додому Комерційна нерухомість києва

Комерційна нерухомість києва

Міжнародні експерти ринку комерційної нерухомості, слідуючи тенденціям ринку, останнім часом більше уваги приділяють нестандартним індексами і розрахунків у своїх аналітичних звітах. Курси валют, є поняттям досить відносним і всі грамотні фінансисти та інші учасники ринку намагаються для власної обізнаності привязати вартість того або іншого товару до якого-небудь «твердому» показником, який не змінюється протягом століть.
Вітчизняний ринок торговий нерухомості подолав наслідки фінансово-економічної кризи і вийшов зі стану застою.Директор компанії Українська торгова гільдія Євгенія Локтіонова повідомила про поліпшення загальної ситуації на ринку торговельної нерухомості.
2012 рік для ринку комерційної нерухомості виявився дещо суперечливим. Особливої активності у якому-небудь сегменті однозначно операторам відзначити складно. Тим не менше, говорити про стагнацію ринку теж не доводиться.Про це повідомив керуючий партнер компанії Укрбудконтракт Сергій Федорик.За його словами, перша половина 2012 року ознаменувався завершенням робіт на ряді будівельних обєктів в рамках підготовки до фіналу чемпіонату Євро-2012.
Валяться стіни, падають стелі: недбалість будівельників або неякісний матеріал?Днями в донецькому ТРК «Green Plaza» раптово звалилася частина скляної перегородки, що відокремлює піцерію на третьому поверсі від дитячого майданчика.
На ТЦ Караван, Магеллан і Ультрамарин, ресторани Сейф, Shooters, Story Cafe немає дозвільної документації.Більше 60 приміщень у Києві, серед яких ТЦ Караван, Магеллан і Ультрамарин, ресторани Сейф, Shooters, Story Cafe, експлуатуються власниками незаконно, заявив глава інспекції державного архітектурно-будівельного контролю Києва Сергій Кучер.
Зниження середньої вартості купівлі-продажу торгових та офісних площ у Києві з 9 по 16 березня склало 5,06%, досягнувши історичного мінімуму у $1533,88 за 1 кв. м, до цього фіксованого на початку грудня 2011 року та становив $1542,86/кв.м
У Києві змінюється попит на офісні приміщення. У вересні найбільшою популярністю користувалися офіси економ-класу. У жовтні частка економ-класу, як і раніше, залишалася найбільшою, але намітилася тенденція збільшення попиту на офіси бізнес-класу.
Максимальні ставки оренди офісів у Києві втричі дешевше аналогічних показників у Москві. При цьому середні ставки оренди знаходяться на одному рівні в Санкт-Петербурзі, Києві, Алмати і Астані. Про це повідомляє ЛІГАБізнесІнформ з посиланням на Jones Lang LaSalle.Олексій Єфімов, директор по Росії та СНД, начальник відділу по роботі з корпоративними клієнтами, Jones Lang LaSalle, розповів, що на московському офісному ринку ставки вище, ніж в інших містах, і це багато в чому обумовлено високим рівнем життя і її вартістю в російській столиці.
Якщо девелопер реалізує торговий центр, то він повинен, насамперед, враховувати соціальну складову і прагне створити унікальний архітектурний обєкт.Про це заявила заступник директора і голова департаменту торговельної нерухомості компанії Jones Lang LaSalle Ганна Чуботіна.За її словами, девелопери зобовязані памятати про соціальну складову обєктів, які вони будують, в першу чергу – торгових центрів, адже туди вони прагнуть залучити сімї з дітьми.
В 2012 році попит на офісну, торгову і промнедвижимость у великих містах Єврозони залишиться досить високим. Аналітики прогнозують, що інвестиції в комерційні обєкти будуть вигідними незалежно від економічної ситуації.Згідно з прогнозами консалтингової компанії Jones Lang LaSalle, в наступному році навіть реалізація песимістичного сценарію в економіці не завадить інвесторам отримати бажаний прибуток від вкладень у нерухомість такого типу.Представник компанії Ендрю Баррелл розповів, що зростання ціни оренди стане помірним, проте вартість комерційних площ не буде знижується.
На ринку торгової нерухомості Харкова спостерігається активізація. Експерти повязують це з тим, що за рік - з квітня 2012 року по квітень 2013 року, ціни торговельної нерухомості Харкова знизилися в середньому на 3,4% – з 1483 до 1433 дол./м.
