Вже кілька місяців ситуація на ринку котеджних містечок не змінюється. За прогнозами експертів, незабаром ситуація зміниться в кращу сторону. Згідно з даними директора консалтингової компанії «Реалекспо» Віктора Коваленко, все літо цього року ціна нерухомості у котеджних містечках України практично не змінювалася, спостерігалися лише незначні коливання в бік зниження або підвищення цін, в залежності від якості проекту та стадії готовності.
Депутати від Партії Регіонів пропонують на законодавчому рівні дозволити реєстрацію в заміських будинках і дачах. Нардепи Андрій Шипко та Володимир Бандуров зареєстрували у Верховній Раді України відповідний законопроект під № 2336 від 18 червня.
Не вважаючи Києва, сьогодні в столичному регіоні налічується близько 315 котеджних містечок. З них 120 селищ вже побудовані, 121 – споруджується 95 на стадії проекту.Про це повідомив директор компанії «Реалекспо» Віктор Коваленко.З його слів стало відомо, що за рік у Київській області зявилося 24 нових проекти котеджних містечок.
За підсумками вересня 2011 року в Київській області зареєстровано понад 100 угод купівлі-продажу приватних будинків, розташованих в котеджних містечках. Із загального числа угод лише понад 4% - квартири в таунхаусі.
Незалежне уповноважене Рейтингове агентство «IBI-Rating» присвоїло рейтинг інвестиційної привабливості на рівні invВВВ котеджного селища «Аріадна», який розташований в смт Чорноморське Комінтернівського району Одеської регіону.
Будинки в котеджних містечках, в тому вигляді, в якому пропонують сьогодні забудовники, покупцям нецікаві. Таку думку озвучила Ірина Іванова, заступник директора Центру економіки і організації міського землекористування р.
Експерти відзначають зростання попиту на заміську нерухомість.Найдорожчий обєкт заміської нерухомості за підсумками серпня 2011 року проданий в селищі Козин. Вартість особняка – 1 мільйон 100 тисяч доларів.
У 2012 році основний попит на ринку заміської нерухомості Києва припадає на обєкти класу «економ», які мають невисоку вартість домоволодіння. При цьому багато потенційні покупці воліють недорогі земельні ділянки без підряду.
Найпопулярнішими напрямками для будівництва заміського житла елітного і бізнес-сегментів в Підмосковї, як і раніше, є Новоризьке і Рублево-Успенське шосе. Як відзначають аналітики міжнародної консалтингової компанії Knight Frank, в цьому районі найбільша диспропорція в структурі ціноутворення на домоволодіння.
Мавроді будує котеджні містечка. Вкладникам будинку обіцяють величезну знижку.Дітище Сергія Мавроді МММ, схоже, з кожним днем почуває себе в Києві привільно. Якщо ще рік тому фінансова піраміда дивувала нас білбордами, іменними дитячими майданчиками і «клубами» біля кожної станції метро, то зараз учасники піраміди побудували в 10 км від Окружної свій будинок! Квартири площею 130 кв.
Місце розташування - це все для нерухомості. Але останні дослідження, проведені в Австралії, показали, що архітектурні особливості того чи іншого будинку безпосередньо впливають на його вартість.Дослідження отследило понад 2500 угод продажу нерухомості за 2012 рік в передмісті Мельбурна.
Заміські будинки, котеджі, лазні і підсобні споруди зводяться на основі індивідуальних і типових проектів. Перший варіант має безліч переваг, оскільки дозволяє реалізувати всі потреби конкретної сімї.
Сьогодні щоб хоч якось зрушити з місця продажу заміських будинків, забудовники прийняли рішення переробляти великі елітні особняки під звичайні багатоквартирні будинки. У таких будинках власниками можуть бути декілька осіб.Як розповів Олександр Вєтров, який є власником однієї великої консалтингової компанії, що вже впродовж чотирьох років він не може продати свій заміський особняк площею 800 квадратних метрів.При цьому він зазначає, що в момент початку будівництва, подібні будинки користувалися небувалим попитом, тому бізнесмен і планував заробити на ньому величезну суму грошей.
Для того щоб мрія про новому будинку стала реальністю і не принесла клопоту, необхідно правильно вибрати земельну ділянку під його будівництво. Також потрібно памятати, що якість майбутнього будинку і зручність життя в ньому в першу чергу буде залежати від якості та особливостей земельної ділянки.Для того, щоб правильно вибрати ділянку під забудову, треба врахувати кілька факторів.
Після економічної кризи 2008 року продажі котеджів впали в пять разів, а ціни на них знизилися на 40%.Будівництво третини котеджних селищ у Київській області, які почали зводити до кризи, в даний час заморожено.Про це заявив віце-президент Асоціації професійних управителів нерухомістю (АПУН) Анатолій Топол.В елітному селищі Конча-Заспі вже більше трьох років продаються сім порожніх особняків за 1300 кв.
Щоб правильно побудувати будинок необхідно знати принципи його будівництва. Будівництво власного будинку – справа дуже відповідальна. У ньому потрібно дотримуватися певних принципів, щоб нове житло було комфортним і довговічним.
За даними консалтингової компанії SV Development, середня вартість індивідуальних будинків (котеджів) у Київській області становить 968 доларів за один кв. м. У столиці України вартість індивідуальних будинків за період зросла на 0,45% ($6) і становить 1 339 доларів за один кв.
Попит на ринку котеджних будинків в Києві у порівнянні з березнем зріс практично в 3 рази. Про це повідомляє портал dom.ria.ua у березні найбільшою популярністю користувалися будинку в ціновому діапазоні $ 90 - 150 тис., площа яких складає приблизно 120-190 кв.
Відомо, що більшість дачних будиночків абсолютно не пристосовані для проживання в них у зимовий час року. Щоб жити в них у зимовий період необхідно для початку їх утеплити стіни, підлогу, а також дах.
З чого побудувати будинок, щоб не мерзнути взимку і скоротити рахунки за опалення? Останнім часом вітчизняні будівельники все активніше просувають порівняно нові для України технології зведення приватних котеджів.
Складнощі можуть виникати не тільки в процесі будівництва та оформлення будинку, але і при виборі вже побудованого житла. Що необхідно знати і враховувати, якщо ви зібралися купувати готовий будинок, щоб якомога швидше заїхати на власні квадратні метри зі своєю родиною?
У століття високих технологій таке поняття як розумний будинок наполегливо входить в наш побут. Зараз ми спробуємо коротко розібратися що ховається за ним. Галопом по Європах Ніж швидше розвивається наука і техніка, тим більше ми пристосовуємося до нових пристроїв, звикаємо до затишку і комфорту.
Будинки під Києвом знову дешевшають. За останній рік ціна на квадратний метр впала на 13%, до $890 за кв. м. Експерти кажуть: господарі не можуть доглядати за дорогою нерухомістю і шукають більш дешеве житло.
Власники приватних будинків нерідко стикаються з перебоями електрики, відсутністю не лише гарячої, а й холодної води. Господар котеджу в Київській області Іван Жуленко вже давно не дзвонить в комунальні служби, якщо відбувається перебої з електропостачанням.
Проекти сучасних заміських будинків являють собою все багатство різних архітектурних традицій. При цьому проект може поєднувати риси багатьох напрямків або використовувати елементи якогось одного.Прихильність до класики завжди була ознакою ґрунтовності та високого смаку власника.