В Австралії стало популярним орендувати приміщення у престижних ділових центрах і торгових комплексах навіть серед представників малого бізнесу. Тому, щоб збільшити свій дохід, власники хмарочосів почали ділити поверхи на невеликі приміщення і здавати їх в оренду.За даними The Australian, великі банки та інвестиційні компанії відмовилися від оренди офісів у престижних районах австралійських мегаполісів під час світової фінансової кризи.
Фахівці компанії Penny Lane Realty склали рейтинг найдорожчих квартир столиці РФ, що пропонувалися в оренду в III кварталі 2011 року. Перше місце зайняв обєкт, за який власник просить 80 тисяч доларів в місяць.
Підготовка країни до Євро-2012 йде до завершення, але орендодавці поки не готові прийняти гостей.Українські орендодавці втрачають свій шанс отримати збільшену прибутку з оренди житла. На даному етапі країна наполегливо добудовує додаткові термінали аеропортів, поспішає ввести в експлуатацію останні стадіони, відкриває нові готелі...Однак, як повідомляє віце-президент Асоціації фахівців з нерухомості України Юрій Базелинський, готелів країни можуть забезпечити житлом приїжджих уболівальників не більше ніж на 50%.
Незважаючи на повільну реалізацію пільгової 3-відсоткової іпотеки, держава готова запустити ще один житловий проект. Громадянам обіцяють здавати в оренду житло Державної іпотечної установи (ДІУ) з подальшим викупом.
Якщо ви хочете зняти квартиру в Києві, то повинні знати декілька важливих нюансів цього процесу. І головний з них полягає в тому, а де ж краще і безпечніше шукати нерухомість? Розглянемо це питання докладніше.
Сьогодні в Україні офіційно орендодавцями оформляється лише 20% угод в економ сегменті. За даними Міндоходів, за 6 місяців поточного року у Києві в оренду здається близько 20 тис. кімнат і квартир.
Сьогодні майже 90% побудованих в Берліні квартир здаються в оренду. Про це сказав Радник Голови ВР з питань будівництва Ігор Лисов. Він зазначив, що Україні слід вивчити європейський досвід у питаннях будівництва і ввести активні форми оренди житла.
За даними консалтингової компанії SV Development, з 09 по 15 травня 2012 року середня вартість оренди 1-3 кімнатних квартир у Києві подорожчала до $617 доларів. З 09 по 15 травня 2012 року середня вартість оренди 1-3 кімнатних квартир в Києві виросла на 0,33% ($2) і становить $617 доларів за квартиру в місяць.
У Дубаї почав діяти новий закон, згідно з яким на кожного орендаря має припадати не менше 200 кв. футів житлоплощі. (18,58 кв. м). Даний закон був виданий Департаментом планування та будівництва Trakhees, який є частиною Корпорації вільних зон, портів і митниць міста.
За кількістю угод показник І півріччя поточного року на 4,4% вище минулого року. Про це свідчать дані єдиного аналітичного центру агентства нерухомості столиці «Благовіст» і Park Lane. При порівнянні I і II кварталів 2012 р.
За даними столичного агентства нерухомості, в лютому 2012 року було проведено 415 угод з оренди нерухомості в Києві, що на 22,3% перевищує показники січня. Найбільш доступними, орендованим у лютому обєктами, стали: однокімнатна квартира площею 34 кв.
Починаючи з середини грудня,частина орендодавців на ринку довгострокової оренди приватних будинків Києва та області були готові тимчасово здавати свої будинки в короткострокову оренду. Причиною тому є активізація попиту на оренду житла для святкування Нового року і повязане з цим підвищення вартості короткострокової оренди.
У яких категорій найбільше шансів отримати від господарів відмова при зніманні житла. Кожен орендодавець, здаючи житло в будь-якому випадку ризикує. Як би детально не були прописані всі можливі ризики в договорі оренди, шанс отримати свою «колишню у вживанні» квартиру не в самому кращому вигляді залишається.
Орендодавці та ріелтори Харкова не змогли нічого заробити на Євро-2012. Антиреклама України в західних ЗМІ призвела до того, що на чемпіонат, замість очікуваних 100 тис. іноземних уболівальників, до Харкова приїхало всього 10 000 чоловік.
Для того, щоб убезпечити себе від шахрайських дій, договір оренди житла, який укладається у письмовому вигляді, можуть бути включені пятнадцять спеціальних умов. Про це розповів 3 жовтня на прес-конференції на тему «Оренда житла: афери посередників» юрист Василь Білоус.
Здача в оренду житла автоматично позбавляє пільг з податку на нерухомість, навіть якщо ви здаєте ліжко-місце в маленькій хрущовці.Стягування податку на нерухомість, на перший погляд, виглядає фіскально-виправданою і соціально справедливої ініціативою.
Державні житлові програми зникають у черзі на житло, як вода в піску. У минулому році за всіма програмами вдалося осилити трохи більше 4 тис. квартир, а число офіційно нужденних — перевалила за мільйон.
Оренду квартири, як всі фінансові операції з нерухомістю, потрібно укладати з особливою передбачливістю, договір повинен бути грамотно складений, щоб при виникненні розбіжностей захистити від проблем, як орендодавця, так і квартиронаймача.
Протягом листопада на ринку оренди офісних приміщень найбільшим попитом користувалися офіси відкритого типу площею до 100 кв. м. Найменш популярними серед клієнтів були офіси преміум класу. В преміум класі переважали заявки на офісні приміщення площею до 40 кв.
Вільних офісів у столиці стало більше. Рівень вакантності в торгових центрах Києва знижується. За перші два тижні листопада середньозважений рівень вакантності у професійних бізнес-центрах класів А і В склав 8,05% (для класу А – 5,15% для класу В – 8,64%).
У Парижі є великий вибір обєктів нерухомості: середньовічні фахверкові будинки, особняки XV–XVI століть (hotels particuliers), будівлі XVIII століття, османовские багатоквартирні будинки, споруди Другої імперії і сучасні житлові будівлі.Французька столиця спочатку формувалася як місто окремих приватних будинків.
Експерти активно почали обговорювати можливості зростання цін на нерухомість вперше після кризи.До останнього часу більшість експертів говорили про те, що ціни на нерухомість ще не досягли дна. Мовляв, кількість угод навіть у відносно благополучному Києві в кілька разів менше, ніж це було до кризи.
Україна є лідером серед європейських країн за кількістю власників житла. Згідно доповідній записці Національного інституту стратегічних досліджень 95% домогосподарств має власне житло. У Болгарії 87%, у Польщі 75%, в Чехії 55%, в Португалії 47%, у Франції-34%, в Німеччині-24%, у Швеції-17%, а Нідерландах – всього 5%.
Київська влада, схоже, всерйоз взялися за столичних орендодавців: крім комунального податку в 13% з доходу від здачі квартири в оренду, Київрада також хоче ввести мінімальні орендні ставки і заборонити безкоштовну здачу житла.Справа в тому, що багато киян зараз вдаються до таких хитрощів: щоб убезпечити себе на випадок заподіяння шкоди квартиронаймачами і не платити при цьому 15-процентний прибутковий податок, вони укладають договір про «безкоштовну» оренді.
На ринку оренди житла Києва почалася традиційна активізація — у столиці потихеньку зїжджаються студенти. Але підвищення попиту підсилить зростання орендних ставок в межах 5% тільки на дешеві квартири.