Бізнес з нуля краще починати в Сінгапурі

Емігрантам найпростіше організувати свій бізнес в Сінгапурі, Гонконгу і США.

Переїхати в іншу країну – почати все спочатку. Не кожен зможе переїхати жити в іншу країну, тим більше розпочати свою справу на новому місці з нуля. Однак за даними досліджень компанії NatWest і Центру дослідження майбутнього з Кентського університету, 7 з 10 опитаних емігрантів не шкодують, що покинули батьківщину.

За даними The Telegraph, бізнесменів-іноземців приваблюють країни з розвиненою бізнес-інфраструктурою, низьким рівнем корупції і сприятливим економічним кліматом.

Крім того, влада таких держав всіляко підтримують підприємницькі починання своїх нових співгромадян: знижують податки, спростити бюрократичні процедури, в тому числі процес реєстрації компанії.

Керівник порталу Singaporestartup.com, який надає послуги підприємцям-переселенцям, стверджує, що для того, щоб прискорити і спростити процес створення нової фірми, емігранти все частіше воліють готовий бізнес відповідного їм напряму – компанії, створені «під ключ».

Найбільш привабливим місцем для початківців свій бізнес-шлях за кордоном, вважається Сінгапур, Гонконг і США. Тут створені найбільш лояльні умови для емігрантів. Зокрема в Сінгапурі, діє пільгова податкова політика по відношенню до малого бізнесу, пов’язаного із залученням іноземного капіталу та інвестицій, відсутнє мито на переклад прибутку, забезпечуються гарантії капіталовкладень і т. д.

Протягом останніх 5 років Сінгапур займав лідируючі позиції в рейтингах поряд з Гонконгом, Новою Зеландією, Великобританією, США, Данією, Канадою, Норвегією, Ірландією та Австрією.

Сінгапур має сильні позиції в рейтингу інвестиційної безпеки, у веденні справ з видачею дозволів на виконання будівельних робіт, спрощення процесу ліквідації бізнесу, а також лідирує по простоті ведення закордонної торгівлі.

Єдиний момент складності – процес отримання кредиту в Сінгапурі. Однак у сфері спрощення сплати податків та зниження податкового тягаря, Сінгапур знаходиться серед провідних економічних структур світу.

Найменш привабливим місцем для бізнесу емігрантів називають Китай (за винятком Гонконгу). Не дивлячись на розвинену економіку, тут досить розвинена бюрократія щодо іноземців та тотальний контроль за їх діяльністю на території держави.

Крім Китаю у список також потрапили Іспанії та ОАЕ.