Перенесення депутатами на рік початку роботи Держреєстру правочинів щодо нерухомості викликав різні оцінки експертів. На їхню думку, з одного боку, він запобіг ступор на ринку житла, з іншого, є небезпека, що виростуть хабара в БТІ за ризик, якщо квартира незаконно перепланована, а її хочуть терміново продати.
Рейтинг «100 кращих готелів України» був складений Радою з питань туризму і курортів за підсумками 2012 року та презентовано в рамках виставки UITT и Hotel&Restaurant Expo в Києві. Більше всього в списку представлено готелів Києва (15 готелів) і Львівській області (13 готелів).
Збільшення заборгованості населення за комунальні послуги змусить комунальників подавати значно більше судових позовів про стягнення боргів. При цьому, комслужбы будуть переважно орієнтуватися на нерухоме майнояк гарантію погашення заборгованості, - упевнений керуючий партнер юридичної компанії «Алексєєв, Боярчуков і партнери» Сергій Алексєєв.
Ні для кого не секрет, що ціни на нерухомість в Києві невиправдано завищені. Вартість деякого житла в центрі міста перевищує ціни на квартири в найбільших столицях світу – Рим, Берлін, Мадрид. До того ж у багатьох європейських країнах продовжується кризова ситуація, в результаті чого житло розпродається за викидними цінами.Яке житло зможе придбати українець за кордоном, продавши свою квартиру в Києві?Для аналізу було взято 1-кімнатна квартира на Оболоні (вторинне житло), загальною площею 40 кв.
Без «прикриття» іноземних інвесторів в Україні просто розграбують. Іноземцям вести бізнес в нашій країні без місцевих лобістів практично неможливо.У цьому переконаний директор компанії Astrum Capital Руслан Магомедов.«Коли в Україну приходить інвестор, йому потрібно знайти когось сильного, щоб лобіював його інтереси і допомагав орієнтуватися на місцевому ринку», - розповів фахівець.Щоб не втратити інвестицій, Україні слід побудувати механізм, за допомогою якого ринок стане зрозумілим і доступним для іноземного бізнесу.Руслан Магомедов підкреслив, що так стане працювати набагато простіше і легше.Варто нагадати, раніше експерт говорив про те, що Україна в очах іноземних інвесторів – «покинутий пляж».
На прес-конференції в Сімферополі обговорювалися корупційні схеми, які проробляють судів автономії. За останній рік у кілька разів зросла кількість звернень та скарг підприємців з усіх регіонів автономії на корупцію в лавах кримських суддів, які «розробили» кілька ефективних схем відбирання майна громадян і корпоративних прав.
Зміни в податковому законодавстві не сприяють виходу ріелторів з тіні. Зміна спрощеного оподаткування для операцій з нерухомістю навряд чи вплине на комісію ріелторів — ринок в принципі ніколи не виходив з тіні.
Щоб довготривало проживати, займатися бізнесом або працювати за кордоном, можна вкласти кошти в економіку однією з розвинених країн, які надають вид на проживання або громадянство на підставі інвестицій.
В Україні перестануть діяти сертифікати оцінки нерухомості, видані до 5 березня 2013 р. Про це заявив президент ДАСН, директор компанії «Експерт-Сервіс» Валерій Головін. Ринок нерухомості в Україні і так практично стоїть, а з введенням нових правил, що стосуються оцінки обєктів нерухомості і тих субєктів господарювання, які цю оцінку здійснюють, він взагалі може бути паралізований.
Юристи запевняють, що можливість відчуження майна виключно за рішенням суду може негативно позначитися на банківській системі. Введення в Україні законодавчих норм, що передбачають можливість відчуження майна фізичних осіб — боржників тільки за рішенням суду, і скасування можливості відчуження майна за виконавчим написом нотаріуса може негативно вплинути на діяльність банківського сектора і завантаженість судової системи.
