Британські влади відмовляться від підтримки проекту обладнання соцжитла сонячними батареями

Влада Великобританії розглядає питання скасування пільгового тарифу для тих жителів, які обладнали свої будинки сонячними батареями.

Проект обладнання 22 000 соціальних будинків сонячними батареями опинився під загрозою зриву. Уряд Великобританії може скасувати субсидії на оплату електрики для домовласників, які використовують відновлювальні джерела енергії.

Британське соціальне підприємство Empower Community повідомило про загрозу зриву проекту обладнання 22 000 соціальних будинків сонячними батареями, пише BBC. За даними організації, британські влади позбавлять домовласників, які встановили фотопанелі, права платити за електроенергію за пільговим тарифом. Представники Empower Community назвали плани уряду ударом з інновацій в сфері будівництва.

Будинки з сонячними батареями дозволять орендарям економити до 120 фунтів стерлінгів на місяць на оплату електрики. Вісім місцевих громад, житлові та благодійні організації і приватний пенсійний фонд підтримали соціальний проект Empower Community. Установка устаткування втратить фінансову доцільність, якщо влада не збережуть пільгові тарифи на зелене електрика.

Керівництво Empower Community зіткнулося з критикою пільгових тарифів на електроенергію для жителів соціальних будинків. Деякі представники влади вважають, що тільки заможні громадяни можуть дозволити собі установку сонячних батерей. Вони назвали соціальний проект підтримкою багатих домовласників.

Представники Empower Community підкреслили, що в рамках проекту житло з сонячними батареями буде доступно тільки для сімей з низькими доходами. Десятки тисяч будинків в Уельсі, Йоркширі, Лінкольнширі і Східної Англії будуть обладнані фотопанелями в перші місяці наступного року, якщо влада збережуть пільговий тариф на електроенергію.