У цьому році темпи будівництва збільшилися більш ніж на 11%.Експерти виводять будівельну галузь в ряди тих, які стали «локомотивами» для економічного розвитку країни в цілому. Стрімкий розвиток будівельної галузі повязано в першу чергу із зведенням обєктів повязаних з проведенням Євро-2012.
З сьогоднішнього дня в Україні набув чинності Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення відповідальності та вдосконалення державного регулювання у сфері містобудівної діяльності».
Великий український девелопер планує вже в наступному році проникнути на ринок підрядних і генпідрядних послуг.Про плани компанії повідомив генеральний директор компанії Микола Толмачов. Підрядні послуги компанії будуть стосуватися як соціальних обєктів (дитсадки, школи), так і інших обєктів нерухомості.
Управління житловою нерухомістю – бізнес, у якого в Україні великі перспективи. На відміну від розвинених європейських країн, українці поки повною мірою не усвідомлюють всю міру відповідальності за користування і володіння багатоквартирними будинками.Точніше сказати, що мешканці часто вважають власністю лише свою квартиру, а не весь будинок.
Для долара в Україні вводять режим «воєнного часу». Холодний вересень 2013-го ледь не став гарячим валютному сенсі. Нові цифри в обмінниках змусили згадати пророцтва валютного кризи в кінці року і підняли одвічне питання: що робити з «домашніми» доларами.
У I півріччі 2013 в економіку України іноземними інвесторами було вкладено $2,614 мільярда прямих інвестицій (акціонерного капіталу).Такі дані Державного комітету статистики України.Згідно з офіційним повідомленням відомства, обсяг вкладених з початку інвестування в економіку України прямих інвестицій (акціонерного капіталу) станом на 1 липня 2013 року склав $55,318 мільярда, що на 0,4% більше обсягів інвестицій з початку 2013 року, та в розрахунку на одну особу населення складає $1218,1.
Зелені, экологичночистые будинку з конопель і бамбука можуть зявитися в містах Казахстану. Уряд країни схвалив останній проект екологічного житла. Вся справа в тому, що на минулому саміті присвяченій даній проблемі виступав один з прихильників озеленення – Сергій Івлєв.
Після проведення чемпіонату Європи з футболу в Україні будівельну галузь очікує різке скорочення обсягів робіт. Про це заявив голова профспілки будівельників та виробників будівельних матеріалів України Василь Андрєєв.
Кредит з 3-х процентною ставкою зможуть взяти пенсіонери і молоді фахівці для будівництва власного будинку у селах України.У Міністерстві регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ обговорили державну програму пільгового кредитування індивідуальних сільських забудовників та внесли ряд пропозицій щодо фінансування.Учасники «круглого столу» заявили про необхідність розширити коло осіб, які можуть скористатися пільговим кредитом, а також про потреби збільшить суму кредитування.Якщо обговорюється низка пропозицій затвердять, то обсяг пільгового кредиту буде становити суму до 200 тис.
Забудовники заманюють українців низькими цінами на квадратні метри. То які ж підводні камені можуть ховатися за дешевою пропозицією будівельників.Квадратний метр - всього за вісім тисяч гривень, - обіцяла рік тому реклама одного з відомих київських девелоперів, який намірився побудувати цілий житловий комплекс на околиці столиці з дитячими садками, школами, спортзалами, басейнами і супермаркетами...
У 2012 році Парламент і Уряд України були досить активними у прийнятті положень, які вплинуть на всі сфери ринку нерухомості, від земельних питань до будівництва та питань права власності. Як наслідок, дозвільні процедури у сфері будівництва вже спрощені, в той час як нова процедура реєстрації прав на нерухомість вступає в силу в 2013 році.
На першому Київському інвестиційному форумі підписано 6 меморандумів про наміри реалізувати інвестиційні проекти на загальну суму більше 30 млрд. грн. Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.
Кабінет Міністрів 17.06.2013 подав у ВР законопроект № 2303а «Про внесення змін у деякі законодавчі акти України з питань оцінки майна, майнових прав та професійної оціночної діяльності в Україні».
