Міністерство доходів і зборів України має намір з 15 квітня почати розсилати квитанції про сплату податку на нерухомість тим платникам податків, які є власниками оподатковуваного нерухомості.Про це повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу Міндоходів.У квитанції зазначатимуться сума нарахованого податку та платіжні реквізити.
Галявина перед будинком - приватна власність, однак це не означає, що з нею можна робити все, що заманеться, в усякому разі, не в США.Строкате віяло правил, вказівок і покарань відрізняється від штату до штату, дивуючи не тільки іноземців.
Сьогодні під час глобальної невизначеності для інвесторів визначальними моментами у прийнятті рішення, куди вкладати свій капітал, є стабільність і ліквідність ринку. Про це повідомив директор компанії Renaissance Capital у Центральній та Східній Європі Руслан Насиров.За словами фахівця, на сьогоднішній день залишилося незначна кількість інвесторів, які дійсно готові ризикнути і отримати 30% свого доходу.Насиров зазначає, що більшість інвесторів вже згодні на дохід від 5-ти до 12-ти відсотків лише б він був стабільним.«Нерухоме майно може потрапляти в цю інвестиційну стратегію і бути цікавою для бізнесу, проте це має бути дуже правильний підхід – як по ринку в глобальному значенні, так і в Україні», - говорить експерт.Насиров також зазначив, що сьогодні у інвесторів є бажання і готовність входити в сектор нерухомості, але вони ведуть себе досить обережно.
Національна спілка архітекторів України планує створити комісію, яка буде займатися проведенням професійної оцінки якості проектної документації та її відповідності державним будівельним нормам. Про це повідомила прес-служба Державної архітектурно-будівельної інспекції.Як повідомляє Інтерфакс-Україна, містобудівна політика накладає на проектувальника додаткову відповідальність і вимагає від союзу пильної уваги в питаннях професійної атестації архітекторів.Під час зустрічі голови інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю України Олександра Рибака з президентом Нацспілки архітекторів Володимиром Гусаковым, сторони домовилася розробити і підписати документ про співпрацю в рамках врегулювання спірних питань, повязаних з проектуванням обєктів архітектури.Володимир Гусаков зазначив, що досить жорсткі штрафні санкції, передбачені законом N4220 Про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо посилення відповідальності та вдосконалення державного регулювання у сфері містобудівної діяльності у контексті профдіяльності архітекторів, вимагають зваженого підходу з боку інспекторів ДАБК у частині кваліфікації ступеня порушень.
В Україні спостерігається «цінове дно» на ринку нерухомості. Житло не дорожчає і не дешевшає. Власники і будівельники кажуть, що це вже дно. Покупці в повний голос, а банкіри пошепки кажуть, що це тільки перше дно, а попереду – наступне.
Скасування візового режиму між Ізраїлем і Україною спровокувало збільшення потоку українських інвесторів, як на первинному, так і на вторинному ринку нерухомості. Про це розповів генеральний директор інвестиційно-будівельної компанії Kravitz Invest Валерій Кравіц.
Соціальні ініціативи президента щодо здешевлення вартості іпотечних кредитів минулого тижня втілилися в ухвалення ВР закону №10557. Але, на думку юристів, допоможе він несумлінним забудовникам, а зовсім не малозабезпеченим верствам населення.
Сьогодні перевірити історію обєкта нерухомості (встановити, кому він належить і належав), можна в Реєстрі прав власності і в БТІ. Але вже з початку 2013 року, якщо слідувати логіці дій чиновників, покупець залишиться один на один з новим абсолютно чистим реєстром.
За підсумками минулого року іноземним підприємствам було відшкодовано ПДВ 19 млрд грн, грошовими коштами – 14,7 млрд грн, з них у автоматичному режимі – 8,1 млрд грн (55,1%). Про це повідомляє Державна податкова служба.
При відселенні із застарілого житла компенсація населенню буде складати не більше 150% від зайнятої площі. Така норма передбачена в законопроекті, який був зареєстрований минулого тижня народним депутатом Миколою Левченко.
