квітні в столиці, стали: однокімнатна квартира площею 22 кв.
Одне з головних напрямків інвестицій багатих людей - це покупка нерухомості. В які будинки мільярдери вкладають свої кровно зароблені? Найбагатші люди планети інвестують у нерухомість до 35% свого капіталу, що за обсягом поступається лише їх інвестицій у власний бізнес.
Загальний обсяг залучених прямих іноземних інвестицій Дніпропетровського регіону на сьогоднішній день складає більше $8 млрд, з яких понад $1 млрд. – залучені протягом останніх двох років. «Ми маємо намір нарощувати темпи залучення прямих іноземних інвестицій до рівня не менше $500 млн.
У 2012 році доступний капітал для інвестицій у нерухомість у всьому світі складе $316 млрд., що на 4% менше, ніж наприкінці 2010 року. На думку аналітиків це означає, кінець тенденції росту інвестицій, що спостерігався з кінця 2009 року.
Український ринок будматеріалів перестав бути цікавим інвесторам. За даними аналітиків компанії PAU brokerage, в Центральному регіоні України за останні 1-1,5 роки структура ринку інвестицій в бізнес-активи з виробництва стройматерилов за кількістю проектів/угод виглядає наступним чином: 30% – інвестиції в будівництво нових підприємств, 40% – модернізація і розширення, 30% – угоди M&A (злиття і поглинання).
Сьогодні активність неєвропейських інвесторів на європейському ринку нерухомості продовжує зростати. При цьому, саме на них припадає близько 20% від всього інвестиційного капіталу, вкладеного в комерційну нерухомість Європи в першому півріччі 2012 року.
Крим готовий розвивати співпрацю та реалізовувати спільні проекти у різних сферах з Міжнародною фінансовою корпорацією в Україні та Європейським банком реконструкції та розвитку. Про це заявив Голова Ради міністрів Криму Анатолій Могильов в рамках зустрічі з представниками Міжнародної фінансової корпорації в Україні та ЄБРР.
Приріст прямих іноземних інвестицій (ПІІ) в Україну у вигляді акціонерного капіталу в I кварталі 2012 року склав 846,9 млн доларів. Це на 2,1% більше, ніж за аналогічний період 2011-го. Як повідомила Державна служба статистики, за звітний квартал іноземні інвестори вклали в українську економіку 885,1 млн доларів, але одночасно вилучили 198,9 млн доларів, тоді як в I кварталі минулого року ці показники склали відповідно 925,7 і 260,7 млн доларів.
Часто іноземні інвестори при близькому знайомстві з України як обєктом для інвестицій, вирішують вкладати гроші в інші країни. Про це розповів директор компанії Astrum Capital Руслан Магомедов. «Поведінка та дії іноземних інвесторів можна порівняти, наприклад, з тим, коли їдеш по київській набережній – на іншому березі Дніпра бачиш гарний пляж, дерева, всі, здається добре, але коли переїжджаєш через міст і дивишся на це все з близької відстані, виявляється, що пісок брудний, ходять незрозумілі субєкти, навколо сміття.
У поточному році вторинні інвестиції в комерційну нерухомість Києва опинилися в 3 рази менше, ніж у минулому. Про це повідомили в компанії DTZ. Зокрема, в період з січня по листопад поточного року, інвестиції в готові обєкти були самими незначними за останні 6 років.
Інтерес покупців до нерухомості та ділянок землі в Бухаресті і жудеце (повіті) Илфов виріс в 2011 році. Низькі ціни стали головною причиною цього. Румунський сайт про нерухомості IMOPEDIA повідомив про зростання інтересу відвідувачів ресурсу до земельних ділянок в Бухаресті та його околицях на 28% в 2011 році, пише Global Property Guide.
З приходом криз на фінансовому ринку і в банківському секторі частка спекулятивних операцій на ринку нерухомості впала в рази як у світі в цілому, так і в Україні зокрема. Проте інвестиційна діяльність з метою збереження грошових коштів не зникла з ринку.
