У четвер, 15 березня, в Києві відбудеться офіційне відкриття офісу продажів нового житлового комплексу «Бульвар Фонтанів». Вхід на захід з акредитації. Фонтани завжди прикрашали Київ і вважалися невідємними атрибутами столичних площ, затишних скверів і зелених парків.
Експерти будівельного ринку відзначають, що тільки за січень 2013 р., за даними Держархбудінспекції, введено в експлуатацію 2 млн кв. м житла. Якщо порівнювати з минулим роком, то аналогічний показник відображав введене в експлуатацію житло за весь перший квартал 2012 р.
Вперше в історії України при купівлі квартири жінки отримали переваги над чоловіками. Цієї весни стартував незвичайний соціальний експеримент. У разі оформлення квартири на жінку в житловому комплексі «Уюткино» покупці отримують знижку 8%.
В Донецьку триває будівництво нового житлового комплексу класу «преміум» на вулиці Артема, 155д, а він називається - «Новий обкомівський будинок». Цей житловий комплекс відрізняється своїм розташуванням – він знаходиться в історично привілейованому районі Донецька – у сквері імені Дегтярьова.
Чого тільки не колекціонують в наш час. Фантики від цукерок і діаманти, пивні кухлі і полотна великих художників. Для когось це захоплююче хобі, а для когось вигідні інвестиції. Серед знаменитих людей відомо чимало колекціонерів і найчастіше предмети збиральництва були вельми неординарні.
Знайти потрібні квадратні метри нерухомості в новобудовах Чернівців, як виявилося, проблема. Враховуючи те, що розпочата кілька років тому будівництво житлових кварталів вже дуже активно здають в експлуатацію, по ідеї, вільних квадратних метрів має вистачити всім бажаючим.
Сьогодні день основна маса житлових будинків зводиться у великих містах-мільйонниках: Дніпропетровську, Києві, Харкові, Донецьку. У звязку з цим, вартість квадратного метра дуже висока. Експерти пропонують державі перейти на форму індустріального будівництва, як це було в 70-х роках минулого століття, зосередивши увагу на маленьких містах.
Торік експерти ринку нерухомості відзначили зростання інтересу покупців до первинного ринку нерухомості. Український ринок нерухомості в 2011 році пережив складний період, повязаний з відсутністю кредитування і відпливом іноземного капіталу.
Попит на нерухомість зростає всупереч звичайній затишку в літній сезон. Прогнози аналітиків про зниження продажів під час Євро 2012 не збулися. Відпустку та літні канікули також не вплинули на зниження кількості покупців на первинному ринку нерухомості в червні 2012 року.
ЖК «Ізумрудний» вже готовий повністю. Інвестиції в проект склали 520 млн. грн. У Соломянському районі Києва відбулося офіційне відкриття житлового комплексу «Смарагдовий». Будівництво цього комплексу бізнес-класу компанія «НЕСТ» розпочала у 2006 році.
Початок березня цього року видався для девелопера досить врожайним на нагороди в рамках конкурсу «Житло -2012» в Києві. Урочиста церемонія нагородження проходила в приміщенні виставкового центру АККО Інтернешнл 5 березня 2012 року.Групою компаній «Independence» до участі в конкурсі було заявлено відразу три обєкта: Клубний будинок «Арт Хол» (Київ р.), Житловий комплекс«Престиж Хол» (Київ р.), «Дім на Мечникова» (р.
27 липня 2011 року Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Київській області була зареєстрована Декларація про готовність житлового будинку №1 мікрорайону «Берізки» до експлуатації.
Проаналізуємо плюси і мінуси інвестування в квартиру в новобудові. Подружжя Інна та Артем інвестували в столичний новобуд в 2009 році. Економічні ризики, нестабільний дохід і сума боргу по кредиту в 70 тисяч доларів не зупинили хлопців - все заради свіжих 75 квадратних метрів житла.
