Греція не хоче продавати свої острови, однак має намір здавати їх в довгострокову оренду. Фонд розвитку активів Греції визначив сорок незаселених островів, які можуть бути здані в оренду на термін від 30 до 50 років.
Незвичайний новорічний подарунок отримають орендарі у Великобританії. Це тимчасове падіння попиту на орендоване житло. Однак орендарям слід поспішити, оскільки дешево зняти житло можна до кінця поточного року.
У 2011 році оренда квартир у середньому по країні подорожчала на 1,6% в річному численні, проте не перевищила інфляції, яка за той же період склала 2,1%. Для порівняння, за 2010 рік вартість оренди квартир у Франції в середньому збільшилася на 2,5%.
Як повідомили в компанії Park Lane, в квітні 2012 року частка угод з оренди в елітному сегменті склала 8,5% від усіх угод з оренди. В цей період частка нежитлових приміщень на даному ринку склала 30% від загального обсягу.
Для того, щоб пропозиція відповідало бізнес - або елітного класу, мінімальна площа квартири повинна бути не менше 60 кв. м. Експерти компанії Реалекспо відзначають, що все більшу роль в оцінці апартаментів сьогодні набуває раціональне зонування — планування квартири, при якій вона зазвичай ділиться на хазяйську (спальня з ванною, гардеробна, дитячі спальні та ігрова) і гостьову (вітальня, гостьовий санвузол, спальня, кухня, кабінет, хол, камінний зал тощо) зони.
Жителі австралійського штату Квінсленд страждають із-за високої вартості оренди житла більше, ніж з-за високих ставок по іпотеці. Громадське обєднання «Австралійці за доступне житло» (AAH) опитало жителів штату Квінсленд про їх оцінку ситуації на ринку нерухомості, повідомляє видавництво WA Today.
Що вигідніше — купити нерухомість за кордоном або орендувати її? Особливо актуальний цей вибір, коли мова йде про вподобаних місцях, куди часто їздять на відпочинок або по робочих справах. Купівля вимагає більше витрат і зусиль, але тільки один раз, після чого житло назавжди стає вашою власністю.
Кореспонденти газети Сегодня зясували, за якою ціною можна орендувати одеську квартиру в новорічну ніч і які підводні камені чекають орендодавців. Впав у зимову сплячку попит на добову оренду житла в Одесі помітно пожвавився з наближенням новорічних свят.
Орендувати житло в Торонто стає все важче. Незважаючи на будівельний бум останніх років і поява величезної кількості квартир у висотних кондомініумах Великого Торонто, попит на орендне житло в місті продовжує залишатися високим, а пропозиція такого житла – низьким.За оцінками Canada Mortgage and Housing Corporation, рейт вакансій у мегаполісі залишається на самому низькому за останнє десятиріччя рівні: 1.7% – для багатоквартирних житлових будинків і 1.2% – для квартир в кондомініумах.Рік за роком кількість вакансій в кондо знижується, хоча у жовтні 2012 року спостерігалося 6%-ве збільшення кондо, що здаються в оренду, порівняно з жовтнем 2011 року.
В жовтні місяці 2011 року на 5% збільшилася кількість угод з оренди нерухомості порівняно з вереснем 2011. За даними агентства, в ціновому сегменті до $1 тис. (8 тис. грн) кількість угод склала 60,6% від загального обсягу, що на 3,5% нижче показників вересня.
Приплив трудових мігрантів в Київ підвищив ціни на столичному ринку оренди житла. Знімні квартири тут дорожче, ніж у європейських столицях, а їх оплата зїдає майже весь місячний дохід, в той час як в європейських містах - не більше третини.
Ті, хто коли-небудь пробував в стислі терміни зняти квартиру в Києві, прекрасно знає, через що потрібно пройти, щоб знайти оптимальний варіант. Відразу обмовимося, що мова йде не про пошук «кута на одну ніч» або «ліжко-місця в кімнаті на 18 осіб», а про звичайній квартирі «середнього класу» для довгострокового проживання.
Попит на оренду квартир в будь-якому місті України. Пропозицій так само достатньо. Між тим, умови різняться в залежності від регіону, розташування щодо економічного центру міста та стану житлової площі.
