додому Комерційна нерухомість києва

Комерційна нерухомість києва

Сьогодні багато експертів стверджують, що ринок торговельної нерухомості Києва ще далека до повного насичення, однак це далеко не так. Про це заявив фінансовий аналітик, керуючий партнер компанії Capital Times Ерік Найман.
Комфортний і швидкий заїзд до ТРЦ вирішує багато чого. Адже конкурентну перевагу має той торговий центр, який може забезпечити належний заїзд на свою паркування для приватного автотранспорту. Таку думку висловила заступник директора і голова департаменту торговельної нерухомості компанії Jones Lang LaSalle Ганна Чуботіна.
Високий товарообіг допомагає ефективно реалізувати стокові колекції в аутлетах. Про основні правила роботи нового для України формату торгової нерухомості – аутлет-центру ІАП «Столична нерухомість» розповіла Ольга Троян, виконавчий директор аутлет-містечка «Мануфактура», будівництво якого завершується під Києвом.
За 11 місяців поточного року обсяг інвестицій у комерційну нерухомість Центральної та Східної Європи збільшився до 8,7 млрд. євро. На думку експертів з CB Richard Ellis (CBRE), це в 2 рази більше, ніж за такий же період 2010 року.
Власник Національної резервної корпорації Олександр Лебедєв продав українські активи, серед яких частка у столичному готелі «Україна» та близько 15 готелів в Криму. Про це повідомляє «Комерсант-Україна», посилаючись на повідомлення в блозі підприємця.
Аутлет - абсолютно новий формат торгівлі для України. Аутлет-центр буде істотно відрізнятися від дисконтних або стокових магазинів як якістю товару, так і рівнем обслуговування. Нерухомість торгового типу за параметрами Європи або ж новий аутлет-центр Kiev E95 Проект аутлет-центру Kiev E95 Outlet Сentre, в ролі ексклюзивного агента по здачі в оренду якого виступає компанія DTZ, отримав дозвіл проводити роботи по будівництву.
Представляємо Вам основні рекомендації, якими варто керуватися при виборі офісного приміщення. Кожна велика і успішна компанія, що має великий штат співробітників, ні дня не може обходитися без офісу.
Сьогодні Поділ є найбільш привабливим районом Києва як для девелоперів офісної нерухомості, так і для тих, хто має намір орендувати офісні приміщення.Як говориться у звіті компанії Jones Lang LaSalle, в цьому районі нове пропозиція обмежена у звязку з високим ступенем забудови.
Вакантність площ в офісних центрах Києва в 2013 р. може зрости до 20% з 14% в даний час. Про це повідомив керуючий директор консалтингової компанії Colliers International в Україні Олександр Носаченко.«Вакантність офісних площ на сьогодні, якщо не вважати БЦ «Торонто», це десь 14%.
Листопадовий зростання відвідуваності торгових центрів продовжиться в грудні.У листопаді зафіксовано 11%-ве зростання відвідуваності торгових центрів - порівняно з жовтнем. Середній показник відвідуваності склав 1162 осіб на 1000 кв.
Станом на кінець третього кв. 2011 року загальний обсяг якісних складських приміщень Київського регіону становить близько 992 тис. кв. м або 0,35 кв. м на душу населення, що є одним із найнижчих показників серед міст Європи.
У Києві доцільно будувати торгові центри під землею тільки в центральній частині міста. Таку думку висловив заступник директора департаменту торговельної нерухомості компанії Colliers International Ігор Заболоцький.
У першому півріччі 2012 р. відбулося зниження інвестицій у комерційну нерухомість у Центральній і Східній Європі (ЦСЄ). Воно склало на 60 % менше порівняно з аналогічним періодом 2011 р. Про це йдеться в повідомленні компанії CBRE.
У Харківському регіоні підсегмент якісних складів спостерігається дефіцит вакантних площ. Незважаючи на ряд проектів, про реалізацію яких було заявлено в докризовий час, змін в 2011 році в цьому сегменті не спостерігалося.
В Європі зявився путівник у сфері торгівлі. Компанія DTZ підготувала «Європейський путівник у сфері торгівлі – торгові центри», в якій дала оцінку соціально-економічних факторів і сильним сторонам існуючих торгових центрів в містах Європи, а також окреслила перспективи росту існуючих проектів і можливості для нових.
Згідно з офіційним повідомленням, ТРЦ «Універмаг «Україна» має намір у судовому порядку вимагати відшкодування сум, перерахованих колишнім менеджментом універмагу на рахунки сторонніх компаній у 2010-2012 роках.В ході внутрішнього аудиту були виявлені платежі на рахунки сторонніх компаній, у т.
На ринку комерційної нерухомості відзначають потребу в будівництві торгових площ.Торгова нерухомість України сьогодні лідирує за кількістю подаються генпідрядної компаніям тендерних заявок з метою розрахунку вартості будівництва.
У Києві розпочалася реалізація проекту торгівельно-розважального центру «Квадрат», який стане одним з найбільших торгових обєктів на лівому березі. Відкриття обєкта, що входить до складу МФК «Вирлиця», намічений на другий квартал 2015 р.
Близько 65% попиту на ринку офісної нерухомості Харкова в 2012 році доводилося на сегмент оренди, інші 35% були зосереджені в сегменті купівлі-продажу. Такі дані надала керівник компанії «ХАН (Харківське агентство нерухомості)» Світлана Якимова.
Нові комерційні обєкти в Україні, незважаючи на їх високий клас, далеко не завжди повністю безпечні і комфортні.При введенні в експлуатацію торгового або бізнес-центру забудовнику необхідно отримати більше 15 віз різних інстанцій.
Значної активності інвесторів щодо купівлі нерухомості до кінця 2013 року не очікується, можливі кілька угод з придбання торгових центрів у регіонах і хороших ділянок локальними девелоперами, вважають опитані агентством експерти консалтингових компаній, що працюють в Україні.
У III кварталі поточного року загальний обсяг інвестицій у комерційну нерухомість Європи виріс до 26,3 млрд. євро. Це на 2% більше, ніж у ІІ кварталі та на 7% вище показника за такий же період 2010 року.
Станція метро, а особливо якщо їх дві поруч, вирішують практично все в плані успішності торгового центру. Про це розповіла заступник директора і голова департаменту торговельної нерухомості компанії Jones Lang LaSalle Ганна Чуботіна.
Фахівці ринку офісної нерухомості прогнозують подальше подорожчання вартості оренди столичних офісів класу А. Міжнародна консалтингова компанія CB Richard Ellis (CBRE) прогнозує продовження зростання орендних ставок на приміщення класу «А» в Києві з-за мінімального за останні вісім років нової пропозиції на ринку.
Як свиделетсвует рейтинг, складений консалтинговою компанією Colliers Int, Київ потрапив у першу трійку міст Східної Європи з найшвидшими темпами будівництва нових торгових центрів.Київ опинився на другому місці після Москви, а ось Санкт-Петербург виявився третім.