Будинки з привидами складно продаються, – експерти

Чому будинки з привидами продаються з величезними знижками» і як розпізнати будинок з потойбічними мешканцями?

У Франції виставили на продаж будинок з привидами. Так, як передають французькі ЗМІ, на одному з інтернет-аукціоні було виставлено будинок у Франції вартість якого стартує від 1 євро. Як пояснив сам власник цього житла, «у зв’язку з подію в 50-тих роках вбивства в будинку повно привидів».

Аналітики розділу “новини Франції” журналу інвесторів “Біржовий лідер” спробували розібратися в причинах, чому будинки з привидами продаються з величезними знижками, а також як розпізнати будинок з потойбічними мешканцями?

Вілла з привидами

Жителі даного особняка постійно стикаються з різними, і не піддаються логіці паранормальними явищами, як всередині будинку, так і в околицях. Постійно їх турбують дивні лякаючі голоси, стукіт у вікна, шум і іноді рухомі предмети і об’єкти.

Сам до займає площу в 110 кв. метрів, розташована в невеликому містечку Arbresle, Регіон Рона-Альпи. Варто відзначити, що подібні будинки з привидами далеко не рідкість на ринку нерухомості. Привиди, або ж інші потойбічні мешканці таких будинків досить часто спонукають власників істотно занижувати вартість будинків.

У США будинок з привидами продають у половину вартості

Шикарний особняк Григгса, названий на честь минулого домовласника, був виставлений на продаж за суму майже вдвічі меншу його справедливої ціни. Так, з запитуваної ціни в 1,8 мільйонів доларів, власник був змушений опустити до 1,1 мільйон доларів. Основною причиною змусила так сильно знизити вартість особняка є присутність в будинку привидів. У стародавньому особняку розташовано 10 спалень, і знаходиться він в Сент-Пол, штат Міннесота.

Як повідомило інформаційне видання Daily Mail, фахівці говорять про те, що старовинний будинок, з дев’ятьма мармуровими камінами і старовинними вітражами може приносити його власникові непоганий прибуток. Наприклад, якщо скласти такий будинок в оренду, то дохід буде складати близько 60 тисяч доларів. Але живуть в будинку привиди досить ревно оберігають особняк, і не підпускають до нього покупців. На думку експертів, подібна ситуація далеко не рідкість на світовому ринку нерухомості.

Надприродні події почали відбуватися в будинку ще в 1915 році, після того, як на другому поверсі покінчила самогубством одна з покоївок, і з цього моменту мешканців особняка постійно чують дивні звуки, а також не можуть звільнитися від тривожних передчуттів. Наприклад, у бібліотеки за цей день можна почути шум перелистываемых сторінок. За твердженням власника будинку, бібліотеки любив проводити час Чарльз Уейд, садівник особняка. Але найбільш страшним було дворазове поява привида літнього чоловіка в костюмі і циліндрі.

У 1969 році, один з журналістів видання St Paul Pioneer Press зголосився провести одну ніч у цьому особняку, для того щоб написати статтю про привидів та інших потойбічних явищах. Він вибрав кімнату, в якій повісилася покоївка. Однак, не дотерпів до ранку він з жахом тікав з цього дому, – говорять аналітики розділу “новини Франції” журналу інвесторів “Біржовий лідер”.

Будинки з привидами вкрай важко продати – експерти

Згідно з проведеним недавно дослідженням банком Clydesdale and Yorkshire Bank, понад 57 відсотків жителів Великобританії відмовляються купувати будинки, в яких мешкають потойбічні сили.

Приблизно 40 відсотків опитаних говорять про те, що в разі виявлення потойбічних сил в будинку, вони відразу ж його виставлять на продаж. При цьому, більш 13 відсотків опитаних впевнені в тому, що в їх будинку живуть привиди, – говорять аналітики розділу “новини Великобританії” журналу інвесторів “Біржовий лідер”.

“Всі ці легенди про привидів і всієї іншої потойбічної сили не сприяють продажу будинку”, – розповідає Стів Рейд, один з представників банку Clydesdale and Yorkshire Bank.

Також, він зазначив, що подібні будинки заходять виключно з цікавості, без найменшого бажання купити його. А тому, в більшості випадків власники приречені на продаж будинку зі значною знижкою.