Сьогодні, 31 січня, жителі вулиць Ольшанської та Кіквідзе вийшли з пікетом під стіни прокуратури р. Києва, протестуючи проти незаконного будівництва ЖК «Печерський бастіон». Пікетувальники заявляють, що втомилися від суддівського «футболу».
Експерт розповів про нинішніх перевагах покупців житла на первинному ринку нерухомості.За словами керуючого директора компанії ARPA Real Estate Михайла Артюхова, потенційні покупці «первинки» все більше уваги звертають не тільки на якість будинку та квартир у ньому, але і на супутні речі, які роблять життя більш комфортним.
10 квітня експертна рада всеукраїнської професійної премії «Український Будівельний Олімп» визнав Zverinetskiy переможцем у номінації «Житловий комплекс роки».На думку експертів премії – професіоналів будівельної галузі, представників громадських та наукових організацій – за підсумками 2012 року, клубний будинок «Zverinetskiy» заслуговує високого звання – «Житловий комплекс роки».
Асоціація «Будівельний Альянс Донбасу» почала будівництво чергового будинку житлового комплексу «Центральний». У листопаді 2011 року підприємства «Саду» вийшли на завершальну стадію будівництва другої черги підземного паркінгу «РК «Центральний» і приступили до зведення шостого за рахунком житлового будинку комплексу.
Урочистий захід відбувся 25 травня. Головна тематика урочистості – метаморфози. І це не випадково. З моменту своєї появи на ринку нерухомості, ЖК «Новопечерські Липки» став флагманом у розвитку цілісної квартальної забудови, позитивної зміни і розвитку міста Києва.
Будівництво першої черги житлового комплексу підходить до свого завершення, тим часом вартість квартир виросла. «Збільшення ціни на квартири повязано із закінченням будівництва перших трьох будинків комплексу, а також з високим попитом на квартири.
Низка одеських будівельних фірм в обмін на преференції добудує сім будинків будівельної компанії «Альянс».Відповідне рішення було прийнято на засіданні виконкому Одеської міськради в понеділок. Так, будівництво будинку по Висоцького, 18 закінчить фірма «Стройконсалтинг», Висоцького, 27 – «Олмі РС», а вдома на Марсельську, 1 і 1а добудує компанія «СК».
У новому житловому комплексі на березі Дніпра можна купити квартиру за 9 600 грн./кв. м. Кількість акційних квартир обмежена. Цієї осені в новому ультрасучасному комплексі RiverStone, який зводиться стрімкими темпами на Дніпровській набережній, 14, починається осінній аукціон квартир.
Плануєте купити квартиру в новобудові? Не знаєте який вибрати обєкт? Пропонуємо вам розглянути кілька варіантів з найкращих новобудов на лівому і правому берегах Дніпра. Для того щоб визначити найкращі новобудови Києва, необхідно врахувати ряд факторів: наявність паркінгу, місце розташування, внутрішня інфраструктура житлового комплексу, технічні характеристики будинку.
Пропонуємо Вашій увазі програму лояльності для покупців квартир в житловому кварталі «Липинка»: - При 100% оплаті надається знижка 2% від вартості квартири. - Крім того можлива виплата вартості квартири в розстрочку: мінімальний внесок становить 30%, термін – до 31 грудня 2011р.
Забудовники навперебій взялися рекламувати свої проекти, заманюючи покупців знижками та обіцянками швидкого будівництва житла. Як перевірити, що стоїть за цими словами?В кінці 2005 року Георгій Зубко інвестував у будівництво однокімнатної квартири в будинку на проспекті Правди, 80-82.
19 листопада відбулося урочисте відкриття житлового комплексу «Міністерський», розташованого за адресою: Київ, Оболонський район, вул. Кондратюка, 1. Комплекс було побудовано за фінансової підтримки Державної іпотечної установи (ДІУ) в рамках реалізації програми фінансування добудови житла.
