додому Комерційна нерухомість києва

Комерційна нерухомість києва

За останні півроку фахівці ринку відзначають поступовий підйом готельного сегменту нерухомості. З початку 2010р., в результаті поліпшення загальної економічної ситуації в країні, поступового відновлення ділової активності, а також збільшення обсягів туристичних потоків, на ринку готельної нерухомості України спостерігається поступове відновлення і відновлення цього сегменту.
В Україні недостатньо якісних торгових площ. Про це заявила директор і керівник департаменту торговельної нерухомості компанії DTZ Наталія Миколайчук.За її словами, існуюча пропозиція на українському ринку не може в повній мірі задовольнити попит міжнародних і локальних мережевих рітейлерів.
Сьогодні в Україні ринок торговельної нерухомості ще не насичений і потенціал для розвитку у нього – величезний. Так вважає голова ради директорів компанії AVEC Group Олексій Чернишов.Він підкреслив, що сьогодні в Україні, можливості для розвитку професійних торгових центрів – колосальні.
Потреба в якісних офісних площ в Одесі – невелика. І це незважаючи на те, що тут працює безліч компаній-перевізників, бізнес яких активно розвивається.Про це розповіла директор департаменту стратегічного консалтингу та аналітики компанії CBRE Марина Крестініна.
У Києві за 6 місяців поточного року попит змістився в бік офісної нерухомості високого класу, розташованої за межами центрального ділового району міста. Про це сказано в звіті компанії UTG. Для того, щоб хоч якось заощадити на оренді, компанії фінансового сектора скорочували свої офісні площі в БЦ, що знаходяться в межах CBD, і розміщували їх у бізнес-центрах за межами центрального ділового району міста.
Напередодні Євро-2012 багато хто починає замислюватися про те, як не тільки у вигляді податків сплатити будівництво стадіонів, готелів, доріг, але ще й спробувати заробити на приїжджих вболівальників.
У першому півріччі 2012 року в Києві було здано в оренду понад 30 тис. кв. м офісних площ. Про це йдеться у звіті міжнародної консалтингової компанії в сфері комерційної нерухомості CBRE в Україні.
Перед тим, як купувати площі в торгово-офісних центри, експерти радять визначитися з одним з напрямків розвитку обєкта. Ефект від синергії офісів і торгових площ в одному обєкті існує і є багато прикладів успішної реалізації торгово-офісних центрів, але до таких проектів потрібно підходити дуже обережно і виважено.
Корисні поради, які допоможуть вам уникнути помилок при покупці офісу і заощадити час і гроші. Отже, перше, на що необхідно звернути увагу — планування. Не планування, не кабінети або open space, а саме стратегічне планування того, який вам потрібен офіс.
Гонконг залишається світовим лідером за вартістю оренди торговельних площ.Про це йдеться в дослідженні Міжнародної консалтингової компанії CBRE.Фахівці компанії пояснюють це великим потоком туристів і зростаючими доходами населення, які, в свою чергу, стимулює попит на торгові площі серед міжнародних fashion-ритейлерів і ритейлерів сегмента люкс.Згідно з дослідженням, сьогодні орендні ставки на торговельні приміщення в Гонконгу становлять 3466 дол./кв.
Іноземний девелопмент у сфері торговельної нерухомості становить всього 1-3% від загального обсягу вкладень у розвиток ринку.За даними офіційної статистики, ринок торговельної нерухомості Києва стрімко поповнюється.
Австрійська фірма, в якій позафракційний депутат (колишній нардеп від НУ-НС) Ігор Палиця мав частку 25%, придбала найбільший готель гірськолижного курорту Земмеринг - Panhans Grandhotel. Австрійська преса повідомляє, що 92% готелю продали за 5 млн євро компанії «IBS Umwelt-und Verkehrstechnik GmbH».
