Після утихнувшего ажіотажу, повязаного з Євро-2012, який охопив ринок нерухомості в його ключових для чемпіонату сегментах - готельної та житлової, ринок знову розбурхують гучні увязнення, але вже про майбутній обвал цін на житлову нерухомість.
Коли шлюб себе вичерпав, постає питання не тільки поділу майна, але і розділу загальних боргів. Давайте розбиратися, як вирішуються спори, що стосуються іпотечного кредиту, і на що можна претендувати.За статистикою, в Україні більше половини шлюбів закінчуються розлученнями.
Влада Кіпру має намір залучити інвесторів завдяки новому закону. Керівництво країни впевнено, що скасування обовязкової мита заощадить покупцям нерухомості на Кіпрі тисячі євро. Крім того, новий закон зможе залучити на острів іноземних інвесторів.
Всі ми чули про проблеми в будівельній галузі України. Про це пишуть газети, говорять по телебаченню. Давайте спробуємо розібратися, в чому суть цих негативних явищ, і до чого вони призводять економіку галузі зокрема і держави в цілому.
Вибір, а згодом придбання квартири, повинні визначати раціональні чинники, в першу чергу, а емоційні – лише в другу. Директор компанії «Білдгруппменеджмент» Інна Бречко разом з фахівцем ринку нерухомості Київської області Галиною Черненко дають поради, які допоможуть зорієнтуватися майбутньому покупцеві і дійсно купити хорошу квартиру в новобудові.
У 2013 році на державні житлові програми заплановано фінансування в розмірі понад 580 млн. грн. Про це заявив глава Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Леонід Рисухін. За його словами, в 2013 році в держбюджеті на фінансування програми пільгового довгострокового молодіжного кредитування передбачено 80 млн.
Банкам доведеться компенсувати податок на дохід за депозитними вкладами Ініціатива уряду обкласти податком доходи від депозитів може призвести до масового відтоку вкладів з українських банків. Повернутися до питання оподаткування пасивних доходів нинішню владу змусила необхідність наповнення держбюджету, вважають експерти.
1 листопада вступив у дію Тимчасовий порядок визначення оціночної вартості нерухомості та обєктів незавершеного будівництва, які продаються або обмінюються (далі – ВП). Цей порядок закріплений постановою уряду №1103 від 26 жовтня 2011 року.
Очікуваний обсяг нових торгових площ в Києві в жовтні-грудні 2012 року може збільшити столичний ринок торговельної нерухомості в цілому на 8,9% - до 1,158 млн кв. м.Такий прогноз аналітиків компанії DTZ (Київ).У четвертому кварталі 2012 року нова пропозиція в сегменті торгової нерухомості в Києві може скласти близько 94,82 тис.
Елітна нерухомість в Києві стала менш популярною серед покупців.У вересні 2011 року частка елітного сегмента в загальній кількості угод склала 4,5%, що нижче показників серпня на 0,9%. У вересні 2011 року обсяг капіталовкладень в елітну нерухомість Києва (вартістю від $300 тис.) склав $12,5 млн, що на $500 тис.
Нерухомість – одна з найбільш затребуваних тем в інтернеті.Український рейтинг Bigmir)net на даний момент налічує 3008 сайтів про нерухомість. Інтернет простір вельми вигідно для власників обєктів нерухомості.
Найбільш привабливими регіонами для інвесторів в Україні визнали Львівську, Харківську і Донецьку області. Львівщина стала кращою за такими показниками: діловий клімат, правила і процедури, відкритість влади до інвестицій, діловий оптимізм і успішний досвід у даній сфері. Дослідження проводили Київський міжнародний інститут соціології та Інститут економічних досліджень та політичних консультацій на замовлення «Укрнацпроекту».
Нещодавно Knight Frank — консалтингова компанія міжнародного рівня — завершив своє дослідження, яке носило назву The Wealth Report 2012. Обєктом дослідження стала українська нерухомість класу люкс.Згідно з результатами цього дослідницького проекту, середня вартість квадратного метра люксівських апартаментів в українській столиці дорівнює майже восьми тисячам доларів.