Українці рахують дні, що залишилися до настання Нового року. Армія бажаючих зустріти свята під бій курантів будинку падає — наші співвітчизники хочуть чогось незвичайного. Наприклад, відзначити свято на площі Ринок у Львові або в одному з сіл Закарпаття.
Російські податківці, изыскивающие все нові способи змусити здають житло росіян поділитися доходами з казною, намагаються зробити спільниками тих, хто це саме житло знімає.Варіант, який ми зараз обговорюємо - європейський, коли орендарю надається право вирахування на витрати по оренді квартири, - повідомив журналістам керівник управління оподаткування Федеральної податкової служби (ФПС) Росії Дмитро Григоренко.За його словами, головна проблема полягає в тому, що про справжні доходи орендодавців податковим органам залишається тільки здогадуватися.
За даними столичного агентства нерухомості, в лютому 2012 року було проведено 415 угод з оренди нерухомості в Києві, що на 22,3% перевищує показники січня. Найбільш доступними, орендованим у лютому обєктами, стали: однокімнатна квартира площею 34 кв.
Сенсаційне повідомлення зявилося в засобах масової інформації. Виявляється, порожнього житла в курортних регіонах Іспанії вистачило б для того, щоб на протязі всього сезону розмістити всі сімї Європейського Союзу.
Туристи з Росії масово їдуть в українську столицю на свята. Тому власники квартир, що здаються подобово, мають намір заробити на приїжджих. Як пишуть Коментарі з посиланням на газету «Ділова столиця», попит на орендоване житло для вечірок в цьому сезоні зріс порівняно з минулим як мінімум на 10-15%.Перші заявки на бронювання апартаментів почали надходити в спеціалізовані агентства ще з жовтня, а на кінець листопада понад 70% найбільш ходових трьох - і чотирикімнатних квартир вартістю до 1 тис.
Всі ми, а особливо люди, яким доводиться знімати квартиру, памятають 2009 рік, коли загострився конфлікт між орендодавцями і орендарями. Перші не могли через урізання зарплат або звільнення оплачувати орендну плату, а другі – чіплялися за будь-яку можливість, щоб підвищити її.
В сегменті оренди житлової нерухомості намічаються глобальні зміни.Все більшу популярність в інтернеті набирають нові сервіси для туристів – інтернет-біржі оренди 9flats, Wimdu і Airbnb, де в онлайн-режимі без участі посередників здаються і знімаються різні типи житла.
Для успішного розвитку соціальної програми «Оренда з правом викупу» потрібно сформувати чіткі механізми її реалізації.«Нова соціальна програма «Оренда з правом викупу» зможе стати гідною альтернативою чинній програмі «Доступне житло», але для цього потрібні деякі доопрацювання та впровадження чітких механізмів її реалізації», - вважає Валерій Мещеряков, голова ради директорів M CONSULTING GROUP.В кінці квітня українці отримають нову соціальну програму, основна мета якої – зробити житло доступнішим.
Ріелторів радує те, що українці проявляють інтерес до недешевої нерухомості. Як повідомила генеральний директор АН «Благовіст» Ірина Луханіна, в квітні, порівняно з березнем орендарі житла в Києві більше цікавилися трьох - і чотирикімнатними квартирами вартістю від 2 до 3 тис.
За підсумками минулого тижня плата за оренду столичних квартир підвищилася. Зростання цін триватиме.Столиця. Середня вартість оренди двокімнатної квартири дорівнює 846 доларів в місяць, це на 5 % або 41 долар вище цін минулого тижня.
Падіння цін на нерухомість у світі змусило багатьох інвесторів шукати додаткові способи заробити на житлових обєктах. Фахівці Global Property Guide визначили регіональні ринки, які забезпечують високий рентний дохід.Видавництво Global Property Guide (GPG) визначив найбільш перспективні ринки нерухомості світу з точки зору отримання рентного доходу.
За січень-червень поточного року до держбюджету надійшло 17079,46 тис. грн. орендної плати, що становить 50,23% планового завдання, встановленого на 2012 рік.Про це йдеться в повідомленні, розміщеному на сайті ФДМ.Станом на 01.07.2012 на обліку регіонального відділення перебуває 1245 діючих договорів оренди.