Покупка житла в кредит губиться в далекій перспективі. В листопаді свої іпотечні програми згорнули одразу три найбільших банки країни. Інші офіційно від іпотеки не відмовилися, але підвищили ставки до непідйомних 30% річних.
В останні роки ринок нерухомості Болгарії стабільно користується постійно зростаючим попитом. Незважаючи на це, вартість житла на Болгарському узбережжі поки ще досить низька: приблизно рівна одній-двом тисячам євро за 1м2.
До кінця поточного року обсяги капітальних інвестицій у будівельну галузь повинні скласти 280 мільярдів гривень. Такий прогноз зробив віце-премєр-міністр Олександр Вілкул на виїзному засіданні колегії Мінрегіону в Донецьку.За його словами, в першій половині 2013 року на 7% порівняно з аналогічним періодом 2012 року буде збільшений обсяг капітальних інвестицій у будівельній галузі, які орієнтовно складуть 120 млрд.
Сьогодні населення України все частіше витрачає всі свої заощадження, які призначалися на «чорний день».Державна служба статистики оприлюднила дані по доходах і витратам українців за 2011 рік, які показують значне скорочення заощаджень громадян.Зокрема, заощадження населення країни за минулий рік скоротилися порівняно з 2010 роком на 29,6%, склавши 113,925 млрд.
Індекс інвестиційної привабливості України досяг мінімуму. Основними проблемами, які вплинули на негативні оцінки, стали фіскальний тиск, корупція, нестабільна політична ситуація напередодні виборів.У III кварталі 2012 року інвестори оцінили бізнес-клімат країни і умови ведення бізнесу на 2,14 балів (з пяти можливих), що є найнижчим показником за всю історію дослідження – з 2008 р.
Турецькі бізнесмени вважають Крим найбільш сприятливим регіоном для інвестицій.Крим є пріоритетною інвестиційною майданчиком для представників турецького бізнесу, повідомили представники турецької делегації в ході зустрічі заступника Голови Ради міністрів арк Валерія Пальчука з Генеральним консулом Турецької Республіки в Одесі Хусейном Эргани.Ст.
Девелопер завжди прагне до досягнення максимального економічного ефекту. Якщо він і архітектор зуміють правильно прочитати «код місця» майбутнього обєкта – проекту забезпечений успіх.Про взаємини девелоперів і архітекторів, а також про архітектуру та сучасної забудови Києва в ексклюзивному інтервю Building.ua розповів голова наглядової ради Інституту міського цивільного проектування Андрій Малафєєв.Про взаємини архітектора з девелоперомBuilding.ua: З чого починається співпраця архітектора з девелопером?А.
Торік сім банків з іноземним капіталом пішли з українського ринку або до мінімуму скоротили присутність на ньому. Клієнтам банків обіцяють, вони не мають відчути різниці від зміни власниківБагато українців, які торік, наприклад, відкривали депозит у європейському банку, точніше з європейськими інвестиціями, сьогодні можуть виявитися уже клієнтами фінустанови з російським чи українським капіталом.Після активного освоєння українського ринку в докризовий період, до 2007 року, уже принаймні два останні роки в країні продовжується процес переділу банківського пирога.
Росіяни активно почали інвестувати ринок нерухомості Нью-Йорка. І сьогодні експерти повідомляють, що їх інвестиції перевершили в 2011 році всі прогнози. Про це повідомляє американський інтернет-сайт GlobeSt.com, що відслідковує динаміку американського ріелтерського ринку.
З нашим будинком в будь-яку хвилину може статися якась неприємність — то трубу прорве у сусідів, то повінь підмиє фундамент. А є ще бурі, злодії, пожежі. Ми не можемо захистити свій будинок від бід, але можемо забезпечити хоча б відшкодування шкоди після неприємності.
Що ховається за гучними обіцянками влади надати українцям пільгові кредити на житло. Наскільки ці кредити будуть доступні і хто стане щасливим володарем власних квадратних метрів. Prosto заманливо і багатообіцяюче виглядають плани Державної іпотечної установи (ДІУ) забезпечити українців доступними кредитами на житло.
Ідея введення мораторію на примусове стягнення будь-яких штрафних санкцій за договорами споживчого кредитування, швидше за все, не знайде підтримки серед народних депутатів України під час голосування в сесійній залі.Проект Закону України від 10.06.2013 р.
Власників квартир площею до 150 кв. м і будинків площею до 300 кв. м. можуть звільнити від сплати податків. Про це йдеться в проекті закону, оприлюдненому на сайті парламенту, який вніс на розгляд Верховної Ради депутат Андрій Павловський (фракція БЮТ).
