Відмінні нововведення чекають продавців перепланованих квартир в наступному році. Славна організація з трьох букв – БТІ – припиняє свою діяльність. Замість неї реєструвати право власності на жилье буде Держреєстру.
Можливі неповернення повально видатних на сьогоднішній день споживчих кредитів не лякають банки. Тепер у них є більше інструментів влздействия на злісних неплатників. Ризикованість споживчого кредитування банки не надто бентежить – тепер у них є більше можливостей для стягнення боргу.
Найчастіше українці в пошуках кращого життя мігрують в Донецьку область. Найбільше в межах України люди переїжджають жити в Донецьку область, на Дніпропетровщину, Київщину, Львівщину і Харківщину.
Готовність купити квартиру в Києві висловлюють на даний момент не більше 3% опитаних респондентів, які планують в найближчий рік придбання нової нерухомості. Це повязано з тим, що на даний момент рознос цін і зарплат на українському ринку не відповідає ціновим очікуванням, які були б прийнятні для середньостатистичного покупця нерухомості.Якщо в Європі середня ціна квадратного метра порівнянна з середньомісячною середньою зарплатою, то в Україні цей коефіцієнт наближається до значення 2,5.
Для того, що успішно управляти готелем, необхідно спостерігати за ринковими тенденціями і підлаштовуватися під них, а також бути максимально гнучким. Про це повідомила керуючий партнер мережі готелів «Вишеград» Христина Коваль.
Українські населені пункти поступово позбавляють зелених зон відпочинку і пляжів. Парків і скверів все менше, а офісних будівель і елітних багатоповерхових будинків – все більше.Законність такої забудови під сумнів ставлять всі, в тому числі, і Генеральна прокуратура.
Останнім часом банкіри в один голос заявляють, що кредити на автомобілі та житло зможуть отримати всі бажаючі. Навіть отримуючи левову частку доходів «в конверті», потенційний позичальник може переконати банк у своїй платоспроможності.
Сьогодні інтерес до закордонної нерухомості досить великий. Не дивно: людей приваблюють порівняно невисока ціна, комфорт та гідний рівень життя. Проте не кожна угода може бути вдалою; є країни, де придбання нерухомості — великий ризик для покупців.
Для того, щоб операція пройшла вдало, необхідно підготувати певний пакет документів. Вкладення коштів у купівлю землі вважається досить вигідною інвестицією. Кількість угод із землею вже достатньо велика і їх число зростає.
Забудовники заявляють, що в новому році на український ринок нерухомості звернуть увагу іноземні інвестори, в основному - російські, проте виграють ті девелопери, які зможуть переконати їх в рентабельності цього бізнесу в нашій країні.Про це повідомляє Компаньйон, на думку експертів URE Club, поточний рік обіцяє бути складним.
Потужна повінь, нещодавно обрушилося на околиці Бангкока, в черговий раз нагадало містобудівникам, що житло в столиці Таїланду не відповідає критеріям безпеки. Наслідком стихійного лиха стане підвищення попиту на кондомініуми і житло у незатоплених районах.
Купівля будиночка де-небудь на турецькому або болгарському березі дуже приваблює багатьох жителів СНД. Іноді досить поглянути на ціни, щоб рука потягнулася до телефону. Так, плани цілком реальні. Інша справа, що там, за давно истаявшим залізною завісою, не завжди операції з нерухомістю проходять так само красиво і легко, як в рекламі.
Сьогодні собівартість зведення будівельних обєктів в середньому по Києву коливається від 5 до 8 тис. грн/кв. м. В теж час найдорожче обходиться зведення будинків в центральній частині міста.Про це розповів генеральний директор девелоперської компанії Омокс Олексій Кулагін.
Житлово-будівельна компанія «Ваш Дім» розпочала процес здачі в експлуатацію 296-квартирного будинку, що у житловому масиві «Пасічний». На даний момент нашими будівельниками виконуються/виконані наступні роботи:
Є кілька способів отримати власні квадратні метри. Перший - отримати квартиру у спадок від родичів, другий, витратний - купити квартиру самому шляхом відкладання грошей в панчохи або з допомогою іпотеки.
Відсутність у пятикілометровій зоні майданчиків для снайперів, санвузол для домашніх вихованців, вид з вікна на кладовищі – такі вимоги висувають іноді покупці житла. БН представляє самі екзотичні запити на вторинному ринку.З екстравагантними вимог покупців до майбутнього житла ріелтори стикаються рідко – раз на два-три роки.
З настанням весни держава знову згадало про розрекламовану напередодні парламентських виборів програмі «Доступне житло». Незважаючи на те, що, на думку більшості експертів, у минулому році реалізація програми майже провалилася, виконувати обіцянки уряду все-таки доведеться.
Світовий банк погіршив прогноз зростання української економіки в 2013 році з 3,8% до 2,2%. Про це йдеться в новій доповіді світового БАНКУ «Глобальні економічні перспективи, січень 2013 р».Експерти Світового банку прогнозують, що зростання економіки України в 2013 році складе 2,2%, в 2014-му — 3,2% і 3,5% — в 2015 році.У попередній доповіді аналітики СБ прогнозували, що ВВП України в 2014 році виросте на 4%.За оцінками фахівців СБ, зростання економіки нашої країни в минулому році відзначався на рівні 0,5%, при прогнозованому в червневому доповіді СБ – 2,5%.
Сьогодні ріелторам стали довіряти усе більше покупців і продавців нерухомості. Тепер майже всі операції з нерухомості проводяться за їх участю.Репутація у ріелторів за рівнем недовіри клієнтів може змагатися тільки з продавцями автомобілів з пробігом.
Міська громада Дніпропетровська несподівано втратила сотні обєктів комунальної нерухомості, розташованих в центральних районах міста. Дніпропетровців позбавили власності, що належить їм, з допомогою хитромудрої схеми, причому, швидше за все, тут не обійшлося без чиновників і депутатів.
У Європі почалося масштабне будівництво. В італійських Альпах почали споруджувати 57-кілометровий залізничний тунель, який зєднає італійський Турин і французький Леон. Примітно, що уряд країн не вирішувалося почати реалізацію проекту майже двадцять років.
Банкам стане вигідно продавати свої роздрібні іпотечні кредити державним фінансовим установам, які займаються залученням коштів під заставу іпотечних портфелів. Як повідомляє КоммерсантЪ-Україна, кредитні установи зможуть враховувати при розрахунку нормативу адекватності регулятивного капіталу всього 35% таких позик, що набагато нижче, ніж враховуються зараз 50-100%.
В Росії напередодні хвилі літніх канікул експерти із захисту прав туристів рекомендують своїм мандрівникам фіксувати на камеру всі знайдені ними недоліки готелів у тих випадках, якщо надані умови розміщення виявляться гірше обіцяних.
У серпні обсяг інвестицій в нерухомість столиці порівняно з липнем зріс на 3%, а кількість угод зросла на 9%. У серпні 2011 року обсяг капіталовкладень у нерухомість Києва склав 49 млн 993 тис. дол., що на 3% вище показників липня.
Наступний кризовий рівень цін на загальносвітовому ринку нерухомості доведеться на 2025 рік, заявив виконавчий директор британської асоціації нерухомості NARA Підлогу Бато.Експерт виступив з такою заявою в рамках своєї презентації на відкритті європейського конгресу Міжнародної федерацій учасників ринку нерухомості FIABCI, що відбувся на минулому тижні в Ризі (Латвія).