Бодрум набирає популярність у зарубіжних покупців нерухомості

Ньюйоркці відпочивають в Хемптонс, парижани — в Сен-Тропе, а для жителів Стамбула є Бодрум. Це місто розташоване на узбережжі Егейського моря, на крутому півострові, порослим зеленню. Його оточують 11 щільно забудованих, жвавих селищ. У місцевих ресторанчиках біля моря подають переважно мезе — набір закусок з сиру, овочів і фруктів.

З 1930-х років Бодрум був улюбленим місцем відпочинку турецької інтелігенції. Сьогодні батьківщину Геродота і Галикарнасского мавзолею, одного з семи чудес світу, цінують не тільки турки, а й іноземні аристократи й знаменитості. У різний час тут відпочивали графиня Корнуельська, Памела Андерсон, Бейонсе, Ніколь Кідман, Кейт Мосс, Ума Турман, Елізабет Херлі, Дастін Хофманн і Том Хенкс.

Разом зі «зоряними» гостями на ринок Бодрума прийшли багато відомих брендів. На північному узбережжі, між містечками Тюркбюкю і Яликавак, працюють готель Aman, ресторан Cipriani і нічного клубу Billionaire. Посеред густих хвойних лісів, оливкових гаїв і невеликих бухт розташувалася пристань на 400 яхт — це перший великомасштабний турецький проект такого роду.

В Бодрумі активно зводяться будинки в сучасному стилі. Приблизно за 340 тис. євро можна придбати віллу з трьома спальнями з видом на море, власним басейном і садом. На узбережжі бухти Гюмюслюк продаються особняки з басейнами за ціною від 350 тис. євро і вторинні квартири з двома спальнями вартістю від 50 тис. євро.

На початку 2014 року недалеко від Тюркбюкю азіатський бренд Mandarin Oriental відкриє свій перший європейський курортний комплекс. Крім 102 готельних номерів і сьютів він буде включати 98 сучасних вілл з каменю і скла і 116 квартир. Житлові об’єкти Mandarin Oriental Residences будуть здані в експлуатацію вже влітку 2013. Комплекс буде включатьспа-центрплощадью 2 750 м2,фітнес-центр, басейни з видом на море, тенісні корти, пляжний клуб, вертолітний майданчик, шість барів і ресторанів.

Площа вілли варіюється від 560 до 760 м2. Ціни починаються від 1,2 млн євро за квартири з 3-4 спальнямии від 3,3 млн за вілла з чотирма спальнями. При будівництві і оформленні інтер’єру використовуються якісні матеріали — сірий мармур і дерево тика. Забудовник — Astas Holding планує продати більше 70 % одиниць житла покупцям з Туреччини, інших країн Європи, а також клієнтам з Азії.