Будинок в англійському стилі

«Є два способи поширювати світло – бути свічкою або дзеркалом, відбиваючим свічку», – зауважила американська журналістка і письменниця Едіт Уортон.

Люди, що привносять в життя новаторські ідеї, чого б вони не стосувалися, відносяться до категорії несуть світло свічок.

Якщо говорити про розвиток історії англійської архітектури в довикторианскую епоху, Ініго Джонс – був саме таким зодчим-новатором, укоренившим кардинально новий стиль в Англії ХVІ століття. Будучи великим прихильником італійського архітектора епохи Відродження Андреа Палладіо, він використовував його стримано-елегантну манеру при створенні будинків для англійської знаті. При цьому це було не сліпе наслідування Палладіо, а адаптований до англійським традиціям абсолютно новий архітектурний стиль, який іноді називають англійським ренесансом.

Геометричність силуету будівлі, суворість і навіть деяка холодність – риси притаманні стилю Ініго Джонса. Заміський будинок королеви Анни в Грінвічі (Куїнз Хаус) і Банкетний зал (Банкетинг Хаус) в Уайтхоллі довгий час, навіть у ХVIII столітті служили взірцем і прикладом для наслідування багатьом англійською архітекторам.

Окремого опису заслуговує дивовижна «Тюльпанова сходи» Куїнз Хаус, яка також була в своєму роді архітектурним відкриттям від Ініго Джонса. Це гвинтові сходи, не має центральної опори. Ажурні ковані стійки поручнів на тлі білих стін створюють малюнок надзвичайної краси. Скляний купол, що пропускає денне світло, вінчає йде вгору спіраль ступенів.

Сучасні архітектурні будови часто важко віднести до якогось конкретного стилю. В переосмислено баченні сучасних зодчих суміш стилів – абсолютно нормальне явище, дозволяє створювати якісно нові образи.

Але у випадку з елітним будинком Turbillon Residence, який знаходиться на Подолі, яскраво простежуються риси англійського стилю Ініго Джноса, виражені в строгості та шляхетність архітектурних ліній. Насичений червоний колір облицювання надає ошатність особняка Turbillon Residence, розташованому на Боричевому Току поряд з Андріївським спуском.

Запропонована дизайнерська концепція інтер’єрів, розрахована на господарів цінують стиль і комфорт, також багато в чому підтримує англійський стиль. Це і обов’язковий хол, камін, облицьований каменем у залі елітного будинку. Але, мабуть, однією з найбільш цікавих деталей дизайну інтер’єру Turbillon Residence можна назвати конструкцію зі скляним куполом, дуже нагадує знамениту «Тюльпани сходи» Куїнз Хаус в Грінвічі, а кришталева люстра в центрі купола схожа на вихор турбійона.

Завдяки відмінному місцем розташування та чималої площі, а це 1 200 кв. м, Turbillon Residence може служити і офісом представницького класу для компанії, посольства або банку, і окремо для сім’ї.

Англійський аристократ – елітний особняк Turbillon Residence з радістю запропонує своїм господарям комфортне життя поруч з історією, у вирі часу.