додому Комерційна нерухомість києва

Комерційна нерухомість києва

Існує три способи виходу того чи іншого бренду на ринок іншої країни: пряма інвестиція брендодержателя, інвестиція франшизодержателя з суміжної країни і інвестиція місцевого покупця франшизи, відзначає партнер компанії UTG Віталій Бойко.
Українські депутати вирішили удосконалити діяльність електронних магазинів: в парламенті був зареєстрований законопроект, який дозволить покупцям відстоювати свої права.Як пише Коммерсантъ-Украина в статті Клік в законі, електронні документи можна буде використовувати для судового вирішення спорів.
До кінця поточного року у столиці вийде на ринок близько 330 тис. квадратних метрів професійних торговых площ. На думку експертів компанії Knight Frank, це значно перевищить показники попередніх років.
У столиці до кінця поточного року може бути введено близько 180 тис. квадратних метрів торгових площ. Про це йдеться в звіті компанії CBRE. Як повідомляється, у II кварталі 2013 року на ринок торговельної нерухомості не було введено жодного професійного торгового центру, таким чином загальна пропозиція якісних торгових площ залишилося на рівні близько 690 тис.
Обсяг інвестицій в російську комерційну нерухомість у першому півріччі 2012 р. знизився, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, на 7% — до $4,2 млрд, випливає з дослідження компанії Cushman&Wakefield.
Як свиделетсвует рейтинг, складений консалтинговою компанією Colliers Int, Київ потрапив у першу трійку міст Східної Європи з найшвидшими темпами будівництва нових торгових центрів.Київ опинився на другому місці після Москви, а ось Санкт-Петербург виявився третім.
За підсумками 2012 року загальний обсяг інвестицій в російську комерційну нерухомість складе $7,94 млрд., що незначно поступається показнику минулого року ($8,1 млрд.).За словами аналітиків, ситуацію на инвестрынке можна охарактеризувати досить високою активністю інвесторів, але вона стримується браком доступного позикового фінансування.
Міжнародні експерти ринку комерційної нерухомості, слідуючи тенденціям ринку, останнім часом більше уваги приділяють нестандартним індексами і розрахунків у своїх аналітичних звітах. Курси валют, є поняттям досить відносним і всі грамотні фінансисти та інші учасники ринку намагаються для власної обізнаності привязати вартість того або іншого товару до якого-небудь «твердому» показником, який не змінюється протягом століть.
Вітчизняний ринок торговий нерухомості подолав наслідки фінансово-економічної кризи і вийшов зі стану застою.Директор компанії Українська торгова гільдія Євгенія Локтіонова повідомила про поліпшення загальної ситуації на ринку торговельної нерухомості.
2012 рік для ринку комерційної нерухомості виявився дещо суперечливим. Особливої активності у якому-небудь сегменті однозначно операторам відзначити складно. Тим не менше, говорити про стагнацію ринку теж не доводиться.Про це повідомив керуючий партнер компанії Укрбудконтракт Сергій Федорик.За його словами, перша половина 2012 року ознаменувався завершенням робіт на ряді будівельних обєктів в рамках підготовки до фіналу чемпіонату Євро-2012.
Валяться стіни, падають стелі: недбалість будівельників або неякісний матеріал?Днями в донецькому ТРК «Green Plaza» раптово звалилася частина скляної перегородки, що відокремлює піцерію на третьому поверсі від дитячого майданчика.
На ТЦ Караван, Магеллан і Ультрамарин, ресторани Сейф, Shooters, Story Cafe немає дозвільної документації.Більше 60 приміщень у Києві, серед яких ТЦ Караван, Магеллан і Ультрамарин, ресторани Сейф, Shooters, Story Cafe, експлуатуються власниками незаконно, заявив глава інспекції державного архітектурно-будівельного контролю Києва Сергій Кучер.
