додому Комерційна нерухомість києва

Комерційна нерухомість києва

У першому півріччі 2012 р. відбулося зниження інвестицій у комерційну нерухомість у Центральній і Східній Європі (ЦСЄ). Воно склало на 60 % менше порівняно з аналогічним періодом 2011 р. Про це йдеться в повідомленні компанії CBRE.
У Харківському регіоні підсегмент якісних складів спостерігається дефіцит вакантних площ. Незважаючи на ряд проектів, про реалізацію яких було заявлено в докризовий час, змін в 2011 році в цьому сегменті не спостерігалося.
В Європі зявився путівник у сфері торгівлі. Компанія DTZ підготувала «Європейський путівник у сфері торгівлі – торгові центри», в якій дала оцінку соціально-економічних факторів і сильним сторонам існуючих торгових центрів в містах Європи, а також окреслила перспективи росту існуючих проектів і можливості для нових.
Згідно з офіційним повідомленням, ТРЦ «Універмаг «Україна» має намір у судовому порядку вимагати відшкодування сум, перерахованих колишнім менеджментом універмагу на рахунки сторонніх компаній у 2010-2012 роках.В ході внутрішнього аудиту були виявлені платежі на рахунки сторонніх компаній, у т.
На ринку комерційної нерухомості відзначають потребу в будівництві торгових площ.Торгова нерухомість України сьогодні лідирує за кількістю подаються генпідрядної компаніям тендерних заявок з метою розрахунку вартості будівництва.
У Києві розпочалася реалізація проекту торгівельно-розважального центру «Квадрат», який стане одним з найбільших торгових обєктів на лівому березі. Відкриття обєкта, що входить до складу МФК «Вирлиця», намічений на другий квартал 2015 р.
Близько 65% попиту на ринку офісної нерухомості Харкова в 2012 році доводилося на сегмент оренди, інші 35% були зосереджені в сегменті купівлі-продажу. Такі дані надала керівник компанії «ХАН (Харківське агентство нерухомості)» Світлана Якимова.
Нові комерційні обєкти в Україні, незважаючи на їх високий клас, далеко не завжди повністю безпечні і комфортні.При введенні в експлуатацію торгового або бізнес-центру забудовнику необхідно отримати більше 15 віз різних інстанцій.
Значної активності інвесторів щодо купівлі нерухомості до кінця 2013 року не очікується, можливі кілька угод з придбання торгових центрів у регіонах і хороших ділянок локальними девелоперами, вважають опитані агентством експерти консалтингових компаній, що працюють в Україні.
У III кварталі поточного року загальний обсяг інвестицій у комерційну нерухомість Європи виріс до 26,3 млрд. євро. Це на 2% більше, ніж у ІІ кварталі та на 7% вище показника за такий же період 2010 року.
Станція метро, а особливо якщо їх дві поруч, вирішують практично все в плані успішності торгового центру. Про це розповіла заступник директора і голова департаменту торговельної нерухомості компанії Jones Lang LaSalle Ганна Чуботіна.
Фахівці ринку офісної нерухомості прогнозують подальше подорожчання вартості оренди столичних офісів класу А. Міжнародна консалтингова компанія CB Richard Ellis (CBRE) прогнозує продовження зростання орендних ставок на приміщення класу «А» в Києві з-за мінімального за останні вісім років нової пропозиції на ринку.
Як свиделетсвует рейтинг, складений консалтинговою компанією Colliers Int, Київ потрапив у першу трійку міст Східної Європи з найшвидшими темпами будівництва нових торгових центрів.Київ опинився на другому місці після Москви, а ось Санкт-Петербург виявився третім.
За даними консалтингової компанії SV Development, середня вартість продажу торгових приміщень, розташованих не в спеціалізованих торгових центрах на вторинних ринках Одеси стабілізувалася, у Донецьку, Дніпропетровську та Львові знизилася, і тільки в Харкові вартість зросла.
За минулий рік на ринок Києва вийшли Район ТЦ, ТРЦ Ocean Plaza і ТЦ Полярний.Протягом 2012 року обсяг ринку торговельної нерухомості Києва збільшився на 103,6 тис. кв. м, що більш ніж у два рази перевищує аналогічний показник попереднього року, причому основна частина вводу – 80,6 тис.
