Очікуваний обсяг нових торгових площ в Києві в жовтні-грудні 2012 року може збільшити столичний ринок торговельної нерухомості в цілому на 8,9% - до 1,158 млн кв. м.Такий прогноз аналітиків компанії DTZ (Київ).У четвертому кварталі 2012 року нова пропозиція в сегменті торгової нерухомості в Києві може скласти близько 94,82 тис.
Незабаром в Україні запрацює податок на майно. Податок на нерухомість, який так і не запрацював на початку 2012 року у відношенні квартир площею понад 120 кв. м і будинків понад 250 кв. м, з 1 січня 2013 року буде скасований, пише Комерсант-Україна.
За допомогою нововведень в Україні хочуть врегулювати питання взаємодії державних органів приватизації з акціонерним товариством, державним реєстратором та Нацкомісією з цінних паперів та фондового ринку.
На вартість комерційної нерухомості впливають більше десятка факторів. У цьому році на ринку нерухомості Києва введена в експлуатацію нова статистична система ринкових індикаторів - Samson Propery Indicators System, яка не тільки визначає середню вартість торгових та офісних приміщень в Києві, але і обчислює відносні (регресійні) показники.
Експерти прогнозують зниження авансового платежу при оформленні іпотеки.На сьогоднішній день банки видають іпотеку при наявність у позичальника мінімум 25% коштів від загальної вартості житлоплощі. При цьому банки перестали брати до уваги відсутність у клієнта постійного припливу грошових коштів.
На носі футбольний чемпіонат Євро-2012. За відсутності достатньої кількості готелів середнього класу жителі міст-приймачів готові здати фанам будь-яке приміщення, придатне для проживання. Так, нетерпляче напливу туристів чекають у Львові, адже для багатьох мешканців міста це шанс зірвати великий куш, здавши свою квартиру в оренду за кругленьку суму.
Будівельна галузь України поступово відіграє позиції, які були втрачені під час фінансово-економічної кризи 2008-2009 рр.., коли рівень падіння склав майже 60%. На сьогоднішній день частка будівництва у структурі ВВП країни є незначною і становить приблизно 3%.
У червні кількість угод купівлі-продажу квартир буде на рівні 1750-1900. Найбільшим попитом будуть користуватися двокімнатні квартири, на які доведеться близько 47-52% всіх угод, 42-45% займуть однокімнатні квартири і 10-13% припаде на обєкти з трьома кімнатами і більше.
Українські банки пропонують оформити іпотеку в швейцарських франках. Іпотека в швейцарських франках може виявитися для наших співвітчизників єдиним можливим варіантом для придбання власного житла. Так як, кредитна ставка під 7-9% річних у франках виглядає досить привабливо на тлі 12-15% у доларах.
Останнім часом експерти відзначають стабільне зростання цін на земельні ділянки і будинки в Криму. Процес подорожчання кримської землі та нерухомості спостерігається протягом 3 років. Причому ціни ростуть не тільки на найпопулярнішому Південному березі півострова і в Ялті, але і в степовій і гірській частинах Криму.
Відповідно до розділу IV Податкового кодексу України, вартість власності, яку отримують у вигляді спадщини або подарунка членами сімї спадкодавця (дарувальника) першого ступеня споріднення оподатковується податком за нульовою ставке.
Які кроки і дії треба зробити, щоб остаточно стати власником земельної ділянки? Видача акту на землю передбачає не тільки його підписання і реєстрацію. Це, власне кажучи, вже заключний етап ланцюжка необхідних дій: збору пакету документів, проведення землевпорядних робіт та оформлення їх результатів.
Українці стали приділяти більше уваги до житла за містом. Котеджі, будинки в містах-супутниках Києва, дачі, присадибні ділянки, земля під забудову наразі користуються значним попитом. Правда вимоги до стану нерухомості та ділянок стають дедалі прискіпливішими.