Тепер реєстраційний номер буде присвоюватися окремих частин споруд, житлових і нежилих приміщень, а відомості про закладних щодо повітряних, морських суден і космічних обєктів обовязкові при проведенні держреєстрації застави на них.Такі і ряд інших змін до порядків держреєстрації прав нерухомого та рухомого майна, а також земельних ділянок та їх обтяжень внесені Кабінетом міністрів постановою №1156 від 21 листопада, текст якого оприлюднений на веб-сайті уряду.Госрегитсрация прав власності на майно (або відмова), згідно з документом, проводяться одночасно із здійсненням нотаріальної дії, а іпотеки та обтяжень речових прав на нерухомість – в день прийняття заяви.Крім того, уряд визначив повноваження органів держреєстрації та нотаріусів при держреєстрації прав нерухомого майна та їх обтяжень.Так, якщо нерухомість знаходиться на території, де діють кілька органів держреєстрації, вибір залишається за особою, зацікавленою в держреєстрації.Держреєстрація речових прав на земельні ділянки, згідно з документом, буде оформлятися після їх реєстрації у Державному земельному кадастрі.Крім того, визначено та затверджено порядок проведення держреєстрації речових і прав власності з урахуванням особливостей подачі заяв в електронній формі та надання інформації з Держреєстру речових прав на нерухомість.Уряд також зобовязав надавати та вносити до держреєстру відомості про випуск заставної або її відсутність при реєстрації застави повітряних та морських, а також суден внутрішнього плавання та космічних обєктів при держреєстрацію обтяжень рухомого майна.Такі відомості для зазначених категорій рухомого майна також повинні відзначатися при передачі, анулювання та видачу дубліката заставної із зазначенням даних про особу, якій призначена застава.Усі вказані відомості про наявність обтяжень щодо повітряних і морських, а також суден внутрішнього плавання та космічних обєктів будуть наведені у витягах держреєстру рухомого майна.
Обєкти житлової нерухомості, реалізовані до кризи, потребують значних змінах — вважають експерти галузі. В іншому разі квартири в таких обєктах буде дуже складно продати. До таких висновків прийшли учасники UREC Residential Forum 2013, який пройшов 19 березня у готелі Premier Palace Hotel.
В цьому році в рейтингу міст світу з найдорожчою нерухомістю, Монако зайняв перше місце, тим самим випередивши такі міста як Лондон і Гонконг. Видавництво Global Property Guide (GPG) щорічно складає подібні рейтинги.
У програмі здешевленої іпотеки для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов, зняті верхні межі площі та вартості житла, проте перевищення цих параметрів не підлягають компенсації з боку держави.Про це повідомили в прес-службі Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.Як зазначається в повідомленні, чергові зміни до Порядку здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов, уряд вніс 15 серпня 2012 року.Відповідно до змін, у програмі конкретизовані критерії до позичальників.
Кілька порад про те, як почати процес приватизації житла і які документи для цього потрібні. Яке житло можна приватизувати? Відповідно до норм ЗУ ПРО приватизацію державного житлового фонду до обєктів приватизації належать квартири багатоквартирних будинків, одноквартирні будинки, житлові приміщення у гуртожитках (кімнати, житлові блоки, секції).
Китайська компанія Broad Sustainable Construction в липні має намір приступити до будівництва хмарочоса Sky City, який повинен стати найвищою будівлею в світі. Влади провінційного міста Чанша на південно-сході Китаю схвалили проект 220-поверхового хмарочоса вартістю $628 млн, його висота складе 838 м.
Асоціація фахівців з нерухомості України (АФНУ) розробила власний проект закону, що регулює ріелторську діяльність.Про це президент АФНУ Сергій Злидень повідомив на прес-конференції, передає Інтерфакс-Україна.
Фахівці ринку нерухомості знають, як уникнути неприємностей, і не нарватися на шахраїв. Аферисти зявляються скрізь, де можна нажитися. Тому не дивно, що махінації з нерухомістю завжди привертали увагу шахраїв різних мастей.
На сьогоднішній день в Україні немає інструменту, який би давав можливість приватним інвесторам брати фінансову участь у розвитку проектів нерухомості і згодом отримувати прибуток. А таких інвесторів в країні дуже багато.
Після утихнувшего ажіотажу, повязаного з Євро-2012, який охопив ринок нерухомості в його ключових для чемпіонату сегментах - готельної та житлової, ринок знову розбурхують гучні увязнення, але вже про майбутній обвал цін на житлову нерухомість.
Коли шлюб себе вичерпав, постає питання не тільки поділу майна, але і розділу загальних боргів. Давайте розбиратися, як вирішуються спори, що стосуються іпотечного кредиту, і на що можна претендувати.За статистикою, в Україні більше половини шлюбів закінчуються розлученнями.
Влада Кіпру має намір залучити інвесторів завдяки новому закону. Керівництво країни впевнено, що скасування обовязкової мита заощадить покупцям нерухомості на Кіпрі тисячі євро. Крім того, новий закон зможе залучити на острів іноземних інвесторів.