19 листопада відбулося урочисте відкриття житлового комплексу «Міністерський», розташованого за адресою: Київ, Оболонський район, вул. Кондратюка, 1. Комплекс було побудовано за фінансової підтримки Державної іпотечної установи (ДІУ) в рамках реалізації програми фінансування добудови житла.
Мешканці столичної новобудови готуються до комунальної війні.Мешканці нового будинку в Києві вкрай занепокоєні. Останнім часом вони почали помічати, як зникають деталі з майданчиків загального користування.
Індекс вартості житла на первинному ринку нерухомості Києва в січні 2013 року, порівняно з груднем 2012 року збільшився на 1,85% — з 1462 $/кв. м до 1489 $/кв. м.Такі дані отримані в результаті обробки бази даних Світ Квартир, в якій за звітний період розміщувалося 3086 оголошень про продаж житла на первинному ринку нерухомості Києва.Зокрема, з 1 по 31 січня, вартість однокімнатних квартир у столиці впала на 0,41% — з 1454 $/кв.
Як повідомив президент АТ ХК «Київміськбуд» Михайло Голиця, сьогодні найбільшим попитом користуються невеликі по площі одно та двокімнатні квартири в сучасних комфортних будинках, як індустріальних, так і індивідуальних архітектурно-планувальних рішень.
Харківські аналітики відзначають зростання попиту на первинну нерухомість, разом з тим підкреслюють, що вартість житла не змінилася. Відстежили зміни на харківському ринку первинної нерухомості фахівці компанії «Авантаж».
Сьогодні, 7 червня відбудеться урочисте відкриття другої черги житлового комплексу по вул. Вишгородська, 45. Девелопер проекту «КАН Девелопмент» і забудовник житлового комплексу «Ukrainian Development Partners (UDP)» здали в експлуатацію 2 чергу будівництва, яка включає 5 житлових секцій на 490 квартир.
Кожен покупець житла в новобудові хоче бути впевненим у тому, що її зведуть якісно і в строк. Гарантією цього може послужити, в першу чергу, авторитет забудовника, хоча за надійність найчастіше доводиться платити дорожче.
То вибори вплинули, то економічна ситуація так відображається на городян, але в жовтні цього року в порівнянні з попередніми місяцями попит на первинну нерухомість в Харкові зріс у півтора рази.Про це заявляє керівник компанії «Харківське агентство нерухомості» («ХАН») Світлана Якимова.Але, як виявилося, не всі експерти ринку нерухомості згодні з таким твердженням.Світлана Якимова пояснює істотне збільшення попиту прагненням харківян на тлі коливання курсу гривня/долар вкласти свої заощадження в нерухомість.
Незважаючи на економічну кризу, вітчизняний ринок нерухомості не стоїть на місці. Щороку по всій Україні здаються в експлуатацію тисячі новобудов. Що ж сьогодні «на первинці» в моді і як правильно вибрати квартиру в новобудові?
Державна іпотечна установа виділив 50 млн. грн. на завершення будівництва ЖК Park Stone в Оболонському районі в Києві. Першу чергу комплексу загальною площею 10,5 тис. кв. м урочисто ввели в експлуатацію у вівторок глава ДІУ Валентин Рибачук та голова правління ПАТ Авант-банк (банку партнера ДІУ) Веніамін Лєбєдєв.
Сьогодні забудовники готові практично на все, щоб залучити покупця і на вигідних для обох сторін засадах продати «житлові квадрати». Сьогодні в Україні існує величезна кількість довгобудів. В одному тільки Києві ввести в експлуатацію повинні кілька десятків будинків.
У березні 2012 року середня вартість представлених до продажу квартир на первинному ринку житлової нерухомості Києва становила 13 тис. 140 грн. за кв. м, що більше показників лютого на 0,1%. Про це у своєму щомісячному звіті повідомили аналітики ІАП «Столична нерухомість».
Якщо б хтось вів статистику жертв будівельних компаній, що обіцяли, але так і не побудували житло, рахунок йшов на десятки тисяч. Саме стільки сьогодні тих, хто в одночас виявився примітивно пограбованим.
Страховка від недобудов і довгобудів може стати сильним стимулом для того, щоб українці впевнено могли вкладати кошти в будівництво житла. Про це сказав Радник Голови Верховної Ради України Ігор Лисов, передає unn.com.ua.
Сьогодні, 31 січня, жителі вулиць Ольшанської та Кіквідзе вийшли з пікетом під стіни прокуратури р. Києва, протестуючи проти незаконного будівництва ЖК «Печерський бастіон». Пікетувальники заявляють, що втомилися від суддівського «футболу».
Сьогодні багато забудовники активно оперують гучними назвами інноваційних маркетингових інструментів, проте по-справжньому успішними кейсами з комплексного просування нерухомості в Україні можуть похвалитися одиниці.
Пропонуємо вашій увазі новий сучасний житловий комплекс «Східна Брама», який знаходиться на сході столиці та розташований за адресою: вул. Світла, 3 (метро Бориспільська). Поєднання територіального розташування і розвиненої інфраструктури допоможе жителям скористатися всіма перевагами комплексу.
Сьогодні покупці все частіше віддають перевагу квартирам у новобудовах, навіть, незважаючи на те, що таке житло обходиться їм дорожче, ніж в старих будинках. Новобудови бувають декількох видів, тому ціни в них можуть помітно відрізнятися один від одного.
За останні 10 років довгобуди стали звичайним явищем для Києва і багатьох інших українських міст. Бетонні коробки могли б стати чудовими декораціями для постапокалипсического фільму... З-за зупинки будівництва без житла залишилися тисячі українців, які вклали свої гроші в мрію про нову квартиру.
Українські чиновники все активніше шукають механізми вирішення проблеми так званих довгобудів. Ще на початку року в. о. голови Антимонопольного комітету Рафаель Кузьмін заявив, що у 2012 році Комітет має намір провести масштабні дослідження у сфері незавершеного будівництва житла.
Самий недорогий варіант в Києві можна купити за 22,5 тисячі доларів.Журналісти прийшли на огляд київських будинків, де продаються самі дешеві однокімнатні квартири в місті. Ці обєкти ще не здані, площа квартир дуже маленька, але досить зручне розташування будинку.
Українці, які вирішуються купити квартиру в новобудові за великі гроші, скаржаться, що їх обдурив забудовник. Будівельні компанії обіцяють покупцям одне, а здають в експлуатацію раніше недобудовані будинки з більш дешевих матеріалів, ніж було закладено в проект.
Більше 100 тис. кв. м житла забудовники здали Ірпеня у минулому році. Для міста з населенням близько 40 тис. — це досить високі показники. Тим більше що в 2011 році вся Київська область здала близько 428 тис.
Ринок нерухомості Києва як і раніше залишається найбільш інвестиційно привабливим, і активно розвивається. Про це заявила керівник відділу продажів житлової нерухомості GEOS Real Estate Ганна Прилучная.
На початку року наші чиновники радо відрапортували, мовляв, у 2012 році ввели в експлуатацію 10,7 млн кв. м житла. На їхню думку, цей показник був кращим підтвердженням того, що криза, як в країні, так і в будівельній галузі залишився позаду.