Туристи з Росії масово їдуть в українську столицю на свята. Тому власники квартир, що здаються подобово, мають намір заробити на приїжджих. Як пишуть Коментарі з посиланням на газету «Ділова столиця», попит на орендоване житло для вечірок в цьому сезоні зріс порівняно з минулим як мінімум на 10-15%.Перші заявки на бронювання апартаментів почали надходити в спеціалізовані агентства ще з жовтня, а на кінець листопада понад 70% найбільш ходових трьох - і чотирикімнатних квартир вартістю до 1 тис.
Всі ми, а особливо люди, яким доводиться знімати квартиру, памятають 2009 рік, коли загострився конфлікт між орендодавцями і орендарями. Перші не могли через урізання зарплат або звільнення оплачувати орендну плату, а другі – чіплялися за будь-яку можливість, щоб підвищити її.
В сегменті оренди житлової нерухомості намічаються глобальні зміни.Все більшу популярність в інтернеті набирають нові сервіси для туристів – інтернет-біржі оренди 9flats, Wimdu і Airbnb, де в онлайн-режимі без участі посередників здаються і знімаються різні типи житла.
Для успішного розвитку соціальної програми «Оренда з правом викупу» потрібно сформувати чіткі механізми її реалізації.«Нова соціальна програма «Оренда з правом викупу» зможе стати гідною альтернативою чинній програмі «Доступне житло», але для цього потрібні деякі доопрацювання та впровадження чітких механізмів її реалізації», - вважає Валерій Мещеряков, голова ради директорів M CONSULTING GROUP.В кінці квітня українці отримають нову соціальну програму, основна мета якої – зробити житло доступнішим.
Ріелторів радує те, що українці проявляють інтерес до недешевої нерухомості. Як повідомила генеральний директор АН «Благовіст» Ірина Луханіна, в квітні, порівняно з березнем орендарі житла в Києві більше цікавилися трьох - і чотирикімнатними квартирами вартістю від 2 до 3 тис.
За підсумками минулого тижня плата за оренду столичних квартир підвищилася. Зростання цін триватиме.Столиця. Середня вартість оренди двокімнатної квартири дорівнює 846 доларів в місяць, це на 5 % або 41 долар вище цін минулого тижня.
Падіння цін на нерухомість у світі змусило багатьох інвесторів шукати додаткові способи заробити на житлових обєктах. Фахівці Global Property Guide визначили регіональні ринки, які забезпечують високий рентний дохід.Видавництво Global Property Guide (GPG) визначив найбільш перспективні ринки нерухомості світу з точки зору отримання рентного доходу.
За січень-червень поточного року до держбюджету надійшло 17079,46 тис. грн. орендної плати, що становить 50,23% планового завдання, встановленого на 2012 рік.Про це йдеться в повідомленні, розміщеному на сайті ФДМ.Станом на 01.07.2012 на обліку регіонального відділення перебуває 1245 діючих договорів оренди.
В даний час частка вільних торговельних площ у Києві утримується на низькому рівні – близько 2,5% від загального обсягу якісної пропозиції. До такого висновку прийшли аналітики Jones Lang LaSalle.Протягом перших трьох кварталів 2012 р.
За даними консалтингової компанії SV Development, за період з 21 по 27 лютого 2012 року середня вартість оренди 1-3 кімнатних квартир в Києві виросла до $588 доларів за квартиру в місяць. При цьому найдешевшим залишався Святошинський район, де середня ціна оренди 1-кімнатної квартири складає $359/місяць, найдорожчим Печерський район - $586/місяць.
У липні 2012 р. частка угод, укладених в елітному сегменті, склала 4,3% від усіх угод з оренди. За рівнем витрат елітний сегмент зайняв частку 17% від усіх коштів, вкладених в ринок оренди протягом місяця.
Оренда квартири в Києві все частіше закінчується бійкою і вигнанням на вулицю без суду і міліції. Про це йдеться в сюжеті ТСН. Господарі квартири вирішуються на самосуд, а люди, які її знімали, виявляються під відкритим небом, часто без документів і елементарних речей.
