У Дубаї почав діяти новий закон, згідно з яким на кожного орендаря має припадати не менше 200 кв. футів житлоплощі. (18,58 кв. м). Даний закон був виданий Департаментом планування та будівництва Trakhees, який є частиною Корпорації вільних зон, портів і митниць міста.
В Австралії стало популярним орендувати приміщення у престижних ділових центрах і торгових комплексах навіть серед представників малого бізнесу. Тому, щоб збільшити свій дохід, власники хмарочосів почали ділити поверхи на невеликі приміщення і здавати їх в оренду.За даними The Australian, великі банки та інвестиційні компанії відмовилися від оренди офісів у престижних районах австралійських мегаполісів під час світової фінансової кризи.
За кількістю угод показник І півріччя поточного року на 4,4% вище минулого року. Про це свідчать дані єдиного аналітичного центру агентства нерухомості столиці «Благовіст» і Park Lane. При порівнянні I і II кварталів 2012 р.
За даними столичного агентства нерухомості, в лютому 2012 року було проведено 415 угод з оренди нерухомості в Києві, що на 22,3% перевищує показники січня. Найбільш доступними, орендованим у лютому обєктами, стали: однокімнатна квартира площею 34 кв.
Починаючи з середини грудня,частина орендодавців на ринку довгострокової оренди приватних будинків Києва та області були готові тимчасово здавати свої будинки в короткострокову оренду. Причиною тому є активізація попиту на оренду житла для святкування Нового року і повязане з цим підвищення вартості короткострокової оренди.
У яких категорій найбільше шансів отримати від господарів відмова при зніманні житла. Кожен орендодавець, здаючи житло в будь-якому випадку ризикує. Як би детально не були прописані всі можливі ризики в договорі оренди, шанс отримати свою «колишню у вживанні» квартиру не в самому кращому вигляді залишається.
Орендодавці та ріелтори Харкова не змогли нічого заробити на Євро-2012. Антиреклама України в західних ЗМІ призвела до того, що на чемпіонат, замість очікуваних 100 тис. іноземних уболівальників, до Харкова приїхало всього 10 000 чоловік.
Для того, щоб убезпечити себе від шахрайських дій, договір оренди житла, який укладається у письмовому вигляді, можуть бути включені пятнадцять спеціальних умов. Про це розповів 3 жовтня на прес-конференції на тему «Оренда житла: афери посередників» юрист Василь Білоус.
Здача в оренду житла автоматично позбавляє пільг з податку на нерухомість, навіть якщо ви здаєте ліжко-місце в маленькій хрущовці.Стягування податку на нерухомість, на перший погляд, виглядає фіскально-виправданою і соціально справедливої ініціативою.
Державні житлові програми зникають у черзі на житло, як вода в піску. У минулому році за всіма програмами вдалося осилити трохи більше 4 тис. квартир, а число офіційно нужденних — перевалила за мільйон.
Оренду квартири, як всі фінансові операції з нерухомістю, потрібно укладати з особливою передбачливістю, договір повинен бути грамотно складений, щоб при виникненні розбіжностей захистити від проблем, як орендодавця, так і квартиронаймача.
Протягом листопада на ринку оренди офісних приміщень найбільшим попитом користувалися офіси відкритого типу площею до 100 кв. м. Найменш популярними серед клієнтів були офіси преміум класу. В преміум класі переважали заявки на офісні приміщення площею до 40 кв.
Вільних офісів у столиці стало більше. Рівень вакантності в торгових центрах Києва знижується. За перші два тижні листопада середньозважений рівень вакантності у професійних бізнес-центрах класів А і В склав 8,05% (для класу А – 5,15% для класу В – 8,64%).
У Парижі є великий вибір обєктів нерухомості: середньовічні фахверкові будинки, особняки XV–XVI століть (hotels particuliers), будівлі XVIII століття, османовские багатоквартирні будинки, споруди Другої імперії і сучасні житлові будівлі.Французька столиця спочатку формувалася як місто окремих приватних будинків.
Експерти активно почали обговорювати можливості зростання цін на нерухомість вперше після кризи.До останнього часу більшість експертів говорили про те, що ціни на нерухомість ще не досягли дна. Мовляв, кількість угод навіть у відносно благополучному Києві в кілька разів менше, ніж це було до кризи.
Україна є лідером серед європейських країн за кількістю власників житла. Згідно доповідній записці Національного інституту стратегічних досліджень 95% домогосподарств має власне житло. У Болгарії 87%, у Польщі 75%, в Чехії 55%, в Португалії 47%, у Франції-34%, в Німеччині-24%, у Швеції-17%, а Нідерландах – всього 5%.
Київська влада, схоже, всерйоз взялися за столичних орендодавців: крім комунального податку в 13% з доходу від здачі квартири в оренду, Київрада також хоче ввести мінімальні орендні ставки і заборонити безкоштовну здачу житла.Справа в тому, що багато киян зараз вдаються до таких хитрощів: щоб убезпечити себе на випадок заподіяння шкоди квартиронаймачами і не платити при цьому 15-процентний прибутковий податок, вони укладають договір про «безкоштовну» оренді.
На ринку оренди житла Києва почалася традиційна активізація — у столиці потихеньку зїжджаються студенти. Але підвищення попиту підсилить зростання орендних ставок в межах 5% тільки на дешеві квартири.
В Україні до кінця світу активно готуються, а також намагаються заробити на цьому. В Інтернеті зявилося безліч оголошень про здачу бункерів в оренду.Аналітики найбільшого в Україні сайту безкоштовних оголошень «Slando» досліджували тематичні пропозиції користувачів і розповіли, як українці готуються до страшного пророцтва племені Майя, яке має відбутися 21 грудня.
Найбільш вигідно на сьогоднішній день купувати нерухомість у Британії, а потім здавати її в оренду. Експерти пояснюють, оскільки в більшості регіонів цієї країни нерухомість дешевшає, то є всі шанси укласти успішну операцію.
Сенсаційне повідомлення зявилося в засобах масової інформації. Виявляється, порожнього житла в курортних регіонах Іспанії вистачило б для того, щоб на протязі всього сезону розмістити всі сімї Європейського Союзу.
Міністерство податків Азербайджану ввів заборону на передачу прав на нерухомість за дорученням. Останнім часом в цій країні зявилася така тенденція як здача в оренду комерційних обєктів за дорученням, а не за договором найму.
Експерти ринку нерухомості фіксують, що відбувається значне падіння попиту на оренду житла в Києві. В жовтні місяці на 40-50% знизилася кількість бажаючих орендувати житло економ-клас у українській столиці на 50% - житло бізнес-класу.
Як повідомили в агентстві нерухомості SV Realty (Компанії SV Development), за період з 1 січня 2012 по 1 січня 2013 року, по 10 адміністративним районам Києва було здано в оренду 19 535 квартир.Найбільшим попитом користувалися однокімнатні квартири (43% угод), 38% припадає на двокімнатні квартири і 19% на обєкти з трьома кімнатами і більше.Кількість угод з оренди квартир на ринку Києва:
Сьогодні число гравців на ринку оренди столичної нерухомості постійно збільшується, так як цей бізнес може бути досить прибутковим. Це залежить від того, скільки грошей спочатку в нього вкладено і скільки сил вкладається в наслідку.