Одне з головних напрямків інвестицій багатих людей - це покупка нерухомості. В які будинки мільярдери вкладають свої кровно зароблені? Найбагатші люди планети інвестують у нерухомість до 35% свого капіталу, що за обсягом поступається лише їх інвестицій у власний бізнес.
Приріст прямих іноземних інвестицій (ПІІ) в Україну у вигляді акціонерного капіталу в I кварталі 2012 року склав 846,9 млн доларів. Це на 2,1% більше, ніж за аналогічний період 2011-го. Як повідомила Державна служба статистики, за звітний квартал іноземні інвестори вклали в українську економіку 885,1 млн доларів, але одночасно вилучили 198,9 млн доларів, тоді як в I кварталі минулого року ці показники склали відповідно 925,7 і 260,7 млн доларів.
Часто іноземні інвестори при близькому знайомстві з України як обєктом для інвестицій, вирішують вкладати гроші в інші країни. Про це розповів директор компанії Astrum Capital Руслан Магомедов. «Поведінка та дії іноземних інвесторів можна порівняти, наприклад, з тим, коли їдеш по київській набережній – на іншому березі Дніпра бачиш гарний пляж, дерева, всі, здається добре, але коли переїжджаєш через міст і дивишся на це все з близької відстані, виявляється, що пісок брудний, ходять незрозумілі субєкти, навколо сміття.
У поточному році вторинні інвестиції в комерційну нерухомість Києва опинилися в 3 рази менше, ніж у минулому. Про це повідомили в компанії DTZ. Зокрема, в період з січня по листопад поточного року, інвестиції в готові обєкти були самими незначними за останні 6 років.
Інтерес покупців до нерухомості та ділянок землі в Бухаресті і жудеце (повіті) Илфов виріс в 2011 році. Низькі ціни стали головною причиною цього. Румунський сайт про нерухомості IMOPEDIA повідомив про зростання інтересу відвідувачів ресурсу до земельних ділянок в Бухаресті та його околицях на 28% в 2011 році, пише Global Property Guide.
З приходом криз на фінансовому ринку і в банківському секторі частка спекулятивних операцій на ринку нерухомості впала в рази як у світі в цілому, так і в Україні зокрема. Проте інвестиційна діяльність з метою збереження грошових коштів не зникла з ринку.
На початок 2013 року обсяг прямих іноземних інвестицій в Крим з 49 країн-інвесторів склав $1,46 млрд. Про це повідомив міністр фінансів Автономної Республіки Крим Микола Скорик, передає «Кореспондент».
Згідно з даними Міжнародної економічної комісії (ECA International), Швейцарія в 2011 році стала однією з найдорожчих країн у світі, увійшовши при цьому в ТОП-10 рейтингу світових держав з найкращим рівнем життя.
Кількість класичних інвестиційних угод на ринку нерухомості України в 2013 р. може збільшитися, але кошти, як і раніше будуть залучати в основному вже реалізовані, якісні проекти, які генерують постійний дохід.
Кілька корисних порад починаючим інвесторам. Що потрібно знати тому, хто хоче інвестувати або просто купити нерухомість (квартиру, будинок, офіс) з метою примножити свої заощадження або отримати дохід від здачі в оренду.
Професійні інвестори рекомендують купувати первинку в Угорщині. Аналітики інвестиційної компанії Knight Knox International оцінили перспективи розвитку угорського ринку нерухомості і порадили далекоглядним інвесторам вкладати гроші в місцеві новобудови, вартість которыхможет становити всього €10 000.
Експерти переконані, що інвестування коштів в трасти нерухомості Австралії в 2012 році будуть більш вигідними, ніж покупка акцій компаній Азіатсько-Тихоокеанського регіону. Очікуватися, що участь у трастах принесе інвесторам до 15% річних.
Нові закони і недовіру до банків змушують наших співвітчизників вкладати в нерухомість свій капітал.Затишшя на ринку нерухомості змінив ажіотаж. Незважаючи на «мертвий» літній сезон, українці стали активно скуповувати квартири, як в новобудовах, так і в старих будинках.
