Будинок на Рубльовці: дорого і безглуздо?

Серед різних видів елітного житла в Росії Рублівка – одне з найпопулярніших місць. Тут нерухомість являє собою не тільки красиві і розкішні будинки, але і вкрай високі ціни на проживання.

На Рубльовці живуть тільки самі багаті, відомі і знамениті люди. Це і артисти, і політики, і бізнесмени.

Експерти в області нерухомості, часом, важко говорити про справжню вартості квадратних метрів. Однак, проводячи безліч досліджень, було помічено наступне: вартість різної нерухомості на Рубльовці виражається в доларах, а не в рублях. Складно проаналізувати і відповісти, чому саме в доларах. Справа не тільки в тому, що це одна з найпопулярніших валют у світі.

Фахівці бачать у цьому грамотний стратегічний хід: вказати ціну в доларах – значить, економити – нулі не помістяться на папері. Ось яка вона дорога!

І, тим не менш, в ході дослідження було також відзначено, що нерухомість на Рубльовці досить неоднорідна за своєю ціною. Багато що залежить від наявності деяких факторів. Наприклад, найдорожчі селища тут зосереджені в місцях, де розташовані якісь оздоровчі санаторії і комплекси. В якості прикладу можна навести дачне селище Барвиха.

Астрономічна ціна на нерухомість цих, майже казкових, місць здатна здивувати навіть самих багатих людей. Не всі закордонні артисти, політики і бізнесмени готові купити таку нерухомість. У середньому, вартість такого райського куточка становить близько 25 мільйонів доларів. Коттон Вей, Романово-2, Жуковка-3 – одні з небагатьох селищ, які є представниками настільки дорогого житла. Багато нерухомості тут навіть не купується, а здається в оренду. Але такі гроші витрачаються не просто так. Тільки уявіть: крім земельної ділянки, власник отримує будинок площею понад 1000 квадратних метрів.

Є, звичайно, тут і більш скромна нерухомість. Її розміри не перевищують 1000 квадратів, так і земельні ділянки поменше – 60 соток, в середньому. Вартість такого житла коливається близько 7 мільйонів доларів. До таких елітних селищ відносяться Азарово, Архангельське-2 та інші. Тут все більше нерухомості купується в приватну власність.

Рублівка – елітне селище. Нерухомість на його території також елітна, що вже говорити про ціни. Однак прагнення оселитися поруч зі знаменитими сусідами робить попит на нерухомість Рубльовки досить високим і сталим.