Будинок на вул. 40-річчя Жовтня введено в експлуатацію

«Київміськбуд» ввела в експлуатацію чотирьохсекційними будинок. Забудовник готовий видати ключі щасливим власникам квартир у новому будинку.

У п’ятницю (21 жовтня 2011 р.) холдингова компанія «Київміськбуд» відкрила під заселення новий сучасний будинок на проспекті 40-річчя Жовтня в Голосіївському районі. Захід відбувся в традиційному форматі «Днів відкритих дверей» АТ ХК «Київміськбуд» у святковій атмосфері у присутності новоселів, представників ЗМІ та почесних гостей.

Довгоочікувана подія почалося з прибуття правління акціонерного товариства холдингової компанії «Київміськбуд» на чолі з головою правління – президентом Михайлом Голицею, який, після виголошення святковій промові, оглянув з інвесторами-новоселами 4-секційний 17 – поверховий будинок, квартири та прилеглу територію. Конструктивна схема будівлі – монолітний залізобетонний каркас, зовнішні стіни – цегляні з ефективним утеплювачем. Будинок оснащений двома ліфтами різної вантажопідйомності.

Внутрішні оздоблювальні роботи в будинку виконуються за замовленням та за рахунок коштів інвестора. Електропроводка здійснюється з мідного дроту з установкою на кожному поверсі поверхових щитів в коридорі загального користування з лічильниками на кожну квартиру. Система опалення двотрубна горизонтальна поквартирна в конструкції підлоги. Тип опалювальних приладів: чавунні радіатори вітчизняного виробництва з терморегуляторами.

В зоні прибудинкової виконано благоустрій, передбачених документацією, а саме: асфальтобетонне покриття доріг і тротуарів, зовнішнє освітлення і озеленення.