Пройшов третій місяць з моменту запуску нової системи реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. На сьогоднішній день система все ще повноцінно не працює. З горем навпіл реєструється право власності, як на нові обєкти, так і на ті, права на які були зареєстровані до 1 січня 2013 року.
На сьогоднішній день Європейський союз залишається найбільшим інвестором економіки України. Про це заявив перший міністр економічного розвитку і торгівлі Ігор Прасолов у ході першої Міжнародної бізнес-конференції «АВС: Україна і партнери».
Для економії на судових витратах і уникнення роботи з колекторськими компаніями, банкіри почали продавати борги своїм позичальникам, але виключно за готівку. Щоб заощадити на судових витратах і продажу проблемних кредитів колекторам з дисконтом у 80-95% вартості, банкіри почали продавати борги самим неплатникам — під 50-70% номіналу.
Ті громадяни, які здають квартири та не декларують отримані від цього доходи, незабаром зіткнуться з новою проблемою. Після введення обовязкової реєстрація населення за місцем проживання, особам, які, наприклад, на тривалий час приїхали у Київ на заробітки, доведеться реєструватися за місцем проживання, тобто на знімній квартирі.Нагадаємо, що дана ініціатива була запропонована Партією Регіонів, і за неї 18 травня проголосувало більшість депутатів.
Багато очікують девальвації – в такій ситуації покупка квартири за гривневий кредит може виявитися непоганою інвестицією. Гривневі ціни на житло підскочать разом з курсом долара, а заборгованість знеціниться разом з гривнею.Ця стаття – не розіграш і не рекламний текст.
У 2011 році кількість обмінних операцій на ринку нерухомості України збільшилася до 41%. З 2007 по 2010 рік кількість угод купівлі-продажу, які проводилися з метою обміну однієї нерухомості на іншу, становила близько 30% від загального числа угод, то в 2011 році, число обмінних операцій збільшилася до 41%.
З розкриттям квартирних крадіжок у столиці великі проблеми. Якщо вірити статистиці, тільки за 9 місяців цього року з 3340 скоєних злочинів розкрито всього 744. Міліціонери нарікають, що зараз домушники настільки набили руку, що працюють виключно в рукавичках, діють не бандами, а поодинці.У міліції кажуть, що повертаються на місце злочину найчастіше ті ж злодії, а потерпілі самі винні, якщо після першого злому не зміцнили двері і замки.До того ж майже 50% квартирних злодіїв – приїжджі.
І знову кілька слів про проект московських властей Нова Москва. На цей раз мова піде про розробку німецького вченого доктора Ліппі - дорогах, прокладених по дахах малоповерхівок. Москва повернулася до ідеї будівництва доріг на дахах малоповерхових будівель — штрассенхаусов.
Дослідження експертів показало, що в Україні були зафіксовані випадки, коли навіть при наявності невисокій вартості, квартиру ніяк не могли продати з-за страшного виду з вікна. Дійсно, це можна пояснити впливом емоцій на прийняті рішення людини.
Молоді знову обіцяють доступне житло. Якщо у вас є друзі до 36 років, можете обєднатися та спільно звести цілий багатоквартирний будинок. У такий спосіб вдасться наполовину зменшити вартість квадратних метрів.
Заморожені, а також недобудовані житлові багатоповерхівки вперто інвесторам про втрачені десятки й сотні тисяч доларів. Проте чому ж завмирають будівництва і покупцеві уникнути незавидної долі інвесторів «Еліт-ладу». «Раз – і перестали будувати, тому що гроші закінчилися.
Експерти стверджують, що в останні два місяці ринок нерухомості України помітно пожвавився. За їх словами, це пояснюється тим, що налякане курсовими стрибками населення нібито впало вкладати накопичені кошти в житло.