У 2012 році пільгову іпотеку, ініційовану Президентом України, зможуть отримати близько 10 тис. сімей у тому випадку, якщо на ці цілі буде виділено 1 млрд. грн. Про це заявив міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолій Близнюк.
Таку заяву зробив міністр регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Анатолій Близнюк на засіданні Кабінету міністрів України. З 2012 року в Україні відкриється ринок приватних ЖКГ-послуг – це буде реалізовано через механізм створення замість звичних Жеків Обєднань власників багатоквартирних будинків (ОСББ).
Громадян України пропонується звільнити від необхідності сплати податків та інших платежів при митному оформленні у спадщину земельної частки (паю), присадибної ділянки, житлового будинку або квартири.
Нерухомість Лондона - це особливий сегмент ринку. Ціна обєктів нерухомості впевнено зростає вже протягом 30 років, незважаючи на економічну ситуацію у всьому світі, завдяки чому вона є цікавим варіантом для заможних людей.
Новий порядок визначення оціночної вартості нерухомості та ОНС на практиці виявився неякісним, непродуманим, що базується на досить хиткою методологічній основі. Таку думку у своєму блозі UBR.UA висловила президент Федерації оцінювачів бізнесу та інтелектуальної власності Тетяна Павлюк.
Які існують способи заощадити при покупці поліса страхування нерухомості, в чому їх плюси і мінуси. 1. Вибрати лише ті параметри страхування, які вам потрібні Так страхувальник іноді економить, страхуючи тільки ремонт квартири, без коробки, припускаючи, що ймовірність її руйнування незначна.
У квітні 2012 року обсяг капіталовкладень у нерухомість Києва склав 49 млн. 850 тис. дол., що на 6,5% нижче показників березня. Про це повідомила генеральний директор АН «Благовіст» Ірина Луханіна.
Нерухомість на гірськолижних курортах Швейцарії дуже дорога. Вартість квартир на 30% вище, ніж у Франції і вдвічі дорожче, ніж в Австрії. Тим не менш, для багатьох покупців інвестиції в швейцарську нерухомість є безпечним вкладенням коштів.
Сьогодні далеко не кожна молода сімя може придбати житло, але навіть, коли така знаменна подія сталося, радіти рано, варто подумати про ремонт. Найбільшим попитом на ринку нерухомості користуються однокімнатні квартири, багато в чому це пояснюється їх відносно невисокою, в порівнянні з «двійками» і трикімнатними вартістю.
Парламент скасовує штрафні санкції новим законопроектом. Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроект, яким пропонується стягувати штрафи за будівництво без дозволу тільки з обєктів IV категорії складності.
Законопроектом №2252 запропоновано запровадити спрощену процедуру оформлення права власності на приватні будинки та прибудови, будівництво яких закінчено до 5 серпня 1992 року. Порядок і умови прийняття в експлуатацію обєктів будівництва вперше були встановлені постановою Кабміну від 5 серпня 1992 року №449.
Обсяг капіталовкладень у нерухомість Києва у квітні 2012 року склав 49 млн. 850 тис. дол., що на 6,5% нижче показників березня. Найбільш доступними обєктами на ринку житлової нерухомості, проданими в квітні в столиці, стали: однокімнатна квартира площею 22 кв.
Вже в цьому році українців зобовяжуть платити за власну нерухомість, кажуть економісти, до того ж платити, як зясувалося, доведеться навіть власникам скромних апартаментів. Валентина Каменська, економіст:
Новий рік приніс Україні безліч нововведень. З 1 січня 2013 року набули чинності положення двох кодексів, 52 законів, 36 актів Кабміну та один указ президента. Перераховувати всі ці документи немає ніякої можливості, та й, мабуть, потреби.
Що нам готує прийдешній 2013 рік на ринку нерухомості, стане відомо тільки після підбиття підсумків «Вибори-2012». Про це повідомив експерт консалтингової компанії SV Development Сергій Костецький.