Бум на оренду житла почався в Каннах

Літо 2012 буде вдалим для орендодавців житла в Каннах.

Гаряча пора для ринку елітної оренди в Каннах почалася з відкриття відомого кінофестивалю, який проходить з 16 по 27 травня 2012 року.

«Кількість заявок на оренду житла зараз майже на 20 % вище, ніж в 2011, і ми сподіваємося, що до кінця фестивалю зростання складе 30 %,— розповідає Джонатан Грей, директор компанії по операціях з елітною нерухомістю на Французькій Рив’єрі Beachamp Estate.— При цьому ціни залишилися на рівні минулого року. Швидше за все, літо 2012 буде самим вдалим періодом для ринку оренди за кілька останніх років. Багато іноземців зараз не вирішуються на покупку з-за нестабільної ситуації в єврозоні. Замість того, щоб купувати нерухомість, вони знімають її».

Середня вартість проживання на віллі з чотирма спальнями під час 11-денного фестивалю становить 20-25 тис. євро. Влітку аналогічний об’єкт можна буде зняти на місяць за 35 тис. євро або на два тижні за 17,5 тис. євро. Менше, ніж на два тижні, таку нерухомість зазвичай не здають.

«Більшість орендарів елітного житла приїжджають з Азії, Північної та Східної Європи, Великобританії і країн Перської затоки. Крім того, зараз знову росте число клієнтів з Америки»,— додає Грей.