У 2012 році будівельно-інвестиційна компанія ТОВ «УМК» інвестує 100 млн. грн. на будівництво другої черги житлового комплексу «4 сезони». Частина цих коштів складе банківське фінансування — на даний момент компанія веде переговори з низкою фінансових установ про виділення кредиту на суму 40 млн.
Схоже, під Києвом затівається чергова масштабна афера, жертвами якої можуть стати більш 400 сімей, які купили квартири в недавно побудованому житловому комплексі «Коцюбинський».Симпатичні багатоповерхові корпуси житлової новобудови в селищі Коцюбинське, що в декількох кілометрах від столиці, привертали увагу багатьох киян, які бажають обзавестися власним сучасним житлом, зводяться практично серед соснового лісу.
Кількість потенційних покупців первинного житла зменшується. Про це йдеться в дослідженні компанії Spring MG. Найбільший попит і найбільш інтенсивна конкуренція на ринку житла в передмісті Києва – в сегменті економ-житла.
У травні 2012 року середня вартість представлених до продажу квартир на первинному ринку житлової нерухомості Києва становила 13 тис. 215 грн. за кв. м, що більше показників квітня на 1%. Про це повідомили аналітики ІАП «Столична нерухомість».При цьому вони зазначили, що з Огляду похибка в розрахунку середньозваженої ціни пропозиції (±2%), можна говорити про тривалу цінової стабільності на первинному ринку нерухомості Києва.В останній місяць весни зовсім трохи подешевшали – на 0,1% квартири в новобудовах економ-класу.
У житловому комплексі «Park Stone» на березі Дніпра в Оболонському районі столиці закінчується оздоблення будівель першої та другої секції першої черги. Завершуються роботи з утеплення та звукоізоляції квартир.
Самовільне втручання у конструкцію фасадів будівель не тільки псує їх зовнішній вигляд, але і несе в собі потенційну небезпеку. Тому необхідно посилити контроль дотримання законодавства в цьому питанні.
22 квітня 2013 р. рішенням Вищого господарського суду була відхилена касаційна скарга представника забудовника ТОВ «Сфера-Сіті» - ТОВ «Український Фонд Розвитку Регіонів», що орендує один із двох земельних ділянок, на яких ведеться будівництво ЖК «Печерський Бастіон».
З початку року по початок грудня середня рублева ціна пропозиції на первинному ринку житла Московської області зросла на 6,4%. За підсумками року підмосковна «первинка» подорожчає на 8%. Про це йдеться в огляді аналітичного центру холдингу «МІЕЛЬ».
В Україні немає законів, які сприяли б розвитку зеленого будівництва. Важливу роль у розвитку зеленого будівництва грає і державний протекціонізм. Наприклад, у ряді держав Західної Європи почали вводити норми, за якими з середини цього десятиліття забороняється виробляти та продавати на території держави продукцію з високим показником викиду шкідливих речовин в атмосферу.
Обсяг будівельних робіт в Україні в травні 2013 року скоротився на 29,1% в порівнянні з травнем 2012 року, тоді як показник зниження в квітні 2013 року становив 21,7% до квітня 2012 року.За даними Держстату, зниження показника в травні-2013 становило 4,2% до квітня 2013 року, тоді як зростання в квітні-2013 становив 5,2% до березня 2013 року.В цілому обсяг будівельних робіт в Україні у січні-травні 2013 року склав 18,161 млрд грн, що на 17,8% менше, ніж за відповідний період 2012 року, тоді як в січні-квітні 2013 року, за уточненими даними, падіння склало 13,8% (раніше вказувалося зниження на 16,2%).Держстат відзначає, що для забезпечення обєктивності даних за стислих термінів подання звітності (на пятий день після звітного періоду) великими, середніми і значними за обсягами малими підприємствами, проводиться уточнення показників за попередній звітний період.За даними відомства, зниження обсягу будівельних робіт в травні 2013 року зазначалося при будівництві всіх обєктів, крім житлового будівництва, де зростання склало 7,2% до травня 2012 року (зростання за пять місяців склав 2,4%), нежитлових — 19,1% (17,8%).
Близько 16% покупців квартир в новобудовах і споруджуваних комплексах у столиці купують іногородні жителі. Такі дані наводить Инерфакс-Україна з посиланням на дані відділу продажів одного з житлових комплексів столиці.