Для рітейлерів робота в регіонах України – важкий бізнес, оскільки там значно нижча купівельна спроможність порівняно зі столицею. Про це розповів генеральний директор компанії Maratex, що представляє в Україні відомі бренди одягу, Дмитро Єрмоленко.
Вартість оренди офісів у Києві буде знижуватися. Таку думку висловив незалежний фахівець із нерухомості Ярослав Цуканов в ефірі радіостанції «Голос Столиці». За його словами, здешевлення офісної нерухомості столиці спровоковано значною вакантністю, а також очікуваним загостренням конкуренції в середньому сегменті офісної нерухомості.
Незважаючи на те, що в столиці сьогодні і так величезна кількість всіляких торгово-розважальних центрів, все нові і нові обєкти відкриваються із завидною регулярністю. Причому, ті, які працюють давно, нерідко міняють своїх власників.
У 2013 році оренда офісу в центрі столиці не буде коштувати дорожче 30 доларів за «квадрат».Таку думку висловив начальник управління проектного фінансування «Ощадбанку» Євген Харлан.«Аналізуючи проекти офісної нерухомості, девелопери яких звертаються до нас із заявками на кредитування, ми аналізуємо прибутковість цього проекту і прогнозуємо ставку оренди.
Ринок торговельної нерухомості в Україні залишається нерозвиненим з точки зору насиченості і різноманітності форматів існуючих обєктів. Київ, Дніпропетровськ, Одеса, Харків, Донецьк і Львів є найбільшими містами України і привертають особливий інтерес торгових мереж, девелоперів та інвесторів.
Сьогодні багато експертів стверджують, що ринок торговельної нерухомості Києва ще далека до повного насичення, однак це далеко не так. Про це заявив фінансовий аналітик, керуючий партнер компанії Capital Times Ерік Найман.
Комфортний і швидкий заїзд до ТРЦ вирішує багато чого. Адже конкурентну перевагу має той торговий центр, який може забезпечити належний заїзд на свою паркування для приватного автотранспорту. Таку думку висловила заступник директора і голова департаменту торговельної нерухомості компанії Jones Lang LaSalle Ганна Чуботіна.
Високий товарообіг допомагає ефективно реалізувати стокові колекції в аутлетах. Про основні правила роботи нового для України формату торгової нерухомості – аутлет-центру ІАП «Столична нерухомість» розповіла Ольга Троян, виконавчий директор аутлет-містечка «Мануфактура», будівництво якого завершується під Києвом.
За 11 місяців поточного року обсяг інвестицій у комерційну нерухомість Центральної та Східної Європи збільшився до 8,7 млрд. євро. На думку експертів з CB Richard Ellis (CBRE), це в 2 рази більше, ніж за такий же період 2010 року.
Власник Національної резервної корпорації Олександр Лебедєв продав українські активи, серед яких частка у столичному готелі «Україна» та близько 15 готелів в Криму. Про це повідомляє «Комерсант-Україна», посилаючись на повідомлення в блозі підприємця.
Аутлет - абсолютно новий формат торгівлі для України. Аутлет-центр буде істотно відрізнятися від дисконтних або стокових магазинів як якістю товару, так і рівнем обслуговування. Нерухомість торгового типу за параметрами Європи або ж новий аутлет-центр Kiev E95 Проект аутлет-центру Kiev E95 Outlet Сentre, в ролі ексклюзивного агента по здачі в оренду якого виступає компанія DTZ, отримав дозвіл проводити роботи по будівництву.
Представляємо Вам основні рекомендації, якими варто керуватися при виборі офісного приміщення. Кожна велика і успішна компанія, що має великий штат співробітників, ні дня не може обходитися без офісу.
Сьогодні Поділ є найбільш привабливим районом Києва як для девелоперів офісної нерухомості, так і для тих, хто має намір орендувати офісні приміщення.Як говориться у звіті компанії Jones Lang LaSalle, в цьому районі нове пропозиція обмежена у звязку з високим ступенем забудови.