На час відсутності вдома, в Майямі, Валерій Леонтьєв здає свій будинок квартирантам. Про це він заявив на фестивалі Нова хвиля. За його словами, цих виручених від оренди житла йому вистачає на утримання будинку все інше час.
Сьогодні у Житомирі не тільки дорого орендувати квартири, але важко знайти житло, яке б відповідало всім вимогам і побажанням.Якщо вірити державній службі статистики, в Житомирі в середньому оренда однокімнатної квартири коштує 1757 гривень і це ще навіть без комунальних послуг.
З року в рік, навіть незважаючи на кризові роки, повторюється осінній стрибок цін на оренду недорогого житла. З останнього тижня серпня у великих містах України активізувався попит на оренду недорогого житла для студентів.
Сотні тисяч квартир, зокрема у східній Німеччині, пустують у звязку з неможливістю знайти орендарів. Згідно з дослідженням федерального міністерства будівництва цієї країни, орендна плата за житло зростає дуже повільно.
Оренда офісів у Києві буде дешевшати з-за низького попиту, кажуть експерти.В наступному році через зростання пропозиції на ринку офісних площ вартість оренди знизиться, вважають в компанії Colliers International.
За період з 5 по 11 жовтня поточного року у столиці середня вартість оренди 1-3 кімнатних квартир зросла на 0,37% (близько двох доларів) і становить в середньому 541 дол. за квартиру в місяць. Про це повідомили в консалтинговій компанії SV Development.За даний період найдешевші квартири пропонувалися у Святошинському районі, де середня ціна оренди 1-кімнатної квартири складає 322 дол.
До початку навчального року ще пара тижнів, а ринок нерухомості вже прийшов в рух завдяки студентам вузів, які не хочуть селитися в гуртожитках. Студенти, які не бажають долучатися до общежитскому побуті, з середини серпня борознять агентства в пошуках придатного житла.
Порталом DELFI було проведено дослідження, яке показало відмінність вартості оренди квартир в пяти містах України. Станом на 12 жовтня, ціни на однокімнатні в столиці коливалися від 2000 грн до 10000 грн.
З 14 по 21 травня індекс середніх цін пропозиції на ринку оренди житлової нерухомості Києва знизився на 1,07% — до $734 в місяць.Такі дані отримані в результаті аналізу 9767 оголошень про оренду, розміщених у базі Світу Квартир.При цьому з 14 по 21 травня середня ставка оренди однокімнатної квартири знизилася на 0,1,34% — до 514 $/місяць.
За даними консалтингової компанії SV Development, середня вартість оренди 1-3 кімнатних квартир у Києві подорожчала до $550 доларів в місяць. При цьому найдешевшим залишався Святошинський район, де середня ціна оренди 1-кімнатної квартири складає $328/місяць, найдорожчим Печерський район - $554/місяць.
Ті, хто бажає орендувати житлову площу, повинні обережно підходити до її вибору та оформлення угоди. Сьогодні сторінки газет, а так само фасади житлових будинків рясніють оголошеннями про здачу квадратних метрів подобово і на тривалий термін.
Не минуло й року після запуску в Україні державної програми з надання дешевих іпотечних кредитів зі скандальною ставкою в розмірі 3% річних, як у суспільстві піднявся шум навколо можливого впровадження ще більш привабливою програми під назвою «Оренда житла з правом викупу».В активно обговорюваному нововведення знову фігурують магічні 3% річних, але в даному випадку це не знижена ставка по кредиту, а, по суті, заробіток Державної іпотечної установи (далі-ДІУ) понад вартості житла.У цій статті myBank.ua окреслив ситуацію на ринку нерухомості, на тлі якої виникла задумка про лізинг квартир, вивчив умови, на яких уряд збирається запускати цю програму і намагався зрозуміти, чому, незважаючи на всю привабливість ідеї на папері, розум блокує оптимістичний настрій.
