Будівництво деревяних будинків

Покупці, які мають намір придбати заміську нерухомість, особливу увагу приділяють дерев’яним будинкам. Адже таке житла має ряд переваг. Це і екологічність, і збереження тепла.

На сьогоднішній день будівництво дерев’яних будинків з оциліндрованого або профільованого бруса дає можливість втілити в життя найрізноманітніші проекти, які чудово впишуться в навколишнє середовище.

А застосовуване круглий перетин, є найбільш досконалою і природною формою, так як навіть наші предки в якості будівельного матеріалу для свого будинку вибирали колоду. Перевага такого способу полягає в мінімальних трудовитратах. Адже в такому випадку не треба докладати багато зусиль для обробки деревини, а товщину стін можна було зробити максимально можливої.

У підсумку, сьогодні зведення дерев’яних будинків з оциліндрованих колод користується високим попитом серед покупців заміського житла.

Також, варто відзначити, що в процесі оциліндровки видаляється кора і поверхневі шари самої деревини. Адже найчастіше кора може приховувати внутрішні порожнини і вади колоди, тому така обробка повністю виключає виникнення будь-яких проблем.

Ті будівельники, які професійно займаються будівництвом дерев’яних будинків, стверджують, що подібний будівельний матеріал відрізняється високим експлуатаційним показником. Крім того, на виробництві можна отримати єдиний за геометричними розмірами і зовнішнім виглядом матеріал.

Між тим, будівництво дерев’яних будинків полягає в ретельному підборі товщини вихідної колоди для повенцовой складання, а при самій збірці застосовується ручна праця, оскільки матеріал такого типу повинен виготовлятися строго індивідуально.

Також збірка будинків полягає в тому, що кожна колода має строго певне місце. Адже навіть при самому ретельному повенцовом відборі, висота стін може вийти різною, що призводить до ручної підгонці перекриттів по лінії горизонту. Для того, щоб уникнути проблем такого роду і був створений універсальний будматеріал – оциліндрований брус.

Його ідеальна геометрія дозволяє розробити проекти малоповерхових конструкцій будь-якого ступеня складності. При цьому зведення дерев’яних будинків може вестися промисловим способом.

Будинки з оциліндрованого бруса помітні тим, що мають більш жорстку конструкцію і правильну геометричну форму. Плюсами таких колод, на думку експертів, є їх рівна округла форма. Саме вона дає можливість отримати щільне з’єднання колод.