До початку нового навчального року ціна оренди квартир у Києві може зрости на 10%. Такі прогнози експертів. При цьому, з початку поточного року вартість оренди найбільш доступних за ціною однокімнатних квартир збільшилася в деяких випадках на 11%.
В Австралії стало популярним орендувати приміщення у престижних ділових центрах і торгових комплексах навіть серед представників малого бізнесу. Тому, щоб збільшити свій дохід, власники хмарочосів почали ділити поверхи на невеликі приміщення і здавати їх в оренду.За даними The Australian, великі банки та інвестиційні компанії відмовилися від оренди офісів у престижних районах австралійських мегаполісів під час світової фінансової кризи.
Фахівці компанії Penny Lane Realty склали рейтинг найдорожчих квартир столиці РФ, що пропонувалися в оренду в III кварталі 2011 року. Перше місце зайняв обєкт, за який власник просить 80 тисяч доларів в місяць.
Підготовка країни до Євро-2012 йде до завершення, але орендодавці поки не готові прийняти гостей.Українські орендодавці втрачають свій шанс отримати збільшену прибутку з оренди житла. На даному етапі країна наполегливо добудовує додаткові термінали аеропортів, поспішає ввести в експлуатацію останні стадіони, відкриває нові готелі...Однак, як повідомляє віце-президент Асоціації фахівців з нерухомості України Юрій Базелинський, готелів країни можуть забезпечити житлом приїжджих уболівальників не більше ніж на 50%.
Незважаючи на повільну реалізацію пільгової 3-відсоткової іпотеки, держава готова запустити ще один житловий проект. Громадянам обіцяють здавати в оренду житло Державної іпотечної установи (ДІУ) з подальшим викупом.
Якщо ви хочете зняти квартиру в Києві, то повинні знати декілька важливих нюансів цього процесу. І головний з них полягає в тому, а де ж краще і безпечніше шукати нерухомість? Розглянемо це питання докладніше.
Сьогодні в Україні офіційно орендодавцями оформляється лише 20% угод в економ сегменті. За даними Міндоходів, за 6 місяців поточного року у Києві в оренду здається близько 20 тис. кімнат і квартир.
Сьогодні майже 90% побудованих в Берліні квартир здаються в оренду. Про це сказав Радник Голови ВР з питань будівництва Ігор Лисов. Він зазначив, що Україні слід вивчити європейський досвід у питаннях будівництва і ввести активні форми оренди житла.
За даними консалтингової компанії SV Development, з 09 по 15 травня 2012 року середня вартість оренди 1-3 кімнатних квартир у Києві подорожчала до $617 доларів. З 09 по 15 травня 2012 року середня вартість оренди 1-3 кімнатних квартир в Києві виросла на 0,33% ($2) і становить $617 доларів за квартиру в місяць.
У Дубаї почав діяти новий закон, згідно з яким на кожного орендаря має припадати не менше 200 кв. футів житлоплощі. (18,58 кв. м). Даний закон був виданий Департаментом планування та будівництва Trakhees, який є частиною Корпорації вільних зон, портів і митниць міста.
За кількістю угод показник І півріччя поточного року на 4,4% вище минулого року. Про це свідчать дані єдиного аналітичного центру агентства нерухомості столиці «Благовіст» і Park Lane. При порівнянні I і II кварталів 2012 р.
Починаючи з середини грудня,частина орендодавців на ринку довгострокової оренди приватних будинків Києва та області були готові тимчасово здавати свої будинки в короткострокову оренду. Причиною тому є активізація попиту на оренду житла для святкування Нового року і повязане з цим підвищення вартості короткострокової оренди.
У яких категорій найбільше шансів отримати від господарів відмова при зніманні житла. Кожен орендодавець, здаючи житло в будь-якому випадку ризикує. Як би детально не були прописані всі можливі ризики в договорі оренди, шанс отримати свою «колишню у вживанні» квартиру не в самому кращому вигляді залишається.