На прикладі стану справ з будівництвом житла у Львові автором дуже чітко визначено відмінність позицій забудовника, банкіра і довірителя як на модель залучення ресурсів для будівництва в майбутньому, так і можливих механізмів державної допомоги в питанні фінансування незавершеного будівництва, пише Дзеркало тижня.
У третьому кварталі 2012р. на ринку нерухомості Києва було зафіксовано незначне збільшення частки бізнес-класу - на 2%, але, незважаючи на це, обсяг якісного житла бізнес-класу на ринку як і раніше невеликий.
У столиці можливість отримання кредиту на покупку житлової нерухомості від забудовника, кредиту від банку-партнера привели до зростання на 20% кількості покупців первинної нерухомості за період з липня 2011 року по липень 2012 року.Про це повідомила прес-служба проектної групи Архиматика.За словами експертів групи, відсутність активного кредитування купівлі квартир на вторинному ринку, високі ставки і жорсткі вимоги банків до позичальників стали причиною збільшення продажу квартир в нових будинках.
«Берізки» - один з кращих житлових комплексів в передмісті Києва Журнал Building був проведений рейтинг 9 кращих житлових комплексів у передмісті Києва. Було розглянуто більше 30 обєктів первинного ринку, готовність каркаса будівлі яких складає не менше 50% і в яких тривають роботи на сьогоднішній день, або комплекси, вже введені в експлуатацію, якщо продаж квартир у них в даний тривають на первинному ринку.
Квартири ЖК «Фаворит» в р. Житомир по вул. Бородія,6 можуть стати учасниками державної програми зі здешевлення іпотечних кредитів. Про це розповів Борислав Розенблат – засновник компанії «Фаворит», яка будує житловий комплекс на вул.
Прокуратура Києва заявила позов у госпсуд і вимагає зобовязати забудовника - ВАТ «Голосіївський завод стінових матеріалів і конструкцій» передати в комунальну власність частину квартир у новобудовах на вул.
В останній день зими були введені в експлуатацію 2 і 3 будинки I черги житлового комплексу «Паркові озера», розташованого за адресою: м. Київ, вул. Воскресенська, 7. Проект реалізує компанія «Інтергал-Буд», заснована в 2003 р.
У будинках економ-класу, класу комфорт і комфорт-плюс, які займають велику частину ринку, частка імпортних будівельних матеріалів не досягає і 20%. Про це повідомив Дмитро Шостя, начальник відділу продажів ЖК «Park Stone».
Проблемні будівництва вже складають більше 10% всіх будівельних обєктів в країні. І, незважаючи на багаторічні обіцянки організацій забудовників, місцевої влади і навіть Кабміну, питання не вирішується.
Метод індустріального будівництва дозволить швидко споруджувати сучасні, якісні, енергоефективні житлові будинки.Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник заявив, що метод індустріального будівництва житла є одним з напрямків швидкого спорудження сучасних, якісних, енергоефективних житлових будинків.Як повідомили в прес-службі Мінрегіону, говорячи про індустріальному методі будівництва житла, міністр зазначив, що незважаючи на наявність різних державних програм забезпечення населення житлом, вони все одно поки не можуть охопити всіх громадян, які потребують поліпшення житлових умов.Проблема не вирішується по одній причині – відсутність на ринку пропозицій щодо енергоефективного житла за доступною ціною і належної якості, – пояснив міністр.За словами Геннадія Темника, доцільність індустріального підходу в житловому будівництві підтверджує і зарубіжний досвід.
Фахівці Творчо-архітектурної майстерні «Ст. Шкрогаль», у підніжжя Лисої гори вздовж Лисогірського спуску зведуть сучасний житловий комплексз торговими та офісними центрами. «Розроблений нами проект пройшов всі узгодження.
За словами премєр-міністра України Миколи Азарова в 2012 році вітчизняні забудовники введуть в експлуатацію 10 млн кв. м. Для кого ж все-таки будують ці мільйони квадратних метрів житла? Згідно з нещодавно оприлюдненим заявою премєр-міністра України Миколи Азарова під час засідання Кабінету міністрів України, у 2012 році вітчизняні забудовники введуть в експлуатацію 10 млн квадратних метрів.
У Києві черговий будівельний скандал. Цього разу причиною конфлікту між будівельниками і простими киянами стало будівництво у Соломянському районі. Чому мешканці вулиці Гарматній звинувачують Київміськбуд в тому, що підприємство вкрав у них не тільки чисте повітря і спокійний сон, але і може залишити їх без дахів над головами?
