Bud House Group почне будівництво ТЦ в Одесі в 2012 р.

Девелоперська компанія Bud House Group (Київ) спільно з іноземними партнерами планує навесні цього року почати будівництво торгового центру в Одесі в центрі путівця Котовський на перетині пр. Добровольського та вул. Заболотного.

Девелоперська компанія Bud House Group (Київ) спільно з іноземними партнерами планує навесні цього року почати будівництво торгового центру в Одесі в центрі путівця Котовський на перетині пр. Добровольського та вул. Заболотного, інвестиції в який в цілому можуть скласти до $40-45 млн., повідомив комерційний директор компанії Максим Гаврюшин.

«Ми закінчили розробку концепції одеського ТРЦ загальною площею близько 50 тис. кв. м, орендної – 38 тис. кв. м. В даний час ведуться роботи з проектування об’єкта. Якірними орендарями ТРЦ стануть продовольчий супермаркет, супермаркет побутової техніки, фітнес-центр, представлений найбільшою українською мережею, дитячий розважальний центр, кінотеатр, боулінг, каток, дитячий і спортивний супермаркети», – повідомив він.

Компанія планує відкрити ТЦ через 1,5 роки після початку будівництва.

Комерційний директор компанії також повідомив, що Bud House Group не виключає можливості розвитку і житлових проектів, однак мова йде тільки про житло преміум-класу в Києві.

Основним же напрямком, за словами М. Гаврюшина, у поточному році для компанії залишається розвиток проектів торговельної нерухомості. Компанія продовжує будівництво торгово-розважального центру (ТРЦ) Fabrika по вул. Залаегерсег, 18, в Херсоні, технічне відкриття першої черги загальною площею 35 тис. кв. м якого заплановано на лютий цього року, офіційне відкриття – на березень. При цьому картинг-центр «Форсаж» почне приймати відвідувачів вже в лютому.

«Інвестиції в будівництво всього ТРЦ, що складається з трьох черг, складуть понад 200 млн. грн. Це інвестиції в редевелопмент існуючої будівлі однієї з фабрик колишнього Херсонського бавовняного комбінату. Ми намагаємося зберегти спадкоємність і зробити об’єкт тематичним. Дизайн інтер’єрів буде стилізовано під радянську епоху 60-70-х років з використанням різних виробничих ткацьких атрибутів», – повідомив М. Гаврюшин.

За його словами, відкриття другої черги ТРЦ заплановано на серпень-вересень 2012 р., третьої – на 2013 р.

М. Гаврюшин повідомив, що серед орендарів ТРЦ Fabrika, зокрема, будуть мережеві магазини одежної групи товарів, які на сьогоднішній день представлені тільки в Києві і ще не відкривалися в регіонах. Серед якірних орендарів першої черги гіпермаркет «Сільпо» (10 тис. кв. м), супермаркет Comfy (2,3 тис. кв. м), «Інтертоп» (450 кв. м), «Мегаспорт» (470 кв. м), «Карі», «Брокард», «Будынок играшок», «Брейн», Plato, Chicco та багато інших. У ТРЦ також передбачена велика розважальна частина, яка є однією з найбільших серед українських ТРЦ. Тут буде представлений критий картинг «Форсаж», фітнес-центр “Sport life”, кінотеатр, боулінг, каток, роллердром, ДРЦ «Диво-парк», ресторан «Форсаж» та ін.

У першої черги ТРЦ здано в оренду 95% площ, у другій – договору підписуємо поки тільки з «якорями», тоді як попередні листи про оренду отримані на 120% площ, третя черга – на стадії підписання договорів з якірними орендарями, повідомив М. Гаврюшин.

Комерційний директор компанії додав, що Херсон – це єдине обласне місто в Україні, в якому немає професійного торгового центру, і Fabrika стане першим таким об’єктом. ТРЦ Fabrika також є найбільшим в Україні одноповерховим ТРЦ.

Крім того, за словами М. Гаврюшина, компанія в 2012 р. продовжить будівництво ТРЦ Lubava в центрі Черкас по вул. Шевченка, 208, інвестиції в який, за оцінками експертів, складуть до $20 млн. Загальна площа ТРЦ, відкриття якого заплановано на серпень-вересень 2012 р. складе 26 тис. кв. м, орендна – 18 тис. кв. м. «Якорями» ТРЦ стали супермаркет «Сільпо», “Комфі”, «Будынок играшок», кінотеатр «Мультиплекс».

Bud House Group створена в 2007 р. Портфель компанії об’єднує проекти в готельній, офісної та торговельної нерухомості. Bud House Group в 2011 р. відкрив у Запоріжжі готель «чотири зірки «плюс» під брендом Four Points by Sheraton і бізнес-центр Khortitsa Palace у складі готельно-офісного комплексу.

В даний час група веде будівництво, зокрема, торгово-розважального центру (ТРЦ) Fabrika в Херсоні, ТРЦ Lubava в Черкасах, п’ятизіркового готелю Sofitel в центрі Києва.