Впровадженням високих етичних і освітніх стандартів серед людей, що професійно займаються інвестуванням, проблеми інвестклімату в Україні не вирішити. Лобіювати інтереси інвесторів на законодавчому рівні дуже важко, ці питання поки не знаходять розуміння серед депутатів, заявив Андрій Климчук, член ради директорів, засновник і перший президент спільноти інвестиційних професіоналів CFA Україна».
Нестабільна ситуація на ринку нерухомості Іспанії залишає бажати кращого. Однак багато покупців переконані, що купувати нерухомість в Мадриді вигідно і безпечно. «Оскільки зараз тут криза, нерухомість у Мадриді цілком доступна.
Українці за кордоном офіційно відправили своїм родинам у минулому році $ 7,5 мільярдів грошових переказів, у тому числі трохи більше $ 1 млрд. — нелегально.Українці за кордоном офіційно відправили своїм родинам у минулому році $ 7,5 мільярдів грошових переказів, у тому числі трохи більше $ 1 млрд.
З приходом криз на фінансовому ринку і в банківському секторі частка спекулятивних операцій на ринку нерухомості впала в рази як у світі в цілому, так і в Україні зокрема. Проте інвестиційна діяльність з метою збереження грошових коштів не зникла з ринку.
У КМДА шукають інвестора для будівництва міжнародного ділового району «Київ-Сіті». Даний проект передбачає залучення іноземних інвестицій у розмірі $1-2 млрд, повідомили в прес-службі Київської міської державної адміністрації.
Євро-2012 завершився повним провалом для українського ринку нерухомості. Чемпіонат, всупереч очікуванням, не вплинув навіть на сегмент подобової оренди житла. Залишилися ні з чим За оцінками аналітиків, Євро-2012 нічого не принесло нашій країні, крім позитивних емоцій.
Саме нерухомість українці вважають найбільш надійним і стабільним способом вкладення коштів. Про це свідчить загальна динаміка активності покупців, передає ub.ua. Продаж житла, довготривала і подобова оренда квартир у містах, які є економічними, культурними та туристичними вузлами країни, на думку українців, - найбільш вигідний та надійний спосіб вкладення капіталу. За прогнозами одного з українських агентств нерухомості, влітку 2013 року найбільшим попитом будуть користуватися двокімнатні квартири.
У звязку з тим, що багато власників нерухомості хочуть отримати максимальний прибуток, вони намагаються самостійно управляти обєктом. До цього процесу вони не завжди залучають кваліфікованих спеціалістів.
Обсяг інвестицій у комерційну нерухомість у IV кварталі 2011 р. склав €31,4 млрд., що на 17% більше, ніж у III кварталі 2011 р. Таким чином, річний обсяг інвестицій склав €110 млрд. в 2011 р. порівняно з €104 млрд.
Все частіше нерухоме майно розглядають як засіб заощадження коштів. Але сьогодні таких випадків набагато менше, ніж було до кризи.Про це повідомив директор Dragon Asset Management Володимир Тимочко.
Іноземні інвестори розглядають дві-три операції в Україні, але це не характеризує ринок як інвестиційно-привабливий, це швидше виняток, ніж правило. Про це заявила партнер DLAPiper, голова практики нерухомості Наталія Кочергіна, під час Retail Forum Ukraine 2012 на тему: «Торговий центр в Україні: створення успішного бізнесу на локальному ринку – можливості і перспективи», організованого Ukrainian Real Estate Club.
Купівля житла за кордоном залишається популярним засобом інвестування серед українців. Перспектива отримання виду на проживання та відпочинку в улюбленій країні без додаткових витрат – основні причини покупки.
Сьогодні звідусіль чути, що нерухомість в більшості країн ЄС дешевшає через кризу єврозони. Мовляв, багаті європейці зайняті вирішенням своїх фінансових проблем і не хочуть купувати будинки і квартири.
Торгово-інвестиційна компанія Daruvar S.A. планує інвестувати в будівництво заводу мінітракторів $4,5 млрд. Про це йдеться в повідомленні, розміщеному на сайті Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами.
В I половині 2013 року в економіку Миколаївської області іноземні інвестори вклали близько 23,3 млн. доларів прямих інвестицій.Як інформує Головне управління статистики у Миколаївській області, більше трьох чвертей іноземних інвестицій в економіку регіону надійшло з Кіпру, Британських Віргінських островів та зі Словаччини.
Інвестиції в курортну нерухомість Європи - вигідне вкладення. Особливо, якщо це такі країни, як Туреччина чи Німеччина, там на відміну від інших європейських держав, нерухомість не так постраждала від кризи.
Інвестиційна група VIMEA (Польща) готова вкласти більше 100 млн євро в будівництво складських приміщень в рамках реалізації проекту Агромісто в Луганській області.Про це заявив президент інвестиційної групи Анджей Росинський на прес-конференції в Луганській обласній державній адміністрації (ОДА).Як розповів журналістам перший заступник голови Луганської ОДА Едуард Лозовський, делегація польських інвесторів відвідала на цьому тижні Луганськ, щоб визначитися зі своєю участю в проекті.Представники польської сторони взяли участь у презентації майданчики проекту Агромісто в с.
У 2012 році доступний капітал для інвестицій у нерухомість у всьому світі складе $316 млрд., що на 4% менше, ніж наприкінці 2010 року. На думку аналітиків це означає, кінець тенденції росту інвестицій, що спостерігався з кінця 2009 року.
Економічна криза загнав ринок нерухомості Європи в стані невизначеності. Як говориться в доповіді від PwC і Urban Land Institute (ULI), перспективи для зміни ситуації у 2012 році залежать того, як приймаються лідерами Єврозони заходи вплинуть на бажання банків надавати кредити і відбудеться розпродаж банківських активів, яку спровокував боргова криза в ЄС.
В останні роки ринок нерухомості Болгарії стабільно користується постійно зростаючим попитом. Незважаючи на це, вартість житла на Болгарському узбережжі поки ще досить низька: приблизно рівна одній-двом тисячам євро за 1м2.
Економіка Бельгії майже не постраждали від світової фінансової кризи. Тут ціни на нерухомість до 2008-го піднімалися на 6% щороку, однак в останні час зростання сповільнилося – плюс 2-4% за рік.Обєкти, які виставляються на продаж за адекватними цінами, за словами бельгійських маклерів, знаходять нових власників в лічені тижні або навіть дні, пише The New York Times.Один з найпопулярніших в іноземців місто в Бельгії – це столиця Західної Фландрії Брюгге, яка славиться своєю мальовничою середньовічною архітектурою.
Крим першим серед регіонів країни прийняв Стратегію соціально-економічного розвитку до 2020 року. Про це розповів директор Агентства регіонального розвитку півострова Олексій Стародубов. «Це була перша Стратегія, яку затвердили в Україні.
Покупка квартири в Україні вигідна тим, що у нас немає обовязкового щорічного податку, прості договору та розрахункові схеми. Також для покупки нерухомості людині необовязково бути громадянином України, достатньо лише мати паспорт громадянина своєї країни (або мати вид на проживання в Україні) і бути 18-річним або старше.
Обсяги іноземних фінансових вкладень у вітчизняний ринок нерухомості наполегливо скорочуються.Існуючі іноземні інвестори скоротили вкладення в ринок нерухомості України і зайняли вичікувальну позицію разом з потенційними інвесторами.
Кожен підприємець бажає мати не тільки бездоганну репутацію, але і підкріплювати її реальним станом справ. Напевно, саме тому, як зазначають експерти ринку нерухомості, істотно зростає в останні роки попит не тільки на житлову нерухомість, але і на офісну.