Бізнес-план будівництва 2-ї черги ЖК «Міністерський» розроблений фахівцями Pro-consulting

Первинна нерухомість в Києві один з найпрестижніших видів нерухомості України. Ціни роблять цей вид нерухомості доступним лише для малого відсотка населення. Під час кризи ціни знизилися практично до собівартості, але навіть це не допомогло утримати попит на ринку нерухомості в цілому, а тим більше на ринку первинної нерухомості.

У 2012 році ситуація стала змінюватися і продажу почали рости. Сьогодні середній показник продажів точкових забудов становить 5-6 квартир в місяць, а в мікрорайонах 50 квартир в місяць. Також у цьому періоді збільшилася частка первинної нерухомості з 25% у 2011 році до 40% у 2012 році. Ця тенденція дозволяє прогнозувати поступове відновлення ринку збільшення показників ринку і в майбутні періоди.

Експертами компанії Pro-Consulting був розроблений бізнес – план будівництва другої черги житлово-офісного комплексу з об’єктами соціально-побутового, торговельного призначення та підземним паркінгом по вул. Кондратюка,1 у Оболонському районі міста Києва під назвою ЖК «Міністерський».

Розробка бізнес-плану була спрямована на отримання кредиту компанією забудовником, що дозволить їй вчасно закінчить другу чергу будівництва. У бізнес-плані проведено розрахунок необхідних інвестицій, оцінено власний внесок забудовника у реалізацію другої черги будівництва, складений графік будівництва, а також графік вибірки і погашення кредитних ресурсів, розраховано коефіцієнт обслуговування боргу, який обґрунтував можливість компанії розраховуватися за взятими на себе кредитними зобов’язаннями. У бізнес-плані складений план-продажу, в якому спрогнозовані продажу житлових і офісних приміщень першої і другої черги, а також паркувальних місць.

Складені звіти про прибутки і збитки, а також прогнозний звіт про рух грошових коштів. Проведено детальний аналіз ринку первинної нерухомості в Києві, цінова політика, конкурентне середовище та прогнози розвитку.

Даний бізнес – план дає відповіді на всі запитання фінансових організацій, яким він представляється, щодо прибутковості проекту, окупності первісних інвестицій; рентабельності діяльності.