Бізнесмени зможуть орендувати цілі містечка в Європі

В Європі заповзятливі люди і муніципалітети придумали новий спосіб боротьби з борговою кризою. Вони пропонують великим бізнесменам орендувати цілі села.

Компанія Xnet з Ліхтенштейну відкрила інтернет-сайт rentavillage.com. За допомогою цього ресурсу бізнесмени і великі корпорації можуть взяти в оренду цілі селища.

Всього за 60 тисяч доларів місцеві жителі влаштують для орендарів народні гуляння, перейменують вулиці на честь головних співробітників компаній і намалюють на снігу величезний логотип організації.

У таких заробітках також зацікавлені і влада європейських сіл. Вони охоче беруть участь у новому проекті для того, щоб поліпшити фінансовий стан громади.

Згідно з умовами проекту, орендарі можуть вибрати містечко для проведення корпоративу або конференції з десятка населених пунктів в таких країнах як Німеччина, Швейцарія та Австрія.

Як повідомив представник компанії Xnet Карл Шверцлер, вже отримано кілька заявок на оренду від арабських корпорацій. Проте компанії з Близького Сходу ще не укладали угод.

Шверцлер розповів, що користувалися послугами фірми всесвітньо відомі компанії Hyundai, Siemens, Agip, Wyeth Pharma і AEG.

За словами Шверцлера, компанія AEG цілком орендувала гірськолижний курорт в Австрії, щоб тут провести вечірку в стилі 20-х років минулого століття. Логотип компанії був вирізаний з величезного шматка льоду. А компанія Agip повністю розфарбувала альпійський курорт в корпоративні жовті кольори. Швейцарський містечко Енгельберг був перейменований в Регентвилль на 24 години в честь компанії-орендаря.

Між тим, компанія Xnet за 70 00 доларів намагалася здати в оренду навіть саму маленьку країну – Ліхтенштейн. Однак великі компанії відмовилися від цієї ідеї через глузувань в ЗМІ.