Відсутність зростання продажів на ринку котеджного будівництваа змушує забудовників знаходити часом несподівані рішення для розвитку свого бізнесу. Так, за даними DOM.ria.ua у 2012 році цілий ряд компаній-забудовників запустили процес переформатування приватних котеджів в своїх містечках під багатоповерхову забудову з метою подальшого розпродажу їх поквартирно.
У поточному році котеджні селища стали знову самим затребуваним видом житла. Специфіка попиту підштовхнула забудовників скорегувати пропозицію, зводячи відокремлені будинку площею до 200 кв. метрів з фінальної обробкою.
Конча-Заспа скоро може втратити статус самого елітного і дорогого місця проживання. Звідси тікають мільйонери. Такий висновок можна зробити, проїхавшись по дамбі, де будували свої будинки Юлія Тимошенко, Леонід Черновецький і Костянтин Меладзе.
Придбання власного заміського будинку - справа не з легких. Адже купівля будинку може стати придбанням звичайного кота в мішку, в разі якщо ви зважилися на вже готовий будинок і не брали участь у його безпосередньому будівництві.
Незалежне уповноважене Рейтингове агентство «IBI-Rating» присвоїло рейтинг інвестиційної привабливості на рівні invВВВ котеджного селища «Аріадна», який розташований в смт Чорноморське Комінтернівського району Одеської регіону.
Котеджні містечка, що включають різний тип забудови — тенденція, що зявилася на ринку заміської нерухомості зовсім недавно і не від хорошого життя. Такі поселення отримали назву мультиформатних, а популярними у забудовників вони стали в роки економічної кризи.
Нова сучасна технологія «Зростаючий будинок» дозволяє будувати будинок у кілька етапів, поступово розширюючи його, не зачіпаючи вже житлових приміщень. Цей економічний варіант будинку може бути цікавим, якщо у Вас в майбутньому буде зростати сімя або зявилася можливість збільшити площу будинку.
Європейська компанія ARCA CAPITAL реалізує у Васильківському районі Київської області унікальний проект будівництва котеджного містечка «7 Ключів» в сучасному архітектурному стилі. Покупець отримує безвідсоткову розстрочку строком до 5 років при придбанні домоволодіння, оплачуючи менше третини його вартості, має вибір проектів сучасних будинків від 200 м2 до 300 м2, розташованих на ділянках 7-15 соток.
Життя на будівельних майданчиках більше не завмирає восени: будівельники зводять будинки в будь-яку погоду. Багато хто навіть стверджують, що будуватися взимку простіше і економніше, ніж влітку...
За даними консалтингової компанії SV Development в листопаді 2011 року середня вартість індивідуальних будинків (котеджів) у Київській області знизилася до 959 доларів за один кв. м. У столиці України вартість індивідуальних будинків за період зросла на 0,72% ($10) і складає 1 401 доларів за один кв.
Котеджі користуються популярністю у наших співвітчизників, незважаючи на досить високі ціни.Концепція містечка — це щось, що обертає на себе увага: помітний стиль, тематична спрямованість можливості для занять певними видами спорту.
Девелопери заміського ринку пропонують ввести сертифікацію для збільшення темпів продажів.Девелоперам і будівельним компаніям, які працюють на ринку заміської нерухомості, необхідно виробити, а потім прийняти стандарти добровільної сертифікації.
При купівлі будь-якої нерухомості, будь то будинок або квартира, дрібниць бути не може. Це досить відповідальна і серйозна справа. Купуючи приватний будинок або котедж, новий власник повинен врахувати всі нюанси і провести повноцінний огляд нерухомості.
Кілька факторів здатні вплинути на надійність таких інвестицій. Надійність інвестицій в заміську нерухомість залежить, в першу чергу, від репутації та поточного портфеля девелопера, а також від характеристик конкретного проекту.
З квітня поточного року середня заявлена вартість оренди приватних будинків економ-класу зросла на 3,7% і в червні склала 493 доларів. Про це йдеться в звіті компанії Real Druzi. Як повідомляється, в бізнес-сегменті середня заявлена вартість оренди приватних будинків у другому кварталі збільшилася на 2% порівняно з першим кварталом 2012 р.
Будівництво деревяного будинку має як позитивні так і негативні сторони. Міф № 1. Будівництво деревяного будинку себе не виправдовує, оскільки деревяний будинок недовговічний. Насправді. Історія свідчить, що деревяний будинок прослужить не менше, а часом і більш 100 років.
Місце розташування - це все для нерухомості. Але останні дослідження, проведені в Австралії, показали, що архітектурні особливості того чи іншого будинку безпосередньо впливають на його вартість.Дослідження отследило понад 2500 угод продажу нерухомості за 2012 рік в передмісті Мельбурна.
У політиків, чиновників і олігархів стало модним мати дачу на мальовничих берегах Волги в Іванівській області. Місто Плесо в Іванівській області перетворюється в другу Рубльовку - улюблене місце для життя і відпочинку російської еліти.
Попит на котеджі в Одесі успішно конкурує з Кримом.Про це повідомив директор консалтингової компанії «Реалекспо» Віктор Коваленко.Він зазначив, що сьогодні котеджі в Одесі і передмістях не поступаються АР Крим.
Криза навчила українців рахувати гроші – тепер дуже небагато готові платити за статус клубного заміського житла. Куди більше охочих купити землю в котеджному містечку, отримати ділянку з необхідними комунікаціями і благополучне соціальне оточення.
Попит на ринку котеджних будинків в Києві у порівнянні з березнем зріс практично в 3 рази. Про це повідомляє портал dom.ria.ua у березні найбільшою популярністю користувалися будинку в ціновому діапазоні $ 90 - 150 тис., площа яких складає приблизно 120-190 кв.
Сьогодні далеко не всі покупці заміської нерухомості в першу чергу цікавляться його вартістю, ступенем готовності, наявністю і рівнем розвитку навколишньої інфраструктури. Як пише видання finansistua.com останнім часом почастішали випадки, коли покупці керуються досить специфічними критеріями при виборі заміського житла.
Будинки в котеджних містечках, в тому вигляді, в якому пропонують сьогодні забудовники, покупцям нецікаві. Таку думку озвучила Ірина Іванова, заступник директора Центру економіки і організації міського землекористування р.
Все більшим попитом серед покупців нерухомості у Києві та області починають користуватися квартири в малоповерхових забудов - таунхауси. Це реальна альтернатива для тих, хто хоче жити за містом, але не має достатньо коштів на придбання окремої ділянки.
Не вважаючи Києва, сьогодні в столичному регіоні налічується близько 315 котеджних містечок. З них 120 селищ вже побудовані, 121 – споруджується 95 на стадії проекту.Про це повідомив директор компанії «Реалекспо» Віктор Коваленко.З його слів стало відомо, що за рік у Київській області зявилося 24 нових проекти котеджних містечок.