Британці збільшили інвестиції в нерухомість на гірськолижних курортах

Інвестори з Великобританії зосередилися на купівлю нерухомості на гірськолижних курортах. Даний сегмент ринку вже продемонстрував зростання кількості угод під час кризи.

Згідно з дослідженням консалтингової компанії Savills та інтернет-сайту HomeAway, було встановлено, що 9% інвесторів з Великобританії вклали свій капітал в апартаменти на гірськолижних курортах. Ця група покупців вважає подібні угоди досить вигідним з фінансової точки зору, адже, таким чином, вирішується проблема відпочинку сім’ї.

Найбільш приваблює британців ринок нерухомості Швейцарії. Завдяки архітекторам з компанії GriwaTreuhand, будинку в містечку Гріндельвальд в швейцарських Альпах стали популярними і затребуваними. В цих будівлях фахівці об’єднали шарм традиційних гірськолижних шале з комфортабельністю сучасних особняків. Апартаменти з вітальнею і однією спальнею обійдуться приблизно в 446 тисяч фунтів стерлінгів. А ціна квартири з вітальні і трьома спальнями буде становити середньому 1 257 000 фунтів стерлінгів. Власник житла в Гріндельвальд зможе відпочивати тут у будь-який час року, а також здавати його туристам і отримувати від цього непоганий прибуток.

На думку представника GriwaTreuhand, село Гріндельвальд – ідеальне місце для проведення відпустки.