Бразилія інвестує в будівництво України 4,5 млрд. доларів


Торгово-інвестиційна компанія Daruvar S.A. планує інвестувати в будівництво заводу мінітракторів $4,5 млрд.
Про це йдеться в повідомленні, розміщеному на сайті Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами.
“Ми передали українській владі інвестиційні пропозиції на 4,5 млрд. Ми хочемо побудувати в Україні завод міні-тракторів, купити суднобудівні технології, а також розробки виробництва медикаментів”,— зазначив в інтерв’ю ТК “Інтер” Жозе Бароукі, директор торгово-інвестиційної компанії Daruvar S.A. під час презентації інвестиційних можливостей України в р. Сан-Паулу, Бразилія.
Хосе Аугушту Корреа, керівник департаменту зовнішньої торгівлі та міжнародного співробітництва Федерації промислових підприємств Сан-Паулу зазначив, що інтерес до України зріс після державного візиту президента Віктора Януковича до Бразилії 23-25 жовтня 2011 року, який створив сприятливі політичні умови для активізації двостороннього співробітництва.
“Вже у наступному 2013 делегація бізнесменів Бразилії відвідає Україну для пошуку можливостей щодо розширення співпраці”,— про це повідомив директор департаменту міжнародного співробітництва Держінвестпроекту Ігор Жовква.
Раніше, з 26 вересня 2012 року Держінвестпроект проводить роуд-шоу Національних проектів України у 15 фінансових та економічних центрах світу. Європейська й азіатська частини роуд-шоу вже відбулася в 8 країнах: 26 вересня у Парижі (Франція), 28 вересня у Мюнхені (Німеччина), 1 жовтня у Варшаві (Польща), 2 жовтня у Москві (Росія), 3 жовтня у Римі (Італія), 19 жовтня в Пекіні (Китай), 22 жовтня в Сеулі (Корея), 24 жовтня в Сінгапурі. Американська частина інвестиційного Турне стартувала в Сан-Паулу (Бразилія) 9 листопада.