Якщо забудовник має намір будувати великий торговий центр на великій території, то він практично прогнозує життя цього обєкта в інфраструктурі міста.Про це заявив голова ради директорів AVEC Group Олексій Чернишов.«Споруджуючи торговий центр на території міста, також варто планувати все так, щоб уникнути транспортних незручностей, наприклад автомобільних пробок, що часто спричиняє за собою і будівництво якихось інфраструктурних обєктів», - говорить Чернишов.За словами експерта, найбільш оптимально, щоб будівельні компанії реалізовували це у співпраці з містом, адже місцеві чиновники також мають якесь бачення та плани розвитку того чи іншого мікрорайону та інфраструктури в ньому.Нагадаємо, раніше повідомлялося, що для досягнення торговельним центром фінансового успіху, він повинен бути унікальним та зручним для клієнтів.
У третьому кварталі поточного року в Києві 25% офісних приміщень орендували сервісні компанії.Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на дані міжнародної консалтингової компанії Colliers International.У цей період друге місце основних споживачів високоякісних офісних площ зайняли компанії, які працюють в області енергетики і виробництва.
Як повідомив Сергій Буханець, директор департаменту управління нерухомістю компанії «Рустлер Нерухомість Сервіс», збільшення орендних ставок на торговельні приміщення у регіонах у 2012 році буде пропорційний рівню інфляції.
Найбільшу у Львові мережу ресторанів !Fest вимагає закрити Управління охорони культурної спадщини Львівської облдержадміністрації. Власників Криївки, Гасової лямпи і Львівської майстерні шоколаду звинувачують в незаконній забудові історичного центру міста, відсутності дозвільної документації на ресторани.Як повідомляє КоммерсантЪ-Україна, власники мережі спростовують всі звинувачення і бачать в тому, що відбувається, спробу захоплення бізнесу.
Девелоперська компанія Bud House Group (Київ) спільно з іноземними партнерами планує навесні цього року почати будівництво торгового центру в Одесі в центрі путівця Котовський на перетині пр. Добровольського та вул.
За винятком столиці, ринки торговельної нерухомості в містах-мільйонниках України залишаються ненасичені. Про це розповів голова ради директорів компанії-забудовника AVEC Group Олексій Чернишов. За його словами, в останні роки кризи ситуація у містах-мільйонниках була набагато гірше ніж у Києві, адже їм залучити інвестиційні кошти було практично неможливо.
В кінці третього кварталу 2013 року почалося різке падіння вакантності складських приміщень у звязку з мінімальним пропозицією в сегменті логістичної нерухомості в Україні.Як повідомили в прес-службі DTZ Україна, ці дані озвучив керівник департаменту промислової та логістичної нерухомості в компанії Федір Арбузов в ході Supply Chain & Logistics Forum.Арбузов аргументував низький рівень введення в експлуатацію нових обєктів порівняно довгим терміном окупності більше 10 років.«За підсумками трьох кварталів 2013 року, ми спостерігаємо початок різкого падіння вакантності в сегменті, причиною якого є не готовність девелоперів до будівництва нових обєктів з-за їх низької окупності – більше 10 років.
Центральний район Гонконгу залишається найдорожчим у світі ринком офісної нерухомості. За даними огляду вартості оренди офісної нерухомості, підготовленого міжнародної консалтингової компанією CBRE, Азіатсько-Тихоокеанський регіон продовжує домінувати в числі 10 найдорожчих бізнес напрямків світу.
В Україні з боку споживачів спостерігається стабільний попит на якісні торгові приміщення, люди активно відвідують сучасні торгові центри і роблять у них покупки. Про це розповіла директор департаменту стратегічного консалтингу та аналітики компанії CBRE Марина Крестініна.
Існує три способи виходу того чи іншого бренду на ринок іншої країни: пряма інвестиція брендодержателя, інвестиція франшизодержателя з суміжної країни і інвестиція місцевого покупця франшизи, відзначає партнер компанії UTG Віталій Бойко.