Зниження середньої вартості купівлі-продажу торгових та офісних площ у Києві з 9 по 16 березня склало 5,06%, досягнувши історичного мінімуму у $1533,88 за 1 кв. м, до цього фіксованого на початку грудня 2011 року та становив $1542,86/кв.м
У Києві змінюється попит на офісні приміщення. У вересні найбільшою популярністю користувалися офіси економ-класу. У жовтні частка економ-класу, як і раніше, залишалася найбільшою, але намітилася тенденція збільшення попиту на офіси бізнес-класу.
Максимальні ставки оренди офісів у Києві втричі дешевше аналогічних показників у Москві. При цьому середні ставки оренди знаходяться на одному рівні в Санкт-Петербурзі, Києві, Алмати і Астані. Про це повідомляє ЛІГАБізнесІнформ з посиланням на Jones Lang LaSalle.Олексій Єфімов, директор по Росії та СНД, начальник відділу по роботі з корпоративними клієнтами, Jones Lang LaSalle, розповів, що на московському офісному ринку ставки вище, ніж в інших містах, і це багато в чому обумовлено високим рівнем життя і її вартістю в російській столиці.
Якщо девелопер реалізує торговий центр, то він повинен, насамперед, враховувати соціальну складову і прагне створити унікальний архітектурний обєкт.Про це заявила заступник директора і голова департаменту торговельної нерухомості компанії Jones Lang LaSalle Ганна Чуботіна.За її словами, девелопери зобовязані памятати про соціальну складову обєктів, які вони будують, в першу чергу – торгових центрів, адже туди вони прагнуть залучити сімї з дітьми.
В 2012 році попит на офісну, торгову і промнедвижимость у великих містах Єврозони залишиться досить високим. Аналітики прогнозують, що інвестиції в комерційні обєкти будуть вигідними незалежно від економічної ситуації.Згідно з прогнозами консалтингової компанії Jones Lang LaSalle, в наступному році навіть реалізація песимістичного сценарію в економіці не завадить інвесторам отримати бажаний прибуток від вкладень у нерухомість такого типу.Представник компанії Ендрю Баррелл розповів, що зростання ціни оренди стане помірним, проте вартість комерційних площ не буде знижується.
На ринку торгової нерухомості Харкова спостерігається активізація. Експерти повязують це з тим, що за рік - з квітня 2012 року по квітень 2013 року, ціни торговельної нерухомості Харкова знизилися в середньому на 3,4% – з 1483 до 1433 дол./м.
Хоча Прага — «місто сотні шпилів» — славиться архітектурними памятками, більшість покупців комерційної нерухомості вибирають новобудови. Справа в тому, що офіси в історичних будівлях коштують дорого і поступаються новим обєктам за рівнем комфорту.
Торговий центр зобовязаний задовольняти всі бажання відвідувачів. Для досягнення успішності торговий центр в сучасних умовах повинен повністю задовольняти відвідувачів, які зайшли, кожен зі своєю метою.
Обсяг інвестицій у комерційну нерухомість може досягти рекордного рівня докризового 2007-го року і скласти 600 - 800 млн. доларів.Як повідомляють в компанії DTZ, учасники ринку сподіваються на значне збільшення фінансових потоків з-за кордону після проведення Євро-2012 в секторі продажів готових обєктів комерційної нерухомості.
Як стверджують у Раді підприємців Києва, в місті переведення квартири із житлового фонду в нежитловий неофіційно коштує до 30 тис. доларів. Дрібний бізнес стурбований ініціативою місцевих властей повністю очистити місто від ларьків і кіосків і переводити їх на нижні поверхи будівель.
Сьогодні для вітчизняних ТЦ український споживач є унікальним, оскільки на споживчі цілі витрачає близько 70% свого доходу, в той час як будь-який європеєць – вдвічі менше. Про це розповів керуючий партнер компанії UTG (Українська торгова Гільдія) Віталій Бойко.
Відновлення ринку торгових приміщень підтверджує приріст пропозицій і зниження рівня вакантності. Станом на III квартал 2011р. в Києві було введено в експлуатацію всього 4 торгових центри загальною площею понад 60 тис.
Торговим центрам в даний час доводиться конкурувати не тільки між собою в сфері концепцій та залучення відвідувачів, але і з онлайн-магазинами. До такого висновку прийшли спікери UREC Retail Forum 2013.