додому Комерційна нерухомість києва

Комерційна нерухомість києва

Як свиделетсвует рейтинг, складений консалтинговою компанією Colliers Int, Київ потрапив у першу трійку міст Східної Європи з найшвидшими темпами будівництва нових торгових центрів.Київ опинився на другому місці після Москви, а ось Санкт-Петербург виявився третім.
За даними консалтингової компанії SV Development, середня вартість продажу торгових приміщень, розташованих не в спеціалізованих торгових центрах на вторинних ринках Одеси стабілізувалася, у Донецьку, Дніпропетровську та Львові знизилася, і тільки в Харкові вартість зросла.
За минулий рік на ринок Києва вийшли Район ТЦ, ТРЦ Ocean Plaza і ТЦ Полярний.Протягом 2012 року обсяг ринку торговельної нерухомості Києва збільшився на 103,6 тис. кв. м, що більш ніж у два рази перевищує аналогічний показник попереднього року, причому основна частина вводу – 80,6 тис.
Якщо забудовник має намір будувати великий торговий центр на великій території, то він практично прогнозує життя цього обєкта в інфраструктурі міста.Про це заявив голова ради директорів AVEC Group Олексій Чернишов.«Споруджуючи торговий центр на території міста, також варто планувати все так, щоб уникнути транспортних незручностей, наприклад автомобільних пробок, що часто спричиняє за собою і будівництво якихось інфраструктурних обєктів», - говорить Чернишов.За словами експерта, найбільш оптимально, щоб будівельні компанії реалізовували це у співпраці з містом, адже місцеві чиновники також мають якесь бачення та плани розвитку того чи іншого мікрорайону та інфраструктури в ньому.Нагадаємо, раніше повідомлялося, що для досягнення торговельним центром фінансового успіху, він повинен бути унікальним та зручним для клієнтів.
У третьому кварталі поточного року в Києві 25% офісних приміщень орендували сервісні компанії.Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на дані міжнародної консалтингової компанії Colliers International.У цей період друге місце основних споживачів високоякісних офісних площ зайняли компанії, які працюють в області енергетики і виробництва.
Як повідомив Сергій Буханець, директор департаменту управління нерухомістю компанії «Рустлер Нерухомість Сервіс», збільшення орендних ставок на торговельні приміщення у регіонах у 2012 році буде пропорційний рівню інфляції.
Найбільшу у Львові мережу ресторанів !Fest вимагає закрити Управління охорони культурної спадщини Львівської облдержадміністрації. Власників Криївки, Гасової лямпи і Львівської майстерні шоколаду звинувачують в незаконній забудові історичного центру міста, відсутності дозвільної документації на ресторани.Як повідомляє КоммерсантЪ-Україна, власники мережі спростовують всі звинувачення і бачать в тому, що відбувається, спробу захоплення бізнесу.
Девелоперська компанія Bud House Group (Київ) спільно з іноземними партнерами планує навесні цього року почати будівництво торгового центру в Одесі в центрі путівця Котовський на перетині пр. Добровольського та вул.
За винятком столиці, ринки торговельної нерухомості в містах-мільйонниках України залишаються ненасичені. Про це розповів голова ради директорів компанії-забудовника AVEC Group Олексій Чернишов. За його словами, в останні роки кризи ситуація у містах-мільйонниках була набагато гірше ніж у Києві, адже їм залучити інвестиційні кошти було практично неможливо.
В кінці третього кварталу 2013 року почалося різке падіння вакантності складських приміщень у звязку з мінімальним пропозицією в сегменті логістичної нерухомості в Україні.Як повідомили в прес-службі DTZ Україна, ці дані озвучив керівник департаменту промислової та логістичної нерухомості в компанії Федір Арбузов в ході Supply Chain & Logistics Forum.Арбузов аргументував низький рівень введення в експлуатацію нових обєктів порівняно довгим терміном окупності більше 10 років.«За підсумками трьох кварталів 2013 року, ми спостерігаємо початок різкого падіння вакантності в сегменті, причиною якого є не готовність девелоперів до будівництва нових обєктів з-за їх низької окупності – більше 10 років.
Центральний район Гонконгу залишається найдорожчим у світі ринком офісної нерухомості. За даними огляду вартості оренди офісної нерухомості, підготовленого міжнародної консалтингової компанією CBRE, Азіатсько-Тихоокеанський регіон продовжує домінувати в числі 10 найдорожчих бізнес напрямків світу.