Незалежне уповноважене Рейтингове агентство «IBI-Rating» присвоїло рейтинг інвестиційної привабливості на рівні invА житлового будинку № 34 житлового комплексу «Червоні вітрила» мікрорайону МЖК «Інтернаціоналіст», який розташований в с.
Будівництво житлового обєкта можна умовно розділити на два етапи – зведення безпосередньо каркаса будівлі та внутрішнє облаштування приміщень. І, якщо зведення каркасів є типовим видом будівництва, облаштування внутрішніх приміщень глибоко індивідуально.
Потенційні покупці квартир в новобудовах стали більш вимогливими до якості житла. Про це розповіла експерт ринку нерухомості Наталія Проніна. За її словами, вже сьогодні навіть в економ-класі люди бажають отримати щось більше, ніж просто квартиру, вони хочуть мати повноцінне простір для життя.
Німці виділили кошти для того, щоб показати українцям чим відрізняються новобудови Європи від київських. 300 тисяч євро виділив Федеральне міністерство охорони навколишнього середовища Німеччини на пілотний проект Енергоефективна забудова, щоб показати киянам рівень стандартів будівництва житла в Євросоюзі.Вже не один десяток років Європа розвиває та впроваджує енергоефективні та ресурсозберігаючі технології для проектів нового будівництва.
Експерти столичного ринку нерухомості прогнозують здешевлення вартості квадратного метра житла в новобудовах Києва на 5%. До кінця поточного року і протягом перших трьох місяців 2012 року експерти столичного ринку нерухомості пронозируют коливання цін на квартири в новобудовах в межах 5 відсотків.
15 листопада у ресторані Pravda Bar в рамках святкування першого дня народження журналу CODE представники клубний будинок «Арт Хол» подарували гостям вечора частинку мистецтва. Подарунком від партнера вечора стала ексклюзивна картина відомого художника Андрія Гука.
Інформаційне повідомлення компанії «УМК» щодо зборів інвесторів 7 квітня 2012 року і інформації, що прозвучала на даному зібранні та в засобах масової інформації. Компанія «УМК» на сьогоднішній день здійснює свою господарську діяльність в галузі цивільного будівництва, сплачує податки та провадить інші відрахування в різні фонди.
Невисокі ціни на квадратні метри в новобудовах економ-класу дозволяють підприємцям придбати власний офіс за розумну ціну. На ринку столичних новобудов налічується не менше десятка обєктів, вартість квартир в яких стартує від $30 тис., а комерційних площ — від 8 тис.
Dragon-Ukrainian Properties & Development plc, найбільший інвестиційний фонд нерухомості в Україні, оголосив про свій новий проект в Києві – житловому комплексі Obolon Residences.Вперше в столиці зявиться житловий комплекс, де унікальну, розкішну архітектуру доповнюють безпрецедентний комплекс послуг і ексклюзивна інфраструктура для жителів.Відповідаючи найвищим вимогам сучасного динамічного життя киян, для жителів Obolon Residences передбачений висококласний консьєрж-сервіс: послуги покоївки, прання, сушіння і хімчистка, ремонт взуття та одягу, прокат автомобілів, бронювання ресторанів, організація доставки та інформаційна підтримка.
За три місяці осені на первинному ринку міста Харкова були повністю розпродані квартири в 5-ти будинках економ-класу.Про це повідомив керівник служби маркетингу компанії «Авантаж» Дан Сальцев.За його словами, в цей період на ринок був виведений всього один новий обєкт класу «економ».
У Києві, у самому серці Подолу є турбійон - особняк Turbillon Residence. Красива назва, елегантно-витончена зовнішність, дивовижні рішення і незмінна функціональність – все це турбійон. Слово «турбійон» (turbillon з фр.) – означає вихор.
Незважаючи на те, що Київ останнім часом просто кишить рекламою бюджетного житла в новобудовах, дозволити собі навіть такі квадратні метри реально може незначна частина «середнього класу». Побачивши в метро рекламу, де забудовник пропонує квартири в столиці всього за 25-30 тисяч доларів, не поспішайте радіти.Справа в тому, що експерти прогнозують 15%-ве підвищення вартості землі, подорожчання якої потягне за собою всі витрати і, відповідно, в кінцевому рахунку позначиться на заповітному квадратному метрі житла.