Український ринок будматеріалів перестав бути цікавим інвесторам. За даними аналітиків компанії PAU brokerage, в Центральному регіоні України за останні 1-1,5 роки структура ринку інвестицій в бізнес-активи з виробництва стройматерилов за кількістю проектів/угод виглядає наступним чином: 30% – інвестиції в будівництво нових підприємств, 40% – модернізація і розширення, 30% – угоди M&A (злиття і поглинання).
Квартирне питання в усі часи займав практично перше місце в умах людей незалежно від їх соціального статусу, заробітку чи віросповідання. Житло — це незаперечний атрибут сучасного суспільства, і, природно, що життя без даху над головою сприймається як щось неймовірне, адже людина часто прагне виключно до осілого способу існування.Наша країна в цьому плані не виняток.
Сьогодні активність неєвропейських інвесторів на європейському ринку нерухомості продовжує зростати. При цьому, саме на них припадає близько 20% від всього інвестиційного капіталу, вкладеного в комерційну нерухомість Європи в першому півріччі 2012 року.
Покупка квартири – одна з найважливіших операцій у житті. Дуже важливо при цьому не допустити фатальну помилку. Використовуючи юридичну безграмотність громадян, шахраї укладають з ними угоди про відчуження житла на дуже невигідних для громадян умовах.
Тепер забудовник може позбутися землевідведення в Києві, якщо будівництво обєкта не розпочато протягом 5-ти років або терміни закінчення будівництва, згідно проектно-кошторисної документації, перевищено більш ніж на три роки.
Пройшов третій місяць з моменту запуску нової системи реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. На сьогоднішній день система все ще повноцінно не працює. З горем навпіл реєструється право власності, як на нові обєкти, так і на ті, права на які були зареєстровані до 1 січня 2013 року.
Крим готовий розвивати співпрацю та реалізовувати спільні проекти у різних сферах з Міжнародною фінансовою корпорацією в Україні та Європейським банком реконструкції та розвитку. Про це заявив Голова Ради міністрів Криму Анатолій Могильов в рамках зустрічі з представниками Міжнародної фінансової корпорації в Україні та ЄБРР.
Начальник київського метрополітену Володимир Федоренко — на волосині від звільнення. Вчора його підприємство вдруге звинуватили у розкраданні державних коштів. На початку жовтня фінінспекція на засіданні транспортної комісії Київради заявила, що в метро присвоїли 61 млн грн, а вчора столична прокуратура додала ще 12,7 млн грн за результатами своєї перевірки.ЗОЛОТІ ЕСКАЛАТОРИУ столичній прокуратурі вважають, що «золотою жилою» для нечесних чиновників стала Куренівсько-Червоноармійська лінія метро.
Закріпити на законодавчому рівні право споживача на безкоштовне відвідування санітарних вузлів на підприємствах, установах та організаціях торгівлі пропонує народний депутат від Партії Регіонів Юрій Болдирєв.
Визначити порядок використання рекреаційних земель Кабмін пропонує Верховній Раді.Про це йдеться в проекті закону №10367 Про землі рекреаційного призначення.Як говориться в пояснювальній записці, закон необхідний для виконання норм Земельного кодексу, стаття 52 якого передбачає прийняття закону про порядок використання земель рекреаційного призначення в містах та інших населених пунктах України.Також у Кабміні наголосили, що Закон необхідний для реалізації положень закону про мораторій на зміну цільового призначення окремих земельних ділянок рекреаційного призначення.Відповідно до законопроекту, загальне використання рекреаційних земель для відпочинку, туризму, спортивно-масових заходів у парках, скверах, спортмайданчиках є безкоштовним і може здійснюватися без вилучення у власників або користувачів.
Метрополітен як передовий вид транспорту, відновлювальний багато великі міста світу, стає покаранням для України. Донецький губернатор Андрій Шишацький виступив із заявою, досить несподіваним для такого толерантного чиновника.
Юристи кажуть, що оскаржувати новий податок на нерухомість варто тільки в тому випадку, якщо площа житла в квитанції виявилася завищена або податок порахували для пільгової квартири. Вчора перші щасливчики вже отримали свої квитанції на сплату податку за квартири і дачі.