Європейці не сприймають оренду та іпотеку як тяжкий тягар.Молоді європейці рано вилітають з батьківського гнізда, воліючи проживання в студентських кампусах. Інший варіант – пошук відповідного віку і способу життя сусіда і спільна оренда окремої квартири.
Венесуельський парламент схвалив закон про оренду нерухомості, згідно з яким власники житла вже почали підраховувати майбутні збитки, а для 750 тисяч сімей, яким роками доводилося знімати житло, у віддаленій перспективі зажевріла умовна «соціалістична справедливість».
За даними консалтингової компанії SV Development, за минулий тиждень грудня 2011 року середня ціна оренди 1-3 кімнатних квартир в Києві виросла до $562 доларів за квартиру в місяць. При цьому найдешевшим залишався Святошинський район, де середня ціна оренди 1-кімнатної квартири складає $338/місяць, найдорожчим Печерський район - $565/месяц.
Тому, хто бажає здавати французьку нерухомість в оренду, доведеться зіткнутися з безліччю обмежень. Однак наймачам турбуватися не про що, головне — знати свої права. Документи На прохання власника орендар зобовязаний надати розрахункову книжку, трудовий контракт, копію останнього податкового повідомлення, копію свідоцтва про шлюб та платіжні реквізити.
Протягом зимових місяців люди починають орендувати житло в Юрмалі на літній період. За словами експертів, переваги наймачів змінилися. Зараз вони готові укладати в основному короткострокові контракти.У 2012 році більшість договорів оренди житла в Юрмалі на літо було укладено в період з січня по березень.
35-річна Світлана Яковлєва з кримського міста Феодосія здає квартири курортникам.- Раніше торгувала на ринку, чоловік працював водієм у маршрутці. А тепер три роки живемо за те, що здаємо квартири, - розповідає російською.
Близько 3500 грн. за тиждень доведеться викласти за проживання в Карпатах в період новорічних свят.Як повідомляє видання Дело, для тих, хто хоче самостійно планувати програму свого новорічного відпочинку в Карпатах, може підійти проживання в приватних садибах.Приміром, в Івано-Франківській та Чернівецькій області пропонується безліч садиб, котеджних будиночків.
Оренда квартири в Києві подорожчала до $ 498 в місяць. За даними порталу meget.kiev.ua за минулий тиждень з 29 серпня по 5 вересня 2011 року зняти квартиру в Києві стало на 0,28% дорожче, середня ціна оренди квартир складає $ 498 в місяць.
Якщо орендодавець не виконує умов договору, наприклад, без попередження підвищує плату за квартиру або вимагає дострокового виселення, можна захистити свої права, звернувшись до суду. Але в такому разі слід надати оригінал двосторонньої угоди між вами та власником квартири.
З початку 2012 року орендні ставки на нерухомість в ТРЦ Києва підвищилися на 5%, а в цілому за рік їх зростання може скласти до 10%. Про це повідомив керівник департаменту стратегічного консалтингу компанії «Українська торгова гільдія» Віктор Оборський.
Сьогодні ціна оренди заміського будинку коливається від 1 тис. грн. до $16 тис. у минулому місяці В с. ТаценкиОбуховского району була зафіксована найвища ціна. Тут за оренду будинку площею 460 кв. м.
В уряді Іспанії вважають, що ринок оренди житла в країні розвинутий недостатньо. Тому влада має намір залучити допомогу у вигляді законодавчих ініціатив. Згідно з офіційною статистикою, на даний момент в Іспанії лише 1 мільйон 800 тисяч обєктів житла орендується.
Двокімнатну квартиру у Сохо - одному з найдорожчих кварталів Манхеттена - пенсіонер Томас Ломбарді знімає за $55 в місяць. Настільки вигідну угоду в перенаселеному Великому Яблуці укласти непросто - в найближчих ресторанах за ці гроші білим комірцям подають стейк від шеф-кухаря.