Під Генпрокуратурою пройшов пікет з-за незаконного будівництва ЖК «Печерський бастіон» на зсувонебезпечному схилі. Ініціативна група вимагала сьогодні, щоб прокурори висловили свою громадянську позицію і відстоювали законні рішення Господарського суду, який скасував договори оренди землі і заборонили будівництво ЖК «Печерський бастіон».
Ви скажете, що побудувати висотку за 136 годин - не реально! Може бути! Але тільки не для китайських будівельників.Пропонуємо Вам переглянути 2-х хвилинний відео-ролик, де ви побачите повний цикл спорудження будинку в прискореному темпі.
На прикладі стану справ з будівництвом житла у Львові автором дуже чітко визначено відмінність позицій забудовника, банкіра і довірителя як на модель залучення ресурсів для будівництва в майбутньому, так і можливих механізмів державної допомоги в питанні фінансування незавершеного будівництва, пише Дзеркало тижня.
У третьому кварталі 2012р. на ринку нерухомості Києва було зафіксовано незначне збільшення частки бізнес-класу - на 2%, але, незважаючи на це, обсяг якісного житла бізнес-класу на ринку як і раніше невеликий.
У столиці можливість отримання кредиту на покупку житлової нерухомості від забудовника, кредиту від банку-партнера привели до зростання на 20% кількості покупців первинної нерухомості за період з липня 2011 року по липень 2012 року.Про це повідомила прес-служба проектної групи Архиматика.За словами експертів групи, відсутність активного кредитування купівлі квартир на вторинному ринку, високі ставки і жорсткі вимоги банків до позичальників стали причиною збільшення продажу квартир в нових будинках.
«Берізки» - один з кращих житлових комплексів в передмісті Києва Журнал Building був проведений рейтинг 9 кращих житлових комплексів у передмісті Києва. Було розглянуто більше 30 обєктів первинного ринку, готовність каркаса будівлі яких складає не менше 50% і в яких тривають роботи на сьогоднішній день, або комплекси, вже введені в експлуатацію, якщо продаж квартир у них в даний тривають на первинному ринку.
Квартири ЖК «Фаворит» в р. Житомир по вул. Бородія,6 можуть стати учасниками державної програми зі здешевлення іпотечних кредитів. Про це розповів Борислав Розенблат – засновник компанії «Фаворит», яка будує житловий комплекс на вул.
Прокуратура Києва заявила позов у госпсуд і вимагає зобовязати забудовника - ВАТ «Голосіївський завод стінових матеріалів і конструкцій» передати в комунальну власність частину квартир у новобудовах на вул.
В останній день зими були введені в експлуатацію 2 і 3 будинки I черги житлового комплексу «Паркові озера», розташованого за адресою: м. Київ, вул. Воскресенська, 7. Проект реалізує компанія «Інтергал-Буд», заснована в 2003 р.
У будинках економ-класу, класу комфорт і комфорт-плюс, які займають велику частину ринку, частка імпортних будівельних матеріалів не досягає і 20%. Про це повідомив Дмитро Шостя, начальник відділу продажів ЖК «Park Stone».
Проблемні будівництва вже складають більше 10% всіх будівельних обєктів в країні. І, незважаючи на багаторічні обіцянки організацій забудовників, місцевої влади і навіть Кабміну, питання не вирішується.
Метод індустріального будівництва дозволить швидко споруджувати сучасні, якісні, енергоефективні житлові будинки.Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник заявив, що метод індустріального будівництва житла є одним з напрямків швидкого спорудження сучасних, якісних, енергоефективних житлових будинків.Як повідомили в прес-службі Мінрегіону, говорячи про індустріальному методі будівництва житла, міністр зазначив, що незважаючи на наявність різних державних програм забезпечення населення житлом, вони все одно поки не можуть охопити всіх громадян, які потребують поліпшення житлових умов.Проблема не вирішується по одній причині – відсутність на ринку пропозицій щодо енергоефективного житла за доступною ціною і належної якості, – пояснив міністр.За словами Геннадія Темника, доцільність індустріального підходу в житловому будівництві підтверджує і зарубіжний досвід.