В Україні розробили інноваційну систему захисту працівників будівельної галузі від падіння з висоти і травм. Про це під час наради щодо забезпечення належних умов праці на будівництві повідомив головний інженер ПАТ Трест Київміськбуд-3 Валерій Безвинный.Ст.
Що вигідніше – фіксована або плаваюча ставка? Чи буде рости плаваюча ставка? На ці запитання відповідають експерти. Андрій ОсиповНачальник відділу розвитку і підтримки роздрібних кредитних продуктівБанк: Хрещатик
За прогнозами Savills, ВВП Єврозони не буде рости до III кварталу 2013 року, очікується невелике збільшення зовнішнього попиту на нерухомість. Споживання буде скорочуватися, купівельну спроможність будуть стримувати податкові заходи, інфляція і несприятлива ситуація на ринку праці.На тлі слабкої економіки, основна частина угод у 2013 році буде полягати власниками великих капіталів.
Варто очікувати зниження ставок за кредитами на житло? До якого рівня іпотека може подешевшати до кінця 2012 року? Наскільки активно банки будуть видавати іпотечні кредити в 2012 році? Дізнавався Prostobank.ua
Останнім часом експерти все частіше говорять про те, що ринок нерухомості України знаходиться в критичному стані і ось-ось може статися черговий його обвал як під час першої хвилі кризи 2008-го. Однак на цей раз обвал житла торкнеться вторинного ринку нерухомості.
Незвичайний ремонт зробила сімейна пара з Великобританії Джеймс Хенрит і Крессе Wessling з Борнмута. Для того, щоб не витрачатися на оформлення нової квартири, пара вирішила використовувати в своєму інтерєрі старі речі.
Вартість нерухомості в Південній Кореї значно зросла в 2011 році. Обсяги угод і закладки нових будинків також збільшилися порівняно з 2010 роком. За даними Корейської служби статистики (KOSIS), номінальна вартість нерухомості в Південній Кореї зросла 6,86% в 2011 році, пише Global Property Guide.
З січня 2013 року українці будуть сплачувати державі за «понаднормові» квадратні метри. Верховна Рада перенесла набуття чинності ст. 265 «Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» Податкового кодексу на 1 січня 2013 року.
Євро-2012 завершився повним провалом для українського ринку нерухомості. Чемпіонат, всупереч очікуванням, не вплинув навіть на сегмент подобової оренди житла. Залишилися ні з чим За оцінками аналітиків, Євро-2012 нічого не принесло нашій країні, крім позитивних емоцій.
Як визначити реальну вартість діючого бізнесу? В даний час використовується велика кількість різних методів і підходів. Експерти вважають, що жоден з них не можна вважати універсальним, і обєктивність оцінки вартості бізнесу буде вище, якщо застосувати декілька методик.
Продати житло до весни буде нереально. Ті ж, у кого виявилися гроші для покупки, можуть сподіватися на сміливий прогноз: нові правила реєстрації угод обвалять на 15% вартість квадратних метрів. БТІ і натовпу
Експерти прогнозують, що 2012 рік буде невдалим для продажу нерухомості на Кіпрі. Вже сьогодні продажі житла на Кіпрі впали на 43% за підсумками листопада в річному співвідношенні. Очікується, що в наступному році продажі нерухомості продовжує своє падіння.
Влада Кіпру намагаються врятувати свою інвестиційну репутацію спеціальними пропозиціями. Щоб залучити клієнтів і зупинити відтік вкладів, уряд Кіпру запропонувало видавати посвідку на проживання постраждалим вкладникам.
Підвищення розміру зборів до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) призведе до збільшення витрат банків, а в окремих випадках до збитків і зниження їх капіталу. Для компенсації додаткових витрат банки будуть змушені підвищувати процентні ставки за кредитами, які і так є високими для субєктів економіки.
Щороку тисячі українців в буквальному сенсі опиняються на вулиці, змушені залишати житло яке до цього вони вважали своїм.Когось виселяє банк, де квартира в заставі перебувала. Кому-то доводиться пакувати валізи з-за того, що мешканці інших квартир вже не можуть терпіти його сусідства.