В Україні з боку споживачів спостерігається стабільний попит на якісні торгові приміщення, люди активно відвідують сучасні торгові центри і роблять у них покупки. Про це розповіла директор департаменту стратегічного консалтингу та аналітики компанії CBRE Марина Крестініна.
Існує три способи виходу того чи іншого бренду на ринок іншої країни: пряма інвестиція брендодержателя, інвестиція франшизодержателя з суміжної країни і інвестиція місцевого покупця франшизи, відзначає партнер компанії UTG Віталій Бойко.
Українські депутати вирішили удосконалити діяльність електронних магазинів: в парламенті був зареєстрований законопроект, який дозволить покупцям відстоювати свої права.Як пише Коммерсантъ-Украина в статті Клік в законі, електронні документи можна буде використовувати для судового вирішення спорів.
До кінця поточного року у столиці вийде на ринок близько 330 тис. квадратних метрів професійних торговых площ. На думку експертів компанії Knight Frank, це значно перевищить показники попередніх років.
У столиці до кінця поточного року може бути введено близько 180 тис. квадратних метрів торгових площ. Про це йдеться в звіті компанії CBRE. Як повідомляється, у II кварталі 2013 року на ринок торговельної нерухомості не було введено жодного професійного торгового центру, таким чином загальна пропозиція якісних торгових площ залишилося на рівні близько 690 тис.
Обсяг інвестицій в російську комерційну нерухомість у першому півріччі 2012 р. знизився, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, на 7% — до $4,2 млрд, випливає з дослідження компанії Cushman&Wakefield.
За підсумками 2012 року загальний обсяг інвестицій в російську комерційну нерухомість складе $7,94 млрд., що незначно поступається показнику минулого року ($8,1 млрд.).За словами аналітиків, ситуацію на инвестрынке можна охарактеризувати досить високою активністю інвесторів, але вона стримується браком доступного позикового фінансування.
Міжнародні експерти ринку комерційної нерухомості, слідуючи тенденціям ринку, останнім часом більше уваги приділяють нестандартним індексами і розрахунків у своїх аналітичних звітах. Курси валют, є поняттям досить відносним і всі грамотні фінансисти та інші учасники ринку намагаються для власної обізнаності привязати вартість того або іншого товару до якого-небудь «твердому» показником, який не змінюється протягом століть.
Вітчизняний ринок торговий нерухомості подолав наслідки фінансово-економічної кризи і вийшов зі стану застою.Директор компанії Українська торгова гільдія Євгенія Локтіонова повідомила про поліпшення загальної ситуації на ринку торговельної нерухомості.
2012 рік для ринку комерційної нерухомості виявився дещо суперечливим. Особливої активності у якому-небудь сегменті однозначно операторам відзначити складно. Тим не менше, говорити про стагнацію ринку теж не доводиться.Про це повідомив керуючий партнер компанії Укрбудконтракт Сергій Федорик.За його словами, перша половина 2012 року ознаменувався завершенням робіт на ряді будівельних обєктів в рамках підготовки до фіналу чемпіонату Євро-2012.
Валяться стіни, падають стелі: недбалість будівельників або неякісний матеріал?Днями в донецькому ТРК «Green Plaza» раптово звалилася частина скляної перегородки, що відокремлює піцерію на третьому поверсі від дитячого майданчика.
На ТЦ Караван, Магеллан і Ультрамарин, ресторани Сейф, Shooters, Story Cafe немає дозвільної документації.Більше 60 приміщень у Києві, серед яких ТЦ Караван, Магеллан і Ультрамарин, ресторани Сейф, Shooters, Story Cafe, експлуатуються власниками незаконно, заявив глава інспекції державного архітектурно-будівельного контролю Києва Сергій Кучер.
Зниження середньої вартості купівлі-продажу торгових та офісних площ у Києві з 9 по 16 березня склало 5,06%, досягнувши історичного мінімуму у $1533,88 за 1 кв. м, до цього фіксованого на початку грудня 2011 року та становив $1542,86/кв.м
У Києві змінюється попит на офісні приміщення. У вересні найбільшою популярністю користувалися офіси економ-класу. У жовтні частка економ-класу, як і раніше, залишалася найбільшою, але намітилася тенденція збільшення попиту на офіси бізнес-класу.