На початок 2013 року обсяг прямих іноземних інвестицій в Крим з 49 країн-інвесторів склав $1,46 млрд. Про це повідомив міністр фінансів Автономної Республіки Крим Микола Скорик, передає «Кореспондент».
Згідно з даними Міжнародної економічної комісії (ECA International), Швейцарія в 2011 році стала однією з найдорожчих країн у світі, увійшовши при цьому в ТОП-10 рейтингу світових держав з найкращим рівнем життя.
Кількість класичних інвестиційних угод на ринку нерухомості України в 2013 р. може збільшитися, але кошти, як і раніше будуть залучати в основному вже реалізовані, якісні проекти, які генерують постійний дохід.
Кілька корисних порад починаючим інвесторам. Що потрібно знати тому, хто хоче інвестувати або просто купити нерухомість (квартиру, будинок, офіс) з метою примножити свої заощадження або отримати дохід від здачі в оренду.
Професійні інвестори рекомендують купувати первинку в Угорщині. Аналітики інвестиційної компанії Knight Knox International оцінили перспективи розвитку угорського ринку нерухомості і порадили далекоглядним інвесторам вкладати гроші в місцеві новобудови, вартість которыхможет становити всього €10 000.
Експерти переконані, що інвестування коштів в трасти нерухомості Австралії в 2012 році будуть більш вигідними, ніж покупка акцій компаній Азіатсько-Тихоокеанського регіону. Очікуватися, що участь у трастах принесе інвесторам до 15% річних.
Нові закони і недовіру до банків змушують наших співвітчизників вкладати в нерухомість свій капітал.Затишшя на ринку нерухомості змінив ажіотаж. Незважаючи на «мертвий» літній сезон, українці стали активно скуповувати квартири, як в новобудовах, так і в старих будинках.
У КМДА шукають інвестора для будівництва міжнародного ділового району «Київ-Сіті». Даний проект передбачає залучення іноземних інвестицій у розмірі $1-2 млрд, повідомили в прес-службі Київської міської державної адміністрації.
У 2013 році на ринку нерухомості України очікується зростання кількості угод злиття і поглинання в порівнянні з 2012 роком, цього очікують 70% інвесторів, опитані компанією Ернст енд Янг.Як повідомляється в прес-релізі компанії з посиланням на підготовлений нею наприкінці 2012 року звіт за підсумками щорічного міжнародного дослідження Інвестиційна привабливість ринку нерухомості в 2013 році, 80% учасників дослідження розглядають Україну як привабливий напрям для інвестицій у поточному році, а 65% опитаних вважають, що вкладення міжнародних інвесторів в українську нерухомість в 2013 році перевищуватиме показник 2012 року.Україна вперше була включена в дослідження Інвестиційна привабливість ринку нерухомості.
Так вже склалося, що вигідним обєктом для інвестицій є саме нерухомість. Вона приносить часом хоч і невеликий, проте стабільний дохід. Але ваші капіталовкладення може підстерегти небезпеку, так як навіть самий перспективний і затишний куточок планети може перетворитися на «місто-привид».
Для багатьох українців інвестування в споруджуваний житловий обєкт часто стає єдиною можливістю знайти своє житло. Вловивши настрої, можливості та побажання потенційних інвесторів, багато будівельні організації впровадили ряд лояльних програм – знижки, акції, розстрочки, невисокі процентні ставки і ін.
Українці за кордоном офіційно відправили своїм родинам у минулому році $ 7,5 мільярдів грошових переказів, у тому числі трохи більше $ 1 млрд. — нелегально.Українці за кордоном офіційно відправили своїм родинам у минулому році $ 7,5 мільярдів грошових переказів, у тому числі трохи більше $ 1 млрд.
За попередніми даними статистичного спостереження протягом 2011 р. в економіку Запорізької області іноземними інвесторами вкладено $38,1 млн. прямих інвестицій. Станом на 1 січня 2012 р. їх обсяг в економіці області склав 975,7 млн., що на 2,4% більше минулорічного показника, повідомили у Головному управлінні економіки Запорізької ОДА.