Нацкомфінпослуг запропонувала створити фонд гарантування виплат на випадок банкрутства страховиків. Він може бути створена на основі одного з галузевих обєднань. Однак учасники ринку скептично ставляться до такої ідеї, вважаючи її складно реалізується.
Інвестиції в обєкти зеленого будівництва дуже перспективні, про це було заявлено на круглому столі, присвяченому обговоренню перспектив розвитку зеленого будівництва та його сертифікації в Україні.В ході міжнародного круглого столу був зроблений акцент на тому, що на сьогоднішній день світова будівельна галузь, в тому числі невиробнича і житлова, споживає близько 40% енергії, що робить її однією з найбільших кінцевих споживачів енергоресурсів.Відповідно підвищуючи рівень енергоефективності того чи іншого будинку закономірно призведе до зменшення обсягів викиду парникових газів, а шляхом регулювання внутрішнього температурного режиму вдома, створення оптимального електроосвітлення і режиму вентиляції, буде підвищуватися рівень безпеки і комфорту користувачів.
Міністерство культури планує запропонувати Міністерству інфраструктури проект з реконструкції і будівництва нових трас до найголовніших памяток культурної спадщини та внести відповідні пропозиції щодо поправок до держбюджету-2013.Про це йдеться в повідомленні, розміщеному на сайті Міністерства культури з посиланням на главу відомства Леоніда Новохатька.У мене є ідея, необхідність реалізації якої сьогодні актуальна як ніколи.
Проблема довгобудів в одеській області знайшла своє рішення. Місцева влада спрямує всі сили на завершення будівельних робіт. Голова Одеської обласної державної адміністрації Едуард Матвійчук заявив про готовність адміністрації до вирішення даної проблеми.
Уряд схвалив законопроект, яким пропонується спростити систему видачі дозволів у будівельній галузі, скасувавши ліцензування обєктів архітектури і-ІІІ категорій складності. Відповідний проект закону «Про внесення змін до Законів України «Про архітектурну діяльність»та «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» схвалено Кабінетом Міністрів 27 лютого.
Який маркетинговий інструмент для залучення покупців житлової нерухомості на сьогодні найбільш дієвий? Михайло Артюхов, керуючий директор ARPА Real Estate Понад 70% покупців шукають нерухомість в Інтернеті, і найцікавіше, що інформації в мережі вони довіряють більше, ніж з інших каналів.
Зношеність житлового фонду Росії становить нині приблизно 60-70% (і більше). Оголошена урядом багато років тому житлова реформа ні до чого хорошого для власників і наймачів квартир не привела. Нагальна проблема капітального ремонту багатоквартирних будинків створює в суспільстві соціальну напруженість.Проблема фінансування відновлення і енергоефективної модернізації житлової нерухомості складна, в першу чергу, із-за того, що необхідний для цього розмір становить тепер більше 10 трильйонів руб.
У 2011 році сума інвестованих коштів у логістичну нерухомість Європи склала €11,4 млрд., порівняно з €8,4 млрд. в 2010 р. Про це повідомили в аналітичному відділі компанії DTZ. Ринок Великобританії показав найкращі показники інвестицій в Європі, що склало €4 млрд., або 39% всіх угод в Європі в 2011 р.
Київ, як і люди, живе під зірками. Столиця поділена на 12 зодіакальних зон, і у кожного району свій знак і вдача. У міст, виявляється, теж є особисті астрологічні карти.Остання версія карти Києва - а було їх кілька і різних - належить астролога Андрію Поправко.
Проблемні банки погашають кредити шляхом реалізації заставного майна боржників. Про це в ексклюзивному коментарі UBR.UA розповів директор аналітичного департаменту фінансово-аналітичної групи Pro-Consulting Олександр Соколов.
У 2012 році ціни квартири в елітних новобудовах Києва збільшаться. Очікується, що вони виростуть на 3-5%. Експерти зазначають, що головними причинами подорожчання стане зростання цін на будматеріали та енергоносії, а також високий ступінь готовності обєктів, що будуються і прогнозоване зростання попиту на житло.
Депозитний портфель банків у березні виріс більш ніж на 7 з половиною мільярдів гривень. І тепер їх обсяг 497,31 млрд грн. Принципові для НБУ в березні два моменти - приріст депозитної бази відбулося в основному за рахунок збільшення вкладів у національній валюті та від фізичних осіб і від юросіб.