Для того щоб мрія про новому будинку стала реальністю і не принесла клопоту, необхідно правильно вибрати земельну ділянку під його будівництво. Також потрібно памятати, що якість майбутнього будинку і зручність життя в ньому в першу чергу буде залежати від якості та особливостей земельної ділянки.Для того, щоб правильно вибрати ділянку під забудову, треба врахувати кілька факторів.
Після економічної кризи 2008 року продажі котеджів впали в пять разів, а ціни на них знизилися на 40%.Будівництво третини котеджних селищ у Київській області, які почали зводити до кризи, в даний час заморожено.Про це заявив віце-президент Асоціації професійних управителів нерухомістю (АПУН) Анатолій Топол.В елітному селищі Конча-Заспі вже більше трьох років продаються сім порожніх особняків за 1300 кв.
Щоб правильно побудувати будинок необхідно знати принципи його будівництва. Будівництво власного будинку – справа дуже відповідальна. У ньому потрібно дотримуватися певних принципів, щоб нове житло було комфортним і довговічним.
За даними консалтингової компанії SV Development, середня вартість індивідуальних будинків (котеджів) у Київській області становить 968 доларів за один кв. м. У столиці України вартість індивідуальних будинків за період зросла на 0,45% ($6) і становить 1 339 доларів за один кв.
Попит на ринку котеджних будинків в Києві у порівнянні з березнем зріс практично в 3 рази. Про це повідомляє портал dom.ria.ua у березні найбільшою популярністю користувалися будинку в ціновому діапазоні $ 90 - 150 тис., площа яких складає приблизно 120-190 кв.
Відомо, що більшість дачних будиночків абсолютно не пристосовані для проживання в них у зимовий час року. Щоб жити в них у зимовий період необхідно для початку їх утеплити стіни, підлогу, а також дах.
З чого побудувати будинок, щоб не мерзнути взимку і скоротити рахунки за опалення? Останнім часом вітчизняні будівельники все активніше просувають порівняно нові для України технології зведення приватних котеджів.
Складнощі можуть виникати не тільки в процесі будівництва та оформлення будинку, але і при виборі вже побудованого житла. Що необхідно знати і враховувати, якщо ви зібралися купувати готовий будинок, щоб якомога швидше заїхати на власні квадратні метри зі своєю родиною?
У століття високих технологій таке поняття як розумний будинок наполегливо входить в наш побут. Зараз ми спробуємо коротко розібратися що ховається за ним. Галопом по Європах Ніж швидше розвивається наука і техніка, тим більше ми пристосовуємося до нових пристроїв, звикаємо до затишку і комфорту.
Будинки під Києвом знову дешевшають. За останній рік ціна на квадратний метр впала на 13%, до $890 за кв. м. Експерти кажуть: господарі не можуть доглядати за дорогою нерухомістю і шукають більш дешеве житло.
Власники приватних будинків нерідко стикаються з перебоями електрики, відсутністю не лише гарячої, а й холодної води. Господар котеджу в Київській області Іван Жуленко вже давно не дзвонить в комунальні служби, якщо відбувається перебої з електропостачанням.
Проекти сучасних заміських будинків являють собою все багатство різних архітектурних традицій. При цьому проект може поєднувати риси багатьох напрямків або використовувати елементи якогось одного.Прихильність до класики завжди була ознакою ґрунтовності та високого смаку власника.
У цьому році перший пік попиту на котеджі припав на лютий. Далі істотне зростання попиту був відзначений у травні, і особливо багато угод укладено в серпні. Після березня продажу поступово знижуються, так як настає сезон відпусток.
За даними аналітиків у вересні 2011 року середня ціна представлених до продажу будинків у Києві становила 1859 доларів за квадратний метр. Порівняно з червнем 2011 р. середня ціна 1 кв. м будинків зменшилася на 2,2%.
Завдяки сучасним технологіям каркасне будівництво сьогодні набирає все нових обертів. З великим успіхом при цьому використовується канадський і фінський досвід роботи. З-за надзвичайної затребуваності малоповерхового каркасного будівництва, багато самостійно освоюють ці технології і будують своїми руками.
Нова сучасна технологія «Зростаючий будинок» дозволяє будувати будинок у кілька етапів, поступово розширюючи його, не зачіпаючи вже житлових приміщень. Цей економічний варіант будинку може бути цікавим, якщо у Вас в майбутньому буде зростати сімя або зявилася можливість збільшити площу будинку.
Пропонуємо Вам ознайомитися з рейтингом Топ-3 найдорожчих будинків Києва і Київської області за березень 2012 року. У березні в Києві найдорожчий будинок виставлений на продаж на Печерську, Царське село.
Європейська компанія ARCA CAPITAL реалізує у Васильківському районі Київської області унікальний проект будівництва котеджного містечка «7 Ключів» в сучасному архітектурному стилі. Покупець отримує безвідсоткову розстрочку строком до 5 років при придбанні домоволодіння, оплачуючи менше третини його вартості, має вибір проектів сучасних будинків від 200 м2 до 300 м2, розташованих на ділянках 7-15 соток.
Останнім часом вітчизняні покупці заміських будинків стали більш вимогливими. Особливо це відчули на собі девелопери котеджних селищ, які були до 2008 року. У деяких таких котеджних селищах досі немає асфальтованих доріг, ні каналізації.
В кінці поточного року найбільший інтерес жителі столиці виявляють до заміської нерухомості, особливо до будинків котеджного типу з високим ступенем готовності. Як передає Лігабізнесінформ, сьогодні при виборі заміського житла основну увагу покупцями приділяється інфраструктурі, транспортній розвязці, якістю будівництва й оздоблення.
Будівництво деревяного будинку має як позитивні так і негативні сторони. Міф № 1. Будівництво деревяного будинку себе не виправдовує, оскільки деревяний будинок недовговічний. Насправді. Історія свідчить, що деревяний будинок прослужить не менше, а часом і більш 100 років.
У багатьох країнах деревяні будинки користуються популярністю. У Фінляндії - 91%, в США – 94%, в Канаді – 84%, у Німеччині – 70%, у Росії 67 % приватних будинків побудовані з деревини. Якщо 10-15 років тому люди мріяли про цегляних будинках, то зараз тенденція змінилася.Мати у володінні будиночок з природного матеріалу – це не тільки модно, але і доцільно, оскільки турбота про власне здоровя завжди для людини залишається на першому місці.
При цьому в більшості випадків проблемність будинку полягає у відсутності у забудовника технічних умов на підключення інженерних комунікацій. Про це повідомив директор проектної групи Архиматика Олександр Попов.
У багатьох агентствах, що займаються пропозицією на ринку пострадянських країн заміської нерухомості, відзначають, що останнім часом значно зріс попит на дорогу нерухомість у Європі.Причому сума інвестицій, яку деякі росіяни готові викласти за будинок де-небудь в мальовничій долині біля Альп або на півдні Франції може представляти собою астрономічну суму, навіть за європейськими мірками.
Все більшим попитом серед покупців нерухомості у Києві та області починають користуватися квартири в малоповерхових забудов - таунхауси. Це реальна альтернатива для тих, хто хоче жити за містом, але не має достатньо коштів на придбання окремої ділянки.