Нова сучасна технологія «Зростаючий будинок» дозволяє будувати будинок у кілька етапів, поступово розширюючи його, не зачіпаючи вже житлових приміщень. Цей економічний варіант будинку може бути цікавим, якщо у Вас в майбутньому буде зростати сімя або зявилася можливість збільшити площу будинку.
Пропонуємо Вам ознайомитися з рейтингом Топ-3 найдорожчих будинків Києва і Київської області за березень 2012 року. У березні в Києві найдорожчий будинок виставлений на продаж на Печерську, Царське село.
Європейська компанія ARCA CAPITAL реалізує у Васильківському районі Київської області унікальний проект будівництва котеджного містечка «7 Ключів» в сучасному архітектурному стилі. Покупець отримує безвідсоткову розстрочку строком до 5 років при придбанні домоволодіння, оплачуючи менше третини його вартості, має вибір проектів сучасних будинків від 200 м2 до 300 м2, розташованих на ділянках 7-15 соток.
Останнім часом вітчизняні покупці заміських будинків стали більш вимогливими. Особливо це відчули на собі девелопери котеджних селищ, які були до 2008 року. У деяких таких котеджних селищах досі немає асфальтованих доріг, ні каналізації.
В кінці поточного року найбільший інтерес жителі столиці виявляють до заміської нерухомості, особливо до будинків котеджного типу з високим ступенем готовності. Як передає Лігабізнесінформ, сьогодні при виборі заміського житла основну увагу покупцями приділяється інфраструктурі, транспортній розвязці, якістю будівництва й оздоблення.
Будівництво деревяного будинку має як позитивні так і негативні сторони. Міф № 1. Будівництво деревяного будинку себе не виправдовує, оскільки деревяний будинок недовговічний. Насправді. Історія свідчить, що деревяний будинок прослужить не менше, а часом і більш 100 років.
У багатьох країнах деревяні будинки користуються популярністю. У Фінляндії - 91%, в США – 94%, в Канаді – 84%, у Німеччині – 70%, у Росії 67 % приватних будинків побудовані з деревини. Якщо 10-15 років тому люди мріяли про цегляних будинках, то зараз тенденція змінилася.Мати у володінні будиночок з природного матеріалу – це не тільки модно, але і доцільно, оскільки турбота про власне здоровя завжди для людини залишається на першому місці.
При цьому в більшості випадків проблемність будинку полягає у відсутності у забудовника технічних умов на підключення інженерних комунікацій. Про це повідомив директор проектної групи Архиматика Олександр Попов.
У багатьох агентствах, що займаються пропозицією на ринку пострадянських країн заміської нерухомості, відзначають, що останнім часом значно зріс попит на дорогу нерухомість у Європі.Причому сума інвестицій, яку деякі росіяни готові викласти за будинок де-небудь в мальовничій долині біля Альп або на півдні Франції може представляти собою астрономічну суму, навіть за європейськими мірками.
Все більшим попитом серед покупців нерухомості у Києві та області починають користуватися квартири в малоповерхових забудов - таунхауси. Це реальна альтернатива для тих, хто хоче жити за містом, але не має достатньо коштів на придбання окремої ділянки.
За даними консалтингової компанії SV Development за 2011 рік середня вартість індивідуальних будинків (котеджів) у Київському регіоні зросла до 965 доларів за один кв. м. У столиці України вартість індивідуальних будинків за період зросла на 8,89% ($113) і становить 1 384 доларів за один кв.
З чого побудувати будинок, щоб не мерзнути взимку і скоротити рахунки за опалення? Останнім часом вітчизняні будівельники все активніше просувають порівняно нові для України технології зведення приватних котеджів.
Київські траси рясніють рекламними щитами з привабливими пропозиціями купити землю з будинком всього в декількох кілометрах від столиці, та ще на заповідній землі або у незайманому лісі або з виходом до ставка...
За даними консалтингової компанії SV Development у січні 2012 року середня вартість індивідуальних будинків (котеджів) у Київському регіоні виросла на 0,31% ($3) і становить 967 доларів за один кв. м.
При купівлі будь-якої нерухомості, будь то будинок або квартира, дрібниць бути не може. Це досить відповідальна і серйозна справа. Купуючи приватний будинок або котедж, новий власник повинен врахувати всі нюанси і провести повноцінний огляд нерухомості.
Після економічної кризи 2008 року продажі котеджів впали в пять разів, а ціни на них знизилися на 40%.Будівництво третини котеджних селищ у Київській області, які почали зводити до кризи, в даний час заморожено.Про це заявив віце-президент Асоціації професійних управителів нерухомістю (АПУН) Анатолій Топол.В елітному селищі Конча-Заспі вже більше трьох років продаються сім порожніх особняків за 1300 кв.
При будівництві будь-якої будівлі головним є правильне пристрій перекриттів.Конструкції ці досить різноманітні. Вони різняться за матеріалами, призначенням або пристрою. Але до всіх перекриттів предявляються однакові вимоги.
Найчастіше, вибрати і купити заміський будинок буває не просто і іноді потребує допомоги фахівця. Єдине, що необхідно знати покупцеві заміського будинку, – в якій стороні, і на якій відстані він бажає придбати дану нерухомість.
У середньому ціни на заміське житло впали на 3,5% в 2012 році, але, загалом, за останні два роки вони збільшилися на 0,6%.Уявлення про тенденції зміни цін на житло і міжнародної купівельної активності дає щорічний огляд ринку заміської нерухомості французького земельного агентства SAFER.Незважаючи на падіння цін в 2012 році, за період 2011-2012 середня вартість заміської нерухомості зросла на 0,6%, пише портал French property.Але є величезні відмінності в русі цін по всій країні протягом цього дворічного періоду.
За даними консалтингової компанії SV Development, за лютий 2012 року середня вартість індивідуальних будинків (котеджів) у Київському регіоні подорожчала на 0,10% і становить 968 доларів за один кв.
В Україні мода на елітні котеджі під Чорнобилем. Серед українських бізнесменів - нова мода з часткою екстриму. Багато з них викуповують ділянки під Чорнобилем, буквально біля кордону з зоною відчуження, забудовуючи їх елітними котеджами.Як пише газета Сегодня, найпопулярніше місце, в якому селяться Віпи, - село Страхолісся, що впритул примикає до захищеної колючкою зони, ріелтори продають ділянки в середньому по $3-5,5 тис.
Росіяни скуповують дорогі особняки в Латвії. Сьогодні більшість покупців дорогих особняків в Латвії – росіяни. Громадяни України та Казахстану, які також створюють попит на нерухомість в Ризі та Юрмалі, віддають перевагу квартири.Фахівці відзначають, що дорога нерухомість купується не для оформлення посвідки на проживання в Латвії, оскільки питання з шенгенською візою у таких клієнтів вже вирішене.
На початок поточного місяця середня вартість нерухомості у котеджних містечках Київського району знизилася на 12%. Зараз вартість одного квадратного метра становить 1125 дол. /кв. м. Директор однієї з консалтингових компаній вважає, що така тенденція зберігатиметься, і ціни далі будуть падати.
Девелопери заміського ринку пропонують ввести сертифікацію для збільшення темпів продажів.Девелоперам і будівельним компаніям, які працюють на ринку заміської нерухомості, необхідно виробити, а потім прийняти стандарти добровільної сертифікації.
Конча-Заспа скоро може втратити статус самого елітного і дорогого місця проживання. Звідси тікають мільйонери. Такий висновок можна зробити, проїхавшись по дамбі, де будували свої будинки Юлія Тимошенко, Леонід Черновецький і Костянтин Меладзе.