Хоча Прага — «місто сотні шпилів» — славиться архітектурними памятками, більшість покупців комерційної нерухомості вибирають новобудови. Справа в тому, що офіси в історичних будівлях коштують дорого і поступаються новим обєктам за рівнем комфорту.
Торговий центр зобовязаний задовольняти всі бажання відвідувачів. Для досягнення успішності торговий центр в сучасних умовах повинен повністю задовольняти відвідувачів, які зайшли, кожен зі своєю метою.
Обсяг інвестицій у комерційну нерухомість може досягти рекордного рівня докризового 2007-го року і скласти 600 - 800 млн. доларів.Як повідомляють в компанії DTZ, учасники ринку сподіваються на значне збільшення фінансових потоків з-за кордону після проведення Євро-2012 в секторі продажів готових обєктів комерційної нерухомості.
Як стверджують у Раді підприємців Києва, в місті переведення квартири із житлового фонду в нежитловий неофіційно коштує до 30 тис. доларів. Дрібний бізнес стурбований ініціативою місцевих властей повністю очистити місто від ларьків і кіосків і переводити їх на нижні поверхи будівель.
Сьогодні для вітчизняних ТЦ український споживач є унікальним, оскільки на споживчі цілі витрачає близько 70% свого доходу, в той час як будь-який європеєць – вдвічі менше. Про це розповів керуючий партнер компанії UTG (Українська торгова Гільдія) Віталій Бойко.
Відновлення ринку торгових приміщень підтверджує приріст пропозицій і зниження рівня вакантності. Станом на III квартал 2011р. в Києві було введено в експлуатацію всього 4 торгових центри загальною площею понад 60 тис.
Торговим центрам в даний час доводиться конкурувати не тільки між собою в сфері концепцій та залучення відвідувачів, але і з онлайн-магазинами. До такого висновку прийшли спікери UREC Retail Forum 2013.
Високий попит з боку споживачів і рітейлерів спровокував розвиток торговельної нерухомості в таких містах як Донецьк, Дніпропетровськ, Харків і Київ.Як розповів заступник керівника відділу торгових площ Jones Lang LaSalle Ukraine Олексій Пашунов, ці міста сьогодні є найбільш перспективними в сегменті торгової нерухомості.
Журнал Forbes Україна вдруге опублікував рейтинг рантьє, осіб, які отримують доходи від обєктів комерційної нерухомості в Україні. Сумарний орендний дохід 25 учасників рейтингу зріс у 2012 р. на 17%, впритул наблизившись до $700 млн.
До кінця року Київ поповниться новими торговими центрами. Як повідомляє консультант відділу торговельної нерухомості компанії JonesLangLaSalle в Україні Олександра Негода, в 2013 році в столиці до введення в експлуатацію заплановано близько 175 тис.
Між власниками найбільшого з діючих в Україні торгово-розважальних центрів Sky Mall виник конфлікт. Вчора, 29 серпня в Arricano Group Хіллара Тедера заявили, що компанія «Бета Груп» бізнесмена Андрія Адамовского не допустила керівництво і співробітників ТРЦ у власний офіс.
Майбутнє готельного бізнесу за шопінг-готелями, - в один голос заявляють експерти.На думку фахівців, такі обєкти є одними з країн і затребуваних сегментів сучасної індустрії гостинності.Шопінг-готелі являють собою обєкти, які розташовуються на території великих торгових центрів.
Відкриття ТРЦ Happy Mall на вулиці Трутенка (Київ, Голосієво) перенесено на II півріччя 2014 року. Про це повідомив Ігор Лисов, почесний президент «Ліко-Холдингу» (компанії-девелопера ТРЦ).За даними пана Лисова, зараз рівень вакантності площ в Happy Mall — 30 %; зявилися якісь якірні орендарі.За словами Ігоря Лисова, перенесення строків відкриття повязаний зі зміною концепції ТРЦ.Девелопер і інвестор будівництва ТРЦ Happy Mall — ТОВ «Територіальне міжгосподарське обєднання «Ліко-Холдінг»; агент по здачі торгових площ в оренду — компанія DTZ (після завершення будівництва ТРЦ управляти їм також буде DTZ).Як стверджують представники «Ліко-Холдингу», ТРЦ Happy Mall будується без залучення позикових коштів.
Normal 0 false false false RU X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 За оцінками фахівців, нерухомість в Болгарії продовжує лідирувати на ринку закордонної нерухомості. Серед росіян, що бажають