Мешканці столичної новобудови готуються до комунальної війні.Мешканці нового будинку в Києві вкрай занепокоєні. Останнім часом вони почали помічати, як зникають деталі з майданчиків загального користування.
Індекс вартості житла на первинному ринку нерухомості Києва в січні 2013 року, порівняно з груднем 2012 року збільшився на 1,85% — з 1462 $/кв. м до 1489 $/кв. м.Такі дані отримані в результаті обробки бази даних Світ Квартир, в якій за звітний період розміщувалося 3086 оголошень про продаж житла на первинному ринку нерухомості Києва.Зокрема, з 1 по 31 січня, вартість однокімнатних квартир у столиці впала на 0,41% — з 1454 $/кв.
Як повідомив президент АТ ХК «Київміськбуд» Михайло Голиця, сьогодні найбільшим попитом користуються невеликі по площі одно та двокімнатні квартири в сучасних комфортних будинках, як індустріальних, так і індивідуальних архітектурно-планувальних рішень.
Харківські аналітики відзначають зростання попиту на первинну нерухомість, разом з тим підкреслюють, що вартість житла не змінилася. Відстежили зміни на харківському ринку первинної нерухомості фахівці компанії «Авантаж».
Сьогодні, 7 червня відбудеться урочисте відкриття другої черги житлового комплексу по вул. Вишгородська, 45. Девелопер проекту «КАН Девелопмент» і забудовник житлового комплексу «Ukrainian Development Partners (UDP)» здали в експлуатацію 2 чергу будівництва, яка включає 5 житлових секцій на 490 квартир.
Кожен покупець житла в новобудові хоче бути впевненим у тому, що її зведуть якісно і в строк. Гарантією цього може послужити, в першу чергу, авторитет забудовника, хоча за надійність найчастіше доводиться платити дорожче.
То вибори вплинули, то економічна ситуація так відображається на городян, але в жовтні цього року в порівнянні з попередніми місяцями попит на первинну нерухомість в Харкові зріс у півтора рази.Про це заявляє керівник компанії «Харківське агентство нерухомості» («ХАН») Світлана Якимова.Але, як виявилося, не всі експерти ринку нерухомості згодні з таким твердженням.Світлана Якимова пояснює істотне збільшення попиту прагненням харківян на тлі коливання курсу гривня/долар вкласти свої заощадження в нерухомість.
Незважаючи на економічну кризу, вітчизняний ринок нерухомості не стоїть на місці. Щороку по всій Україні здаються в експлуатацію тисячі новобудов. Що ж сьогодні «на первинці» в моді і як правильно вибрати квартиру в новобудові?
Державна іпотечна установа виділив 50 млн. грн. на завершення будівництва ЖК Park Stone в Оболонському районі в Києві. Першу чергу комплексу загальною площею 10,5 тис. кв. м урочисто ввели в експлуатацію у вівторок глава ДІУ Валентин Рибачук та голова правління ПАТ Авант-банк (банку партнера ДІУ) Веніамін Лєбєдєв.
Сьогодні забудовники готові практично на все, щоб залучити покупця і на вигідних для обох сторін засадах продати «житлові квадрати». Сьогодні в Україні існує величезна кількість довгобудів. В одному тільки Києві ввести в експлуатацію повинні кілька десятків будинків.
У березні 2012 року середня вартість представлених до продажу квартир на первинному ринку житлової нерухомості Києва становила 13 тис. 140 грн. за кв. м, що більше показників лютого на 0,1%. Про це у своєму щомісячному звіті повідомили аналітики ІАП «Столична нерухомість».
Якщо б хтось вів статистику жертв будівельних компаній, що обіцяли, але так і не побудували житло, рахунок йшов на десятки тисяч. Саме стільки сьогодні тих, хто в одночас виявився примітивно пограбованим.
Страховка від недобудов і довгобудів може стати сильним стимулом для того, щоб українці впевнено могли вкладати кошти в будівництво житла. Про це сказав Радник Голови Верховної Ради України Ігор Лисов, передає unn.com.ua.