Незважаючи на протести киян і обіцянки чиновників, приватні власники Андріївського узвозу готують плани забудови вулиці і погоджують проекти нових готелів, ресторанів і магазинів зі столичною владою.
Сьогодні у столиці можна знайти безліч оголошень в газетах, журналах, мережі Інтернет та інших місцях про продаж квартир. Вибір покупця пропонується нерухомість вторинного сегмента ринку, а також квартири в новобудовах.
«Ощадбанк» профінансує будівництво проекту девелоперської компанії «ТММ». Банківська установа вже надавало «ТММ» кредитну лінію для добудови житлового комплексу «Сонячна брама», а тому тепер воно просто збільшило її ліміт на 500 млн гривень.
У десятці кращих житлових комплексів, що зявилися у 2012 році під Києвом і в містах-супутниках столиці, позицію лідера зайняв ЖК «Чайка», за версією ексклюзивного рейтингу «Дела». Друге місце в рейтингу належить ЖК «Київський», третє місце зайняв ЖК «Соборний».
У Києві зараз діє ряд забудовників, насправді повязаних з однією людиною, які пропонують нерухомість за низькими цінами. Але загальновідомо, що ця компанія, яка «ховається» під виглядом різних забудовників, повязана з не одним проблемним обєктом.
Елітний особняк Turbillon Residence, який знаходиться в самому серці Києва – на Подолі, став нерухомістю тижня за версією порталу Luxlux.net. Загальна площа будинку — 1 203,2 кв. м Площа земельної ділянки – 0,1 га Кількість поверхів: 3 і мансарда Адреса: Київ, Подільський район, Боричів Тік, 23 А
Обсяги введення житлових обєктів в експлуатацію на Закарпатті майже на 40% зменшилися.За даними статистики, за перше півріччя 2011 року в Закарпатській області введено в експлуатацію більше 85 тис.
Минулого тижня зафіксовано зниження цін на квартири в новобудовах Києва. З 7 по 14 листопада 2011 року ціна продажу квартир в новобудовах Києва знизилася і становить у середньому $1550/кв. м. У складанні статистичних даних брали участь одно-, двох-, трьох-, чотирикімнатні квартири в новобудовах Києва, вторинний ринок нерухомості не брався до увагиНайдешевші пропозиції нових квартир виставлені на продаж в Дарницькому районі, (ціна в середньому $1233/кв.
Один Азарова продовжує продавати квартири в житловому комплексі, який ніколи не буде добудований. Протистояння мешканців столичних вулиць Ольшанського та Кіквідзе з незаконним зведенням ЖК «Печерський бастіон» переросло в справжню війну.
В Житловому кварталі «Акварелі» спостерігається активне будівництво. У лютому цього року почали будівництво та продаж квартир IV черги, а ІІ черга комплексу повністю підготували до введення в експлуатацію.
Але конкуренція призведе до зростання кількості амбітних проектів, таку думку висловив Артур Мхітарян, голова наглядової ради корпорації «Познякижилбуд», засновник компанії Taryan.Я вважаю, світом рухають амбіції і здорове суперництво.
На сьогоднішній день найбільш важливими при реалізації девелоперського проекту, зокрема житлового, є фінансові та юридичні ризики. Таку думку висловив партнер консалтингової компанії «Діалог Класік» Артем Новіков.За його словами, юридичні нюанси повязані з входженням в проект та його управлінням.
У Києві пройшло перше трейд-шоу житлової нерухомості Home Ехро. Перше трейд-шоу житлової нерухомості Home Expo закінчилося реальними угодами і переросло в партнерську програму експертизи та лояльності Home Expert.
Покупці квартир в столичному ЖК «Печерський Квартал» по бул. Дружби народів, 14-16 отримують свідоцтва на право власності та ключі від квартир. Три монолітні багатоповерхові секції I-ої черги комплексу – це більше 22 тисяч квадратних метрів житлової нерухомості і більше 4 тисяч комерційної були введені в експлуатацію девелоперською компанією «Трест «Південзахідтрансбуд» (ПЗТБ), після чого забудовник почав процедуру підключення всіх комунікацій до міських мереж, отримання адреси.