У минулому місяці кількість запитів на оренду нерухомості для відпочинку в країні збільшилося на 24% порівняно з тим же періодом минулого року.За словами експертів, велика частина запитів поступає від громадян Великобританії.
В Європі заповзятливі люди і муніципалітети придумали новий спосіб боротьби з борговою кризою. Вони пропонують великим бізнесменам орендувати цілі села. Компанія Xnet з Ліхтенштейну відкрила інтернет-сайт rentavillage.com.
У більшості ТЦ та на основних торгових вулицях в найбільших містах Європи, Близького Сходу і Африки рівень орендних ставок на торговельні приміщення не змінився, а в деяких містах спостерігалося незначне зростання.
Навіщо може знадобитися оренда квартири за кордоном говорити зайве. Інше питання – як зняти квартиру? У себе в країні, ми чудово у всьому орієнтуємося, а який порядок дій там, у «них»? Загалом-то, все не так складно, як може здатися на перший погляд.
Щоб не попастися на юридичні «гачки» в договорах оренди комерційної нерухомості уважно перечитуйте договору оренди. Хороша новина: підприємствам нинішньої осені навряд чи доведеться шукати нову дах над головою.
У Канаді рівень вакантності рентної житлової нерухомості скоротився до 2,2% за підсумками жовтня 2011 року. Експерти пояснюють, що до браку знімного житла призвело поліпшення ситуації на ринку праці та скорочення обсягів будівництва.
Найдорожче знімати житло в столиці, а найдоступніші квартири у Львові. Про це повідомляють аналітики найбільшого в Україні порталу безкоштовних оголошень Slando, порахувавши, скільки в середньому коштують апартаменти в шести найбільших містах країни.Вартість оренди квартир у Києві істотно вище інших обласних центрів України.
Щоб не стати жертвою аферистів, експерти радять укладати договір оренди і записати телефон начальника жеку.Суд поставив крапку в резонансній справі банди, яка протягом двох років знімала квартири в центрі Києва, а потім продавала їх за підробленими документами.
Ті, хто має намір купувати житло заради того, щоб здавати його в оренду, повинні ознайомитися з ситуацією на ринку нерухомості. Ціни на первинну нерухомість стабільні, а вартість оренди зростає. Це означає, що інвестувати в покупку метрів з метою здачі в оренду c кожним місяцем все вигідніше.
Така тема, як нерухомість Києва завжди буде дуже актуальна. По-перше, Київ - столиця України, а по-друге, сам місто має багато перспектив для кожного з нас! Тому сюди і прагнуть усі люди, які хочуть бачити краще своє майбутнє.
Аналітики компанії Penny Lane Realty склали рейтинг найдорожчих квартир, зданих в оренду в 2011 році Санкт-Петербурзі. 1. Квартира на набережній Мартинова, будинок 74 Ставка оренди: 420 000 рублів
У більш вільних у виборі житла в оренду клієнтів проскакують різні, іноді й досить дивні вимоги до орендованого житла. Тому часто клієнти предявляють ріелторам досить жорсткі, а іноді і просто дивні вимоги, яким має відповідати їх тимчасове житло.
Сучасний ритм життя передбачає підвищену ступінь мобільності, що в свою чергу загрожує постійними змінами місця проживання. Якщо вам з різних причин довелося похапцем змінити місце проживання, тоді необхідно вирішити одне головне питання – де оселитися, щоб не витратити всі свої заощадження відразу, наприклад, в готельному номері? На розум приходить тільки оренда житла.
За даними консалтингової компанії SV Development у квітні середня вартість оренди 1-3 кімнатних квартир у Києві зросла на 1,66% ($10) і складає $613 доларів за квартиру в місяць. При цьому найдешевшим залишався Святошинський район, де середня ціна оренди 1-кімнатної квартири складає $378/місяць, найдорожчим Печерський район - $606/місяць.
Щоб зекономити, українці все більше прагнуть знімати квартири без допомоги ріелторів. У Мережі зявилося чимало ресурсів, відвідавши які потенційні орендарі можуть знайти собі житло, не переплачуючи.
Нью-Йорк вважається одним з найдорожчих мегаполісів. Так само, як і в Сан-Франциско, в цьому мегаполісі клієнти платять за квартиру з двома спальнями в середньому 3 000-3 500 дол. в місяць. Для порівняння, серед 16 найбільших міст США найдешевша оренда в Портленді (Орегон), Фінікс (Арізона) і Детройті (Мічиган), де мешканці витрачають в середньому 500-1 000 дол.
Чернівчанин потрапив в неприємну історію, хотів зекономити, здаючи своє житло в оренду неофіційноЧернівчанин Олександр Цитульський жив у трикімнатній квартирі разом з дружиною. Коли вона померла від раптової хвороби, змушений був переїхати жити до дітей, оскільки був інвалідом по зору, не міг обходитися без сторонньої допомоги.
Оренда житла у Києві продовжує залишатися дорогим задоволенням. Незважаючи на найвищий рівень по Україні, орендодавці мають намір підвищити ціни на наступному тижні на 10%. При цьому власники київської нерухомості все більше комунальних витрат перекладають на мешканців і не вважають це великими витратами для них, зазначає інформаційно-аналітичний портал Inpress.ua.
На час відсутності вдома, в Майямі, Валерій Леонтьєв здає свій будинок квартирантам. Про це він заявив на фестивалі Нова хвиля. За його словами, цих виручених від оренди житла йому вистачає на утримання будинку все інше час.
Сьогодні у Житомирі не тільки дорого орендувати квартири, але важко знайти житло, яке б відповідало всім вимогам і побажанням.Якщо вірити державній службі статистики, в Житомирі в середньому оренда однокімнатної квартири коштує 1757 гривень і це ще навіть без комунальних послуг.
З року в рік, навіть незважаючи на кризові роки, повторюється осінній стрибок цін на оренду недорогого житла. З останнього тижня серпня у великих містах України активізувався попит на оренду недорогого житла для студентів.
Сотні тисяч квартир, зокрема у східній Німеччині, пустують у звязку з неможливістю знайти орендарів. Згідно з дослідженням федерального міністерства будівництва цієї країни, орендна плата за житло зростає дуже повільно.
Оренда офісів у Києві буде дешевшати з-за низького попиту, кажуть експерти.В наступному році через зростання пропозиції на ринку офісних площ вартість оренди знизиться, вважають в компанії Colliers International.
За період з 5 по 11 жовтня поточного року у столиці середня вартість оренди 1-3 кімнатних квартир зросла на 0,37% (близько двох доларів) і становить в середньому 541 дол. за квартиру в місяць. Про це повідомили в консалтинговій компанії SV Development.За даний період найдешевші квартири пропонувалися у Святошинському районі, де середня ціна оренди 1-кімнатної квартири складає 322 дол.
До початку навчального року ще пара тижнів, а ринок нерухомості вже прийшов в рух завдяки студентам вузів, які не хочуть селитися в гуртожитках. Студенти, які не бажають долучатися до общежитскому побуті, з середини серпня борознять агентства в пошуках придатного житла.