У КМДА шукають інвестора для будівництва міжнародного ділового району «Київ-Сіті». Даний проект передбачає залучення іноземних інвестицій у розмірі $1-2 млрд, повідомили в прес-службі Київської міської державної адміністрації.
У 2013 році на ринку нерухомості України очікується зростання кількості угод злиття і поглинання в порівнянні з 2012 роком, цього очікують 70% інвесторів, опитані компанією Ернст енд Янг.Як повідомляється в прес-релізі компанії з посиланням на підготовлений нею наприкінці 2012 року звіт за підсумками щорічного міжнародного дослідження Інвестиційна привабливість ринку нерухомості в 2013 році, 80% учасників дослідження розглядають Україну як привабливий напрям для інвестицій у поточному році, а 65% опитаних вважають, що вкладення міжнародних інвесторів в українську нерухомість в 2013 році перевищуватиме показник 2012 року.Україна вперше була включена в дослідження Інвестиційна привабливість ринку нерухомості.
Так вже склалося, що вигідним обєктом для інвестицій є саме нерухомість. Вона приносить часом хоч і невеликий, проте стабільний дохід. Але ваші капіталовкладення може підстерегти небезпеку, так як навіть самий перспективний і затишний куточок планети може перетворитися на «місто-привид».
Для багатьох українців інвестування в споруджуваний житловий обєкт часто стає єдиною можливістю знайти своє житло. Вловивши настрої, можливості та побажання потенційних інвесторів, багато будівельні організації впровадили ряд лояльних програм – знижки, акції, розстрочки, невисокі процентні ставки і ін.
Українці за кордоном офіційно відправили своїм родинам у минулому році $ 7,5 мільярдів грошових переказів, у тому числі трохи більше $ 1 млрд. — нелегально.Українці за кордоном офіційно відправили своїм родинам у минулому році $ 7,5 мільярдів грошових переказів, у тому числі трохи більше $ 1 млрд.
За попередніми даними статистичного спостереження протягом 2011 р. в економіку Запорізької області іноземними інвесторами вкладено $38,1 млн. прямих інвестицій. Станом на 1 січня 2012 р. їх обсяг в економіці області склав 975,7 млн., що на 2,4% більше минулорічного показника, повідомили у Головному управлінні економіки Запорізької ОДА.
У III кварталі поточного року обсяг інвестиційних угод у світі склав $99 млрд. Це на 36% більше показника за аналогічний період 2010 року.Такі дані наводяться в звіті компанії Jones Lang LaSalle Global Capital Flows (Глобальні потоки капіталу), говориться в повідомленні, розміщеному на сайті Ukrainian Real Estate Club.У той же час глобальний прогноз обсягу інвестицій в 2011 році знижується на 10% з-за загальної нестабільності.У перші 9 місяців 2011 року інвестиційна активність збільшилася на 43%, а сукупний обсяг угод за три квартали досяг $297 млрд.
Президент планує направити цільові інвестиції в регіони, які планують активно розвиватися. Про це він заявив під час слухань «Розвиток належного управління на місцевому та регіональному рівнях», що відбулися в Києві.
Міжнародна компанія Globe International Holdings S. A. виявила бажання інвестувати кошти у будівництво житла і готелів в Дніпропетровську. Про це повідомили в прес-службі Дніпропетровської облдержадміністрації.Як передає Інтерфакс-Україна, український підрозділ компанії розглядає можливість інвестування та будівництва ряду обєктів доступного, індивідуального житла, а також пятизіркових готельних комплексів у місті Дніпропетровську.
Нестабільна ситуація на ринку нерухомості Іспанії залишає бажати кращого. Однак багато покупців переконані, що купувати нерухомість в Мадриді вигідно і безпечно. «Оскільки зараз тут криза, нерухомість у Мадриді цілком доступна.
Як повідомляють АН Благовіст, минулого місяця обсяг капіталовкладень в обєкти нерухомості столиці склав $62 млн. 550 тис., що на $12 млн 557 тис. (25%) вище показників серпня. Сегмент до $100 тис.
У I кварталі 2013 року в економіку України іноземними інвесторами було вкладено $1,559 мільярда прямих інвестицій (акціонерного капіталу). Про це йдеться в офіційному повідомленні Державного комітету статистики України, передає портал c-p.com.ua.